Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

apo ti stigmi pou ebala ti B&B 4.1 den litourgei i donisi ka8ou.otan ekana kai egatastasi to Photo Contact den litourgouse oute to a8oribo.xtipouse kanonika.to ekana ap egatastasi kai epanil8e.me ti donisi omos ti kano?8elei kamia alli ri8misi???:O
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

για backup υπαρχουν τα πολυ καλα spd backup-sprite backup,παιρνουν τα παντα και οχι μονο τις επαφες

 

τα αλλα ειναι bug της συσκευης?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Ελληνικό χωρίς T9 δεν μπορεί να γίνει?

 

Επίσης μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο τι πρέπει να κάνουμε στην ΒΒ v4.10 για να διαλέξουμε την πόλη που θέλουμε εμείς για τον καιρό? Θέλω να βάλω Σέρρες αλλά δε ξέρω ποιος είναι ο κωδικός ή που πρέπει να τον βρω.

 

Το GPRS πως το απενεργοποιώ? Μινόταυρε είχες γράψει ένα tip κάποτε αλλά δε μπόρεσα να το βρω.

 

Τέλος.. τι πρέπει να κάνουμε ρε παιδιά για να δουλέψει το Cube? Μπορεί να είναι μόνιμα στην οθόνη σαν μενου? Πρέπει να προσπαθούμε πάντω να κάνουμε τις κινήσεις που θέλει με το δάχτυλο, πάνω κατω κτλ?

 

Κάτι ακόμα που θυμήθηκα.. όταν τρέχω το Destinator 7 σβήνει η οθόνη κάποιες φορές. Απενεργοποίησα το σβήσημο οθόνης από τις επιλογές των Windows αλλά πάλι μου την σβήνει καμιά φορά. Το καλό, σε σχέση με τα Windows 5, είναι ότι αν πατήσω το πλήκτρο να ανοίξει η οθόνη ανοίγει, αλλά πρέπει να περιμένω λίγο να ξαναβρει το σήμα. Στα WM5 ήθελε reboot.

 

Το "Black Bars" τι ειναι? Το πατάω, κάνει ότι διαβάζει αλλά δε βλέπω να γίνετε κάτι.

 

Εχω την εντύπωση ότι το Resco δε "κάθεται" καλά στην BB version. Τα ξαναέστεισα γιατί μου την έδινε που έκανε 2 Storage Card, αυτή την φορά δε πέρασα το Resco και δε μου το έκανε. Το πρόβλημα είναι ότι δε "βλέπει" τα *.reg αρχεία με τον απλό explorer που εχει.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Το "Black Bars" τι ειναι? Το πατάω, κάνει ότι διαβάζει αλλά δε βλέπω να γίνετε κάτι.

 

Ean allakseis theme kai baleis ena allo me mple as poume xrwma, ean epanafereis to mayro, tha deis oti oi mpares exoun meinei mple. Me afto to toulaki... ksanakaneis tis mpares mayres. Esy twra de blepeis allagi giati einai idi mavres.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Xari stous xda developers mporoume na valoume greek T9 kai na grafoume ellinika me to phone pad.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=266757

 

Den mporesa omos na vro greek layout gia ta koumpia

 

Den paizei me thn BB4.1 :(

Link to comment
Share on other sites

Piadia mhpws 3erei kaneis pou mporw na brw thn epishmh rom me WM5 gia to HTC-ARTEMIS? Kana neo apo thn htc gia thn dwrean anaba8mish WM6 pou anaferan?
Link to comment
Share on other sites

Piadia mhpws 3erei kaneis pou mporw na brw thn epishmh rom me WM5 gia to HTC-ARTEMIS? Kana neo apo thn htc gia thn dwrean anaba8mish WM6 pou anaferan?

 

 

Το τελευταίο νέο είναι για το τέλος του Σεπτέμβρη σύμφωνα με την HTC-Europe

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα τα WM6 αλλά επειδή δεν έχει ελληνικά με κουράζει πάρα πολύ ο τηλεφωνικός κατάλογος μέχρι να βρώ ένα όνομα!!

Πώς γίνεται να βάλω ξανά τα WM5??

Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο νέο είναι για το τέλος του Σεπτέμβρη σύμφωνα με την HTC-Europe

telh septembrh loipon...as perimenoume... kai na rwthsw kai kati allo. ayto to update pou perimenoume mporei na perastei panw ap thn PDAVIET Rom Black&Blue 4.1 WWE For HTC Artemis?

Link to comment
Share on other sites

telh septembrh loipon...as perimenoume... kai na rwthsw kai kati allo. ayto to update pou perimenoume mporei na perastei panw ap thn PDAVIET Rom Black&Blue 4.1 WWE For HTC Artemis?

 

Ναι χωρίς απολύτως κανένα πρόβλημα!

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έβαλα τα WM6 αλλά επειδή δεν έχει ελληνικά με κουράζει πάρα πολύ ο τηλεφωνικός κατάλογος μέχρι να βρώ ένα όνομα!!

Πώς γίνεται να βάλω ξανά τα WM5??

 

 

Μπορείς να χρησιμοποιείσεις αυτό εδώ

 

Εγώ αυτό έχω βάλει και είναι κλάσεις ανώτερο απο τον κατάλογο των windows!Μάλιστα έχω αντικαταστήσει αυτό των wm6 Και στο πλήκτρο που έχει στην today screen.(για το πως θα το κάνεις αυτό οδηγίες υπάρχουν στο site του δημιουργού)

http://i18.tinypic.com/5zbc3mu.jpg...Κωστής

iPhone 6 64GB-Mac Mini 2011-iPad Air 2 64GB

"Απο τη Χώρα το Σφακιό να πάει στο Τυμπάκι, με έβαλε να τσι κουβαλώ νερό με ένα σταμνάκι"

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με όλα αυτά τα ελληνικά πληκτρολόγια για την καινούργια rom wm6 ακομα δεν βρήκα τρόπο να γράφω sms με 160 χαρακτήρες. Ακόμα και το resco που ήταν εύκολη υπόθεση για τα wm5 και υπήρχε ενα αρχειάκι greek.map έγραφες 160 χαρακτήρες. Σ'αυτη την ρομ δοκίμασα τα πάντα, μόνο Ultrex δεν έβαλα ακομα!:p

 

Κάποιος να δώσει τα φώτα του!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με όλα αυτά τα ελληνικά πληκτρολόγια για την καινούργια rom wm6 ακομα δεν βρήκα τρόπο να γράφω sms με 160 χαρακτήρες. Ακόμα και το resco που ήταν εύκολη υπόθεση για τα wm5 και υπήρχε ενα αρχειάκι greek.map έγραφες 160 χαρακτήρες. Σ'αυτη την ρομ δοκίμασα τα πάντα, μόνο Ultrex δεν έβαλα ακομα!:p

 

Κάποιος να δώσει τα φώτα του!!!!

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1880005#post1880005

 

ριξε μια ματια εκει ειναι η λυση που χρησιμοποιω συνεχως και δεν εχω κανενα προβλημα ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με όλα αυτά τα ελληνικά πληκτρολόγια για την καινούργια rom wm6 ακομα δεν βρήκα τρόπο να γράφω sms με 160 χαρακτήρες. Ακόμα και το resco που ήταν εύκολη υπόθεση για τα wm5 και υπήρχε ενα αρχειάκι greek.map έγραφες 160 χαρακτήρες. Σ'αυτη την ρομ δοκίμασα τα πάντα, μόνο Ultrex δεν έβαλα ακομα!:p

 

Κάποιος να δώσει τα φώτα του!!!!

Με το resco keyboard PRO μου παιζει αψογα τους 160 char. κατεbασετο απο το γνωστο μαγαζακι...

Link to comment
Share on other sites

Paides exw spb fullscreen keyboard me elliniko skin gia ellinika sms alla otan ta stelnw ston apostolea vgazei alla ntalon!!!!!!enw s emena ola ta ellinika grammata einai ok!ti na kanw?

full screen keyboard MAKRIA !!

Link to comment
Share on other sites

Επίσης μπορεί κάποιος να βοηθήσει στο τι πρέπει να κάνουμε στην ΒΒ v4.10 για να διαλέξουμε την πόλη που θέλουμε εμείς για τον καιρό? Θέλω να βάλω Σέρρες αλλά δε ξέρω ποιος είναι ο κωδικός ή που πρέπει να τον βρω.

 

Το GPRS πως το απενεργοποιώ? Μινόταυρε είχες γράψει ένα tip κάποτε αλλά δε μπόρεσα να το βρω.

 

Τέλος.. τι πρέπει να κάνουμε ρε παιδιά για να δουλέψει το Cube? Μπορεί να είναι μόνιμα στην οθόνη σαν μενου? Πρέπει να προσπαθούμε πάντω να κάνουμε τις κινήσεις που θέλει με το δάχτυλο, πάνω κατω κτλ?

 

Κανείς καμιά βοήθεια?

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα την ερωτηση σου:O

 

 

εννοω τα χαζα που κανει με τον τηλ καταλογο. που βγαζει ονοματα με κουτακια και βγαζει και τα δυο δηλαδη και καταχωρησεις της σιμ και τηλεφωνου!

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...