Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ψαξε λιγο στο forum...μπορεις να κατεβασεις...δια της γνωστης οδου...το destinator 6 με ολους τους χαρτες και τα προγραμματα τα βοηθιτικα, τα ριχνης επανω και τελιωνει η ιστορια.
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παρε μια καρτα1 'η 2G αλλα οχι απλη...να ειναι 60Χ 'η 80Χ ειναι πιο γρηγορες και πιο αξιοπιστες...με λογικη χρηση δεν θα σου κολλησουν 'η θα σου καουν.Οσο για το Navigator εχω το 6 δεν ξερω για τις καμερες αλλα ειναι πληρες και ενημερωμενο...δεν χρειαζεται να εχεις και τα δυο και να σου πιανουν χωρο...
http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg
Link to comment
Share on other sites

Geia sas... gia ta pocket antivirus ti lete??? ajizei ton kopo?? exete kanena upopshn???

 

Δεν υπαρχουν ιοι στα PockePC και PPC :D

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο patch για να παίξει το Destinator 6 στο p3300?

Έχω βάλει όλες τις γνωστές ρυθμίσεις και ενώ ανάβει το λαμπάκι του GPS, στην ανίχνευση του GPS κολλάει ψάχνοντας την COM4... Όποιος γνωρίζει please pm... :confused:

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Geia sas... gia ta pocket antivirus ti lete??? ajizei ton kopo?? exete kanena upopshn???
δεν παρχει προβλημα,μην βαλεις γιατι θα γινει πολυ αργο το ppc σου
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο patch για να παίξει το Destinator 6 στο p3300?

Έχω βάλει όλες τις γνωστές ρυθμίσεις και ενώ ανάβει το λαμπάκι του GPS, στην ανίχνευση του GPS κολλάει ψάχνοντας την COM4... Όποιος γνωρίζει please pm... :confused:

 

gps gate apo to gnosto magazi;)

ftiaxneis mia eikoniki com kai douleyei:happy:

episeis mporeis na litourgiseis etsi kai to gps tuner gia off road

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο patch για να παίξει το Destinator 6 στο p3300?

Έχω βάλει όλες τις γνωστές ρυθμίσεις και ενώ ανάβει το λαμπάκι του GPS, στην ανίχνευση του GPS κολλάει ψάχνοντας την COM4... Όποιος γνωρίζει please pm... :confused:

 

Edw exw anevasei tis 2 ews twra gnwstes liseis h prwth einai me to trafficsam kai h defterh me to GPSgate ypoarxoun kai oi 2 sto 1o post diavase prosektika ton odhgo kai tha eisai OK (prosexe ta energa links sto Gps gate:cool:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα συνκατοχοι!

εχουμε κανενα νεο για τα wm6?

καπου διαβασα εδω στο forum οτι καποιος τα εγκατεστησε ηδη

 

Αν έχεις ελληνικό p3300, περίμενε την αναβάθμιση από το http://www.qtek.gr

 

Αυτά τα wm6 που έχουν βγει είναι ξενόγλωσσα και προυποθέτουν να κάνεις το τηλέφωνό σου cid-unlocked (30 ευρώ μέσω paypal σε συγκεκριμένο site). Είναι πολύ πιο γρήγορα στην πλοήγηση μέσα στο λειτουργικό, αλλά ακούγεται ότι αυξάνει πολύ η κατανάλωση της μπαταρίας...

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ελληνικό p3300, περίμενε την αναβάθμιση από το http://www.qtek.gr

 

Αυτά τα wm6 που έχουν βγει είναι ξενόγλωσσα και προυποθέτουν να κάνεις το τηλέφωνό σου cid-unlocked (30 ευρώ μέσω paypal σε συγκεκριμένο site). Είναι πολύ πιο γρήγορα στην πλοήγηση μέσα στο λειτουργικό, αλλά ακούγεται ότι αυξάνει πολύ η κατανάλωση της μπαταρίας...

 

to exw parei apo expansys kai exei wm5 english

Link to comment
Share on other sites

geia kai pali... gia mpataria 2500mAh ti lete?? son kai kala tha prepei na einai mamisia h deuterh mpataria?? Lete na dhmiourgisei kapoio problhma sto artemaki?? :worry: :worry:

 

Provlhma oxi alla an synodevetai me kapaki shmainei oti einai diplh se ogko kai varos kai 8a kanei to kinhto goumoutsa... :)

I'm back :p
Link to comment
Share on other sites

thn bataria thn brika sto ebay:

 

http://cgi.ebay.com/2500mAh-battery-Charger-Dopod-P800W-HTC-Artemis-P3300_W0QQitemZ190115696871QQihZ009QQcategoryZ130790QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem#ebayphotohosting

 

leei oti einai kai gia to artemis.... pou apo oti eida einai idio me to

dopod p800w kai me stenaxwrise ligo...

 

apo ekei brika kai bash gia to artemaki...

 

den leei diastaseis alla den fainetai na einai megaluterh apo thn authentikh oute na exei kamia epipleon kapaki h kati tetoio...

 

:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ψαξε λιγο στο forum...μπορεις να κατεβασεις...δια της γνωστης οδου...το destinator 6 με ολους τους χαρτες και τα προγραμματα τα βοηθιτικα, τα ριχνης επανω και τελιωνει η ιστορια.

 

Το έχω περασμένο το Destinator 6 και λειτουργεί άψογα, απλά επειδή το NaviMate είναι αγορασμένο έλεγα ότι ίσως το χρεισιμοποιείσω ποτέ αν... και δεν νομίζω. Θα δείξει...

 

 

 

nyomatrix μεμβράνες εγώ βρήκα μόνο στο Πλαίσιο, έχει 7 ευρώ η μια. Είναι λίγο μπέρδεμα το πέρασμα της, όπως όμως είπε κάποιος εδώ μέσα, αν χρησιμοποιείσεις τηλεκάρτα ή πιστωτική θα περαστεί εύκολα. Δυστυχώς σε μένα έχουν μείνει λίγα σκουπιδάκια μέσα, αν και το καθάρισα πολύ καλά πριν την περάσω.

Το πρόβλημα με το contrast το έλυσα βάζοντας τέρμα τον φωτισμό οθόνης, αλλιώς την μέρα δεν έβλεπα τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Edw exw anevasei tis 2 ews twra gnwstes liseis h prwth einai me to trafficsam kai h defterh me to GPSgate ypoarxoun kai oi 2 sto 1o post diavase prosektika ton odhgo kai tha eisai OK (prosexe ta energa links sto Gps gate:cool:)

 

Δουλεύει στην Ελλάδα το TrafficSam??

Link to comment
Share on other sites

Πέρασε ένας μήνας συμβίωσης με "Αρτεμάκι" όπως το αποκαλούν. Κανένα πρόβλημα. Το μόνο πράγμα που δεν μ'αρέσει είναι η διάρκεια αποφόρτισης της μπαταρίας η οποία αν έχεις ένα bluetooth, αν "παίξεις" λίγο με wi-fi και κανένα sudoku την πήρε και τη σήκωσε σε λιγότερο από ένα 24ωρο. Φαντάζομαι ότι με τα χαρακτηριστικά που συγκεντρώνουν πια αυτά τα γλυκά διαβολάκια θα πρέπει να γίνει κάτι επαναστατικό σχετικά με την τροφοδοσία τους. Διάβαζα π.χ. ότι προσπαθούν να ενσωματώσουν τεχνολογία στην οθόνη ώστε να φορτίζει τη συσκευή με το φως.

 

Αυτά και μια μεγάλη καλημέρα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Άρχισαν τα προβλήματα :(

Το κινητό κολλάει 1-2 λεπτά μετά που το ανοίγω!! κολλάει και δεν κάνει τίποτα!! τι μπορεί να φταίει???

 

Για service μόνο στην Αθήνα μπορώ να το στείλω?? :( έχει κανένας εμπειρία από το service?? πόσες μέρες περίπου θα μου πάρει??

 

 

και κάτι άλλο.. Υπάρχει τρόπος να πάρω back up τις επαφές στο outlook express??? ή σε κάποιο άλλο πρόγραμμα εκτός του office outlook γιατί σε αυτό έχω τα τηλέφωνα της δουλειάς και δεν θέλω να τα μπερδέψω .

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βάλεις το contacts backup και να κάνεις backup τις επαφές σου. Καλό είναι να τις κάνεισ backup στην κάρτα.

 

το επισυνάπτω καθώς είναι ελέυθερο

 

ΠΡΙΝ πάς στο service κάνε hard reset και δες αν το πρόβλημα διορθωθεί. Πιθανά να είναι κάποιο πρόβλημα από κάποια εφαρμογή

Ας επιχειρήσουμε...
Link to comment
Share on other sites

Μετά το format πέρασα ξανά το Destinator 6, συγκεκριμένα το "Greek Destinator 6.1.1.4 + GreekMap Q3.2006 + Greek Speedcams + new skin", από το γνωστό μαγαζί όπως λέτε εδώ.. ;), αλλά μου λέει ότι δεν βρήσκει την κεραία GPS.

Μπορεί να μου θυμήσει κάποιος τι ακριβώς κάνω?

 

Έβαλα της COM να είναι στην COM 4 αλλά θυμάμαι ότι με την συγκεκριμένη version δεν χρειαζόταν κάθε φορά που το ανοίγω να πηγαίνω στις ρυθμίσεις και να πατάω λήξη.

Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?

 

Ευχαριστώ!

 

TNA ξέχασες να βάλεις το contacts backup!! ;) Θα μου χρειαστεί και μένα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...