Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μπορούμε από κάποιο μενού να δούμε πόση ώρα έχουμε μιλήσει σύνολο έτσι ώστε να γίνετε προγραμματισμός ?

 

To phone dashboard είναι πολύ καλό.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που μπορούμε να κάνουμε φραγή ενός συγκεκριμένου αριθμού εισερχόμενης κλήσης και αν ναι μπορούν να αποκλειστούν και τα μηνύματα του??
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που μπορούμε να κάνουμε φραγή ενός συγκεκριμένου αριθμού εισερχόμενης κλήσης και αν ναι μπορούν να αποκλειστούν και τα μηνύματα του??

Call SMS blocker. Με πολλες επιλογες.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει καινουργια εκδοση batterystatus, beta. Την δοκιμαζω!

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
μπορούμε από κάποιο μενού να δούμε πόση ώρα έχουμε μιλήσει σύνολο έτσι ώστε να γίνετε προγραμματισμός ?
http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_def_iM_cs.htm πολυ καλο και με αλλες επιλογες;)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε πιο site ειναι αυτο που εχει ολες τις apps και games για palm kai pda σε torrent μορφη?καπου σε αυτο το forum το διαβασα απλως δεν το βρισκω ευχαριστω εκ τον προτερων!!!
ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΖΩ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΩ!!!
Link to comment
Share on other sites

ναι μαλλον αυτο εννοει αλλα δεν συμβαινει σε μενα ακομα και την μπαταρια να βγαλεις η ημερομηνια και η ωρα δεν χανονται

μονο με hard reset με τα κουμπια ή απο το μενου σβησιμο μνημης.......

 

 

....

 

ναι αυτο εννοω.

οταντο εκλεισα 2 φορες με παρατεταμενο κρατημα του δεξιου πληκτρου (οn/off) μετα ηταν ολα ενταξει εκτος απο ωρα και ημερομηνια !:mad: !

 

τελος παντων ας περασουμε σε κατι πιο δυσκολο τωρα

 

εχω βαλει το simάκι της Vodafone στο pda και το χρησιμοποιω και σαν κινητο.

στο κινητο μου μεχρι τωρα εμπαινα στο vodafone live μεσα απο το προεγκατεστημενο (μαλλον) menu -απλα παταγα την επιλογη στην οθονη για vodafone live.

τωρα στο pda που δεν υπαρχει τετοια επιλογη τι θα κανω;

πως θα συνδεομαι στο vodafone live ?

Link to comment
Share on other sites

ναι αυτο εννοω.

οταντο εκλεισα 2 φορες με παρατεταμενο κρατημα του δεξιου πληκτρου (οn/off) μετα ηταν ολα ενταξει εκτος απο ωρα και ημερομηνια !:mad: !

 

τελος παντων ας περασουμε σε κατι πιο δυσκολο τωρα

 

εχω βαλει το simάκι της Vodafone στο pda και το χρησιμοποιω και σαν κινητο.

στο κινητο μου μεχρι τωρα εμπαινα στο vodafone live μεσα απο το προεγκατεστημενο (μαλλον) menu -απλα παταγα την επιλογη στην οθονη για vodafone live.

τωρα στο pda που δεν υπαρχει τετοια επιλογη τι θα κανω;

πως θα συνδεομαι στο vodafone live ?

 

Τώρα μας βάζεις δύσκολα!:( Εγώ θα σου πρότεινα να πας απο ενα κατάστημα vodafone άσχετα οτι δεν θα ξέρουν να τους κάνεις μια ερώτηση και μετά να κάνεις ενα τηλ στην qtek τηλ.2106068600 μήπως αυτοί ξέρουν κάτι!;)

Link to comment
Share on other sites

batterystatus 1.04.2

 

Το πιο βασικο που βλεπω ειναι οτι υπαρχει μια επιλογη bost οπου οριζεις την χαμηλοτερη και την μεγιστη ταχυτητα της cpu και το προγραμμα "παιζει" αναμεσα σε αυτες τις δυο τιμες, αναλογα την αναγκη για ταχυτητα της στιγμης.

Υπαρχει και επιλογη οπου οριζεις την ταχυτητα cpu αναλογα την εφαρμογη.

Δουλευει σταθερα εδω και 3 ωρες αναμεσα σε 143 και 273.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

batterystatus 1.04.2

 

Το πιο βασικο που βλεπω ειναι οτι υπαρχει μια επιλογη bost οπου οριζεις την χαμηλοτερη και την μεγιστη ταχυτητα της cpu και το προγραμμα "παιζει" αναμεσα σε αυτες τις δυο τιμες, αναλογα την αναγκη για ταχυτητα της στιγμης.

Υπαρχει και επιλογη οπου οριζεις την ταχυτητα cpu αναλογα την εφαρμογη.

Δουλευει σταθερα εδω και 3 ωρες αναμεσα σε 143 και 273.

 

Κυκλοφορησε στα γνωστα μαγαζια?

Link to comment
Share on other sites

δεν χρειαζεται!!!ειναι free,http://www.chi-tai.info/cs_BatteryStatus_XDA_Neo_WM5_iM_cs.htm

 

Σε ευχαριστω πολυ,το ειχα ξεχασει!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μηπως θα μπορουσατε να μου πειτε πιο site ειναι αυτο που εχει ολες τις apps και games για palm kai pda σε torrent μορφη?καπου σε αυτο το forum το διαβασα απλως δεν το βρισκω ευχαριστω εκ τον προτερων!!!

Google τη λέξη ipmart. Το πρώτο αποτέλεσμα!:D

 

Κυκλοφορησε στα γνωστα μαγαζια?

 

Eίναι freeware.

Link to comment
Share on other sites

επανερχομαι:

χρειαζομαι καποιο antivirus (λογικα) και καποιο ειδους firewall οσο ειμαι στο internet με το pda ?

μπαινω αρκετα στο δικτυο μεσω wifi (εχω που εχω το router σπιτι ολη μερα ανοικτο να μη παει χαμενο).

αν ναι τι προτεινετε?

Link to comment
Share on other sites

επανερχομαι:

χρειαζομαι καποιο antivirus (λογικα) και καποιο ειδους firewall οσο ειμαι στο internet με το pda ?

μπαινω αρκετα στο δικτυο μεσω wifi (εχω που εχω το router σπιτι ολη μερα ανοικτο να μη παει χαμενο).

αν ναι τι προτεινετε?

 

Airscanner :cool:

Link to comment
Share on other sites

Airscanner :cool:

 

Link please?

 

:( :O

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

ipmart Google it kai tha to breis ekei mesa :cool:

 

Thanks

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα

Έχω ένα πρόβλημα με το destinator 6

Πηγαίνω στην επιλογη διεύθυνση για να βρώ μια οδό. Πχ στην Θεσσαλονίκη.

Εκεί αν μια οδός αρχίζει από Α ή Β κ μερικα ακόμα γράμματα τότε έχω πρόβλημα. Πατάω πχ το πρώτο γράμμα της οδού που είναι Α πχ κάνει πως ψάχνει λίγη ώρα κ μου λέει οτι η οδός δεν βρέθηκε ενώ υπάρχουν διευθύνσεις που αρχίζουν από Α.Έτσι θα πρέπει χειροκίνητα να ψάχνω τις οδούς που αρχίζουν απο Α... :mad:

Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα

Έχω ένα πρόβλημα με το destinator 6

Πηγαίνω στην επιλογη διεύθυνση για να βρώ μια οδό. Πχ στην Θεσσαλονίκη.

Εκεί αν μια οδός αρχίζει από Α ή Β κ μερικα ακόμα γράμματα τότε έχω πρόβλημα. Πατάω πχ το πρώτο γράμμα της οδού που είναι Α πχ κάνει πως ψάχνει λίγη ώρα κ μου λέει οτι η οδός δεν βρέθηκε ενώ υπάρχουν διευθύνσεις που αρχίζουν από Α.Έτσι θα πρέπει χειροκίνητα να ψάχνω τις οδούς που αρχίζουν απο Α... :mad:

Γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει?

Αλλαγή το keyboard.ini. Kάνε ένα search εδώ στο forum.

Link to comment
Share on other sites

kalhmera se olous!erwthsh...yparxei kapoio site sto opoio boroyme na vroyme 8emata gia to 3300?

 

http://www.pocketpcthemes.com/

http://www.netppc.com/p.php3?p=linkthemes.html&c=link

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...