Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ειρηνη αδελφια ,και Χρονια Πολλα .:)

Μην ξεχναμε οτι στο παρον θεμα μιλαμε για την Artemis κατα κυριο λογο .:O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
Προς πληροφόρηση σου το φόρουμ το διαβάζω εδω και 2 μήνες γιατί αρχικά ήθελα να αποφασίσω αν πρέπει να αγοράσω τη συσκευή και κατα δεύτερο να μάθω ότι αφορά το λογισμικο του. Ο ίδιος περίπου λόγος που είστε φαντάζομαι και εσείς εδώ. 'Εχοντας λοιπον εικόνα για τις απόψεις σας όπως γνωρίζοντας και πλεόν τη συσκευή και το λογισμικό αποφάσισα να πω και εγω την άποψη μου. Πεσμου λοιπόν γιατι η ειρωνεία??
και πολυ καλα εκανες και ειπες την αποψη σου και απολυτα σεβαστη,αλλα δεν καταλαβα το οτι οι περισοτεροι ειναι της ngi που το στηριξες,εκτος αν εχεις στοιχεια οποτε...,φυσικα και ο καθενας παιρνει συσκευη και λογισμικο που καλυπτει τις αναγκες του,αλλωστε περι ορεξεως....,συγνωμη αν νομισες οτι σε ειρωνευτικα,ειλικρινα δεν ηταν αυτος ο σκοπος μου;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ειρηνη αδελφια ,και Χρονια Πολλα .:)

Μην ξεχναμε οτι στο παρον θεμα μιλαμε για την Artemis κατα κυριο λογο .:O

ξεφυγαμε λιγο nervous:p χρονια πολλα και σε σενα και σε ολα τα παιδια:)
Link to comment
Share on other sites

Ειρηνη αδελφια ,και Χρονια Πολλα .:)

Μην ξεχναμε οτι στο παρον θεμα μιλαμε για την Artemis κατα κυριο λογο .:O

 

Αν και νέος εδω μέσα χρόνια πολλα και απο μενα σε όλη τη παρέα με ακόμη καλύτερα και περισσότερα gadgetakia

Link to comment
Share on other sites

καραγκιοζιλικια...μια ζωη τα ιδια και τα ιδια."οι παλιοι οι σωστοι".χρονια πολλα και απο μενα σε ολους.

 

Αν αναφέρεσαι σε μένα λάθος το έλαβες. Ως νέος δεν έχω την συχνή επικοινωνία στο φόρουμ που έχουν όλοι όσοι είναι καιρό εδώ και φυσικά δεν με γνωρίζουν. Ελπίζω να ήμουν ξεκάθαρος.

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβες φιλε μου."η κολωνια εδω μεσα κραταει.....".φυσικα και δεν αναφερομουν σε κανεναν,και πολυ περισοτερο σε σενα.φοβου τους απλους στο πνευμα και τους "παλιους" εδω μεσα.και για να στο μεταφρασω καλυτερα χιλιες φορες διαβαζε,γιατι υπαρχουν και καλα παιδια,παρα ...μιλα.χρονια πολλα
Link to comment
Share on other sites

ontws paidia,gia na synexisoyme tin koyventa,exw ena poly sovaro provlima.xtes to mesimeri me enimerwsan filoi moy me sms oti me epairnan tilefwno kai xtypoyse mia fora kai meta toys edeixne kateilimeno. Meta apo soft reset doyleye mia xara.to vrady omws,pali ta idia kai meta apo soft reset kai pali ola mia xara.den peiraksa tipota re gmt.ti mporei na ftaiei?Ax thee moy,kane na min thelw hard reset!!!!
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλα τα παιδιά του Forum.καλά Χριστούγεννα και μετο καλό να μας μπει το νέο έτος,υγεία και ευτυχεία σεε όλους!!

 

Υ.Σ 1 Με ένα πρωτάθλημα για την ΑΕΚ επιτέλους :up:

Υ.Σ 2 Να μου φέρει σύντομα την Αρτεμις ο Santa Billys :D

Υ.Σ 3 Να πάρω την μετάταξη για το Ναυτικο γιατι τον Φεβρουάριο μπαίνω..:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά κι από εμένα με υγεία και ό,τι ποθεί ο καθένας!

Currently using:

Samsung Galaxy S23 Ultra, Galaxy Buds 2 Pro, Galaxy Watch

Νίκος

Link to comment
Share on other sites

χρονια πολλα με υγεια και ευτυχια σε ολα τα μελη του myphone και τις οικογενειες τους
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ontws paidia,gia na synexisoyme tin koyventa,exw ena poly sovaro provlima.xtes to mesimeri me enimerwsan filoi moy me sms oti me epairnan tilefwno kai xtypoyse mia fora kai meta toys edeixne kateilimeno. Meta apo soft reset doyleye mia xara.to vrady omws,pali ta idia kai meta apo soft reset kai pali ola mia xara.den peiraksa tipota re gmt.ti mporei na ftaiei?Ax thee moy,kane na min thelw hard reset!!!!
εφτιαξε φιλε μου;μηπως ηταν τυχαιο και ειχε να κανει με το δικτυο σου;
Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους μας να ειμαστε καλα και παντα εδω να τα λεμε.:p
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα :)

Θα τα επιλεξεις ολα με το πενακι και μετα θα κανεις διαγραφη .

 

Συγνώμη αλλά εστω ότι έχω 12 μηνύματα και θέλω να σβήσω τα 7 (που μπορεί να μην είναι και συνεχόμενα). Πώς τα επιλέγω με το πενάκι?

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και καλά Χριστούγεννα σε όλους.

Ψάχνω για επιτραπέζια βάση και βάση αυτοκινήτου. Θα μπορούσε κάποιος να μου προτείνει κάτι που έχει δοκιμάσει και που θα μπορούσα να τις βρώ; Επίσης κάρτα 2 gb έχει δοκιμάσει κανείς και απο που μπορώ να βρώ σε καλή τιμή; Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!

Επειδή δεν γνωρίζω εάν ξαναρωτήθηκε πως μπορούμε να αλλάξουμε τον ήχο στα μηνύματα ή στο ξυπνητήρι βάζοντας κάποιο mp3 ήχο; Γίνετε και αν ναι πως ρε παιδιά γιατί οι προεπιλεγμένοι είναι χάλια.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!

Επειδή δεν γνωρίζω εάν ξαναρωτήθηκε πως μπορούμε να αλλάξουμε τον ήχο στα μηνύματα ή στο ξυπνητήρι βάζοντας κάποιο mp3 ήχο; Γίνετε και αν ναι πως ρε παιδιά γιατί οι προεπιλεγμένοι είναι χάλια.

 

για ξυπνητηρια το ptravelalarm κανει την δουλεια απροβληματιστα

για τα μηνυματα και εγω αναζητω κατι καλο

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους με υγεία!

Επειδή δεν γνωρίζω εάν ξαναρωτήθηκε πως μπορούμε να αλλάξουμε τον ήχο στα μηνύματα ή στο ξυπνητήρι βάζοντας κάποιο mp3 ήχο; Γίνετε και αν ναι πως ρε παιδιά γιατί οι προεπιλεγμένοι είναι χάλια.

Mυνήματα Electric Pocket Ringo 1.28

Ξυπνυτήρι pTravelAlarm V.2.7.1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...