Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1. Emena mou argei to Windows Media player, xoris na exo tipota allo anoikto, kai xoris na exo tipota stin arxiki othoni. (exo kai 28mb free - storage, 22mb free program). Kaneis allos me to idio provlima, kai kamia lysi?

 

2. Yparxei tropos na kleino teleios to PDA kai na doulevei to ksypnitiri. Esto me allo add-on ksypnitiri?

 

 

1. Omap exeis agori mou einai logiko na ta exeis afta... :lol:

 

2. Fisika me to teleftaio ptravel alarm

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το artemis κλείνει τελείως όπως το s200? Και πως "ξυπνάει" με το ptravel alarm? Φορτώνει τα wm και μετά κουδουνίζει;

 

Siga mhn kleinei teleiws... se standby mpainei :)

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μίλησα με την Ace και ήταν κατηγορηματικοί: Το p3300 διατίθεται μόνο με navimate!

 

:!: :!: :!: :!:

Tis popis ginete tha paw sto plaisio mia volta na to dw monos mou kai ep efkairias na kanw kai ta parapona mou..

:mad: :mad: :mad: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Siga mhn kleinei teleiws... se standby mpainei :)

το δικο μου γιατι κλεινει τελειως με παρατεταμενο πατημα του on/off?:(

λες να ναι ελλατωματικο?:cool:

Link to comment
Share on other sites

το δικο μου γιατι κλεινει τελειως με παρατεταμενο πατημα του on/off?:(

λες να ναι ελλατωματικο?:cool:

AAA!!!!

Afto enoeis oxi re mia xara einai egw nomiza oti milages gia to aplo pathma pou se vazei se stanby

:D

Link to comment
Share on other sites

Telika kanena lathos den eixa .

 

 

Na pane se ena opoiodipote oteshop kai na to paroun apo ekei (exei to paketo ths ACE me Navimate kai thn 512ara mini sd mesa) me mono 601 Europoula

 

;) ;)

 

Η παραπάνω τιμή που αναφέρεις ισχύει για αγορά (χωρίς επιδότηση)? Γιατί πραγματικά είναι τεράστια διαφορά(από 60-90€). Θα περάσω μια βόλτα από κάνα oteshop αύριο να ρωτήσω.

VF Giga Unlimited Ultra

Link to comment
Share on other sites

Μερικές noob-ερωτήσεις ακόμα :O :

1. Ποιος είναι ο πιο γρήγορος/αξιόπιστος τρόπος για να έχεις τις επαφές σου συγχρονισμένες ανά πάσα στιγμή σε laptop-desktop-artemis; Υπάρχει κάποιο link που μπορώ να μελετήσω (για να μην κουράζεστε να γράφετε); Με Wi-fi γίνεται συγχρονισμός;

2. Από που μπορώ να προμηθευτώ μεμβράνη προστασίας της οθόνης; Πήγα σήμερα στο πλαίσιο αλλά αυτές οι "connect" δε μου γέμισαν το μάτι.

3. Υπάρχει original βάση και φορτιστής για το αυτοκίνητο;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άραγε γιατί έχω μείνει ευχαριστημένος με το Navimate? Πόσο καλύτερο ειναι το Destinator, και σε ποιον τομέα?

Είναι πιο γρήγορο? (λετε οτι ειναι πιο βαρύ...) Είναι πιο ακριβές? (αυτό εξαρτάται απο τον receiver του gps)... Έχει πιο πολλές πόλεις? Πιο πολλές λεπτομέρειες? Σημεία ενδιαφέροντος? Τι παραπάνω..?

 

Eidika oi xrhstes ektos Athinas & Salonikis (opou yparxoun xartes) exoun kathe dikio na apaithsoun kati tetoio an den ypostirizete h poli tous apo xartes perioxhs...

 

Αν λες για το Navimate, καλύπτει πλήρως Αθήνα, Θεσσαλονίκη, και άλλες 77 πόλεις...

Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα από Πλαίσιο.

Είχα 3 επιλογές:

1.Με Destinator 750 ευρώ

2.Με Navimate 699 ευρώ

3.Χωρίς χάρτες 619 ευρώ

Επιπλέον υπάρχει επιδότηση από εταιρείες κινητής τηλεφωνίας.

Εγώ ήμουν Cosmote και θα πάω Vodafone 100 και θα το πάρω 470 ευρώ με το ίδιο νούμερο κινητού(φορητότητα).

Μου είπαν σήμερα αργά ή αύριο το μεσημέρι θα το πάρω λόγω της διαδικασίας της φορητότητας.

Νομίζω είναι καλή επιλογή.

:!: :!: :worry: :lol: :) :D :D :p :p :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

2. Yparxei tropos na kleino teleios to PDA kai na doulevei to ksypnitiri. Esto me allo add-on ksypnitiri?

2. Fisika me to teleftaio ptravel alarm

 

 

 

Siga mhn kleinei teleiws... se standby mpainei :)

 

 

 

Αιντεεεεεεεεεεεεε Μίνο, το χάσαμε και αυτό το λίγο που χαμε...:p :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αν υποστηριζει steaming video?

(καποιος χρηστης tim plus ισως γνωριζει)

Link to comment
Share on other sites

Η παραπάνω τιμή που αναφέρεις ισχύει για αγορά (χωρίς επιδότηση)? Γιατί πραγματικά είναι τεράστια διαφορά(από 60-90€). Θα περάσω μια βόλτα από κάνα oteshop αύριο να ρωτήσω.

 

 

Afth einai arxikh timh katalagou me fpa komple....

 

Apo ekei kai pera me epidothsh peftei pio katw egw to phra 470

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος να μου δωσει με pm ενα καλο προγραμμα καιρου:O

 

Epeidh eimai ektos pc kapoios apo tous filous pou "bohthisa" as steilei to weatherpanel ston GTV ;) ..

Link to comment
Share on other sites

2. Yparxei tropos na kleino teleios to PDA kai na doulevei to ksypnitiri. Esto me allo add-on ksypnitiri?

 

 

 

 

 

 

 

 

Αιντεεεεεεεεεεεεε Μίνο, το χάσαμε και αυτό το λίγο που χαμε...:p :lol: :D

 

Ti na kanw vre den eimai sto pc kai postarw apo to Artemis mesw wifi logiko einai na mou xefevgei kai kati.. :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μόλις το παρήγγειλα από Πλαίσιο.

Είχα 3 επιλογές:

1.Με Destinator 750 ευρώ

2.Με Navimate 699 ευρώ

3.Χωρίς χάρτες 619 ευρώ

Επιπλέον υπάρχει επιδότηση από εταιρείες κινητής τηλεφωνίας.

Εγώ ήμουν Cosmote και θα πάω Vodafone 100 και θα το πάρω 470 ευρώ με το ίδιο νούμερο κινητού(φορητότητα).

Μου είπαν σήμερα αργά ή αύριο το μεσημέρι θα το πάρω λόγω της διαδικασίας της φορητότητας.

Νομίζω είναι καλή επιλογή.

:!: :!:

 

Para poli kali epilogh bravo..

 

Kaloriziko kai kalos na to dexteis ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άραγε γιατί έχω μείνει ευχαριστημένος με το Navimate? Πόσο καλύτερο ειναι το Destinator, και σε ποιον τομέα?

Είναι πιο γρήγορο? (λετε οτι ειναι πιο βαρύ...) Είναι πιο ακριβές? (αυτό εξαρτάται απο τον receiver του gps)... Έχει πιο πολλές πόλεις? Πιο πολλές λεπτομέρειες? Σημεία ενδιαφέροντος? Τι παραπάνω..?

 

 

 

Αν λες για το Navimate, καλύπτει πλήρως Αθήνα, Θεσσαλονίκη, και άλλες 77 πόλεις...

 

 

Ok kala Dokimase to destinator kai meta pes mou... :X

 

Edw to Navimate den kalyptei kala kala thn Athina tha kalyptei tis 77 poleis + thn Thessloniki .

 

Ektos kai an to plhrws exei na kanei me ta dhmarxia kathe polis ..

 

BTW bale to destinator dipla tou kai phgaine mia volta kai tha deis megalh diafora kai stis 79 poleis tou Navimate..

Link to comment
Share on other sites

κοιτα δεν ειναι απλα.. καλα! Δεν ξέρω τι εστί Destinator, δεν το έχω δει ποτέ ούτε καν σε screenshot, και γι'αυτό το λόγο ρωτάω να μου πει κάποιος που υποστηρίζει πως ειναι καλύτερο, κάποιες διαφορες... Στη χαλκιδική πάντως έχει και τους χωματόδρομους :) Το Destinator έχει πιο πολλά features ασ πούμε? Τι?
Αγγελίες στο buy & sell μόνο!
Link to comment
Share on other sites

kirieman μηπως μπορεις με καποιο τροπο να ανεβασεις την εφαρμογη Mdesk το Χ500 και γενικώς των ΕΤΕΝ (ειναι παρα πολυ καλη εφαρμογη) καθώς και το today plung in του Χ500 ?

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

κοιτα δεν ειναι απλα.. καλα! Δεν ξέρω τι εστί Destinator, δεν το έχω δει ποτέ ούτε καν σε screenshot, και γι'αυτό το λόγο ρωτάω να μου πει κάποιος που υποστηρίζει πως ειναι καλύτερο, κάποιες διαφορες... Στη χαλκιδική πάντως έχει και τους χωματόδρομους :) Το Destinator έχει πιο πολλά features ασ πούμε? Τι?

 

Gia na mhn sou lew xaza kai gia na mhn nomizeis oti se eirwnevome an aneveis Saloniki ela na pame mia volta kai na ta sthsoume dipla dipla na katalaveis tis diafores.. Milaw sovara.. ;)

Link to comment
Share on other sites

kirieman μηπως μπορεις με καποιο τροπο να ανεβασεις την εφαρμογη Mdesk το Χ500 και γενικώς των ΕΤΕΝ (ειναι παρα πολυ καλη εφαρμογη) καθώς και το today plung in του Χ500 ?

 

Den nomizw na vgainoun afta einai panw stnn rom h kanw lathos ?

Link to comment
Share on other sites

Μερικές noob-ερωτήσεις ακόμα :O :

1. Ποιος είναι ο πιο γρήγορος/αξιόπιστος τρόπος για να έχεις τις επαφές σου συγχρονισμένες ανά πάσα στιγμή σε laptop-desktop-artemis; Υπάρχει κάποιο link που μπορώ να μελετήσω (για να μην κουράζεστε να γράφετε); Με Wi-fi γίνεται συγχρονισμός;

2. Από που μπορώ να προμηθευτώ μεμβράνη προστασίας της οθόνης; Πήγα σήμερα στο πλαίσιο αλλά αυτές οι "connect" δε μου γέμισαν το μάτι.

3. Υπάρχει original βάση και φορτιστής για το αυτοκίνητο;

 

Μήπως μπορεί κάποιος να μου απαντήσει τουλάχιστον στο 1ο ερώτημα γιατί ήδη την πάτησα και έσβησα καμιά 10ριά επαφές που είχα δημιουργήσει πρόσφατα; :cry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...