Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα στο Foroum

Θελω να κανω αναβαθμηση στην ROM του HTC P3300 αλλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω πως ποια εχει τωρα εκγαταστημενη στο τηλεφωνο...πως θα την βρω ??? ...και εαν κανω εγκατασταση μιας rom που εχω κατεβασει απο την NGM ενω το τηλεφωνο ειναι αγορασμενο απο την ACE θα υπαρξει προβλημα?????

 

 

Τhanks

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα στο Foroum

Θελω να κανω αναβαθμηση στην ROM του HTC P3300 αλλα το προβλημα μου ειναι οτι δεν ξερω πως ποια εχει τωρα εκγαταστημενη στο τηλεφωνο...πως θα την βρω ??? ...και εαν κανω εγκατασταση μιας rom που εχω κατεβασει απο την NGM ενω το τηλεφωνο ειναι αγορασμενο απο την ACE θα υπαρξει προβλημα?????

 

 

Τhanks

 

 

μεγαλο !!!!!!!

 

 

μην την βαλεις .. εκτος του οτι υπαρχει κινδυνος για την συσκευη με κατι τετοιο απο οσο ξερω δεν μπορεις κιολας λογω κελιδωματος

Link to comment
Share on other sites

μεγαλο !!!!!!!

 

 

μην την βαλεις .. εκτος του οτι υπαρχει κινδυνος για την συσκευη με κατι τετοιο απο οσο ξερω δεν μπορεις κιολας λογω κελιδωματος

 

 

 

Εαν ομως βαλω την Update ROM απο την ACE τοτε θα εχω παλι προβλημα...??

και πως μπορω να βρω ποια version εχει τωρα το κινητο μου

Link to comment
Share on other sites

Εαν ομως βαλω την Update ROM απο την ACE τοτε θα εχω παλι προβλημα...??

και πως μπορω να βρω ποια version εχει τωρα το κινητο μου

 

Τα πραγματα ειναι απλα μπαινεις στo forum της ΑCE (http://www.qtek.gr/forum/) kaneis registration και κατεβαζεις απο εκει το τελευταιο update τou Artemis με full support (για παν ενδεχόμενο)

Link to comment
Share on other sites

Τα πραγματα ειναι απλα μπαινεις στo forum της ΑCE (http://www.qtek.gr/forum/) kaneis registration και κατεβαζεις απο εκει το τελευταιο update τou Artemis με full support (για παν ενδεχόμενο)

 

 

Τελικα το κινητο μου εχει την τελευταια εκδοση λογισμικου 3.0.0.4...

 

αλλα να σε ρωτησω κατι ακομα ...υπαρχει καποιο προγραμμα για φωνητικες εντολες... ειχα εγκαταστησει το VITO...αλλα εκλεινε η εφαρμογη με μετα απο λιγο και επρεπε παλι να πατησω στο προγραμμα για να το ανοιξω...ουφ κουραστικο ηταν:lol: που να κραταει την εφαρμογη συνεχεια ανοιχτη ή καπως να φτιαξω το VITO να ειναι συνεχεια ανοικτο.....:D

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το κινητο μου εχει την τελευταια εκδοση λογισμικου 3.0.0.4...

 

αλλα να σε ρωτησω κατι ακομα ...υπαρχει καποιο προγραμμα για φωνητικες εντολες... ειχα εγκαταστησει το VITO...αλλα εκλεινε η εφαρμογη με μετα απο λιγο και επρεπε παλι να πατησω στο προγραμμα για να το ανοιξω...ουφ κουραστικο ηταν:lol: που να κραταει την εφαρμογη συνεχεια ανοιχτη ή καπως να φτιαξω το VITO να ειναι συνεχεια ανοικτο.....:D

 

Vito kai Artemis den pane mazi yparxoun enstaseis ws pros thn epexefastikh isxy tou OMAPA :X

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κάνει 6-7 sec να σηκωθεί στα 400σάρια. :worry:

 

 

 

εμενα το vito το ανοιγει σε 4 sec χωρις overclock μολις το παω 260 το ανοιγει σε 0,5 sec ενω ταυτοχρονα εχω ανοιχτα το dest6-wisbar desktop-WA-Ptravel alarm-arcanoid-και μιλαω και στο τηλεφωνο με μια γραμμη αναμονη:lol:

αν τα κλεισω αυτα το ανοιγει πριν πατησω το κουμπι:p :p

 

πολυ αργει το χ500 παντως ,να παρεις ενα με ομαπα;)

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει θα την πεταξω την παντοφλα :p αλλα μεχρι τοτε υπαρχει καποια λυση για φωνητικες εντολες που να μην κλεινουν και να ειναι συνεχεια ανοικτες
Link to comment
Share on other sites

εμενα το vito το ανοιγει σε 4 sec χωρις overclock μολις το παω 260 το ανοιγει σε 0,5 sec ενω ταυτοχρονα εχω ανοιχτα το dest6-wisbar desktop-WA-Ptravel alarm-arcanoid-και μιλαω και στο τηλεφωνο με μια γραμμη αναμονη:lol:

αν τα κλεισω αυτα το ανοιγει πριν πατησω το κουμπι:p :p

 

πολυ αργει το χ500 παντως ,να παρεις ενα με ομαπα;)

Εσύ μάλλον έχεις αλλάξει επεξεργαστή και δεν το ξέρεις. :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Εσύ μάλλον έχεις αλλάξει επεξεργαστή και δεν το ξέρεις. :D :D :D

 

 

ωραιο πραγμα να ηταν custom και τα ppc να μπορουσες να το φτιαξεις ακριβως οπως το θες......

 

ps πιο Ν95 μας τελοιωσε απο τον 9/07 φοραμε ΝΙΚΕ:lol: :lol:

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

 

πολυ αργει το χ500 παντως ,να παρεις ενα με ομαπα;)

 

 

:lol::lol::lol::lol::lol:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ενδιαφέρομαι εαν υπάρχει πρόγραμμα που να διαβάζει τα barcodes έχω διαβάσει όλες τις σελίδες δεν είδα κάτι ανάλογο ευχαριστώ εκ των προτέρω όποιος μπορεί να βοηθήσει.
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Πως να τα διαβάζει? Με διαλογισμό? Δεν νομίζω ότι γίνεται κάτι τέτοιο.

Είπαμε είναι γρήγορο

εμενα το vito το ανοιγει σε 4 sec χωρις overclock μολις το παω 260 το ανοιγει σε 0,5 sec ενω ταυτοχρονα εχω ανοιχτα το dest6-wisbar desktop-WA-Ptravel alarm-arcanoid-και μιλαω και στο τηλεφωνο με μια γραμμη αναμονη:lol:

αν τα κλεισω αυτα το ανοιγει πριν πατησω το κουμπι:p :p

αλλά για θαύματα... περάστε αύριο. :lol: :lol: :lol:

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

εμενα το vito το ανοιγει σε 4 sec χωρις overclock μολις το παω 260 το ανοιγει σε 0,5 sec ενω ταυτοχρονα εχω ανοιχτα το dest6-wisbar desktop-WA-Ptravel alarm-arcanoid-και μιλαω και στο τηλεφωνο με μια γραμμη αναμονη:lol:

αν τα κλεισω αυτα το ανοιγει πριν πατησω το κουμπι:p :p

 

:blink::blink::lol::lol::lol::D:D

Link to comment
Share on other sites

Με το Ringo ειχα απαντηση τεσπα τωρα καμια φορα δεν βγαζει ηχο κλησεις οταν με περνουν και πρεπει να κανω την διαδικασια απο το Ringo απο την αρχη..Δεν καταλαβαινω γιατι δεν παιζει απο το κανονικο προγραμμα των WINDOWS ,επισης τωρα σταματησε να εχει και δονηση τα νευρα μου

 

Ζaharaki να που συναντιομαστε και εδω ο FAΖERNICK ειμαι ...χεχεχεχ:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια οταν ανοιγω η κανω restart οταν ανοιγουν τα windows μου ανοιγει και το navimate μονο του.

πηγα στο startup αλλα δεν το εχει μεσα.

μπορω να κανω κατι?

Link to comment
Share on other sites

Με το Ringo ειχα απαντηση τεσπα τωρα καμια φορα δεν βγαζει ηχο κλησεις οταν με περνουν και πρεπει να κανω την διαδικασια απο το Ringo απο την αρχη..Δεν καταλαβαινω γιατι δεν παιζει απο το κανονικο προγραμμα των WINDOWS ,επισης τωρα σταματησε να εχει και δονηση τα νευρα μου

 

Ζaharaki να που συναντιομαστε και εδω ο FAΖERNICK ειμαι ...χεχεχεχ:D :D :D

 

:blink::blink:

 

καλως τον :D:D

 

τα υπολοιπα πμ νικολα :D

 

οσο για τους ηχους που λες..πετα μεσα στον φακελο my documents στην storege card χυμα οτι τραγουδι θελεις και θα τα διαβαζει απο κει το τηλεφωνο;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις να μου πει γιατι στο αρτεμις ενω εχω εγκαταστημενο το destinator μια μου βγαζει οτι η κεραια για το gps ειναι συνδεμενη και μετα απο λιγι μου λεει οτι η κεραια αποσυνδεθηκε και μετα ξανα παλι απο την αρχη??

τι πρεπει να κανω γιατι μολις παει να πιασει σημα κοβεται :( :(

JUST DO IT

[sIGPIC][/sIGPIC]

Female Body Inspector

www poroia.tk

Link to comment
Share on other sites

:X

ξερει κανεις να μου πει γιατι στο αρτεμις ενω εχω εγκαταστημενο το destinator μια μου βγαζει οτι η κεραια για το gps ειναι συνδεμενη και μετα απο λιγι μου λεει οτι η κεραια αποσυνδεθηκε και μετα ξανα παλι απο την αρχη??

τι πρεπει να κανω γιατι μολις παει να πιασει σημα κοβεται :( :(

 

Mhn trelenese einai gnwsto bug yparxei lisi ..

Des to 10o post edw

Link to comment
Share on other sites

:blink::blink:

 

καλως τον :D:D

 

τα υπολοιπα πμ νικολα :D

 

οσο για τους ηχους που λες..πετα μεσα στον φακελο my documents στην storege card χυμα οτι τραγουδι θελεις και θα τα διαβαζει απο κει το τηλεφωνο;)

 

 

Ok

 

θα το κανω και θα σου πω..

 

Επισης χθες ο Navigator ελεγε διαρκως ασθενες σημα--- εβρισκε τους δορυφορους και στα καπακια τους εχανε,μετα εστρωσε ,ειχε κανεις αλλος χθες προβλημα..?

 

 

Επισης ενω εχω μικρα(στα μυνηματα) στα ελληνικα μου βγαζει κεφαλαια και ο ορθογραφικος ελεγχος ειναι στα αγγλικα..ANY HELP??

Link to comment
Share on other sites

:X

 

Mhn trelenese einai gnwsto bug yparxei lisi ..

Des to 10o post edw

 

τιποτα τα ιδια κανει παλι

JUST DO IT

[sIGPIC][/sIGPIC]

Female Body Inspector

www poroia.tk

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το κινητο μου εχει την τελευταια εκδοση λογισμικου 3.0.0.4...

 

αλλα να σε ρωτησω κατι ακομα ...υπαρχει καποιο προγραμμα για φωνητικες εντολες... ειχα εγκαταστησει το VITO...αλλα εκλεινε η εφαρμογη με μετα απο λιγο και επρεπε παλι να πατησω στο προγραμμα για να το ανοιξω...ουφ κουραστικο ηταν:lol: που να κραταει την εφαρμογη συνεχεια ανοιχτη ή καπως να φτιαξω το VITO να ειναι συνεχεια ανοικτο.....:D

 

Mia hazo erotisi.....pos vlepis pio logismiko forai? :O :O :O

Link to comment
Share on other sites

Εχει βρει κανεις καμια λυση για να δουλεψει το Phone pad.H ace στα @@ της μας εχει γραψει μου φαινεται

 

η ace εχει ηδη βγαλει update με το smart dial να δουλευει ηδη και στα ελληνικα ...

 

 

http://www.qtek.gr/forum/showthread.php?t=2233

 

αν εχεις ελληνικο τηλεφωνο που το καλυπετει η εγγυηση της ace πολυ απλα κανε register sto φορουμ και κατεβασε την;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...