Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ

 

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΧΟΣ P3300:)

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ FORUM ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ:ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Η ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΜΤΟΜ;

ναι στο τομ-τομ που εχει η συσκευη σου δινει την δυνατοτητα να κατεβασεις τον χαρτη μιας πολης της αρεσκειας σου;)καλοριζικο και καλως ηρθες
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΕΡΩΤΙΣΕΙΣ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

οκ φιλε μου,αλλα γραφε με μικρα,τα κεφαλαια σημαινουν οτι φωναζεις;) φιλικη παρατηρηση ειναι,μην παρεξηγηθεις;)
Link to comment
Share on other sites

γιατι;αν το βαλεις στα 286 που ειναι το επομενο τι σου κανει;προσωπικα εκει το εχω,δοκιμασα να το βαλω και 299 αλλα ...κλωτσησε:p :D

 

kolaei kai thelei soft:(

alla den me peirazei:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το ραδιο παίζει από το ηχείο του κινητού ή μόνο από τα ακουστικά? Το sar του που μπορούμε να το βρούμε?

 

sar htc p3300 1.1mw/g

sar qtek 8020 0.297 mw/g:nuke:

Link to comment
Share on other sites

ok το αφηνεις τοτε στα 273 που το σηκωνει και εισαι ωραιος;)

 

nai.. omvs den jerw meta apo paratetamenh xrhsh dimiourgei provlima ston omap??? tha ta pa3ei pio grhgora????:X

Link to comment
Share on other sites

Paidia mipws 3erei kanenas ti ginetai me to destinator 6 ??

Mporei na vrethei spasmeno???

kai egkatastasi sto P3300 pws ginetai...

 

προτιμοτερο φιλε μου να το αγορασεις.. σπασμ... δυσλειτουργει.. αξιζει τα λεφτα του..θα εχεις κ τεχνικη υποστηριξη και αναβαθμισεις:)

Link to comment
Share on other sites

δυστυχως... ειναι σωστα!!!:cry:

 

Μεγάλο sar νομίζω μεγάλη ακτινοβολία στο κεφάλι / g μάζας ιστού

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα.

Υπάρχει κανένα προγραμματάκι που να μου κάνει καταγραφή

του χρόνου ομιλίας ???

 

ψαξε φιλε μου λιγο πιο πριν τι σελιδες και θα βρεις..

το batery omap κανει κα υπερχρονισμο και εχει κ τα στοιχεια π θες... ;)

Link to comment
Share on other sites

ε τι λεμε ... θα ξυπνησουμε κανα πρωι με τον brain καρβουνο...

οχι οτι δεν ειναι τωρα...

 

θεωρώ ότι το σύμβολο της ραδιενέργειας θα έπρεπε να είναι στο p3300 και όχι στο qtek

Link to comment
Share on other sites

θεωρώ ότι το σύμβολο της ραδιενέργειας θα έπρεπε να είναι στο p3300 και όχι στο qtek

 

εκει κολησες φιλε μου... εχεις δικιο.. δεν αλλαζει ομωσ τπτ:lol:

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους και χρόνια πολλά,

έχω το πραγματάκι εδώ και 3 εβδομάδες και -αν εξαιρέσουμε το sar το οποίο προσπαθώ να καταπολεμήσω με αυστηρή χρήση bluetooth- είναι πολύ καλό. Έχω μερικές απορίες:

1. Είναι εφικτή η Μαζικη διαγραφη μηνυματων? Δηλαδή αν έχω 10 μηνύματα μπορώ να επιλέξω το 1ο το 3ο και το 9ο και να τα διαγράψω μαζί?

2. Ηχογραφηση υπαρχει;(Voice memos)

3. H λιστα κλησεων μπορεί να περιλαμβάνει περισσότερες κλήσεις;

4. Στις επαφες μπορω να ορισω κατηγοριες και να κανω view τις επαφες / κατηγορια;Π.χ να επιλέξω να δψ τις επαφές που έχω ομαδοποιήσει κάτω από την κατηγορία "εστιατόρια"

5. Οταν συγχρονίζω με το PC πως επιλεγω οι επαφές μου να γίνονται combine με αυτές του PC, ή να γίνονται overwrite αυτές του p3300 ή του PC? Ξέρω ότι έχει να κάνει με το Active SYnc αλλά στα options δεν βλέπω να υπάρχει αυτή η δυνατότητα. Βέβαια όταν δημιουργώ το partnership τις βλέπω αλλά μετά όχι.

6. Που αποθηκευονται τα folders των SMS/MMS;

 

Ευχαριστώ και συγγνώμη αν κούρασα με τις πολλές απορίες. Καλή χρονιά σε όλους

Link to comment
Share on other sites

δεν σου απανταει κανεις επειδη εισαι βαζελος:D μην δινεις σημασια εχουμε πολλα χανουμια εδω:lol: λοιπον συναγωνιστη εγω και πολλοι αλλοι εχουμε το batttery status εμενα σταθερο μου ειναι μεχρι τα 286 αλλα σε καποιον φιλο ειπε οτι του κολλαει εκει,για σιγουρια 273;)

 

φίλε lagoudaki δεν ξέρω αν έχεις την έκδοση 03.300 beta1 του batterystatus αλλά αν δεν στην συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί έχει και scaler και λειτουργεί άψογα.Βέβαια το δοκιμάζω ακόμα αλλά το έχω να παίζει από 162 ώς 247 με boost στα 273 ανάλογα με τις απαιτήσεις των προγραμμάτων και κάνει και οικονομία στην μπαταρία.Π.χ όταν το ανοίγεις πάει 201 ή 221 και μετά από λίγα δεύτερα -αν δεν κάνεις κάτι- πέφτει 188 και 162!Έτσι βλέπεις τα 'γκάζια' μ'ένα 'ηλεκτρονικό στροφόμετρο' θα έλεγα!!Και δεν τσιτώνεις και τον επεξεργαστή συνέχεια...:p

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Παιδιά καλησπέρα.

Υπάρχει κανένα προγραμματάκι που να μου κάνει καταγραφή

του χρόνου ομιλίας ???

υπαρχει το vito αλλα η ποιοτητα ειναι μετρια:(
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
φίλε lagoudaki δεν ξέρω αν έχεις την έκδοση 03.300 beta1 του batterystatus αλλά αν δεν στην συνιστώ ανεπιφύλακτα γιατί έχει και scaler και λειτουργεί άψογα.Βέβαια το δοκιμάζω ακόμα αλλά το έχω να παίζει από 162 ώς 247 με boost στα 273 ανάλογα με τις απαιτήσεις των προγραμμάτων και κάνει και οικονομία στην μπαταρία.Π.χ όταν το ανοίγεις πάει 201 ή 221 και μετά από λίγα δεύτερα -αν δεν κάνεις κάτι- πέφτει 188 και 162!Έτσι βλέπεις τα 'γκάζια' μ'ένα 'ηλεκτρονικό στροφόμετρο' θα έλεγα!!Και δεν τσιτώνεις και τον επεξεργαστή συνέχεια...:p
το ξερω φιλε μου αλλα το baterrery εχει και τον μετρητη κλησεων-μηνυματων που βολευει;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
nai.. omvs den jerw meta apo paratetamenh xrhsh dimiourgei provlima ston omap??? tha ta pa3ei pio grhgora????:X
δεν νομιζω,παντως το s100 που το εχω τσιτωμενο εδω και 1 χρονο ειναι μια χαρα;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
προτιμοτερο φιλε μου να το αγορασεις.. σπασμ... δυσλειτουργει.. αξιζει τα λεφτα του..θα εχεις κ τεχνικη υποστηριξη και αναβαθμισεις:)
θα συμφωνησω απολυτα,αν και το 6 αυτη την στιγμη δεν δπυλευει καλα αυτην την στιγμη,εχει ενα προβλημα με το gps,χανει τους δορυφορους,μιλαμε για το γνησιο,το pn για την ωρα δουλευει καλυτερα στο 3300
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...