Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας και ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ. Απο χθες προστέθηκα και εγώ στην παρέα σας ως κάτοχος της "Άρτεμις". Οι πρώτες εντυπώσεις είναι πάρα πολύ καλές αν και δεν είμαι ο πλέον ειδικός μιας και πρόκειται για την πρώτη συσκευή του είδους που βρίσκεται στην κατοχή μου. Ποιά -κατά την άποψή σας- είναι τα προγράμματα που πρέπει να φορτώσω προκειμένου να με διευκολύνουν στις βασικές λειτουργίες του "πολυεργαλείου;

Battery status

Pocketalarm

Spb pocket plus

Spb Time

WeatherPanel

Resco file explorer

Sprite backup

Memmaid

Gps tunner

 

Τα βασικα για μενα ειναι αυτα.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με το ένα και με το άλλο έχουμε κάνει ένα topic 107 σελίδες το οποίο αν κάποιος αφιερώσει 5 ώρες να κάτσει να διαβάσει τελικά διαπιστώνει ότι η ουσία αντιστοιχεί σε ένα 40% (και πολύ λέω) και το υπόλοιπο αναλώνεται σε αντιπαλότητες και παλιμπαιδισμούς. :blink:

Μήπως τελικά πρέπει να ανοιχτεί ένα άλλο topic που να αφορά καθαρά και μόνο το HTC, τους κατόχους του και το πως θα το κάνουμε καλύτερο (συγκεντρώνοντας το 20% προανέφερα); Αλλοίμονο αν για να μάθεις 5 πράγματα πρέπει να διαβάσεις 107 σελίδες, εκ των οποίων οι 60 είναι άχρηστο υλικό.

Sry για το off-topic :X

Link to comment
Share on other sites

Battery status

Pocketalarm

Spb pocket plus

Spb Time

WeatherPanel

Resco file explorer

Sprite backup

Memmaid

Gps tunner

 

Τα βασικα για μενα ειναι αυτα.

 

φίλε tkap που τα βρίσκεις αυτά?

Link to comment
Share on other sites

φίλε tkap που τα βρίσκεις αυτά?

Μερικα ειναι ελυθερα, αλλα εχουν χρηση περιορισμενου χρονου. Το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να δεις ποιο πραγματικα χρειαζεσαι μεσα απο την σελιδα του καθε κατασκευστη πχ http://www.pocketmax.net http://www.spbsoftwarehouse.com

Αν εχεις προβλημα pm.

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

FM radio application εναλλακτικη υπαρχει εκτοσ απο αυτην που ηδη εχουμε??

rec μπορουμε να κανουμε? με οποιοδπωτε τροπο?

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
δεν μου σηκωνει πανω απο 273:!: :ninja:
γιατι;αν το βαλεις στα 286 που ειναι το επομενο τι σου κανει;προσωπικα εκει το εχω,δοκιμασα να το βαλω και 299 αλλα ...κλωτσησε:p :D
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Τα PDA ποτε δεν κλεινουν. κλεινει η οθονη και το τηλ. Οποτε, ειδοποιησεις και λοιπα λειτουργουν. Το μεγεθος των χαρακτηρων ειναι μεταβλητο. Προγραμματα υπαρχουν πολλα!
το συγκεκριμενο κλεινει,αν κρατησεις πατημενο το πλαινο κουμπι του off για 10'' περιπου θα σε ρωτηση αν θελεις να κλεισει
Link to comment
Share on other sites

δεν μου σηκωνει πανω απο 273:!: :ninja:

πραγματι παρα πολυ περιεργο , μηπως να το εβγαζες και να το εκανες ξανα εγκατασταση ?????

Παντως παιδια με ενα reg editor καντε τα παραπανω που ειπα , το μηχανημα θα πεταει ......................

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Paidia poio einai to kalytero programa gia na clockareis ton epeksergasti tou 3300...Mexri poia taxytita paizei apolyta stathera???
δεν σου απανταει κανεις επειδη εισαι βαζελος:D μην δινεις σημασια εχουμε πολλα χανουμια εδω:lol: λοιπον συναγωνιστη εγω και πολλοι αλλοι εχουμε το batttery status εμενα σταθερο μου ειναι μεχρι τα 286 αλλα σε καποιον φιλο ειπε οτι του κολλαει εκει,για σιγουρια 273;)
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
πραγματι παρα πολυ περιεργο , μηπως να το εβγαζες και να το εκανες ξανα εγκατασταση ?????

Παντως παιδια με ενα reg editor καντε τα παραπανω που ειπα , το μηχανημα θα πεταει ......................

φιλε domal το weather panel το εχεις βαλει στην εσωτερικη μνημη;:confused:
Link to comment
Share on other sites

ναι στην main επισης κατι που παρατηρησα , οταν ανοιγουμε το ΤΟΜ ΤΟΜ μας ζηταει να κατεβασει τον χαρτη της Αθηνας , τον εγκαθιστουμε και ολα οκ , ομως ο χαρτης athens.cab μενει στην κεντρικη μνημη στο documends , παρτε το απο εκει και καντε το αποκοπη επικοληση στην storage , απευλευθερωνει ετσι 3,8 ΜΒ απο την κεντρικη μνημη

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ναι στην main επισης κατι που παρατηρησα , οταν ανοιγουμε το ΤΟΜ ΤΟΜ μας ζηταει να κατεβασει τον χαρτη της Αθηνας , τον εγκαθιστουμε και ολα οκ , ομως ο χαρτης athens.cab μενει στην κεντρικη μνημη στο documends , παρτε το απο εκει και καντε το αποκοπη επικοληση στην storage , απευλευθερωνει ετσι 3,8 ΜΒ απο την κεντρικη μνημη
α γεια σου αυτο ηθελα να ρωτησω!!!!αν τον βαλουμε στην καρτα τον χαρτη δεν θα εχει προβλημα μετα στην αναγνωριση;την πρωτη φορα που τον κατεβαζουμε πρεπει να τον βαλουμε στην εσωτερικη μνημη και μετα να τον παμε στην καρτα;
Link to comment
Share on other sites

Το ραδιο παίζει από το ηχείο του κινητού ή μόνο από τα ακουστικά? Το sar του που μπορούμε να το βρούμε?
Link to comment
Share on other sites

αναφερθηκε οτι ειναι 1.1 οποτε αστα να πανε:D θα ξυπνησουμε κανενα πρωι και θα μας λειπουν τα αυτια:p :p

 

Το γράφει στο manual? Όσο για τα αυτιά μάλλον έχεις δίκιο.:(

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΧΑΡΑ

 

ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΑΣ ΚΑΤΟΧΟΣ P3300:)

 

ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΩ ΤΟ FORUM ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΤΗΝ ΕΞΗΣ ΑΠΟΡΙΑ:ΤΕΛΙΚΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΑΡΤΗΣ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ Η ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΜΤΟΜ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...