Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia na rwtisw mporw apo edw(http://www.ipmart-forum.com/showpost.php?p=1375965&postcount=107) na vallw wm6 sto p3300???

to diko mou einai apo ekswteriko me aggliki rom..

otan leei "Running WM6 on HTC P3300 CID-Locked" to CID-Locked ti einai??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα,εχω το destinator 6.1 με τo κολπο gpslib.dll οπως επισης και το patch του quickgps και διαπιστωσα οτι καθε φορα που ανοιγα το destinator πηγαινε το ρολοι μια ωρα πισω οπως εχει αναφερθει και απο αλλους χρηστες σ αυτο το forum,μετα απο ψαξιμο διαπιστωσα οτι εφταιγε το patch για το quickgps,οταν του εκανα απεγκατασταση και μετα ενα soft reset η ωρα παρεμενε οπως ηταν οσες φορες ανοιγα-εκλεινα το destinator.δοκιμαστε το κι εσεις και πειτε μου το αποτελεσμα,δεν πιστευω να ειναι και τοσο αναγκαιο αυτο το patch,απλα ισως να καθυστερει ελαχιστα να βρει δορυφορους αν και εγω δεν ειδα καμια διαφορα
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα...Μηπως ξερει κανεις αν υπαρχει δυνατοτητα να κανουμε επιλογη και αποστολη ολων των επαφων του ppc μας μεσω bluetooth?

Θελω να τις στειλω σε μια αλλη συσκευη... :)

 

Anyone?? :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC] Εγγραφή: Οκτ. 2003 - It's been a while....
Link to comment
Share on other sites

kalispera

kseroume an sto 3300 teriazei to Sony Ericsson Wireless Bluetooth Headsets HBH-DS970 gia na akous mousiki xoris kalodio???:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

kalispera

kseroume an sto 3300 teriazei to Sony Ericsson Wireless Bluetooth Headsets HBH-DS970 gia na akous mousiki xoris kalodio???:)

Εγω που το πηρα δεν καταφερα να το κανω να δουλεψει και το εχω και καθετε ,πηρα το δικο του το HTC BH s100 και δουλευει αψογα και ακουω και μουσικη και απανταω στις κλησεις και ειναι και bluetooth

Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

HKCU\ControlPanel\Phone

create DWORD: ShowSim

 

Value: 0 = hide

1 = show

 

Υπαρχει registry hack γι'αυτό,σε AKU2 παιζει στανταρ:

 

 

 

δε χανεις τπτ να το δοκιμάσεις..

 

αυτο πως το κανω?

παω στην διαχειριση και επιλεγω την διαδρομη?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Υπάρχει η δυνατότητα (πειράζοντας τη Registry φαντάζομαι) να αλλάξουμε το μέγεθος της εικόνας που εχουμε αναθέσει να εμφανίζεται όταν μας καλεί κάποιος;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ολοι διακοπες φυγανε η για μπανιο ειναι ....κανεις δεν απαντα!

 

sos αν μπορει καποιος να με βοηθησει ..

οταν βαζω την καρτα μνημης κολαει το κινητο!

δεν μπορω να την κανω και φορματ πρεπει να εχει κωδικο!

τι μπορω να κανω ?

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους! εδώ και δύο μερες το artemaki μου τα εχει "παίξει" ως προς την αυτονομία της μπαταρίας! Ενώ μέχρι τώρα κράταγε (με μια αντικειμενικά λογική χρήση) 2-2,5 μέρες, χθές και προχθές αποφορτίστηκε σχεδόν σε μια μέρα! Έχει τύχει σε κανένα άλλο αυτό και αν όχι, έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει?Ευχαριστώ πολύ
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα σε όλους! εδώ και δύο μερες το artemaki μου τα εχει "παίξει" ως προς την αυτονομία της μπαταρίας! Ενώ μέχρι τώρα κράταγε (με μια αντικειμενικά λογική χρήση) 2-2,5 μέρες, χθές και προχθές αποφορτίστηκε σχεδόν σε μια μέρα! Έχει τύχει σε κανένα άλλο αυτό και αν όχι, έχει κανείς ιδέα τι μπορεί να φταίει?Ευχαριστώ πολύ

 

μήπως έχεις αφήσει πολλά προγράμματα ανοιχτά να τρέχουν απο πίσω?

πήγαινε εναρξη/ρυθμίσεις/σύστημα/μνήμη/ενεργά προγράμματα

 

αν δείς προγράμματα ανοιχτά..κλείστα όλα..

ELA MWRH AEKARAAA..:w00t:
Link to comment
Share on other sites

παιδια βοηθεια

εχω το μηχανηματακι εδω και μια εβδομαδα περιπου και παω να τρεξω το destinator για πρωτη φορα παω να τρεξω το quick gps και μεσω activesync και μεσω του gprs και στις δυο περιπτωσεις μου βγαζει η συνδεση απετυχε τι κανουμε τωρα ρε μαγκες????:cry::cry:

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει τροπος να μπαινουμε στον σταθερο υπολογιστη απο αποσταση με gprs δηλαδη να εχουμε προσβαση απο το σπιτι μου στον υπολογιστη του γραφειου αν ναι τι ρυθμισεις χρειαζωνται:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αξίζει να το πάρω (επίσης και σαν κινητό, είναι ευχρηστο?) ή να περιμένω να βγεί κανένα σαν το "touch"???
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση:

HKCU\ControlPanel\Phone

create DWORD: ShowSim

 

Value: 0 = hide

1 = show

 

 

 

αυτο πως το κανω?

παω στην διαχειριση και επιλεγω την διαδρομη?

 

 

Με καποιο προγραμμα με το οποιο μπορεις να πειραξεις τη registry..

πχ το RescoExplorer εχει plugin γιαυτο!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα (πειράζοντας τη Registry φαντάζομαι) να αλλάξουμε το μέγεθος της εικόνας που εχουμε αναθέσει να εμφανίζεται όταν μας καλεί κάποιος;

 

Oxi απο Registry..υπαρχουν προγραμματα γιαυτο..αν θυμαμαι καλα το spb contacts

Link to comment
Share on other sites

Πηρα καινουργιο 3300 χθες για εναν φιλο.

1. Η οθονη δεν εχει καμοια σχεση με αυτην του δικου μου 3300 αγορασμενο τον Δεκεμβριο. Εχει μικρη γωνια θεασης και αλαζει τα χρωματα υπο γωνια. Εχει παρατηρηθει κατι τετοιο και σε αλλον?

2. Με το battery status, το παλιο, δεν εχει κανενα προβλημα μεχρι και τα 270. Το καινουργιο, απο 234 και πανω τρεμοπαιζει η οθονη, ειδικα οταν φορτωνει απο την sd.

3. To πακετο περιλαμβανει το i-drive. Ξερει κανεις τιποτα για αυτο?

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

Πριν τις καλοκαιρινές διακοπές μου και μαζί με τα jeans είπα να σιδερώσω και την artemis (aka Hard reset). Επειδή είχα να το κάνω απο τον Δεκέμβριο που το πήρα ,και τότε είχα παιδευτεί, εχω ξεχάσει τι ελληνικά είχα βάλει στο πληκτρολόγιο (αγορασμένη απο expansys).

Τι να βάλω βρε παιδιά ... ου γαρ έρχεται μόνο τελικά.. :O

Link to comment
Share on other sites

εκτος θέματος.

 

κυκλοφορει το P3600 με WM6??

 

 

Εκτος θεματος απαντηση

 

Επισημα ΟΧΙ , ανεπισημα ναι....

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?p=1272026#post1272026

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=314972

 

http://www.trinityguides.info/

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

kalispera

kseroume an sto 3300 teriazei to Sony Ericsson Wireless Bluetooth Headsets HBH-DS970 gia na akous mousiki xoris kalodio???:)

 

Tairiazei file auto exw parei egw kai exei gamath apodosh! Ta akoustika tou einai pseires kai mpainoun mesa sta autia teleiws kai akous teleia. To douleuw me to Pocket music.

Παιρνεις παντα αυτο που δινεις για να υπαρξει ισοροπια..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...