Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μολις το περασα αλλα δεν μου εμφανιζει τη συχνοτητα του επεξεργαστη!!!!Μονο μπαταρια δειχνει και δεν κανει τιποτε αλλο...

Kράτα το stylus πατημένο πάνω του για να μπεις στις ρυθμίσεις και να τα φτιάξεις.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις το περασα αλλα δεν μου εμφανιζει τη συχνοτητα του επεξεργαστη!!!!Μονο μπαταρια δειχνει και δεν κανει τιποτε αλλο...

Pas kai patas poli wera me to stylous panw sto eikonidio ths fortisis (epanw aristera) ekei se vgazei sto menou epilogwn pas omap kai energopoiheis thn epithimiti suxnothta me to SET !

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...Δεν ξερω γιατι δεν δουλεψε...Βρηκα παντως στο ιντερνετ μια εκδοση 1.04beta που δουλεψε...Οπως και να εχει σας ευχαριστω...

Να ρωτησω και κατι ακομα?Εγω εχω το Navimate..Αν βαλλω τον επεξεργαστη 260 κολλαει και μ'αυτο η μονο με το destinator???

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...Δεν ξερω γιατι δεν δουλεψε...Βρηκα παντως στο ιντερνετ μια εκδοση 1.04beta που δουλεψε...Οπως και να εχει σας ευχαριστω...

Να ρωτησω και κατι ακομα?Εγω εχω το Navimate..Αν βαλλω τον επεξεργαστη 260 κολλαει και μ'αυτο η μονο με το destinator???

 

σε 247 που το εχω δοκιμασει δεν κολλαει

 

δοκιμασε το

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω...Δεν ξερω γιατι δεν δουλεψε...Βρηκα παντως στο ιντερνετ μια εκδοση 1.04beta που δουλεψε...Οπως και να εχει σας ευχαριστω...

Να ρωτησω και κατι ακομα?Εγω εχω το Navimate..Αν βαλλω τον επεξεργαστη 260 κολλαει και μ'αυτο η μονο με το destinator???

Apo to enarxh --> programmata

Link to comment
Share on other sites

ναι

 

 

Πούλησε το,πέραν της εμφάνισης και του βάρους,σε όλα τα άλλα χωλαίνει,μου'χει φαει τη ζωη,συχνα hard reset,προβλημα με destinator,συχνοτατο corrupt καρτας και γενικα μια οχι ιδιαιτερα προσεγμενη δουλεια απο htc η οποία για μενα θεωρείται αναξιόπιστη μετα την ιστορια με τις καρτες που εδω και μηνες δεν εχει δώσει μια λύση.

-Και για την ιστορια για χιλιοστη φορα απο τοτε που το αγόρασα (2 μηνες) σημερα πάλι τα ιδια,δια μαγειας η καρτα ξεμεινε με ενα κινεζικο φακελο!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Η εταιρεία που δουλεύω μου παρήγγειλε ένα 3300 σαν bonus :rolleyes: το οποίο το περιμένω να έρθει αύριο από vodafone .... ειλικρινά τώρα ψάχνω να βρω τα χαρακτηριστικά του μοντέλου. Είμαι gadget-άκιας αλλά σε ότι αφορά τα τηλέφωνα είμαι nokia-κιας. Είχα το TyTn και το έδωσα στον μήνα πάνω, καθώς κινούμαι πολύ καθημερινά και δεν με βόλευε.

 

Τι λέτε να το κρατήσω για παιχνίδι ή να το πουλήσω τώρα που θα έρθει σφραγισμένο κιόλας ???? έχει και ένα σκασμό λεφτά ρε παιδιά 700+ ευρώ (!!!!!) και θέλω να πάω για ένα sony vaio ;) Αν πρόκειται όμως για εξαιρετικό μηχάνημα και αξίζει τον κόπο να το κρατήσω :O

 

Γνώμες ???? :wacko:

 

Πούλησε το,πέραν της εμφάνισης και του βάρους,σε όλα τα άλλα χωλαίνει,μου'χει φαει τη ζωη,συχνα hard reset,προβλημα με destinator,συχνοτατο corrupt καρτας και γενικα μια οχι ιδιαιτερα προσεγμενη δουλεια απο htc η οποία για μενα θεωρείται αναξιόπιστη μετα την ιστορια με τις καρτες που εδω και μηνες δεν εχει δώσει μια λύση.

-Και για την ιστορια για χιλιοστη φορα απο τοτε που το αγόρασα (2 μηνες) σημερα πάλι τα ιδια,δια μαγειας η καρτα ξεμεινε με ενα κινεζικο φακελο!

Link to comment
Share on other sites

Πούλησε το,πέραν της εμφάνισης και του βάρους,σε όλα τα άλλα χωλαίνει,μου'χει φαει τη ζωη,συχνα hard reset,προβλημα με destinator,συχνοτατο corrupt καρτας και γενικα μια οχι ιδιαιτερα προσεγμενη δουλεια απο htc η οποία για μενα θεωρείται αναξιόπιστη μετα την ιστορια με τις καρτες που εδω και μηνες δεν εχει δώσει μια λύση.

-Και για την ιστορια για χιλιοστη φορα απο τοτε που το αγόρασα (2 μηνες) σημερα πάλι τα ιδια,δια μαγειας η καρτα ξεμεινε με ενα κινεζικο φακελο!

 

Mhn ta isopedonoume ola an formareis thn karta me ta storage tools stis default rythmiseis tou FAT den xanaparousiazei problhma..

Link to comment
Share on other sites

An krinw apo ta ''xamogelakia'' tou mallon tou fanike m@l@ki@ auto pou rwtaga kai eipe na eirwneutei...Mas tin epesan oi fwstires vlepeis....

 

 

μπααα δεν νομιζω μαλλον τον παρεξηγησες και σιγουρα αυτο που ρωταγες δεν μ...

 

οσο για το οτι μας την επεσαν οι φωστηρες... μαλλον οι ατρομητοι μας την επεσαν,μαζι με τους εργοτεληδες :lol: :lol:

 

 

και εγω πονεμενος ειμαι :lol:

 

αλλα εστησε ο minotavrs τα παιχνιδια για να πανε αυτοι δευτεροι:p

Samsung Note II
Link to comment
Share on other sites

 

οσο για το οτι μας την επεσαν οι φωστηρες... μαλλον οι ατρομητοι μας την επεσαν,μαζι με τους εργοτεληδες :lol: :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να είναι ενεργή η δόνηση και ο ήχος κουδουνίσματος μαζί?(δηλαδή όταν επιλέγω την δόνηση να μην απενεργοποιείται ο ήχος

?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει η δυνατότητα να είναι ενεργή η δόνηση και ο ήχος κουδουνίσματος μαζί?(δηλαδή όταν επιλέγω την δόνηση να μην απενεργοποιείται ο ήχος

?

Φυσικά και υπάρχει

 

Έναρξη -> Ρυθμίσεις -> Τηλέφωνο -> Τύπος -> Δόνηση και κουδούνισμα

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέτε ορισμένοι απογοητευμένοι του Άρτεμις, το δικό μου πάντως δεν έχει παρουσιάσει κανένα πρόβλημα και καμία δισλειτουργία. Τώρα για ορισμένες αστάθειες των προγραμμάτων μπορούμε να κατηγορήσουμε τα Windows.. (Microsoft ;D:p).
Link to comment
Share on other sites

μπααα δεν νομιζω μαλλον τον παρεξηγησες και σιγουρα αυτο που ρωταγες δεν μ...

 

οσο για το οτι μας την επεσαν οι φωστηρες... μαλλον οι ατρομητοι μας την επεσαν,μαζι με τους εργοτεληδες :lol: :lol:

 

 

και εγω πονεμενος ειμαι :lol:

 

αλλα εστησε ο minotavrs τα παιχνιδια για να πανε αυτοι δευτεροι:p

 

Xoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxoxo :lol::lol:

 

Valate ta xerakia sas kai vgalate ta matakia sas.. :p

Link to comment
Share on other sites

ουτε εγω εχω κανενα απολυτως προβλημα με το αρτεμις ολα οκ εδω και 3 μηνεσ σχεδον.οσο για τα προγραμματα αν ξερεισ να το σεταρεισ μια χαρα τα παει. ευτυχως που δεν ειναι καποιος εδω:X :X και μας ΤΙΜΑ με την ΑΠΟΥΣΙΑ του και δεν εχουμε αντιπαραθεσεις και χαζεσ λογομαχιεσ.:lol: :lol:

οποιος καταλαβε καταλαβε:X

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο Φορουμ...να ρωτησω κατι που ηθελα απο καιρο..

αυτα που ειχε δειξει ο Ευαγγελατος στην εκπομπη του για τα κινητα ειναι ΑΛΗΘΙΝΑ!!!..δηλαδη γινονται???

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στο Φορουμ...να ρωτησω κατι που ηθελα απο καιρο..

αυτα που ειχε δειξει ο Ευαγγελατος στην εκπομπη του για τα κινητα ειναι ΑΛΗΘΙΝΑ!!!..δηλαδη γινονται???

 

 

Ase den to sxoliazw !!!!!!!!

 

Exei anaferthei ektetamena se allo nhma o opoio den thimame..

En oligis einai lalakies..

Link to comment
Share on other sites

μινο εγω τα πιστεψα και φοβηθηκα και τα πεταξα τα κινητα μου και πηρα ενα τηλεγραφο:X και κανω τη δουλεια μου:lol:
Link to comment
Share on other sites

An krinw apo ta ''xamogelakia'' tou mallon tou fanike m@l@ki@ auto pou rwtaga kai eipe na eirwneutei...Mas tin epesan oi fwstires vlepeis....

 

φίλε μου έχω δηλώσει ότι είμαι ΑΣΧΕΤΟΣ με τα ppc και ειλικρινά δεν είχα και έχω καμία όρεξη για ειρωνεία.

 

σέβομαι την ώρα που έχετε ασχοληθεί με το αντικείμενο και για αυτό ρωτάω πράγματα που δεν καταλαβαίνω.

 

άλλωστε πιστεύω ότι οι δικές μ,ου ερωτήσεις φέρνουν γέλια με την ασχετοσύνη μου

 

 

για αυτό είμαι εδώ για να μάθω από όσους έχουν διάθεση να μοιραστούν την γνώση τους

 

:O

ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...