Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ok

 

θα το κανω και θα σου πω..

 

Επισης χθες ο Navigator ελεγε διαρκως ασθενες σημα--- εβρισκε τους δορυφορους και στα καπακια τους εχανε,μετα εστρωσε ,ειχε κανεις αλλος χθες προβλημα..?

 

 

Επισης ενω εχω μικρα(στα μυνηματα) στα ελληνικα μου βγαζει κεφαλαια και ο ορθογραφικος ελεγχος ειναι στα αγγλικα..ANY HELP??

 

ειναι το αρνητικο της ενσωματωμενης κεραιας gps.με συνεφια κανει συνηθως νερα :lol:

 

με τον τιτανα και το εξωτερικο bluetooth receiver δεν ειχα ποτε προβλημα ενω με το 3300 σε δυσκολες συνθηκες εκανε ""νερα"" με το σημα του gps.

 

μιλαω παντα για την εκδοση 6 του destinator.;)

 

για την 6.1 δινει ο minos λινκ πιο πανω με την λυση του προβληματος που εχει παρουσιαστει με το 3300 ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το TOM TOM to apegkatesthsa peirazei?

 

Κατεβασα ενα uPdate το 3.0.4 να το κανω install?

 

Δεν θα χασω αδεια χρησης απο το NAvigator,

 

Ερωτηση βασικη το πηρα απο φιλο μοθ και ολα ειναι στο ονομα του πως τα αλλαζω??

Link to comment
Share on other sites

το TOM TOM to apegkatesthsa peirazei?

 

Κατεβασα ενα uPdate το 3.0.4 να το κανω install?

 

Δεν θα χασω αδεια χρησης απο το NAvigator,

 

Ερωτηση βασικη το πηρα απο φιλο μοθ και ολα ειναι στο ονομα του πως τα αλλαζω??

νικο μετα απο την αναβαθμιση θελει hard reset....που αυτο σημαινει οτι το τηλεφωνο θελει στησιμο απο την αρχη παλι...

 

αν δεν ξερεις να το κανεις μονος σου η με τον φιλο σου,η μας βλεπω να πιουμε κανα καφε πσκ και να το φτιαξουμε ;)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος αν εχει την καλοσυνη να μου πει πως μπορω να διορθωσω να μην μου ανοιγει αυτοματα το navimate με το που ανοιγω το ppc μου?

 

και ακομα αν ξερει καποιος κανενα προγραμμα που δουλευει ως equalizer για τον ηχο..μπασα πριμα κτλ.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

μπορει καποιος αν εχει την καλοσυνη να μου πει πως μπορω να διορθωσω να μην μου ανοιγει αυτοματα το navimate με το που ανοιγω το ppc μου?

 

και ακομα αν ξερει καποιος κανενα προγραμμα που δουλευει ως equalizer για τον ηχο..μπασα πριμα κτλ.

ευχαριστω

me ton exereuniti ton windows (file manager)tha vreis to fakelo me to nik 2577 kai tha tou prosthesis kati px 2577g kai den tha sou xana anixi to navimate

gia to deutero den exo dokimasi kati eimai euxaristimenos etsi opos pezi

Link to comment
Share on other sites

sos!

μετα απο την εγκατασταση καποιον προγραματων για τον ηχο τωρα το media player δεν μου παιζει τα mp3..

εκτος το οτι δεν αναγνωριζει τα mp3 ως αρχεια ηχου και δεν δειχνει το εικονιδιο τους οτι ειναι ηχος οταν το βαζω να ανοιγει με τον media player μου βγαζει σφαλμα the system cannot find the file specified.

τι να κανω πρεπει να ξαναπερασω το media player???δεν το βρισκω πουθενα να το κατεβασω ομως....:wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...έχετε υπ`όψιν σας τι γίνετε με το κινητό μας και τα windows vista? Δεν λειτουργεί το activesync!!! Δεν είναι συμβατό!!! Με ποιό τρόπο μπορώ να συνδέω το κινητό μου με τον υπολογιστή μου γνωρίζετε?

Ευχαριστώ.

:oops: Spiros
Link to comment
Share on other sites

Κατέβασε το Windows Mobile Device Center που είναι το αντίστοιχο ActiveSync για Vista

 

http://www.microsoft.com/windowsmobile/devicecenter.mspx

Ναι οκ το έχω κατεβάσει και κάνει συγχρόνισμο αλλά δεν μου εμφανίζει τις επαφές μου στο outlook και προφανώς τις εμφανίζει κάπου αλλού αλλά που??

Επίσης με το πρόγραμμα weather panel κι ενώ πριν έκανα ανανέωση του καιρού με το που το σύνεδεα τώρα δεν κάνει τίποτα. Καμιά ιδέα για αυτό??

:oops: Spiros
Link to comment
Share on other sites

Ναι οκ το έχω κατεβάσει και κάνει συγχρόνισμο αλλά δεν μου εμφανίζει τις επαφές μου στο outlook και προφανώς τις εμφανίζει κάπου αλλού αλλά που??

Μήπως συγχρονίζει με το contacts των Vista?

Νομίζω τα Vista έχουν μαμίσια εφαρμογή για Contacts, Calendar και email (Outlook express new version).

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

νικο μετα απο την αναβαθμιση θελει hard reset....που αυτο σημαινει οτι το τηλεφωνο θελει στησιμο απο την αρχη παλι...

 

αν δεν ξερεις να το κανεις μονος σου η με τον φιλο σου,η μας βλεπω να πιουμε κανα καφε πσκ και να το φτιαξουμε ;)

 

δεν εχω κανει ακομα το UPGRADE

 

εγω εχω το PN

 

basikotero δεν παιζει τον ηχου που του οριζω αλλα οτι θελει αυτο..1 ηχο default windows..αλλα μου το κανει μονο στις επαφες που εχω αποθηκευμενες..

Link to comment
Share on other sites

sos!

μετα απο την εγκατασταση καποιον προγραματων για τον ηχο τωρα το media player δεν μου παιζει τα mp3..

εκτος το οτι δεν αναγνωριζει τα mp3 ως αρχεια ηχου και δεν δειχνει το εικονιδιο τους οτι ειναι ηχος οταν το βαζω να ανοιγει με τον media player μου βγαζει σφαλμα the system cannot find the file specified.

τι να κανω πρεπει να ξαναπερασω το media player???δεν το βρισκω πουθενα να το κατεβασω ομως....:wacko: :wacko:

 

ψανχωντας βρηκα οτι το artemis δεν αναγνωριζει τα mp3 αρχεια,

τα λεει αγνωστης μορφης, ενω τα wav τα βλεπει κανονικα και τα παιζει...

εχει κανει ιδεα τι μπορει να εχει συμβει και πως μπορω να το διορθωσω?

Link to comment
Share on other sites

ψανχωντας βρηκα οτι το artemis δεν αναγνωριζει τα mp3 αρχεια,

τα λεει αγνωστης μορφης, ενω τα wav τα βλεπει κανονικα και τα παιζει...

εχει κανει ιδεα τι μπορει να εχει συμβει και πως μπορω να το διορθωσω?

 

Εκανες soft reset?

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα

πρωτο post στο forum (αφου διαβασα περιπου 220 σελιδες) και ενα μπραβο σε ολους για αυτη την προσπαθεια.

ειμαι κατοχος και εγω ενος p3300 εδω και καποιες μερες.

τα συναισθηματα αναμεικτα για αυτη τη συσκευη (ειχα πριν το s100 με bt gps

και ημουν ικανοποιημενος ) αλλα η συνεχεια θα δειξει το ποσο καλη αγορα εκανα.

η ερωτηση μου

μηπως μπορει καποιος να μου πει τα βηματα για να χρησιμοποιησω το p3300

σαν μοντεμ για συνδεθω στο ινερνετ με bt ή usb μεσω gprs

(διαβασα το manual αλλα ακρη δεν εβγαλα)

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ναι εκανα...

λογικα οπως εβαζα ενα προγραμμα για ηχους μολις το επεγκατεστησα....συνεβει αυτο

 

Ποιο προγραμμα ηταν αυτο?

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

ενα withMP3

 

Φιλε μου δεν το γνωριζω καθολου πιστευω να μην χρειαστεις hard reset:(

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

αυτο φοβαμαι ρε γαμωτο και μολις τωρα το εστησα οπως θελω γιατι το εχω μολις 4 μερες.....

αν το ξαναεκαταστησω ισως?

 

Σωστα κανε μια εγκατασταση ξανα.

iphone 6 Sony Vaio duo 13 ipod nano 6th
Link to comment
Share on other sites

Εκανα HARD Reset kai esthsa ola ta programmata apo thn arxh

 

οι ηχοι κομπλε και περασα το Destinator 6 apla εσωσα τους κυριους φακελους καπου αλλου και πριν το ανοιξω για πρωτη φορα εκανα αντικατασταση αρχειων και ολα μια χαρα...

 

ΜΟνο το Weather Panel δεν μπορω να περασω ενω το εχω κανει Install δεν βγαινει πουθενα any suggestions??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...