Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια καλησπερα.Βγηκα μια βολτα να κανω δοκιμη το destinator 6 και μπορω να πω οτι δουλεψε αψογα.Δεν εχανε ποτε το σημα και εκανα και μια δοκιμη στα πολλα χιλιομετρα που υπηρχαν διαμαρτυριες δλδ 145+ και το σημα δεν χανοταν.Ειναι καλυτερο και πιο ευχρηστο απο το navimate.:)

 

Eλα ρε πατριωτάκι.....

Ανακάλυψες την Αμερική;

Τόσο καιρό φωνάζουμε υπέρ του destinator 6....:) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
ρε παιδια αξιζει να το παρω τελικα η ειναι αργο? εχω μπερδευτει.εχω το qte2020i το οποιο θελω να δωσω για να παρω το αρτεμις,η υπαρχει καποιο καλυτερο απο το αρτεμις. ειμαι κ λιγο ασχετος τον τελευταιο καιρο.
προσωπικα εχω και το 2020i,οκ δεν ειναι το ιδιο σε ταχυτητα αλλα δεν θα σε προβληματισει,με ενα overcloking θα εισαι 100% μια χαρα;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δύο ερωτήσεις ακόμη:

 

1. Έχει ανοικτή ακρόαση το Artemis;

2. Στο blue tooth hands free, μπορούμε να ακούσουμε:

α. Μουσική;

β. Τον ήχο της εισερχόμενης κλήσης όπως ακούγεται από το κινητό;

Έχω ένα BT hands free μάρκας Golden Blue (35 ευρώ από Πλάισιο)

 

Ευχαριστώ

Όσο αφορά το β, χρησιμοποιώ το BT Audio by Blade2032 kai to βρήκα πολύ αξιόπιστο http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-bluetooth-audio-v1-0.html

 

Και freeware παρακαλώ :X

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Η μαυρη αλήθεια ειναι αυτή αλλα αν θες ασφαλεια για τον α ή β λόγο τοτε ειναι μονοδρομος η εγκαταστασή του ..
δικιο εχεις μινο αν και δεν εχω ακουσει να κυκλοφορουν ζουζουνια για τα δικα μας,αργοτερα....:O
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Ποια μαρκα εβαλες αν επιτρεπεται?
proporta και επειδη ειμαι τελειος αχρηστος ειπα στο μαγαζι που την αγορασα να μου την ....περασουν(το screen protector ε;:D :p )τα παιδια στο μαγαζι που το αγορασα
Link to comment
Share on other sites

proporta και επειδη ειμαι τελειος αχρηστος ειπα στο μαγαζι που την αγορασα να μου την ....περασουν(το screen protector ε;:D :p )τα παιδια στο μαγαζι που το αγορασα

 

:lol: :lol: :lol: Πως σου φάνηκε; είχε καλή εφαρμογή;:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

καληηηηη:p :lol: :lol:

 

Συγνώμη αν ενοχλώ, ;) αλλά μήπως μπορέις να μου πέις γιατί δεν εβαλες το screen protector που προτείνει το play247 http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_99_149&products_id=4632 :!::!: :!:

Ειναι τοσο δύσκολο να μπεί?;)

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλημέρα

Από σήμερα είμαι κ γω κάτοχος το p3300. 1η Εντύπωση για την ποιότητα κατασκευής της συσκευής είναι άριστη. Φαίνεται ένα πολύ καλό κ στιβαρό κινητό. Αυτό όμως που με προβλημάτησε λιγάκι έιναι η ροδέλα στο κέντρο της συσκευής. Μου θυμίζει λίγο τα joystic που έχουν κάποια ericsson. Κ750 κτλ. τα οποία όσο κ να τα πρόσεχες μετά απο 3-4 μήνες κολούσαν κ χάναν κινήσεις. Σ αυτό εδώ τώρα έχει αντιμετωπίσει κανείς κάποιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε Kostas5000, μετά απο 1 μηνα δεν έχει παθει τιποτα το ροδελάκι. Είναι λίγο επικινδυνο να χαλάσει, όπως το βλέπω αλλά θα δούμε στην πορεία. Εξάλλου, πιστεύω ότι το trackball είναι πιό χρήσιμο, φτάνει να το μάθεις.

Οι αγοραστές του Σεπτεμβρίου 06 θα σου δώσουν πιό καλή άποψη.

Ατιμη Κοινωνία που μας έχεις εξαρτήσει απο τα κινητά!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου..

Ξαφνικά σταμάτησα να νιώθω μόνος μου ..νόμιζα οτι μόνο εγώ βρήκα το κελεπούρι ..

Το p3300 το έβλεπα απο τον Οκτ του 2006 στην expansys και τελικά κατάφερα να το αγοράσω τον Δεκ. Ενώ είμαι γραμμένος στο myphone.gr δεν έτυχε να δώ το forum της συσκευής. Τελικά είμαστε πολλοί χρήστες αυτου το ppc , τοσοι πολλοί που θα μπορούσαμε να κάνουμε club ! :rolleyes:

 

Εφαγα μεγάλο ζόρι να βάλω το ελληνικό πληκτρολόγιο και τελικά κατάφερα να παίξει το resco.. παρόλαυτα τα sms μου έχουν μόνο 60 chars (ή 70 ?) κάπου δίαβασα στο forum για ένα άλλο resco predefined ??

Πού μπορώ να το βρώ αυτό μιά και το forum είναι τόσο μεγάλο πια.. απο χθες στις 10 το βράδυ διαβάζω ..και σήμερα έφτασα στη σελίδα 60 και δεν το εντόπισα πάλι..

Θα μπορούσε κάποιος καλός συν-χρήστης να μου υποδείξει ένα Link ??

Κατα τα άλλα το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το touch screen ! xixix ειμαι τόσο απρόσεχτος που όταν το βγάζω απο την θήκη του να απαντήσω πατάω παντού και τρέχουν 1000δες προγράμματα !!

Ο ΟΜΑΡ είναι ΜΙΑ χαρα.. γενικά είναι ενα τίμιο μηχανάκι.. ppc εχω δουλέψει πολλά (ΗΡ) ε δεν είδα και ΤΡΑΓΙΚΕΣ διαφορές...

Σας ευχαριστώ πολύ που με κάνατε να νοιώσω μέλος μιας ομάδας που εμπιστευτήκαμε ένα προϊόν.

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου..

Ξαφνικά σταμάτησα να νιώθω μόνος μου ..νόμιζα οτι μόνο εγώ βρήκα το κελεπούρι ..

Το p3300 το έβλεπα απο τον Οκτ του 2006 στην expansys και τελικά κατάφερα να το αγοράσω τον Δεκ. Ενώ είμαι γραμμένος στο myphone.gr δεν έτυχε να δώ το forum της συσκευής. Τελικά είμαστε πολλοί χρήστες αυτου το ppc , τοσοι πολλοί που θα μπορούσαμε να κάνουμε club ! :rolleyes:

 

Εφαγα μεγάλο ζόρι να βάλω το ελληνικό πληκτρολόγιο και τελικά κατάφερα να παίξει το resco.. παρόλαυτα τα sms μου έχουν μόνο 60 chars (ή 70 ?) κάπου δίαβασα στο forum για ένα άλλο resco predefined ??

Πού μπορώ να το βρώ αυτό μιά και το forum είναι τόσο μεγάλο πια.. απο χθες στις 10 το βράδυ διαβάζω ..και σήμερα έφτασα στη σελίδα 60 και δεν το εντόπισα πάλι..

Θα μπορούσε κάποιος καλός συν-χρήστης να μου υποδείξει ένα Link ??

Κατα τα άλλα το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το touch screen ! xixix ειμαι τόσο απρόσεχτος που όταν το βγάζω απο την θήκη του να απαντήσω πατάω παντού και τρέχουν 1000δες προγράμματα !!

Ο ΟΜΑΡ είναι ΜΙΑ χαρα.. γενικά είναι ενα τίμιο μηχανάκι.. ppc εχω δουλέψει πολλά (ΗΡ) ε δεν είδα και ΤΡΑΓΙΚΕΣ διαφορές...

Σας ευχαριστώ πολύ που με κάνατε να νοιώσω μέλος μιας ομάδας που εμπιστευτήκαμε ένα προϊόν.

 

καλώστον...

για sms με 160 χαρακτηρες ψαξε μεσα στο forum to phoneplus3

και δεν θα χεις κανενα προβλημα

για το προβλημα που το βγαζεις απο την θηκη και το βλεπεις ανοιχτο να τρεχουν προγραματα επελεξε να μην ανοιγει η συσκευη παρα μονο απο το κουμπι on/off

Link to comment
Share on other sites

Σας χαιρετώ και εγώ με την σειρά μου..

Ξαφνικά σταμάτησα να νιώθω μόνος μου ..νόμιζα οτι μόνο εγώ βρήκα το κελεπούρι ..

Το p3300 το έβλεπα απο τον Οκτ του 2006 στην expansys και τελικά κατάφερα να το αγοράσω τον Δεκ. Ενώ είμαι γραμμένος στο myphone.gr δεν έτυχε να δώ το forum της συσκευής. Τελικά είμαστε πολλοί χρήστες αυτου το ppc , τοσοι πολλοί που θα μπορούσαμε να κάνουμε club ! :rolleyes:

 

Εφαγα μεγάλο ζόρι να βάλω το ελληνικό πληκτρολόγιο και τελικά κατάφερα να παίξει το resco.. παρόλαυτα τα sms μου έχουν μόνο 60 chars (ή 70 ?) κάπου δίαβασα στο forum για ένα άλλο resco predefined ??

Πού μπορώ να το βρώ αυτό μιά και το forum είναι τόσο μεγάλο πια.. απο χθες στις 10 το βράδυ διαβάζω ..και σήμερα έφτασα στη σελίδα 60 και δεν το εντόπισα πάλι..

Θα μπορούσε κάποιος καλός συν-χρήστης να μου υποδείξει ένα Link ??

Κατα τα άλλα το μόνο πρόβλημα που αντιμετωπίζω είναι το touch screen ! xixix ειμαι τόσο απρόσεχτος που όταν το βγάζω απο την θήκη του να απαντήσω πατάω παντού και τρέχουν 1000δες προγράμματα !!

Ο ΟΜΑΡ είναι ΜΙΑ χαρα.. γενικά είναι ενα τίμιο μηχανάκι.. ppc εχω δουλέψει πολλά (ΗΡ) ε δεν είδα και ΤΡΑΓΙΚΕΣ διαφορές...

Σας ευχαριστώ πολύ που με κάνατε να νοιώσω μέλος μιας ομάδας που εμπιστευτήκαμε ένα προϊόν.

u have pm :cool:

Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβώς κάτω από την Sim. Πρέπει να σηκώσεις την sim για να μπεί.
Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβώς κάτω από την Sim. Πρέπει να σηκώσεις την sim για να μπεί.

Ευχαριστω.

1Η φορα βλέπω να μπαινει μνημη εκει....

Συνηθησμένος 4 χρονια απο Τα PXXX

Δεν το λεει κ μεσα στο βιβλιαράκι(σε μια γρηγορη ματια που το ριξα) κ κολησα ειναι η αληθεια...

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Συγνώμη αν ενοχλώ, ;) αλλά μήπως μπορέις να μου πέις γιατί δεν εβαλες το screen protector που προτείνει το play247 http://www.play247.gr/index.php?main_page=product_info&cPath=1_99_149&products_id=4632 :!::!: :!:

Ειναι τοσο δύσκολο να μπεί?;)

μια χαρα ειναι,αλλα εγω ειμαι αχρηστος και δεν μπορω να το βαλω:p :D χαλασα 3 οποτε βαρεθηκα,αν δεν μπει με την μια ...παπαλα!!!:D
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει να τρέξει κάποιος το Phone Dashboard την τελευταία έκδοση 1.9.3 να μας πει αν κολλάει και αυτή όπως η προηγούμενη στο 3300;
Link to comment
Share on other sites

έχω οδηγίες για την εγκατάσταση του destinator ,αλλα κάνω την εγκατάσταση και ενώ δημιουργεί αρχεία στην μνήμη και στην κάρτα δεν εμφανίζει το πρόγραμμα για να το ξεκινήσω..εχω κάνει εγκατασταση και απεγκατασταση 3-4 φορες..Ξέρει κανείς τι μπορει να φταίει?

Ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...