Jump to content

[Επίσημο] HTC P3300 (Artemis)


SIRHC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλή Χρονιά σε όλους! :)

Έχει ακούσει κάποιος αν υπάρχει διαθεσιμότητα p3300? Έχω παραγγείλει από Vodafone το artemis εδώ και 15 μέρες και μου λένε ότι δεν έχουν διαθέσιμα…

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλή Χρονιά σε όλους! :)

Έχει ακούσει κάποιος αν υπάρχει διαθεσιμότητα p3300? Έχω παραγγείλει από Vodafone το artemis εδώ και 15 μέρες και μου λένε ότι δεν έχουν διαθέσιμα…

Χρονια πολλα κ καλη χρονια

Φιλε platoni εγω το παρηγγειλα απο το 247.gr.Λεει διαθεσιμοτητα αμεση.

Το περιμενω Τεταρτη

Link to comment
Share on other sites

Xονια πολλα και καλη Χρονια σε ολους!!!Εδω και δυο μερες εγινα και γω ενας ευτυχης κατοχος του P3300.
Link to comment
Share on other sites

Xονια πολλα και καλη Χρονια σε ολους!!!Εδω και δυο μερες εγινα και γω ενας ευτυχης κατοχος του P3300.

 

Από που το αγόρασες? πόσο το περίμενες?

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΙ' ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

Εχω το ιδιο προβλημα με tomtom. Δεν μου κατεβαζει τον χαρτη Αθηνας μετα απο ενα hard reset. Αν εχει κανεις διαθεση ας μου τον στειλει. e-mail: pankap@gmail.com. Aληθεια σε ποιο φακελο τον βαζουμε;

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΚΙ' ΑΠΟ ΜΕΝΑ!

Εχω το ιδιο προβλημα με tomtom. Δεν μου κατεβαζει τον χαρτη Αθηνας μετα απο ενα hard reset. Αν εχει κανεις διαθεση ας μου τον στειλει. e-mail: pankap@gmail.com. Aληθεια σε ποιο φακελο τον βαζουμε;

 

βαλτον στο storage card/my documents/

εχεις mail

Link to comment
Share on other sites

Μόλις γύρισα από ένα mini ταξιδάκι απο Πάτρα,οπου είχα την ευκαιρία να δω το GPS (με navimate) .έμεινα απόλυτα ικαμοποίημένος( που να βάλω και το Destinator).Επίσης σερφάρωντας λίγο στο ασύρματο δίκτυο του Γαμπρου μου διαπίστωσα οτι δεν δείχνει Flash.. Μπορώ να το κατεβάσω και να τις βλέπω κομπλέ ή είναι ένα απο τα λίγα μειονεκτήματα της Αρτεμις??
Link to comment
Share on other sites

δεν δινεις κανα email να στον στειλει κανεις μια που δεν μπορεις να τον κατεβασεις?

 

ευχαριστω και παλι

 

καλη χρονια και απο μενα σε ολους

Link to comment
Share on other sites

βαλτον στο storage card/my documents/

εχεις mail

Ευχαριστω πολυ!

Animula vagula blandula hospes comesque corporis quae nunc abibis in loca pallidula rigida nudula...

 

Tάκης

Ping!, Messi.im> tak1s

Link to comment
Share on other sites

εγω που ακομα δεν εχω storage card που πρεπει να τον βαλω

 

τι να σου πω..δεν εχω δοκιμασει αλλου αν τον βλεπει

ισως καποιος γνωριζει και βοηθησει..

Link to comment
Share on other sites

αστο στα my documents της βασικης μνημης

 

οπου και να τον εβαλα πουθενα δεν τον βλεπει.

βασικα μου τον εστειλε καποιος εδω απο το forum γιατι εγω δεν καταφερα να τον κατεβασω. οποτε κραταω επιφυλαξεις γιατι φανταζομαι οτι ο χαρτης εχει digital signature για συγκεκριμενη συσκευη.

 

εχω στειλει mail στην tomtom και περιμενω απαντηση οποτε δεν σας κουραζω αλλο.

 

ευχαριστω πολυ παντως!

θα χαρω πολυ και γω στο μελλον να δωσω χρησιμες απαντησεις σε καποιον

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
το πιθανοτερο ειναι αυτο που λες,και εγω δεν μπορω να τον κατεβασω μεσω του 3300 μαλλον εχει προβλημα ο σερβερ τους,οποτε....υπομονη
Link to comment
Share on other sites

οπου και να τον εβαλα πουθενα δεν τον βλεπει.

βασικα μου τον εστειλε καποιος εδω απο το forum γιατι εγω δεν καταφερα να τον κατεβασω. οποτε κραταω επιφυλαξεις γιατι φανταζομαι οτι ο χαρτης εχει digital signature για συγκεκριμενη συσκευη.

 

εχω στειλει mail στην tomtom και περιμενω απαντηση οποτε δεν σας κουραζω αλλο.

 

ευχαριστω πολυ παντως!

θα χαρω πολυ και γω στο μελλον να δωσω χρησιμες απαντησεις σε καποιον

 

παντως σχετικα με το θεμα των digital signature δεν νομιζω να φταιει κατι τετοιο

γιατι και εμενα φιλος απο το forum μου τον εστειλε (εγω ειχα κατεβασει του amsterdam και δεν ειχα δικαιωμα για δευτερο χαρτη) το εγκατεστησα στο storage card/my documents και δουλευει κανονικοτατα

γνωμη μου παρε μια καρτα μνημης(ετσι και αλλιως θα χρειαστεις μια)και δοκιμασε ξανα

Link to comment
Share on other sites

Κατ' αρχήν χρόνια πολλά σε όλους. Όσο για το χάρτη του TomTom, αφού τον κατεβάσουμε πρέπει να τρέξουμε την εγκατάστασή του για να παίξει. Εγώ που το έκανα μέσω ιντερνετ, μου ζήτησε που θα αποθηκευτεί ο χάρτης και αφού κατέβηκε έτρεξε αυτόματα η εγκατάσταση. Μόλις τελείωσε δούλευε κανονικά. Δεν είναι απλό copy σε κάποιο φάκελο.

Κάποιος που μου τον είχε ζητήσει με email και του τον έστειλα, του είπα να κάνει εγκατάσταση και πρέπει να δούλεψε άψογα γιατί δεν μου ανέφερε πρόβλημα.

 

Και μια ερώτηση για το Dest PN. Παλιότερα είχα το Destinator 6.1 με τα γνωστά προβλήματα του στίγματος. Έτσι αποφάσισα να γυρίσω στο PN. Ο χάρτης (Q3 2006) ενώ είναι ο ίδιος που είχα και στο 6.1, τώρα τον Περισσό τον έχει χωρίς στοιχεία για τις όδους, και την διεύθυνση του σπιτιού μου την βρίσκω πλέον σαν Νεά Ιωνία. Δεν είναι λίγο κουφό αφού πρόκειται για τον ίδιο χάρτη? Μήπως δεν πήρε τον Q3 και έχει ακόμα τον παλιό? Στις ρυθμίσεις μου λέει ότι έχω τον τελευταίο Q3 2006.

Κωνσταντίνος
Link to comment
Share on other sites

Από που το αγόρασες? πόσο το περίμενες?

 

Το πηρα απο το καταστημα της cosmote στην Θεσσαλονικη.πηρα τηεφωνο πρωτα

στα κεντρικα και μου ειπαν οτι εχει δυο συσκευες.Μια στο καταστημα της Βενιζελου και μια στο καταστημα στην Καλαμαρια.Εκανα κρατηση απο το τηλεφωνο και μετα απο λιγες ωρες πηγα και το πηρα:D

Link to comment
Share on other sites

Tο πήρα και εγώ το τηλεφωνάκι πριν τις γιορτές και ξεκοκκάλισα το manual καθώς και σχεδόν την ίδια την συσκευή με τις λειτουργίες της εκτός από το destinator. Tο πήρα από Dynax στα 700 έουρα (φιλική τιμή).

 

Ξέρετε πού πρέπει να βάλω τα αρχεία για να τα επιλέξω ως ήχο στα μηνύματα κλπ? Δοκίμασα και στο folder των windows αλλά τίποτα.

 

Eπίσης από Bluetooth βρήκα ένα ωραίο της Motorola. Φαντάζομαι όλα που υποστηρίζουν Bluetooth 2 είναι συμβατά έτσι δεν είναι?

 

Kάμιά διεύθυνση για download σκάκι κλπ ξέρουμε?

 

Eυχαριστώ.

 

Όποιος δεν το έχει πάρει ακόμη και είναι σε δίλημμα να μην το σκεφτεί καθόλου ακόμη. Eμένα είναι το πρώτο μου PDA-GPS-κινητό και είμαι τρισευτυχισμένος!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Tο πήρα και εγώ το τηλεφωνάκι πριν τις γιορτές και ξεκοκκάλισα το manual καθώς και σχεδόν την ίδια την συσκευή με τις λειτουργίες της εκτός από το destinator. Tο πήρα από Dynax στα 700 έουρα (φιλική τιμή).

 

Ξέρετε πού πρέπει να βάλω τα αρχεία για να τα επιλέξω ως ήχο στα μηνύματα κλπ? Δοκίμασα και στο folder των windows αλλά τίποτα.

 

Eπίσης από Bluetooth βρήκα ένα ωραίο της Motorola. Φαντάζομαι όλα που υποστηρίζουν Bluetooth 2 είναι συμβατά έτσι δεν είναι?

 

Kάμιά διεύθυνση για download σκάκι κλπ ξέρουμε?

 

Eυχαριστώ.

 

Όποιος δεν το έχει πάρει ακόμη και είναι σε δίλημμα να μην το σκεφτεί καθόλου ακόμη. Eμένα είναι το πρώτο μου PDA-GPS-κινητό και είμαι τρισευτυχισμένος!!!!!!!!!!

 

ηχο mp3 στα μηνυματα δεν υποστηριζουν τα wm απο την μαμα τους(μονο wav)

θα πρεπει να βαλεις καποια εφαρμογη οπως το ringo για να εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχω καποιες αποριες που ζητουν απαντηση

1) βρηκα καποια ωραια θεματα στο pdagold που ειναι αρχεια .tsk.τα αποθηκευσα στην storage card ,στον φακελο my documents αλλα δεν μπορω να τα επιλεξω απο το μενου Ρυθμισεις-Σημερα.Τι εκανα λαθος?

2) τις αναβαθμησεις του navimate απο που τις κατεβαζω?απο το site της navimate η απο της ace?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)

Link to comment
Share on other sites

Kane ena hard reset kai an exakolouthisi to provlima phgaineto amesa sthn ACE na sto allaxei..

 

To episimo destinator antimetwpizei problhma me to Artemis tha prepei h na baleis thn prohgoumenh ekdosh h na perimeneis na vgei diorthwtiko patch

 

pos ginete to hard reset??

Link to comment
Share on other sites

ηχο mp3 στα μηνυματα δεν υποστηριζουν τα wm απο την μαμα τους(μονο wav)

θα πρεπει να βαλεις καποια εφαρμογη οπως το ringo για να εισαι οκ.

 

Eυχαριστώ! Δηλαδή αν τα ρίξω στον φάκελο των windows αφού τα έχω κάνει wav δεν θα έχω πρόβλημα? Δεν με νοιάζει να είναι mp3. Aυτά που έριξα ήταν mid. Aπλά θέλω να ξέρω ΠOY να τα ρίχνω για να τα βλέπει...

Link to comment
Share on other sites

pos ginete to hard reset??

 

Kρατώντας πατημένα τα δύο πλήκτρα «-» που είναι δίπλα στο trackwheel και ταυτοχρόνως κάνοντας reset με το πενάκι στην τρυπούλα χαμηλά στην αριστερή πλευρά της συσκευής. Όταν βγάλεις το πενάκι ΔEN θα πρέπει να έχεις αφήσει ακόμη τα άλλα δύο πλήκτρα μέχρι να σε ρωτήσει αν θες να κάνεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...