Jump to content

Περί... Cosmote γενικά


dreamacid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

54 minutes ago, hercoulis said:

Η κυβέρνηση μπλόκαρε τις τιμαριθμικες αναπροσαρμογες για τους δικούς της λόγους (γκουχ γκουχ εκλογές έρχονται) ε και μετά από λίγο καιρό θα τις ξεμπλοκαρει σαν να μη πέρασε μια μέρα 🤣🤣🤣. Και ο κάθε πολιτικός χαϊβάνης δλδ εκεί έξω, τα ίδια ακριβώς θα έκανε. Ούτε τα τσίρκα πλέον δεν μπορούν να μας ανταγωνιστουν. Όλη η Ευρώπη δλδ πλέον χορεύει στον ίδιο ρυθμό των πολιτικών τσιρκων μη σου πω.. 

Link to comment
Share on other sites

On 20/5/2024 at 9:05 ΜΜ, johnny_htc said:

Ναι εσύ και καλά κάνεις, συνολικά όμως υπάρχουν και πααρα πολλοί καταναλωτές εκεί έξω που βλέπουν έτσι τα πράματα. Ε και αναλόγως αποφασίζουν τι θα κάνουν και τα ανώτερα κλιμάκια. Πολλές φορές, κάνουν και λάθη φυσικά.. 

μπούρδες κάνουν όλοι κοιτάζουν την τσέπη τους μια μικρή ομάδα ίσως στα δάκτυλα του χεριού μόνο που φυσικά όπως στις ομάδες για λόγους συμφερόντων βλέπε €€€€ και μόνο τα υποστηρίζουν αυτά ,με λίγα λόγια πληρωμένοι αλήτες είναι 

On 24/5/2024 at 12:47 ΜΜ, MIKU said:

στο μουσείο να πάει αυτός αφού βάλουν κεραίες στις τρύπες που χωράνε όλοι τους να πέσουν μαζί 

Edited by akalos
Link to comment
Share on other sites

Τώρα που το θυμήθηκα είχα διαβάσει το περασμένο φθινόπωρο από μια ξένη ιστοσελίδα πως έμμεσα ο επικεφαλής της DT είχε αποκαλύψει ότι πρόκειται να γίνει ένας συνδυασμός στο μητρικό name με το αντίστοιχο ελληνικό. Μάλιστα οι δηλώσεις είχαν γίνει καιρό μετά την τοποθέτηση του Τ στο μέγαρο 

ΥΓ:Η ιστοσελίδα εκτιμούσε ότι ο συνδυασμός θα οδηγούσε στην κατάργηση του ελληνικού brand name

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και πάλι, επειδή δεν βλέπω κάποιον να έχει το ίδιο πρόβλημαε εμένα, θα ήθελα να ρωτήσω όσοι έχετε Cosmote και Xiaomi συσκευή  το SIM activation sync και άρα και το calls και sms sync στο cloud γίνονται κανονικά?

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν λέει να πουληθεί η Ρουμανική, από το 2021 προσπαθούν 🤣

https://www.euro2day.gr/news/enterprises/article/2247049/ote-ti-shmatodotei-h-eisodos-digi-sth-mahh-gia-th.html

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν Cosmote tv να είναι μια φάση πίσω από το Mega ρε παιδιά;; Σοβαρά τώρα;; 😂😂😂

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, johnny_htc said:

Είναι δυνατόν Cosmote tv να είναι μια φάση πίσω από το Mega ρε παιδιά;; Σοβαρά τώρα;; 😂😂😂

Εγώ το βλέπω στο mega γιατί στην cosmote tv και είναι πιο πίσω και κολλάει  

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Gv2008 said:

Εγώ το βλέπω στο mega γιατί στην cosmote tv και είναι πιο πίσω και κολλάει  

Και εγώ. Είμαι με παρέα και το βλέπουμε από Mega για τον ίδιο ακριβώς λόγο(έχει ο φίλος COSMOTE TV)

Link to comment
Share on other sites

Just now, aektzhs 1 said:

Και εγώ. Είμαι με παρέα και το βλέπουμε από Mega για τον ίδιο ακριβώς λόγο(έχει ο φίλος COSMOTE TV)

Μιας και αναφερόμαστε αν και οπαδός του Ολυμπιακού μονο ντροπή μπορώ να νιώθω μετά τις φωτογραφίες που διέρρευσαν με βανδαλισμούς στο γήπεδο της ΑΕΚ. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, aektzhs 1 said:

Και εγώ. Είμαι με παρέα και το βλέπουμε από Mega για τον ίδιο ακριβώς λόγο(έχει ο φίλος COSMOTE TV)

Εγώ Cosmote SPORT1 HD όλα καλά δεν κολλάει μέχρι στιγμής 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, akalos said:

buffering !τα χουν κάνει κωλος εδώ ,μην με ρωτήσετε που ,τρύπες παντού 

Screenshot_2024-05-29-23-09-24-790_com.nickstamp.tvradio_gr.jpg

Γιατί 4G και όχι 4G+ 

Screenshot_20240529_231701_Speedtest.thumb.jpg.c9c27636527d5f10349ec083f651f0de.jpg

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, elkons said:

Γιατί 4G και όχι 4G+ 

Screenshot_20240529_231701_Speedtest.thumb.jpg.c9c27636527d5f10349ec083f651f0de.jpg

γιατί είναι άχρηστοι  εδώ!δεν μετράνε τα λεφτά μας,1 ώρα μιλούσα με 13738 ,τι να σου κάνουν και αυτοί!

Link to comment
Share on other sites

Just now, akalos said:

γιατί είναι άχρηστοι  εδώ!δεν μετράνε τα λεφτά μας,1 ώρα μιλούσα με 13738 ,τι να σου κάνουν και αυτοί!

Για δες πόσες μπάρες έχω στο παραπάνω screenshot 😂

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, akalos said:

υπομονή θα φτιάξει 😂

Πάντα έτσι μ είναι σπίτι <θέμα σχεδιασμού 🥲>

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, elkons said:

Πάντα έτσι μ είναι σπίτι <θέμα σχεδιασμού 🥲>

Αφήστε τους σχεδιασμούς της Cosmote, τώρα σχεδιάζουμε πώς θα πάρουμε το Τσου Λου του χρόνου έτσι όπως το πάνε. Αντε ρε ομαδαρα, έκανες τόσα χρόνια, αλλά τα κατάφερες. Δεν μπαίνεις Πειραιά σήμερα με τίποτα και εννοείται δεν κοιμάται κανείς 😎😏

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, johnny_htc said:

Αφήστε τους σχεδιασμούς της Cosmote, τώρα σχεδιάζουμε πώς θα πάρουμε το Τσου Λου του χρόνου έτσι όπως το πάνε. Αντε ρε ομαδαρα, έκανες τόσα χρόνια, αλλά τα κατάφερες. Δεν μπαίνεις Πειραιά σήμερα με τίποτα και εννοείται δεν κοιμάται κανείς 😎😏

Όλη η Ελλάδα είναι ξύπνια!! Αυτά είναι μόνο χαρές και νίκες 

Edited by elkons
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα Πασαλιμάνι. Δεν περνάνε δεδομένα με πράσινη και μαύρη!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Gv2008 said:

Εγώ πήγα Πασαλιμάνι. Δεν περνάνε δεδομένα με πράσινη και μαύρη!

Κόκκινη; συνήθως εκεί είναι όλες νεκρές 

Βασιλικό Εύβοιας έκανα 4G+ κ 5G με κόσμο.. άριστα [

IMG_20240530_014647_852.thumb.jpg.fc2fd8e61881a15d01c7a39464488e4c.jpg

Έκανα 5g άγγιξε 1,2Gbps απλά έληξαν τα δεδομένα up δεν πρόλαβα 

Κατέβηκα και Γέφυρα Χαλκίδα μόνο που ξέχασα το τηλ σπίτι οπότε δεν έχω εικόνα 

 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, Gv2008 said:

Εγώ πήγα Πασαλιμάνι. Δεν περνάνε δεδομένα με πράσινη και μαύρη!

Ε ναι τώρα τι περιμένεις... 

Link to comment
Share on other sites

COSMOTE VDSL 100/10, COSMOTE TV FULL PACK, COSMOTE GIGAMAX UNLIMITED, COSMOTE INTERNET ON THE GO με κάρτα (εξοχικό), F2G + CU (για δοκιμές), EON TV FULL PACK.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σήμερα σε κατάστημα  Γερμανός, πλήρωσα 8Ε μηνιαία ανανέωση  WhatsUp,  και δεν μου έδωσαν εκτυπωμένη απόδειξη πληρωμής.

Λέω που είναι η απόδειξη... μου λέει το SMS που έχει λάβει είναι και απόδειξη ...

Εγώ το θεωρώ παράτυπο / παράνομο, αλλά πέστε μου εάν το κάνουν σε όλο το δίκτυο τους.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, kiriakos_GR said:

Πήγα σήμερα σε κατάστημα  Γερμανός, πλήρωσα 8Ε μηνιαία ανανέωση  WhatsUp,  και δεν μου έδωσαν εκτυπωμένη απόδειξη πληρωμής.

Λέω που είναι η απόδειξη... μου λέει το SMS που έχει λάβει είναι και απόδειξη ...

Εγώ το θεωρώ παράτυπο / παράνομο, αλλά πέστε μου εάν το κάνουν σε όλο το δίκτυο τους.

 

 

 

Αν το λες από φορολογικής άποψης, δεν νομίζω ότι φοροδιαφεύγει ο Γερμανός.

Μόνο θετικό βλέπω τη μη χρήση χαρτιού από άποψη οικολογική.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...