Jump to content

Village World, MediaMarkt στο Δέλτα Φαλήρου


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορεί κάποιος να μου πει πως πάμε εκεί αν είμαστε στο ρεύμα από Γλυφάδα->Πειραιά;!... Είδα το χάρτη αλλά δεν κατάλαβα...
"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 64
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μπορεί κάποιος να μου πει πως πάμε εκεί αν είμαστε στο ρεύμα από Γλυφάδα->Πειραιά;!... Είδα το χάρτη αλλά δεν κατάλαβα...

 

Θα στρίψεις δεξιά εκεί που λέει προς Ολυμπιακό συγκρότημα Φαλήρου,έχει ένα φανάρι πεζών λίγα μέτρα νωρίτερα.Πας δηλαδή δεξιά,βγαίνεις στα γήπεδα και μετά αριστερά στο φανάρι για να περάσεις κάτω απο την γέφυρα (της παραλιακής) και να βγεις μπροστά σχεδόν στο Village.Μόλις περάσεις την γέφυρα στο φανάρι πας δεξιά και στο αμέσως επόμενο αριστερά και έφτασες.

Ελπίζω να κατάλαβες :confused: :p

Link to comment
Share on other sites

Pedes grapste entiposis...

 

Eidika osoi pigan stin aithousa V-max

Link to comment
Share on other sites

είναι εύκολο και με το τραίνο;

θα κατέβω στάση φαλήρου και μετά...

Link to comment
Share on other sites

Phga kai den m'arese ka8olou. Mikro mou fanhke. Xwris kalh organwsh, xwris epipleon pragmata na kaneis. Ena mikro kukloforiako xaos eixe epishs. Me to mall den yparxei sugkrish etsi k alliws. Gia mena kai to marousi einai poly kalutero. Den to sunistw. :ninja:
Link to comment
Share on other sites

είναι εύκολο και με το τραίνο;

θα κατέβω στάση φαλήρου και μετά...

 

...περνάς απέναντι λογικά!

 

Αν τραίνο εννοούμε τον ηλεκτρικό τότε ναι περνάς απέναντι και..παίρνεις το τραμ το οποίο σε κατεβάζει απέξω σε αυτή την στάση (που δεν θυμάμαι πως την λένε..)

Link to comment
Share on other sites

Θα στρίψεις δεξιά εκεί που λέει προς Ολυμπιακό συγκρότημα Φαλήρου,έχει ένα φανάρι πεζών λίγα μέτρα νωρίτερα.Πας δηλαδή δεξιά,βγαίνεις στα γήπεδα και μετά αριστερά στο φανάρι για να περάσεις κάτω απο την γέφυρα (της παραλιακής) και να βγεις μπροστά σχεδόν στο Village.Μόλις περάσεις την γέφυρα στο φανάρι πας δεξιά και στο αμέσως επόμενο αριστερά και έφτασες.

Ελπίζω να κατάλαβες :confused: :p

 

Ευχαριστώ Βασίλη! Το βρήκα μόνη μου τελικά, ακολουθησα τις ταμπέλες για Κόπερφιλντ, καθως απο θεμα σημανσης επασχε το Village!

 

Phga kai den m'arese ka8olou. Mikro mou fanhke. Xwris kalh organwsh, xwris epipleon pragmata na kaneis. Ena mikro kukloforiako xaos eixe epishs. Me to mall den yparxei sugkrish etsi k alliws. Gia mena kai to marousi einai poly kalutero. Den to sunistw. :ninja:

 

+1 Συμφωνώ απόλυτα...δεν το συνιστώ ούτε εγώ..

"In the morning u know u won't remember a thing.."
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα!!! Γιατι ειχα αρχισει να στεναχωριεμαι πολυ που δεν εχω καταφερει να παω...να 'στε καλα!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αξίζει ακόμα να πάει κάποιος.. Το κυριότερο ελάττωμά του συγκροτήματος είναι ότι έχει μόνο τα Haagen όπου μπορείς να αράξεις, αλλά μιλάμε για 20 τραπέζια για όλοκληρο το χώρο..!!! Αντε βάλε και καμιά 8αρα τραπέζια για όρθιους με σκαμπό..! Αν πας μια ώρα πριν να πάρεις εισητήριο, την υπόλοιπη ώρα περιπλανιέσαι σαν την άδικη κατάρα..!! Και άντε πες αν το έργο είναι στις 20.30 πας και το Media Markt να χαζέψεις τίποτα. Αν είναι μετά την ώρα αυτή που και αυτό είναι κλειστό.. τι κάνεις;;; οεο;;;

 

Λογικά σε 1-2 μήνες θα έχουν ανοίξει κι άλλα καταστήματα και ευελπιστώ και άλλες καφετέριες!!! Από πάρκινγκ χαλαρά, έχει μια τεράστια αλάνα, οπότε κυριλέ από αυτό το θέμα.

 

Υπομονή λοιπόν!

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

δε λέει δηλαδή?εγώ νόμιζα θα ήταν όπως το mall.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

To mall είναι μονάχα ένα :D :grin:

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
παιρνω το φτυαρακι μου και ξεθαβω το παρων θεμα!συγνωμη υπολοιποι χρηστες του φορουμ..επειδη αποφασισα [χεχε αργησα λιγο το ξερω :P ] να παω εκει στα βιλατζ φαληρου,ξερει κανεις αν τελικα μετα απο δυο χρονια εχει ταμπελες ή τιποτα τετοιο?καποιος που να χει παει απο πειραια, να μου πει σε ποιο σημειο στριβεις για να μπεις..εκτος κ αν εχει ταμπελες οποτε ειναι ευκολο?
:superman:
Link to comment
Share on other sites

παιρνω το φτυαρακι μου και ξεθαβω το παρων θεμα!συγνωμη υπολοιποι χρηστες του φορουμ..επειδη αποφασισα [χεχε αργησα λιγο το ξερω :P ] να παω εκει στα βιλατζ φαληρου,ξερει κανεις αν τελικα μετα απο δυο χρονια εχει ταμπελες ή τιποτα τετοιο?καποιος που να χει παει απο πειραια, να μου πει σε ποιο σημειο στριβεις για να μπεις..εκτος κ αν εχει ταμπελες οποτε ειναι ευκολο?

 

Σου έφτιαξα ένα χάρτη με τον πλοηγό εδώ, ελπίζω να βοήθησα :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...