Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εμενα παντως μετα και την τελευταια αναβαθμιση κολλαει ορισμενες φορες το joystick

Μιλάμε αυτά τα joystick τα'χω καταραστεί,μια δουλεύουν μια όχι,κολλάνε κλπ.,τι να πω,υπομονή μέχρι να τα καταργήσουν τελείως:mad: (ή να τα κάνουν επιτέλους να λειτουργούν καθ'όλη τη διάρκεια της εγγύησης που συνοδεύει μια συσκευή;) ).

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μετα και την τελευταια αναβαθμιση κολλαει ορισμενες φορες το joystick

 

κι εμενα το ιδιο ομως οχι τοσο πολυ οπως στην αρχη.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Geia sas kai apo emena

Eimai kai gw katoxos tou k800i!

perasa mesa ton browser opera paw na mpw kai moy bgazei an error occured!

eixa mpei sto site tis se mou apesteilane tis ritmiseis kai gia mms kai gia gprs

tis ebala kai leitourgoun kala apodeiksei oti me to internet pou exei sto menu to kinito mpainw se istoselides!!!!!

mipws kserei kaneis ti mporei na ftaiei?sto k750i doulebe kanonika kai mia xara o opera!!!!!!katevasa kai tin pio teleftea ekdosi ta idia pali!!!!

 

Eyxaristw prokatabolika!

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα το ιδιο ομως οχι τοσο πολυ οπως στην αρχη.
ΚΑΙ τι λες να κανω να το στειλω servise με κανενα κουριερ[κατευθειαν Αθηνα] η να περιμενω καινουριο λογισμικο
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

αγορασα ενα Bluetooth Motorola αλλα δεν συνδεεται με τιποτα με το κ800, ξερετε τι μπορει να φταιει;;;

(το βρισκει, το προσθετει στις συσκευες, αλλα δεν μπορει να κανει συσκευη...ή αν στο τελος -με πολυ ζορι κανει connect- δεν δουλευει...ετσι απλα...)

Link to comment
Share on other sites

Erotisi, exo to P910 kai xthes agorasa to K800. To yparxon PCsuite pou exo egatestimeno tha vlepei to kainourgio K800?

... είναι τα βλέφαρά μου διάφανες αυλαίες.

Όταν τα ανοίγω, βλέπω εμπρός μου ότι κι αν τύχει

όταν τα κλείνω, βλέπω εμπρός μου ότι ποθώ - (Ανδρέας Εμπειρίκος)

Link to comment
Share on other sites

kalhspera...na rwthsw tha thela pws mporw na dw poia einai h ekdosh tou logismikou tou kinhtou mou.
Καλημερα :) >*<<*<*

οπου > η < το joystick δεξια αριστερα αντιστοιχα ή το ποιο ευκολο απο το μενου:) ρυθμισεις, update servise και εκει διαλεγεις το υπομενου εκδοση λογισμικου

Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

molis nekrose to kinhto mou.. to eklisa k den ksananikse :( me to fortisti anabi mia fora to kokkino fotaki k tpt allo :( 4 meres to exw

 

Έπεσες και συ στην γνωστή περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Erotisi, exo to P910 kai xthes agorasa to K800. To yparxon PCsuite pou exo egatestimeno tha vlepei to kainourgio K800?

κατα την γνωμη μου θα το βλεπει..αλλα ποιος ο λογος αφου στο κουτι του k800i θα βρισκεται νεο λογισμικο.αλλα η γνωμη μου ειναι να απεγκαταστησεις το παλιο σου software και να εγκαταστησεις το απολυτο προγραμμα το myphone explorer.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ τι λες να κανω να το στειλω servise με κανενα κουριερ[κατευθειαν Αθηνα] η να περιμενω καινουριο λογισμικο

 

θα λεγα να περιμενεις το νεο λογισμικο και μετα αν συνεχισει να στο κανει το κανεις πακετο και το στελνεις.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μια λύση δοκιμασμένη είναι να μεταβείς με τον ενσωματωμένο Netfront browser της συσκευής στις διευθήνσεις των RSS feeds,κατόπιν θα τις προσθέσει στην εφαρμογή του Αναγνώστη RSS στα μηνύματα αφού λειτουργεί αλληλένδετα:) ;)

πχ.http://www.myphone.gr/rss, πατάς μετάβαση και δεξιά κάτω στην οθόνη σου εμφανίζεται και το σύμβολο RSS,πατάς Πρόσθετ.>Πηγές RSS>Μαρκάρισμα και αυτομάτως αυτή η πηγή θα έχει εισαχθεί στον Αναγνώστη RSS στα μηνύματα όπου θα μπορείς μετά να κάνεις Ενημέρωση σε τακτά διαστήματα ως γνωστόν;) ;)

 

Δυστυχώς, φίλε μου, δεν δουλεύει. Ακολούθησα βήμα-βήμα τις οδηγίες σου, επιλέγοντας (από την καρτέλα Internet των συντομεύσεων) Εισαγωγή διεύθυνσης, μετά έβαλα τη διεύθυνση του myphone που ανέφερες, έψαχνε λιγάκι, και στο τέλος μου έβγαζε "Σφάλμα επικοινωνίας". Τη συγκεκριμένη διεύθυνση τη δοκίμασα όχι μία, αλλά πέντε φορές. Ενώ αν έβαζα άλλη διεύθυνση, και μάλιστα μία από αυτές που προστίθονταν με τον "ορθόδοξο" τρόπο στα RSS (από τη Νέα πηγή), τότε μου έβγαζε "Ο τύπος αρχείου δεν υποστηρίζεται από το τηλέφωνο. Λήψη οπωσδήποτε;" και, όταν επέλεγα ναι, πρόσθετε ένα άχρηστο αρχείο στο φάκελο Διάφορα.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα,

αγορασα ενα Bluetooth Motorola αλλα δεν συνδεεται με τιποτα με το κ800, ξερετε τι μπορει να φταιει;;;

(το βρισκει, το προσθετει στις συσκευες, αλλα δεν μπορει να κανει συσκευη...ή αν στο τελος -με πολυ ζορι κανει connect- δεν δουλευει...ετσι απλα...)

 

Όταν αγόρασα το K800 και συντόνισα σε αυτό το SE BT ακουστικό που χρησιμοποιούσα με το S700, προμηθεύτηκα κι εγώ ένα Motorola ΒΤ για το S700, για να διαπιστώσω ότι είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα με αυτό που αναφέρεις. Έκανε αμάν να συνδεθεί, δεν απαντούσε τις εισερχόμενες κλήσεις, και για φωνητική κλήση ούτε λόγος φυσικά. Έτσι, το επέστρεψα και πήρα τα χρήματά μου πίσω, ενώ πρόσφατα που έβγαλε προσφορά η TIM στα καταστήματά της ένα SE BT με 29 ευρώ, το πήρα και βρήκα την υγειά μου.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ τι λες να κανω να το στειλω servise με κανενα κουριερ[κατευθειαν Αθηνα] η να περιμενω καινουριο λογισμικο

 

Στην θέση σου θα το επέστρεφα στο μαγαζί που το αγόρασα και θα ζητούσα πίσω το λεφτά μου(αλλά θέλει να έχεις όρεξη)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

re pedia xtes anakalipsa ena mikro provlimataki sto kinito ke thelo na 3ero an einai provlima sto videaki i sto software tou kinitou.piga sto video player kai evlepa ta videakia mou.otan exis to joystick sta de3ia liga deyterolepta to videaki proxoraei pio mprosta.se merika videakia omos anti na proxorisi paei sto epomeno.einai ola 3gp ara logika eprepe se ola na antidra to idio.etyxe ke se kanena to idio provlima?
Link to comment
Share on other sites

Στην θέση σου θα το επέστρεφα στο μαγαζί που το αγόρασα και θα ζητούσα πίσω το λεφτά μου(αλλά θέλει να έχεις όρεξη)
Ο γερμανος που το πηρα κανει αντικατασταση στην πρωτη εβδομαδα μονο.... μετα servise Τελικα το εστειλα στην OMNITECH[Πειραια]να δουν και αυτοι ενταξει δεν ειναι κατι τραγικο οποτε θυμαται το κανει [το κολλημα] απλα ειναι εκνευριστικο οταν συμβαινει.......
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Πότε πέσαν οι τιμές τόσο πολύ;

βασικά επιτέλους έβγαλε κ η sandisk!!

 

το απόγευμα θα πάρω να ρωτήσω και τα μεταφορικά:D

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες, μολις σημερα πητα το Κ800 μετα απο αναβαθμιση....

ειναι ομως παλι τα ιδια χαλια... παλι κολλαει και τα σχετικα...

τι να κανω;;;

Link to comment
Share on other sites

re pedia na kano mia ilithia aporia.Ta mega pixels ektos apo to megethos tis fotografias ti allo rolo pezoun?Apo oti 3ero gia tin poiotita o fakos eythinete.Kai kati allo.Eida ena samsung (montelo den thimame) pou epeze kai presentetion tou powerpoint.Iparxi kati gai na to kani ke to k800i?
Link to comment
Share on other sites

Σε ποιό σύστημα αρχείων φορμάρουμε τήν Μ2;

Σε FAT 32 ή σε FAT 16

Η κάρτα μνήμης δεν είναι σκληρός δίσκος:confused: ,φορμάρισμα μέσα από το κινητό κάνε;)

Link to comment
Share on other sites

Η κάρτα μνήμης δεν είναι σκληρός δίσκος:confused: ,φορμάρισμα μέσα από το κινητό κάνε;)

Μια ερωτηση σχετικα με την καρα μνημης. Αγορασα μια Sony 1GB και αφου την τοποθετησα μου γραφει ελευθερος χωρος 911 ΜΒ που θεωρω οτι ειναι λιγο λιγοτερα απο οτι περιμενα. Ειναι φυσιολογικο να ειναι 100 ΜΒ λιγοτερο απο την ονομαστικη 1024? Περιμενα στην χειροτερη να ειναι 950 ΜΒ.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...