Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια πηρα τηλ στο 801-11-810-810 customer support SE και μου ειπαν πως πρεπει να το παω στο κοντινοτερο service ! (στη Σαμο δεν υπαρχει) . το 9volto ακομη δεν εχει!! μηπως γνωριζεται πως θα βρω την προσοψη ? χωρις να το στειλω σε service ??:wacko:

 

Ακόμα και αν βρείς πρόσοψη , θα πρέπει να την τοποθετήσεις , πράγμα που σημαίνει:

1ον:Ότι ξέρεις να ανοίγεις το κινητό και δεν υπάρχει κίνδυνος να σπάσεις κάτι

2ον:Ότι αν το ανοίξεις με τα χεράκια σου , η εγγύηση....πάει περίπατο

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα και αν βρείς πρόσοψη , θα πρέπει να την τοποθετήσεις , πράγμα που σημαίνει:

1ον:Ότι ξέρεις να ανοίγεις το κινητό και δεν υπάρχει κίνδυνος να σπάσεις κάτι

2ον:Ότι αν το ανοίξεις με τα χεράκια σου , η εγγύηση....πάει περίπατο

 

 

δεν με ενδιαφερει η εγγυηση του ! οσο για αλλαγη δεν υπαρχει προβλημα ! πιστευω θα τα καφερω να την περασω μονος μου. το θεμα ειναι που ειναι η προσοψη ? την βοηθεια σας ...........!!

Link to comment
Share on other sites

δεν με ενδιαφερει η εγγυηση του ! οσο για αλλαγη δεν υπαρχει προβλημα ! πιστευω θα τα καφερω να την περασω μονος μου. το θεμα ειναι που ειναι η προσοψη ? την βοηθεια σας ...........!!
θα κανεις υπομονη και θα το στειλεις στο service και η δουλεια σου θα γινει και πιο σιγουροs θα εισαι αλλιως κοιτα στο e-bay http://cgi.ebay.ie/Origianl-Sony-Ericsson-K800i-K800-Cover-Housing_W0QQitemZ110024334673QQihZ001QQcategoryZ75547QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

θα κανεις υπομονη και θα το στειλεις στο service και η δουλεια σου θα γινει και πιο σιγουροs θα εισαι αλλιως κοιτα στο e-bay http://cgi.ebay.ie/Origianl-Sony-Ericsson-K800i-K800-Cover-Housing_W0QQitemZ110024334673QQihZ001QQcategoryZ75547QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

 

ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας ! αλλα μηπως γνωριζετε κατι απο ελλαδα ?oxi e-bay ..;) (ζητω πολλα ε?)

Link to comment
Share on other sites

Τι interface είναι αυτό που έχει το FAR; Σοκ έπαθα! Θυμήθηκα τις παλίες, καλές μεν, εποχές! Άκρη πάντως δεν έβγαλα!

Για το interface. Πραγματικά.:lol:

Τώρα πόσο καλές ήταν εκείνες οι εποχές...:)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έβγαλε σε 5-10 άτομα από εδω μέσα πρόβλημα δεν σημαίνει ότι είναι μούφα. ΑΠΛΑ ΕΤΥΧΕ. Πάω στοίχημα ότι υπάρχουν πολλαπλάσια άτομα που είναι ευχαριστημένοι.

 

 

εισαι σιγουρος οτι 5-10 ατομα μονο εχουν προβλημα..;;;;;

δεν νομιζω....

μηπως εχουν σχεδον ολοι;;;;;

(((λεω εγω τωρα.....))))

 

Nαι είμαι σίγουρος. Το νούμερο είναι ενδεικτικό δεν ειναι απόλυτο, γι'αυτό άλλωστε έχει την παύλα. Εμένα το κινητό μου εξακολουθεί να μην έχει κανένα πρόβλημα (φτου φτου μην το ματιάσω).

Δεν γνωρίζω αν παρακολουθείς και άλλα φόρουμ και την εμπειρεία σου, γι'αυτό θέλω να πω ότι από τη στιγμή που το κινητό "πάλιωσε" λογικό είναι το θρεντ αυτό να συντηρείται από τα προβλήματα του κινητού, όπως και συμβαίνει σε όλα τα φόρουμ που ασχολούνται με κάτι που μπορεί να χαλάσει.

Ακόμη κάποιος που παίρνει το K800i, την πρώτη μέρα, θα μπει στο myphone και θα γράψει "παδιά το πήρα το κινητό και είναι σούπερ" από κει και πέρα είτε δεν θα ξαναγράψει γιατί δεν τον ενδιαφέρει και το κινητό είναι όντως σούπερ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ, είτε θα γράψει για κάποιο πρόβλημα-απορία και τέλος θα γράψει γιατί είναι myphonάκιας και έτσι γουστάρει να λέει για το κινητό του ή να λύνει απορίες.

 

Μπορεί εδω μέσα να έχουν όλοι πρόβλημα με το κινητό. Μπορείς να μου εγγυηθείς ότι όλοι οι υπόλοιποι που δεν παρακολουθούν το myphone έχουν?(λέω εγώ τώρα...)

Γι'αυτό λοιπόν ας αφήσουμε τις γενικότητες και τις εξυπνάδες...

 

Και αφού έχουν σχεδόν όλοι πρόβλημα εξήγησε μου σε παρακαλώ εγώ γιατί δεν έχω?? Επειδή είμαι εγώ τυχερός ή επειδή οι "σχεδόν όλοι" είναι άτυχοι?

 

 

Γιατι αραγε δεν ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ τετοια περιστατικα στο φορουμ της Samsung??? Aααα, ξερω! Κατα ΤΥΧΗ δεν τυχαινουν!:p

 

 

Γιατί για κάθε 100 Samsung υπάρχουν 10000 Sony-Ericcson (συν πλην κανά-μη σου πω και δυο- μηδενικό) Είναι απλό.

 

Εκτός και αν η κακιά Sony-Ericcson που δεν τη νοιάζει η φήμη της θέλει να ταλαιπωρεί τους πελάτες της πηγαινοφέρνοτας τους στα service και να χάνει και λεφτά επειδή σαν χαζή (που είναι ε?) πήγε και έβαλε 2 χρόνια εγγύηση!! εεεεεε τώρα κατάλαβες?:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Μεγάλος μπελάς έως τώρα είναι το πλήκτρο του internet. Εκεί που το έχουν είναι σκέτη π@υστιά. Ήδη έχω μπεί κατα λάθος, πάνω απο 10 φορές στις 3 εβδομάδες που το έχω. Δεν υπάρχει τρόπος απενεργοποίησης; Μιας και δεν μπαίνω στο vodafone live. Δεν με ενδιαφέρει.
Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ηρεμήστε.

@haki

Όταν πόσταρες στο θέμα του Κ800 το "Γιατι αραγε δεν ΤΥΧΑΙΝΟΥΝ τετοια περιστατικα στο φορουμ της Samsung??? Aααα, ξερω! Κατα ΤΥΧΗ δεν τυχαινουν!"ήταν σαν να έψαχνες μια απάντηση σαν αυτή του biliou.

Είσαι παλιό μέλος του φόρουμ οπότε σίγουρα ήξερες τι θα ακολουθήσει. Λες και το έκανες επίτηδες.

Και για το θέμα της αναλογίας των χρηστών εσύ μίλησες για το θέμα της Samsung. Άρα για το myphone. Στην Ελλάδα και στο φόρουμ αυτό, η αναλογία των κατόχων Samsung και SE δεν είναι και πολύ μακρυά από αυτό που είπε ο biliou. Οπότε σίγουρα θα διαβάζεις για πολύ λιγότερα προβλήματα στο θέμα της Samsung. Ακόμα και αν έχεις δίκαιο για το πρόβλημα του Κ800. Δεν με ενδιαφέρει αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ποσταρισα την πρωτη φορα ηταν ΑΠΑΝΤΗΣΗ σε ποστ και δεν το πεταξα τυχαια. Ξερεις πολυ καλα οτι η αναλογια δεν ειναι 10000/100 ΠΟΥΘΕΝΑ και επισης υποθετω οτι ξερεις οτι υπαρχει μεγαλη γκρινια για Κ800 που σβηνουν και δεν ξαναναβουν και στον "ναο" της SE, το Esato. Δηλαδη ποσο κουραγιο χρειαζεται για να παραδεχτουμε ηρεμα και ωραια οτι "υπαρχει καποιο μεγαλυτερο-απο-τον-μεσο-ορο προβλημα με το Κ800"? Δεν το εχουν ολα, αλλα παρουσιαστηκε σε ποσοστο που σιγουρα εχει θορυβησει τη διοικηση της εταιρειας. Ποσο τολμη χρειαζεται για να το ξεστομισει καποιος κατοχος δηλαδη?

 

...και τελος παντων εχω δικαιωμα να εχω την αποψη μου και να κρινω μια πολυεθνικη δημοσια αλλα οποιος θελει να κρινει ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ τοτε "μην κρινετε ινα μην κριθειτε"!!! Δηλαδη επειδη εκανα κριτικη σε μια απροσωπη εταιρεια θα βγει ο οποιοσδηποτε να μου λεει "εεεεεε, τωρα καταλαβες??" λες και μιλαει σε βλακα???

Σου είπα και πριν. Ηρέμησε. Δεν είμαι κάτοχος του Κ800 και δεν με ενδιαφέρει προσωπικά. Το κατά πόσο υπάρχει το πρόβλημα αυτό με αρκετές συσκευές το ξέρω όσο το ξέρεις και εσύ.

Οι γενικεύσεις είναι πάντα το θέμα σε τέτοιες ιστορίες.

Και φυσικά έχεις το δικαίωμα να κρίνεις οτιδήποτε, αρκεί όταν το κάνεις αυτό να μην βγαίνει προς τα έξω ότι το κάνεις λόγω της δικιάς σου προτίμησης σε άλλη εταιρεία. Ακόμα και αν ξέρω ότι πέρασαν από τα χέρια σου αρκετά κινητά.

Ίσως αν δεν ήταν τόσο ειρωνικό και το δικό σου ποστ (ξαναδιάβασέ το) να μην συζητούσαμε τώρα για αηδίες.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο haki , αν και με τον τρόπο του κινδυνεύει να το χάσει.

Τα προβλήματα με το k800 είναι πολλά.:mad:

Στα σέρβις της Αθήνας τουλάχιστον , που μπορώ να ξέρω , συρρέουν καθημερινά πολλά k800 , πολύ περισσότερα από παλαιότερα μοντέλα της εταιρίας(που θα ήταν φυσιολογικότερο να χρειάζονται σέρβις).

Και η σύγκριση με την samsung μόνο τυχαία δεν είναι.

Δεν συνέκρινε με τη νόκια ή τη μοτορόλα.

Και δεν έχει να κάνει με τα ποσοστά πωλήσεων.

Έχει να κάνει με την εμπειρία της κάθε εταιρίας στην οργάνωση των γραμμών παραγωγής της και στην επιλογή των προμηθευτών της.

Και μην ξεχνάτε ότι η se είναι από τους νεαρότερους κατασκευαστές.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Δεν αντιλέγω ότι έχει προβλήματα το κινητό απλά λέω ότι δεν είναι πατάτα και να μην φοβηθεί κάποιος να το πάρει.

Συγνώμη αλλά εγώ στο δρόμο βλέπω πιο πολλά sony-ericsson παρά samsung.

Απάντησα τελείως στο ύφος σου κύριε haki και θίχτηκες βλέπω.

Τέσπα σκοπός μου δεν είναι να δημιουργήσω ένταση απλά υπερασπίζομαι τον ευατό μου. Προσωπικά θεωρώ απαράδεκτο να κοροϊδεύουν 2 άτομα κάποιον δεν έχουν συζητήσει μαζί του ούτε καν διακτυακά.

Τέσπα από μένα λήγει το θέμα εδώ -αν και θα μπορούσα να σχολιάσω πολλά πράματα- παρ'εκτός αν "ξαναθιχτεί" το όνομα και τα λεγόμενα μου.

Link to comment
Share on other sites

Έχει δίκιο ο haki , αν και με τον τρόπο του κινδυνεύει να το χάσει.

Τα προβλήματα με το k800 είναι πολλά.:mad:

Στα σέρβις της Αθήνας τουλάχιστον , που μπορώ να ξέρω , συρρέουν καθημερινά πολλά k800 , πολύ περισσότερα από παλαιότερα μοντέλα της εταιρίας(που θα ήταν φυσιολογικότερο να χρειάζονται σέρβις).

Και η σύγκριση με την samsung μόνο τυχαία δεν είναι.

Δεν συνέκρινε με τη νόκια ή τη μοτορόλα.

Και δεν έχει να κάνει με τα ποσοστά πωλήσεων.

Έχει να κάνει με την εμπειρία της κάθε εταιρίας στην οργάνωση των γραμμών παραγωγής της και στην επιλογή των προμηθευτών της.

Και μην ξεχνάτε ότι η se είναι από τους νεαρότερους κατασκευαστές.

Η SE είναι από τους νεότερους κατασκευαστές. Τα δυο μέρη που έφτιαξαν την SE δεν ήταν καθόλου νέα στον χώρο. Δεν είναι δικαιολογία αυτό.

Το πρόβλημα με τα Κ800 είναι υπαρκτό και μου θυμίζει το πρόβλημα με την πλακέτα του Τ39 της πάλαι ποτέ ericsson. Τα service points της ericsson έκαναν κατά συρροή αντικαταστάσεις των Τ39 που ξαφνικά έχαναν το σήμα τους. Μόνο καλά λόγια πάντως μπορούσες να πεις για το service της SE τότε. Άσχετα από την βιασύνη της ericsson να το βγάλει στην κυκλοφορία. Και το Τ39 έμεινε στην ιστορία σαν ένα πολύ πετυχημένο κινητό. Και για μένα που το πήγα για service και το πήρα πίσω με αντικατάσταση (χωρίς να ζητήσω αντικατάσταση) είναι ακόμα αγαπημένο κινητό.

Οι γενικεύσεις πάντως δεν έχουν νόημα. Τι να πει και η Nokia για τέτοιου είδους προβλήματα σε μοντέλα της. Και όμως είναι πάντα η πιο επιτυχημένη εταιρεία στον χώρο.

Link to comment
Share on other sites

Η SE είναι από τους νεότερους κατασκευαστές, τα δυο μέρη που έφτιαξαν την SE δεν ήταν καθόλου νέα στον χώρο.

Εννοείται , αλλά η νεανικότητα της se ήταν έκδηλη πιστεύω στις πρώτες συσκευές της , όπως έκδηλη είναι και η διαρκής σταδιακή ωρίμανσή της (μοντέλο με μοντέλο)

Το πρόβλημα με τα Κ800 είναι υπαρκτό και μου θυμίζει το πρόβλημα με την πλακέτα του Τ39 της πάλαι ποτέ ericsson.

Πόσα τηλέφωνα ευτύχησε να βγάλει η Ericsson μετά από το t39 και τα προβλήματά του?

Οι καταναλωτές(παγκοσμίως)έχουν αποδείξει ότι τέτοια λάθη δεν τα ανέχονται.

Ειδικά μάλιστα αν είναι κατά συρροή.(για την ericsson , σου θυμίζω ότι τo t39 ήταν το κερασάκι στην τούρτα.

Είχε προηγηθεί το t28 με σημαντικά προβλήματα στο πορτάκι και την (νεόφερτη τότε)μπαταρία πολυμερών.

Το ίδιο και με τη siemens.Μπορεί πολλοί (μεταξύ των οποίων και εγώ) να ανεχτήκαμε τα bugs και τις κακές επιλογές (οθόνη κλπ) της σειράς 55 , αλλά τα 65άρια πήγαν άπατα(μαζί τους και όλη η siemens).

Ελπίζω η se να έχει καλύτερη τύχη , και θα έχει αν είναι προσεκτικότερη στο μέλλον.

Οι γενικεύσεις πάντως δεν έχουν νόημα. Τι να πει και η Nokia για τέτοιου είδους προβλήματα σε μοντέλα της. Και όμως είναι πάντα η πιο επιτυχημένη εταιρεία στον χώρο.

 

Μα αυτό είναι το θέμα?Τι θα πεί ο ανταγωνιστής?

Προσωπικά με ενδιαφέρει τι θα πεί ο κάθε χρήστης που πήγε και ακούμπησε σχεδόν ένα μισθό για να αγοράσει ένα προιόν.

Τίποτα δεν έχει να πεί η νόκια , αλλά αυτό δεν ανακουφίζει ούτε παρηγορεί κανέναν κάτοχο k800 που τώρα το στερείται γιατί είναι στο σέρβις.Και δυστυχώς αυτοί είναι πολλοί.

 

SE έχω και εγώ , δεν μιλάω με εμπάθεια κατά της εταιρίας , αλλά αν δεν τα πούμε έξω από τα δόντια , δεν ιδρώνει το αυτί κανενός

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Εννοείται , αλλά η νεανικότητα της se ήταν έκδηλη πιστεύω στις πρώτες συσκευές της , όπως έκδηλη είναι και η διαρκής σταδιακή ωρίμανσή της (μοντέλο με μοντέλο)

 

Πόσα τηλέφωνα ευτύχησε να βγάλει η Ericsson μετά από το t39 και τα προβλήματά του?

Οι καταναλωτές(παγκοσμίως)έχουν αποδείξει ότι τέτοια λάθη δεν τα ανέχονται.

Ειδικά μάλιστα αν είναι κατά συρροή.(για την ericsson , σου θυμίζω ότι τo t39 ήταν το κερασάκι στην τούρτα.

Είχε προηγηθεί το t28 με σημαντικά προβλήματα στο πορτάκι και την (νεόφερτη τότε)μπαταρία πολυμερών.

Το ίδιο και με τη siemens.Μπορεί πολλοί (μεταξύ των οποίων και εγώ) να ανεχτήκαμε τα bugs και τις κακές επιλογές (οθόνη κλπ) της σειράς 55 , αλλά τα 65άρια πήγαν άπατα(μαζί τους και όλη η siemens).

Ελπίζω η se να έχει καλύτερη τύχη , και θα έχει αν είναι προσεκτικότερη στο μέλλον.

 

 

Μα αυτό είναι το θέμα?Τι θα πεί ο ανταγωνιστής?

Προσωπικά με ενδιαφέρει τι θα πεί ο κάθε χρήστης που πήγε και ακούμπησε σχεδόν ένα μισθό για να αγοράσει ένα προιόν.

Τίποτα δεν έχει να πεί η νόκια , αλλά αυτό δεν ανακουφίζει ούτε παρηγορεί κανέναν κάτοχο k800 που τώρα το στερείται γιατί είναι στο σέρβις.Και δυστυχώς αυτοί είναι πολλοί.

 

SE έχω και εγώ , δεν μιλάω με εμπάθεια κατά της εταιρίας , αλλά αν δεν τα πούμε έξω από τα δόντια , δεν ιδρώνει το αυτί κανενός

Το Τ39 δεν ήταν κερασάκι σε καμία τούρτα. Η συμφωνία με την Sony είχε κλείσει πριν την κυκλοφορία του. Άσχετα αν έγινε επίσημα με την κυκλοφορία του Τ68. Το πρόβλημα με το πορτάκι του Τ28 υπήρχε αλλά δεν ήταν αυτό το θέμα. Ούτε για την ericsson ούτε για την sony που τα πήγαινε ακόμα χειρότερα. Το πρόβλημα στις πωλήσεις δεν ήταν στα πορτάκια ή στα bugs ή στην τεχνολογία αλλά σε ποιό απλά πράγματα. Απλά πράγματα που είχε καταλάβει η Nokia και προσπέρασε με χίλια τους ανταγωνιστές. Τα ίδια περίπου ισχύουν και για την siemens.

Επίσης οι καταναλωτές απόδειξαν ότι ανέχονται αρκετά λάθη αρκεί να τους δώσεις αυτό που θέλουν στον κατάλληλο χρόνο. Είτε είναι οι ευκολίες στα sms και στο μενού (nokia λίγα χρόνια πριν) είτε καλή κάμερα (SE πριν από 1 χρόνο).

Και δεν σε κατηγόρησα για εμπάθεια.:)

Link to comment
Share on other sites

Σημασια εχει οτι υπαρχει καποιο προβλημα μας αρεσει η οχι εγω θα ελεγα υπομονη στους επιδοξους αγοραστες .....πιστευω οτι η se το καταλαβε και θα το διορθωσει στα καινουρια κομματια ..Παντως παρηγορο ειναι οτι γινεται αντικατασταση της συσκευης ...εμενα δεν μου εχει βγαλει προβλημα :X :!: τελος θα ηθελα να μην διαβαζω επιθεσεις σε αλλα μελη οποια και να ειναι η αποψη τους μπορει καποιος να την αντικρουση με επιχειρηματα :!:
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

εγω πιστευω οτι εχουμε ξεφυγεια πο το θεμα του k-800 να και δεν διαφωνω με τον haki,απλα αντε να δουμε απο δω κι επειτα τι θα γινει απο την se κι αν θα διορθωσει τα οποιαδηποτε προβληματα που υπαρχουν στο κινητο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

mia erotisi pedes... to pliktro pou kanonika einai gia na pragmatopieis kliseis otan to patao me petaei sto menou ths se-(internet) to exei paratirisei allos i mono sto diko mou ginete?:confused: pos mporo na to allakso?

sinexiste thn kali doulia pedia os tora me exete boithisa arketa efxaristo:up: :yahoo: :respect:

Link to comment
Share on other sites

εννοεις το πληκτρο πανω αριστερα?μηπως κατα λαθος πατας μαζι και το ακριβως απο κατω πληκτρο που ειναι για να μπαινεις ιντερνετ?στο λεω γιατι εναι πολυ κοντα κι ευκολα μπορεις να κανεις λαθος.αν ομως δεν κανεις λαθος τοτε για περνα το μια βολτα απο το service για κανενα ελεγχο,παραξενο παντως μου φαινεται.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά. Τουλάχιστον το Vodafone Live που έχω εγώ.

Το παραποιημένο που έχεις εσύ λοιπόν, έχει. Το κανονικό, αυτό που παράγεται απο την εταιρία, δεν έχει.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη ένα υπέρ του Vodafone Live, λοιπόν (πρωτοφανές!). Όχι ότι έχει και πολύ μεγάλη σημασία, βέβαια, αλλά φαίνεται ότι αυτό είναι ένα πολύ διακριτικό μοντέλο Vodafone Live (μπορεί να έβαλε μυαλό η Voda, επιτέλους).
[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, δίχως το χρώμα δεν καταλαβαίνει κανείς με ποιό τηλεφωνάει και με ποιό κλέινει την γραμμή;

Μόνο κανας παππούς τα χρειάζεται αυτά.

Ποιόν θ' "αρπάξω" σήμερα; [sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ακόμη ένα υπέρ του Vodafone Live, λοιπόν (πρωτοφανές!). Όχι ότι έχει και πολύ μεγάλη σημασία, βέβαια, αλλά φαίνεται ότι αυτό είναι ένα πολύ διακριτικό μοντέλο Vodafone Live (μπορεί να έβαλε μυαλό η Voda, επιτέλους).

Ακόμα ένα υπέρ του Vodafone Live;:)

Τα άλλα δηλαδή ποιά είναι;

Όχι ότι αυτό είναι υπέρ δηλαδή.

 

Είπαμε. Μπορεί στο Κ800 να είναι πιο διακριτική η Vodafone πλέον αλλά μην λέμε ότι θέλουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...