Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διάβασα λίγο παραπάνω ότι έχει βγει θήκη krussel για το K800i. Χλωμό το βρίσκω μια και είναι μόλις 10ημερών κινητό. Μήπως έχουν κάποια θήκη για προγενέστερο μοντέλο και την πουλάνε για το Κ800; Έχει πάντως μεγαλύτερες διαστάσεις από τους προκατόχους του καθώς και διαφορετικά πλήκτρα (πχ τα 2 εκατέρωθεν του ακουστικού) και διαφορετική κατασκευή κάμερας.

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουν να απαλλαγούν από το Vodafone live μενού στα Κ800 που ενδεχομένως απέκτησαν μέσω επιδότησης δικτύου είναι εφικτό.Πληροφορίες εδώ: (Η επιλογή του K800_CXC1250490_MEDITERR_R1CB001_RED49 αφορά εμάς στην Ελλάδα)

http://www.wotanserver.com/news.php#n13 ;)

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα λίγο παραπάνω ότι έχει βγει θήκη krussel για το K800i. Χλωμό το βρίσκω μια και είναι μόλις 10ημερών κινητό. Μήπως έχουν κάποια θήκη για προγενέστερο μοντέλο και την πουλάνε για το Κ800; Έχει πάντως μεγαλύτερες διαστάσεις από τους προκατόχους του καθώς και διαφορετικά πλήκτρα (πχ τα 2 εκατέρωθεν του ακουστικού) και διαφορετική κατασκευή κάμερας.

 

Φίλτατε και όμως...

 

http://www.krusell.se/searchResult.php?brand=Sony+Ericsson&model=K790i%2FK800i&x=15&y=5

Link to comment
Share on other sites

 

Όντως στο σουηδικό site λέει πως έχουν βγάλει θήκη! Την έχεις βρει σε κάποιο κατάστημα στην Ελλάδα; Το μεταφέρω με πολύ ανησυχία όσο δεν έχω θήκη !

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

όποιος έχει το Κ800 και μπορεί να με εξυπηρετήσει, παρακαλώ να μου στείλει ένα πμ γιατί θέλω να ρωτήσω κάτι
και γιατι δεν το ρωτας εδω????
Link to comment
Share on other sites

και γιατι δεν το ρωτας εδω????

θέλω να μου πει κάποιος κάτοχος για την ευαισθησία του στην εγγραφή ήχου και πόσο όγκο πιάνει ένα τέτοιο αρχείο?

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω οτι ολο και καποια θηκη θα υπαρχει για το K-800 κι εννοω που να κανει σε στυλ πορτοφολι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουν να απαλλαγούν από το Vodafone live μενού στα Κ800 που ενδεχομένως απέκτησαν μέσω επιδότησης δικτύου είναι εφικτό.Πληροφορίες εδώ: (Η επιλογή του K800_CXC1250490_MEDITERR_R1CB001_RED49 αφορά εμάς στην Ελλάδα)

http://www.wotanserver.com/news.php#n13 ;)

 

Πως κατεβαζουμε απο εκει?

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Πως κατεβαζουμε απο εκει?

 

Πανω δεξια γραφει downloads και στο help and support εχει οδηγιες πως να κανεις την αναβαθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Όντως στο σουηδικό site λέει πως έχουν βγάλει θήκη! Την έχεις βρει σε κάποιο κατάστημα στην Ελλάδα; Το μεταφέρω με πολύ ανησυχία όσο δεν έχω θήκη !

 

Είχα δει σε ένα περιοδικό την αντιπροσωπεία της Krusell στην Ελλάδα που θα την έχει σίγουρα. Θα ψάξω και αν το βρω θα στο πω γιατί θέλω και εγώ για το K750i . Φίλε nosferatu καλύτερα να πάρεις τη red label θήκη. Την έχω δει στο W800i και προσφέρει πολύ καλή προστασία στο κινητό. Ανησυχία ε ; Και εγώ έτσι είμαι με τα κινητά. Ούτε γρατζουνιά. :p

Link to comment
Share on other sites

Για όσους θέλουν να απαλλαγούν από το Vodafone live μενού στα Κ800 που ενδεχομένως απέκτησαν μέσω επιδότησης δικτύου είναι εφικτό.Πληροφορίες εδώ: (Η επιλογή του K800_CXC1250490_MEDITERR_R1CB001_RED49 αφορά εμάς στην Ελλάδα)

http://www.wotanserver.com/news.php#n13 ;)

Μάλιστα. Οι πρώτοι που ξήλωσαν το live στο Κ800.

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμήσω να περιμένω κάποιον για <<απαλλαγή της Vodafone>> απο Ελλάδα, ώστε αν κάτι δεν παει καλά να του το <κοπανήσω> στο κεφάλι....

Παντως ευχαριστούμε για την πληροφορία !!!

[sIGPIC][/sIGPIC]

NetFocus.gr

Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμήσω να περιμένω κάποιον για <<απαλλαγή της Vodafone>> απο Ελλάδα, ώστε αν κάτι δεν παει καλά να του το <κοπανήσω> στο κεφάλι....

Παντως ευχαριστούμε για την πληροφορία !!!

την λυση θα στη δωσει συντομα το 9volto φιλε μου που ειναι στον πειραια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Είχα δει σε ένα περιοδικό την αντιπροσωπεία της Krusell στην Ελλάδα που θα την έχει σίγουρα.

 

Πάντως, στην ιστοσελίδα τους, αν πας στην καρτέλα "Where 2 Buy" και βάλεις "Greece" στην αναζήτηση, δίνει το αποτέλεσμα "It looks like we do not have any resellers in your area"... :worry:

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Krusell φέρνει ο Δήσιος με τις μπαταρίες. Για τσεκάρετε όσοι έχετε κοντά σας τέτοιο κατάστημα.
:shifty:
Link to comment
Share on other sites

EIMAI METAΞΥ ΤΟ Κ800 ΚΑΙ ΤΟΥ ΝΟΚΙΑ Ν70.ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ!

 

Φιλε μου καλυτερα να ανοιξεις ενα θεμα στους διαξιφισμους.:)

Link to comment
Share on other sites

mipos kapios mpori na mou apantisi kai na mou pi pote tha erthi sto TIM to tilefono!? tha me trellanoun ayti. Akomi na tous erthi lene..kai den kseroun pote...mipos kseri kanis allos? eyxaristo!

Αν δεν ξέρουν στην ίδια την ΤΙΜ τότε λίγο δύσκολο να ξέρει κάποιος από δω μέσα να σου απαντήσει υπεύθυνα. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

μαγκες ειδα απο κοντα το κ800 και με αρεσε,στιβαρο,μικρο και ευχρηστο.αυτο που με προβληματιζει ειναι το joystick που με φανηκε ιδιο με το κ750.λετε να κολλαει μερικες φορες;ειναι αξιοπιστο;
Link to comment
Share on other sites

mipos kapios mpori na mou apantisi kai na mou pi pote tha erthi sto TIM to tilefono!? tha me trellanoun ayti. Akomi na tous erthi lene..kai den kseroun pote...mipos kseri kanis allos? eyxaristo!

εμενα μου ειπαν οτι μεσα στην εβδομαδα θα το φερουν. ας το ελπισουμε...

Link to comment
Share on other sites

mipos kapios mpori na mou apantisi kai na mou pi pote tha erthi sto TIM to tilefono!? tha me trellanoun ayti. Akomi na tous erthi lene..kai den kseroun pote...mipos kseri kanis allos? eyxaristo!

Μεγάλο μπλέξιμο τα γ@*η*ενα ζωντόβολα της ΤΙΜ,αν περιμένεις από αυτούς ψώνισες από....σβέρκο,μιλάμε μόνο αν διακτινιστούν από τον Κρόνο κάποια Κ800 τότε θα τα φέρουν,πάρτο από αλλού;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...