Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ειδα το μηνυμα σου και το πηγα σε vodafone.... :( χαλια???

 

Ρε παιδια καλό, χρυσό το κινητο μας απο φωτογραφίες και δυνατότητες, αλλά η διαχείριση τηλεφωνικου καταλόγου χαλια.

Ενώ έχει ομάδες κανονικά, δεν επιτρεπει να καλέσεις ή να δεις το νουμερο της εοπαφης , παρά μονο το ονομα και να την διαγραψεις.

 

Έλεος, όλα τα simens μου ειχαν τελεια οργάνωση στις ομάδες, που μου χρειάζονται πάρα πολύ.(σχολή, δουλεια 11888, οικογενεια, φιλοι..κτλ...)

 

Κρίμα...

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια γνωριζουμε αν ειναι δυνατον οταν βαζουμε μια εικονα για background η εστω ενα θεμα, να μην φαινονται οι διαφανεις λωριδες πανω και κατω στην οθονη στην κατασταση αναμονης; Υπαρχει καποια ρυθμιση να τις βγαλουμε τελειως; Ειναι πολυ εκνευριστικο!!!!!
Dust in the wind, all we are is dust in the wind..............
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,παιδια, θέλω να περάσω κωδικο ασφαλειας για να κλειδωνει το τηλεφωνο , οχι η sim και μου βγαζει όλο 'λαθος κωδικός'.Τι κανω λάθος?Δεν μπορω να βρω κατι σχετικο στα φυλλαδιακια της συσκευης!
Link to comment
Share on other sites

geia saaas paidia ti kanete;

8elo na rotiso an stin suskeuasia periexei idi karta mnimis kai an nai poso MB einai;

512...

Link to comment
Share on other sites

Στη δικη μου συσκευασια απο vodafone δεν ειχε καμια καρτα.και παρηγγειλα μια 2 G.

Σαν vodafone δινει νομιζω 64mb καρτα,αλλα περιεργο που δεν ειχε καθολου καρτα.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση: πως γινεται στο κινητο μου να βαλω μεγαλη γραμματοσειρα σε ολα τα μενου δηλαδη τα γραμματα να εμφανιζονται μεγαλα?:)
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση: πως γινεται στο κινητο μου να βαλω μεγαλη γραμματοσειρα σε ολα τα μενου δηλαδη τα γραμματα να εμφανιζονται μεγαλα?:)

Δεν γινετε αυτο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση: πως γινεται στο κινητο μου να βαλω μεγαλη γραμματοσειρα σε ολα τα μενου δηλαδη τα γραμματα να εμφανιζονται μεγαλα?:)

 

Γινετε να αλλαξεις τη γραμμτοσειρα πχ, Arial, Tahoma, οποτε μπορεις να αλλαξεις και το μεγεθος.

Ειναι λιγο μπελας ομως.

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Γινετε να αλλαξεις τη γραμμτοσειρα πχ, Arial, Tahoma, οποτε μπορεις να αλλαξεις και το μεγεθος.

Ειναι λιγο μπελας ομως.

πες μου πως να το κανω σε παρακαλω με κουραζουν οι μικρες γραμματοσειρες
Link to comment
Share on other sites

πες μου πως να το κανω σε παρακαλω με κουραζουν οι μικρες γραμματοσειρες

 

Πρεπει να ξερεις πως να περασεις patches στο κινητο.

Η γραμματοσειρα αλλαζει με patch.

Αλλα δεν το βρησκω και απαρετητο να αλλαξεις το μεγεθος. Μια χαρα ειναι...

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να ξερεις πως να περασεις patches στο κινητο.

Η γραμματοσειρα αλλαζει με patch.

Αλλα δεν το βρησκω και απαρετητο να αλλαξεις το μεγεθος. Μια χαρα ειναι...

 

αμα ειναι με patch αστο....

 

ασχετο : για 169 ευρώ που αγόρασα το κινητό έπαθα πλάκα καταπληκτικό.απλα να ηταν λιγο λεπτοτερο και ελαφρυτερο αλλα δε πειράζει ...

 

έχω απενεργοποιήσει το 3g , το sar του παραμένει υψηλό ?με bluetooth και το κινητό στην τσέπη τι ισχύει περί sar?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, με τους κωδικους ασφαλειας τι γινεται , ξερει να μου πει κανεις?Υπαρχουν καποιοι περασμενοι στο τηλεφωνο ήδη?Οταν πάω να πληκτρολογήσω τον δικό μου, λέει πως είναι λάθος.Μιλάω για κλείδωμα πληκτρολογίου με κωδικό.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια, με τους κωδικους ασφαλειας τι γινεται , ξερει να μου πει κανεις?Υπαρχουν καποιοι περασμενοι στο τηλεφωνο ήδη?Οταν πάω να πληκτρολογήσω τον δικό μου, λέει πως είναι λάθος.Μιλάω για κλείδωμα πληκτρολογίου με κωδικό.

Κλειδωμα πληκτρολογιου με κωδικο το Κ800ι δεν εχει.κατι μπερδευεις :wacko:

μηπως εννοεις κλειδωμα τηλεφωνου?? ο κωδικος για ολα τα sony ericsson ειναι {0000}.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω που απάντησες raver, το υποψιαζόμουν πως δεν έχει κλείδωμα πληκτρολογίου, τώρα το επιβεβαίωσες.:pΠαράλειψη κατά την γνώμη μου, να μην το διαθέτει.:(
Link to comment
Share on other sites

Να με πάλι,μετά από πολλούς μήνες,ήρθα να σας ρωτήσω ένα πρόβλημα που έβγαλε πάλι τ κινητό μ...

 

Λοιπόν εκεί που λειτουργούσε μια χαρά ωραία,πριν καμία βδομάδα όταν πήγα να πάρω τηλ,δν άκουγα άν καλούσε τν άλλον,μετά από λίγο τ σίκωσε ο άλλος..Όμως δν τν άκουγα..το έκλεισα έβγαλε sim,άλλαξα συσκευή κ στο lg chocolate μια χαρά όλα..

Εεε τ έβαλα τ βράδυ χτες πάλι στο k800i τ δοκίμασα,είχε φτιάξει(λέμε τώρα)...κάνω αα ωραία κ άρχισα να τ χρησιμοποιώ..τ πρωί έκανα κ μια κλήση όλα εντάξει..χτυπάει τώρα το σικώνω...δν άκουγα τν άλλον..δοκίμασα να πάρω τπτ,δν άκουγα τν άλλον..

Τί να κάνω;;Τί έπαθε πάλι;

 

Να σημειώσω μνμ μια χαρά στέλνω κ πέρνω..

- - - -

Link to comment
Share on other sites

κανενα φτηνο και με καλη αυτονομια bluetooth για το k800i εχετε να μου προτεινετε?:)

Απο 20 ευρο και ανω.:worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να με πάλι,μετά από πολλούς μήνες,ήρθα να σας ρωτήσω ένα πρόβλημα που έβγαλε πάλι τ κινητό μ...

 

Λοιπόν εκεί που λειτουργούσε μια χαρά ωραία,πριν καμία βδομάδα όταν πήγα να πάρω τηλ,δν άκουγα άν καλούσε τν άλλον,μετά από λίγο τ σίκωσε ο άλλος..Όμως δν τν άκουγα..το έκλεισα έβγαλε sim,άλλαξα συσκευή κ στο lg chocolate μια χαρά όλα..

Εεε τ έβαλα τ βράδυ χτες πάλι στο k800i τ δοκίμασα,είχε φτιάξει(λέμε τώρα)...κάνω αα ωραία κ άρχισα να τ χρησιμοποιώ..τ πρωί έκανα κ μια κλήση όλα εντάξει..χτυπάει τώρα το σικώνω...δν άκουγα τν άλλον..δοκίμασα να πάρω τπτ,δν άκουγα τν άλλον..

Τί να κάνω;;Τί έπαθε πάλι;

 

Να σημειώσω μνμ μια χαρά στέλνω κ πέρνω..

 

 

Μαλλον σου τα εχει φτησει το ακουστικο.

πατα >*<<*<* και πανε Δοκιμη Συσκευης, ακουστικο.

Αλλιως μιλα η με ανοικτη ακροαση η με τα hands free.

Αν εχεις εγγυηση πανε να σου το φτιαξουνε.

http://gfka-rc.blogspot.gr // RC Nitro Cars - RC Track
Link to comment
Share on other sites

το samsung wep 200 ειναι συμβατο?

εχω την εντυπωση οχι.παντως για το συγκεκριμενο εχω ακουσει τα χειροτερα.ειδικα στα sony ericsson δεν δουλευει :!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον σου τα εχει φτησει το ακουστικο.

πατα >*<<*<* και πανε Δοκιμη Συσκευης, ακουστικο.

Αλλιως μιλα η με ανοικτη ακροαση η με τα hands free.

Αν εχεις εγγυηση πανε να σου το φτιαξουνε.

 

Ναι πήγα,τ δυνάμωσα κ από εκεί.Από ανοιχτή ακρόαση κ με τ bluetooth μιλάω μια χαρά,αλλά πολύ κουραστικό να τ ψάχνω όταν χτυπάνε..

 

Θα τ παω από δευτέρα στην βοντα να μου τ δουν αφού έχει εγγύηση!!

Να σαι καλά.

- - - -

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...