Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα πηρα και εγω το κ 800ι αλλα δεν μου αρεσει το μεγεθος στο βιντεο ξερετε αν μεγαλωνει το μεγεθος ρε παιδια

Δυστηχως δεν μεγαλωνει :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγινα και εγω επιτελους κατοχος ενος K800I και πραγματικα ειναι κορυφη το κινητο!!Θα ηθελα να ευχαριστησω για αυτο το μελος vip000 γιατι πραγματικα μου εδωσε ενα κινητο του κουτιου και αψογη συναλλαγη.Εξυπηρετικος και ανθρωπος εμπιστοσυνης.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας σημερα πηρα κ εγω το Κ800 λοιπον ειμαι πολυ ικανοποιημενος αξιζε τον κοπο

 

πειτε μου λοιπον τωρα πως μπορω να δω αν ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου

 

κανα προγραμμα που μπορω να βαλω μεσα κ γενικα καποια τιπς που θα ανεβασουν το κινητο μου ευχαριστω!!!!!!!!

 

α ρε παιδια μπορει καποιος να μου αναλησει λεπτομερος γιατι δεν ξερω απο sony το πως θα βγαλω το μενου της vodafone

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια μονο 3gp διαβαζει το κινητο?

 

ρωταω γιατι θελω να μετατρεψω ταινιες για να της βλεπω στο τηλ.

 

μου ειπαν κ mpeg4 ισχυει κατι τετοιο?

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

ναι απ'το σπίτι δε πληρώνεις τπτ και με λίγο ψάξιμο όλα είναι εδώ

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=180711

και αν σε ενδιαφέρει και αυτό

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=177340

 

παιδια γεια σας σημερα πηρα κ εγω το Κ800 λοιπον ειμαι πολυ ικανοποιημενος αξιζε τον κοπο

 

πειτε μου λοιπον τωρα πως μπορω να δω αν ειναι η τελευταια εκδοση λογισμικου

 

κανα προγραμμα που μπορω να βαλω μεσα κ γενικα καποια τιπς που θα ανεβασουν το κινητο μου ευχαριστω!!!!!!!!

 

α ρε παιδια μπορει καποιος να μου αναλησει λεπτομερος γιατι δεν ξερω απο sony το πως θα βγαλω το μενου της vodafone

η συντόμευση που σου παραθέτω δε το κάνει μόνο κ810 αλλά άμα δε θες να το κάνεις κ810 το κάνεις απλά κ800 χωρίς vf!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν υπαρχει πιο απλος τροπος?

 

κ αν δεν υπαρχει δωστε τον τροπο που θα το κανουμε.μια "οθονη" αν δεν το εχεις ξανα κανει δεν λεει κ πολλα.δωστε αναλυτικες οδηγιες σε απλη μορφη κ παντα ελληνικα; για να καταλαβαινουμε κ εμεις οι αρχαριοι

 

ευχαριστω!!!!!

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν υπαρχει πιο απλος τροπος?

 

κ αν δεν υπαρχει δωστε τον τροπο που θα το κανουμε.μια "οθονη" αν δεν το εχεις ξανα κανει δεν λεει κ πολλα.δωστε αναλυτικες οδηγιες σε απλη μορφη κ παντα ελληνικα; για να καταλαβαινουμε κ εμεις οι αρχαριοι

 

ευχαριστω!!!!!

Φίλε μου αν αρχίσεις να κατεβάζεις τα txt αρχειάκια τότε θα βρεις αναλυτικά οδηγείες και στα ΕΛΛΗΝΙΚΑ:D τώρα πάντα υπάρχει ποιο απλός τρόπος πας στα 9volto αλλά πληρώνεις!!!;)και εγώ πρώτη φορά έκανα αυτή τη διαδικασία (κ810) πλέον με τις οδηγείες και πραγματικά το μόνο που κάνεις είναι να περάσεις 2 αρχεία στο xs++ και να πατήσεις 3-4 κουμπιά όλα τα παραπάνω τα παραθέτουν στη παραπάνω συντόμευση!!!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα κ800 και οταν βαζω στην καρτα ενα βιντεο 23mb και παω να το ανοιξω κολλαει.οταν ξεκολλησει γινεται παναργο και για να επανελθει πρεπει να σβησω το βιντεο απο την καρτα μνημης.γιατι?μηπως θελει αναβαθμιση?το εχω απο τον ιουνιο.
Με λένε Νίκο, και είμαι καλά...
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια εχω ενα κ800 και οταν βαζω στην καρτα ενα βιντεο 23mb και παω να το ανοιξω κολλαει.οταν ξεκολλησει γινεται παναργο και για να επανελθει πρεπει να σβησω το βιντεο απο την καρτα μνημης.γιατι?μηπως θελει αναβαθμιση?το εχω απο τον ιουνιο.

ισως φταιουν τα bitrate.δεν νομιζω να θελει αναβαθμιση.για περασε το ιδιο βιντεο...στο τηλεφωνο..και οχι στην καρτα μνημης και :worry: αν παιζει κανονικα.!?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

paidia programms gia to kinito pou eiparxoun?

 

den ksero file pythagoras_7 akomi ειναι καινουργιο το κινητο κ δεν θα το σκαλησω απο μονος μου?το τι λογισμικο εχω πως μπορω να το δω?το ειχα διαβασει καποτε αλλα δεν το θυμαμε.

 

ευχαριστω!!!!

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

paidia programms gia to kinito pou eiparxoun?

 

den ksero file pythagoras_7 akomi ειναι καινουργιο το κινητο κ δεν θα το σκαλησω απο μονος μου?το τι λογισμικο εχω πως μπορω να το δω?το ειχα διαβασει καποτε αλλα δεν το θυμαμε.

 

ευχαριστω!!!!

 

ok programms δε θα βρεις πολλά γιατί δέχεται μόνο java εφαρμογές!για να δεις τελευταίο firmware >*<<*<*<

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

γεια σας παιδιά έχω πάρει το k800i κ σήμερα μου παρουσίασε το εξής πρόβλημα:

δεν πιάνει δίκτυο καθόλου και αντί για το δίκτυο μου γράφει "καμιά πρόσβαση δικτύου", τι μπορεί αν είναι ???

δοκίμασα σε άλλο κινητό την κάρτα μου και πιάνει μια χαρά!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως μπορώ να ζουμάρω με το Κ800?

Ξλερει κανείς τι παίζει με το Best pic?

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσε κάποιος να μου πει πως μπορώ να ζουμάρω με το Κ800?

Ξλερει κανείς τι παίζει με το Best pic?

Με τα πλαϊνά κουμπιά ζουμάρεις.

 

Τι εννοείς τι παίζει; Βγάζει 6-7-8 φωτογραφίες στη σειρά και επιλέγεις εσύ όποια θέλεις να κρατήσεις θεωρώντας την καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

nai pithagora to filmware?

 

exete kamia selida na katebaso paixnidia????

 

:rolleyes: Οσα θέλεις :worry: εδώ :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia ena paixnidi pou pleon den to theloume k theloume na to σβησουμε πηγαινουμε κανονικα στο φακελο που το εχουμε κ απλα παταμε διαγραφη?

 

η ειναι σαν τα Νοκια κ θελει απο πουθενα απεγκατασταση?????

HAVE FUN AND ENJOY LIFE
Link to comment
Share on other sites

re paidia ena paixnidi pou pleon den to theloume k theloume na to σβησουμε πηγαινουμε κανονικα στο φακελο που το εχουμε κ απλα παταμε διαγραφη?

 

η ειναι σαν τα Νοκια κ θελει απο πουθενα απεγκατασταση?????

 

όχι δε θέλει απεγκατάσταση απλά διαγραφή!;)

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος σας παρακαλώ να με βοηθήσει να ξεκλειδώσω τον κωδικό ασφαλείας που έβαλα στο κινητό μου (κ800) γιατί τον έχω ξεχάσει και δεν μπορώ να το ανοίξω??

Ύπάρχει κάποιο πρόγραμμα?

 

H E L P M E ! ! ! ! ! !

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...