Jump to content

Sony Ericsson K800i


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kalispera thelw tin boithia sas psaxnw 2 programmata

1)to ena gia ixografisi opws exei apo tin mana toy alla na exei dinatotites dinatotita gia pause

2)ena player poy na mporei na peksei kai ixografimenoys ixoys

venceremos
Link to comment
Share on other sites

paidia geia sas exo kai go enan k800 kai thelo na matho an gnorizete an iparxei tropos na dvnamosei i entasi tou player toy kinitou to kinito to exo enan xrono tora

den yparxei kai megali diafora me to teleutaio update. kalytera na peraseis sto kinito ta acoustics tou w880, etsi ginetai arketa dynatoteros o ixos!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια βοήθεια.

Πρόσφατα πήραένα μεταχειρισμένο κ800, και λειτουργεί οκ. Όμως, χρησιμοποιώ ακουστικά από w550i και μερικές φορές δεν κάνουν καλή επαφή(δεν αναγνωρίζονται) ενώ άλλες φορές εκεί που ακούω ραδιόφονο κάπως χαλάει ο ήχος(γίνεται οξύς,περίεργος και με χαμηλή έως καθόλου ένταση. Επίσης ορισμένες φορές με το που συνδέω τ ακουστικά , ακούω μόνο από το ένα. Τα προβλήματα αυτά συνήθως λίνονται με λίγο "πάλεμα" του βήσματος ακουστικών.

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα είχα με το φορτιστή του, αλλά εκεί δεν έπιαναν καλά τα πλαστικά δοντάκια, οπότε πήρα έναν "μαιμού" και λύθηκε το πρόβλημα.

Ξέρει κάποιος τι μπορεί να φταίει? Τα ακουστικά ή η υποδοχή του κινητού? Μήπως έχει πάρει υγρασία και θέλει καθαρισμό η υποδοχή του κινητου?

 

Ευχαριστώ για όποιες απαντήσεις.(Συγγνώμη για το εκτενές μήνυμα)

If we don't need Walls and Fences, why do we need Windows and Gates?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω μια βοήθεια.

Πρόσφατα πήραένα μεταχειρισμένο κ800, και λειτουργεί οκ. Όμως, χρησιμοποιώ ακουστικά από w550i και μερικές φορές δεν κάνουν καλή επαφή(δεν αναγνωρίζονται) ενώ άλλες φορές εκεί που ακούω ραδιόφονο κάπως χαλάει ο ήχος(γίνεται οξύς,περίεργος και με χαμηλή έως καθόλου ένταση. Επίσης ορισμένες φορές με το που συνδέω τ ακουστικά , ακούω μόνο από το ένα. Τα προβλήματα αυτά συνήθως λίνονται με λίγο "πάλεμα" του βήσματος ακουστικών.

Το ίδιο ακριβώς πρόβλημα είχα με το φορτιστή του, αλλά εκεί δεν έπιαναν καλά τα πλαστικά δοντάκια, οπότε πήρα έναν "μαιμού" και λύθηκε το πρόβλημα.

Ξέρει κάποιος τι μπορεί να φταίει? Τα ακουστικά ή η υποδοχή του κινητού? Μήπως έχει πάρει υγρασία και θέλει καθαρισμό η υποδοχή του κινητου?

 

Ευχαριστώ για όποιες απαντήσεις.(Συγγνώμη για το εκτενές μήνυμα)

Τα ακουστικα εχουν προβλημα.αυτο το εχω αντιετωπισει κι εγω σε πολλα κινητα και η λυση παντοτε ητανε αλλαγη ακουστικων.αν ειχε ηγρασια το κινητο...απλουστατα δεν θα δουλευαν τα ακουστικα και επισης δεν θα φορτιζε και το κινητο.πηγαινε παρε ενα αυθεντικο σετ ακουστικων (κοστος 22 ευρο) και θα εισαι μια χαρα.:) αν και με το "μαιμου" που εχεις δεν θα εχεις κανενα προβλημα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia kserei kaneis pou tha vro kana serial gia to mobilemaths v1.5??

Μάλλον θα πρέπει να διαβάσεις τους κανόνες του φόρουμ. :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα..αποριούλα και γω με το κ800...στο λεξικό του..όταν γράφω μήνυμα και προσθέτω κάποια λέξη δεν γίνεται τιποτα...την επόμενη φορά πρεπει να την ξαναγράψω...δεν υπάρχει στις έτοιμες..μπορώ να κάνω κάτι γι'αυτό?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω 2 απορίες:

 

το κ800 υποστηρίζει Micro M2 4GB ή θα σέρνεται απο θέμα ταχύτητας και ανταπόκρισης?

 

ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το κ800, το δικό μου λέει R1KG001

 

Thanks in advance...

Link to comment
Share on other sites

Παίδες έχω 2 απορίες:

 

το κ800 υποστηρίζει Micro M2 4GB ή θα σέρνεται απο θέμα ταχύτητας και ανταπόκρισης?

 

ποιά είναι η τελευταία έκδοση λογισμικού για το κ800, το δικό μου λέει R1KG001

 

Thanks in advance...

Με 4gb Κ810ι δουλευει μια χαρα.καποιος το ειχε γραψει εδω μεσα..τωρα εγω ειμαι της αποψης να μην βαλεις παραπανω απο 2gb :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η τελευταία έκδωση λογισμικού και πως μπορώ να δω ποια έχω εγώ?Ξέρετε αν θα βγάλει κάποια καινούργια η SE?
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

 

Εχθες προσεξα καποιο προγραμμα xs++ το οποιο χρησιμοποιειται για modding αποτι καταλαβα. Προσπαθησα ετσι να ανεβασω νεο μενου στο κινητο μου ( K800i VF Live).Οταν ομωσ τελειωσε το ανεβασμα των αρχειων στο κιν. κ το ανοιξ,ολως παραδοξως μουπεταξε σφαλμα που ελεγε πως το μενου δν ηταν δυνατο να φορτωθει λογω προβληματοσ και να επικοινωνησω με το κεντρο επισκευης. καμια βοηθεια......?????

Link to comment
Share on other sites

λυθηκε το προβλημα!!τελικα επρεπε να κανω update το λογισμικο για να ξαναπεραστουν τα μενου....!! μηπως εχετε καμια ιδεα ομως πως μπορω τελικα να αλλαξω το μενου...?
Link to comment
Share on other sites

λυθηκε το προβλημα!!τελικα επρεπε να κανω update το λογισμικο για να ξαναπεραστουν τα μενου....!! μηπως εχετε καμια ιδεα ομως πως μπορω τελικα να αλλαξω το μενου...?

 

Me ena debrand mesw xs++ kai ta katallila firmware files kai ligo me ton far manager kai to apotelesma........Kaneis papades!!!Exw ena karapeiragmeno w880i pou anoigokleinei me vista sounds 100 flash menus kai 20 media player skins!!!Kai polla alla pou varieme na grafw!!!

 

Filika

 

Scottas:D:p;):)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα υπάρχει κάποιο πρόγραμμα για το Κ800i που να μπορώ να διαβάζω pdf αρχεία....ευχαριστώ...:)
Link to comment
Share on other sites

hey scottas, prospa8isa na parw ta firmware ka8ws & custpack pou anafereis etsi wste na ginei to flasharisma apo tn istoselida ts topsony alla mataia . . . yparxei mipws kanena link g ta katallila . . . ??

Εδώ τα αρχεία,hχχp://rapidshare.com/files/51942942/K800.zip.html

 

αντικατέστησε τα χχ με tt

Link to comment
Share on other sites

Upirxan sto topic me to far manager db2020 customize!!!Ta anevase o Feanor83!!!;):)

Scotta's right.Από εκεί τα πήρα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδειά δε μπορώ να βρω amr converter της προκοπής plz help βρήκα κάπου εδώ ένα ψάχνωντας αλλά τζίφος έλεγε ότι έκανε τη μετατροπή αλλά επί 15 λεπτά περίμενα άδικα.:(
Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδειά δε μπορώ να βρω amr converter της προκοπής plz help βρήκα κάπου εδώ ένα ψάχνωντας αλλά τζίφος έλεγε ότι έκανε τη μετατροπή αλλά επί 15 λεπτά περίμενα άδικα.:(

 

:worry: Πολύτιμο πρόγραμμα που μετατρέπει με το πάτημα ενός κουμπιού κάθε αρχείο .AMR σε WAV

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

 

Δυστηχώς φίλε raver αυτό το πρόγραμμα έχω.Μήπως κάνω κάτι λάθος?Μου λέει να βάλω ένα αρχείο βάζω κάνω convert μου λέει plz wait και περιμένω.Στο task manager γράφει running αλλά τίποτα..........:(

Hip Hop.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson K800i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...