Jump to content

Titan Quest


faithless
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οπως εγραψα και παραπανω, το εδωσα σε εναν φιλο μου πρωην Diablo Fan, και πορωθηκε μεχρι αηδιας !!!:lol:

 

Αυριο το αγοραζει κι αυτος αυθεντικο και ξεκιναει το multiplayer αφου το τερματισει στο Normal (μπορει να το εχει τερματισει και ως αυριο :lol: ... !

 

@disorder, μολις το κανεις install το παιχνιδι, αφου εισαι πρωην diablo player, θεωρησε οτι το εχεις μαθει ηδη :D

 

Το μονο που αλλαζει ειναι η τοποθετηση των Charms που δεν θελει Slots πλεον και η κατανομη των Skills. Ενα πολυ καλο του T.Q ειναι οτι μπορεις να συνδυασεις 2 Masteries μαζι, π.χ Φωτια και Φυση, Φωτια και Παγο, κ.τ.λ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 88
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ok απο βδομάδα που θα παρω το new PC θα ειναι ειναι το πρωτο παιχνιδι που θα παίξω.Με ποιον χαρακτηρα μου προτεινεται να ξεκινήσω?
Link to comment
Share on other sites

Εδω διαφερει το T.Q απο το Diablo...

 

Διαλεγεις ειτε Αντρα ειτε Γυναικα μονο και απο ΄κει και περα τους δινεις οποιο Mastery θελεις και εχεις τα αντιστοιχα Masteries που υπηρχαν στο Diablo (οχι ακριβως ιδια) αλλα με τον ιδιο χαρακτηρα...

 

Μετα η εμφανιση σου αλλαζει αναλογα με τα ρουχα που φορας ! Η φατσα ειναι ιδια :p

Link to comment
Share on other sites

38 level ειμαι τωρα... Δεν ξερω μεχρι ποιο φτανει ομως !

 

Λογικα θα ειναι στο 99 οπως τα περισσοτερα...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τι εγινε ρε παιδια;

Σταματησατε το παιχνιδι ή καηκατε τοσο πολυ που δεν postαρετε ;;; :lol: :p

Link to comment
Share on other sites

Τι εγινε ρε παιδια;

Σταματησατε το παιχνιδι ή καηκατε τοσο πολυ που δεν postαρετε ;;; :lol: :p

Εχω να postaro poli kairo giati phra to paixnidi kai kahka.molis etasa egypto.exo mia female storm/nature:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω πηρα Male και τον εκανα Battle Mage (Φωτια/Warrior) αλλα στη δυσκολια Epic στην Αιγυπτο τα βρισκω λιγο σκουρα τα πραγματα...

 

Υπαρχει περιπτωση να ξεκινησω καινουριο παιχτη αλλα δεν ειμαι σιγουρος ποιες ιδιοτητες θα του αναπτυξω...

Link to comment
Share on other sites

paidia ebala to 1.08 patch (to eftiaksa kai me tropo na mou douleyei meta to patch ;) giati kserete 8elei na breis kai allo exe meta to ka8e update) alla pali kolimata

 

brika kai katebasa to 1.11 patch , alla apo tote mias pou den mporw na brw to antistixo ektelesimo exe gia to paixnidi gia na teriazei me to pach (mias pou to exw piratiko) den mou douleyei.

mipos mporei kaneis na me boi8isei ( estw kai se PM)

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

enas kalos male pantos apo thn empeiria moy kai sto diablo einai warfare/defense

 

Μα εκανα π@π@ρ@ και το ηξερα απο την αρχη οταν εβαλα 2 offensive masteries αλλα στο Normal προσεξα οτι ηταν πολυ καλος και ειπα να τον κρατησω αλλα τωρα... :( τον εχω με 2 οπλα και καθολου ασπιδα και εχει καταντισει αηδια ο θανατος ! Ευτυχως που δεν "μαζευεις" το πτωμα οπως το Diablo :lol:

Link to comment
Share on other sites

paidia ebala to 1.08 patch (to eftiaksa kai me tropo na mou douleyei meta to patch ;) giati kserete 8elei na breis kai allo exe meta to ka8e update) alla pali kolimata

 

brika kai katebasa to 1.11 patch , alla apo tote mias pou den mporw na brw to antistixo ektelesimo exe gia to paixnidi gia na teriazei me to pach (mias pou to exw piratiko) den mou douleyei.

mipos mporei kaneis na me boi8isei ( estw kai se PM)

 

Ρε ΜΙΒ ειναι κριμα τετοια παιχνιδια να μην τα αγοραζεις original, ΟΚ και εγω δεν γουσταρω να τα χωνω σε παιχνιδια της μια ημερας αλλα για παιχνιδια σαν το TQ δεν το συζητω εχεις 1000+2 λογους να το αγορασεις οριτζιναλ. Ενας απο τους λογους ειναι και τα patchακια :) :)

 

Φιλικα παντα αυτο που εγραψα:)

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Μα εκανα π@π@ρ@ και το ηξερα απο την αρχη οταν εβαλα 2 offensive masteries αλλα στο Normal προσεξα οτι ηταν πολυ καλος και ειπα να τον κρατησω αλλα τωρα... :( τον εχω με 2 οπλα και καθολου ασπιδα και εχει καταντισει αηδια ο θανατος ! Ευτυχως που δεν "μαζευεις" το πτωμα οπως το Diablo :lol:

egv les na ta katafero me female storm/nature sto legendary? h tha thn fao:( tora eimai akoma sto normal sthn aigypto sigkekrimena.pantos ena basiko tip einai na kratas ta skill sou... oso perissotero mporeis

Link to comment
Share on other sites

egv les na ta katafero me female storm/nature sto legendary? h tha thn fao:( tora eimai akoma sto normal sthn aigypto sigkekrimena.pantos ena basiko tip einai na kratas ta skill sou... oso perissotero mporeis

 

Εχεις καποια skills με healing και τετοια που θα σου φανουν αρκετα χρησιμα... Ενας φιλος μου εχει εναν τετοιο χαρακτηρα σε male και ειναι τωρα στο Epic. Αν μπορεσω να τον βρω (λογω δουλειας) θα σου πω τις εντυπωσεις του απο τον παιχτη του ;)

 

Το tip που προτεινεις το γνωριζω (οπως και στο Diablo αλλωστε αυτο καναμε :D ) αλλα το TQ εχει μια πιο λογικη σειρα των skills και νομιζω οτι αν καταφερεις να τα βαλεις σωστα, τοτε δεν θα εχεις προβλημα... Ο χρονος βεβαια θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

οκ αμα τον βρεις πες μου.Να σε ρωτισω κατι? εχει καμια διαφορα αν εισαι male h female?

 

Αυτο ηθελα να ρωτησω κι εγω εσενα :p :lol: :lol:

 

(Ρε παιδια ! Εχει κανενα αρχειο το T.Q που το "σκουπιζουν" τα Registry, και γενικοτερα, Cleaners; Απο χθες μετα απο εναν καλο καθαρισμο του Pc μου και ενα χρονοβορο Defragment του δισκου, το T.Q αρνειται να τρεξει !!! :confused: Μολις παταω το εικονιδιο βγαινει η κλεψιθρα για λιγο και μετα δεν κανει απολυτος τιποτα :cry: Εκανα 3 φορες install/uninstall και παλι τα ιδια :help: Αααααχχχχχ... Βοηθειαααα....:cold: )

Link to comment
Share on other sites

na se rotiso kai kati allo otan epaizes diablo eixes sto account sou h se kapoion paikth soy to onoma sandiagraxa? giati kati moy thimizei.

epeidh apo oti katalabaino to paixnidi den exei poli kosmo sto myltiplayer apo aurio arxizo guildwars

Link to comment
Share on other sites

Ρε ΜΙΒ ειναι κριμα τετοια παιχνιδια να μην τα αγοραζεις original, ΟΚ και εγω δεν γουσταρω να τα χωνω σε παιχνιδια της μια ημερας αλλα για παιχνιδια σαν το TQ δεν το συζητω εχεις 1000+2 λογους να το αγορασεις οριτζιναλ. Ενας απο τους λογους ειναι και τα patchακια :) :)

 

Φιλικα παντα αυτο που εγραψα:)

 

 

file mou exeis dikio, eksalou me tin logiki aytin agorasa gnisia to DIABLO 2 , to WARCRAFT kai to STARCRAFT!

(eimai ligo billzardakias :p ) malon gia to gnisio 8a paw ....

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

na se rotiso kai kati allo otan epaizes diablo eixes sto account sou h se kapoion paikth soy to onoma sandiagraxa? giati kati moy thimizei.

epeidh apo oti katalabaino to paixnidi den exei poli kosmo sto myltiplayer apo aurio arxizo guildwars

 

Ναι ! Ειχα (και υπαρχει περιπτωση να την εχω ακομα αν προλαβω πριν μου την διαγραψει η Blizzard) μια Amazon που την ονομασα Sadiagraxa (Javazon συγκεκριμενα) :)

 

Οσο για το multiplayer του T.Q, γιατι λες οτι δεν εχει κοσμο; Εγω εχω βρει αρκετα καλα Games απλα το προβλημα μου ειναι οτι τη μια θα παιζω μια χαρα και την αλλη θα με πεταει εξω στα καλα καθουμενα :mad:

 

(Το προβλημα με το παιχνιδι στο PC μου παραμενει δυστυχως... Τωρα παιζω μονο απο το Laptop... Εχει κανεις καποιο στοιχειο για το τι μπορει να συνεβηκε;;; )

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα το παιχνίδι σήμερα, και αφού το εγκατέστησα 9Pentium 2,8 HT, 1,5 gb RAM, GF 6800, Win XP Pro), βλέπω ότι οι ενδιάμεσες οθόνες των intro κσθώς και η αρχική οθόνη-Play-opyions-update κτλ είναι σπασμένη και δεν φαίνεται τίποτα και γενικώς δεν μπορείναι ξεκινήσει το παιχνίδι...

Πέρασα την 1.11 αλλά πάλι τα ίδια...Επίσης διάφασα όλο το thread αλλά από ένα σημείο και μετά σταματάνε τα παράπονα...

μπορεί κάποιος να βοηθήσει...

Σας παρακαλώ..!!!:cry:

Nothing lasts forever, but the certainty of change...

 

Emperistatomenos' Blog

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...