Jump to content

[Off-topic] Windows Live Messenger 8.0


rallyman
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια μου βγαζει ο messenger(live)το εξης σφαλμα εδω και λιγη ωρα και τα ιδια βγαζει και σε ενα φιλο μου.

 

Απετυχε η εισοδος στην υπηρεσια windows live messenger,επειδη η υπερεσια δεν ειναι διαθεσιμη προς το παρρον.Δοκιμαστε ξανα αργοτερα.

 

Κωδικος Σφαλματος:81000314

Ξερετε τι γινεται?Το κανει και σε κανα αλλο?Δεν μπορω να το καταλαβω:blink: :blink:

iphone 3G & Nokia N82 owner
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μου βγαζει ο messenger(live)το εξης σφαλμα εδω και λιγη ωρα και τα ιδια βγαζει και σε ενα φιλο μου.

 

Απετυχε η εισοδος στην υπηρεσια windows live messenger,επειδη η υπερεσια δεν ειναι διαθεσιμη προς το παρρον.Δοκιμαστε ξανα αργοτερα.

 

Κωδικος Σφαλματος:81000314

Ξερετε τι γινεται?Το κανει και σε κανα αλλο?Δεν μπορω να το καταλαβω:blink: :blink:

Όλοι το ίδιο πρόβλημα έχουμε μην ανυσηχείς! Το θέμα είναι πότε θα φτιαχτεί:mad: Απότις 22:15 είναι έτσι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μου το έβγαλε κι εμένα προ μισής ώρας, αλλά δοκίμασα λίγα λεπτά μετά και ενώθηκε κανονικά.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Τα φιλαρακια απο Πετρουπολη-Περιστερι ακομα δεν μπορουμε να μπουμε...Κι εχουμε να κανουμε και συζητηση...:D
ΜΑΧ.
Link to comment
Share on other sites

κι εμενα ρε παιδια το ιδιο..τι γινετε ρε γμτ??ολα τα messenger η μονο ο 8??

Όταν είχα κι εγώ το πρόβλημα ούτε το windows messenger δεν έμπαινε. Τώρα είναι όλα ok με όλα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Tέτοια προβλήματα εμφανίζονται συχνά στο MSN δεν είναι κάτι νέο. Μην ανησυχείτε.
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...