Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton R


POLAP21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ναι αν πειραξω το jigler θα δω καμια διαφορα?

 

Ta zigler ta peirazeis gia na pigainei sosto migma gia kausi.Me ta zigler sinithos rithmizeis tin poso mpam tha kanei to mixanaki stin arxi.Den vlepeis aisthiti diafora sta xiliometra otan eisai termatismenos.Alla nai mporeis na ta peirakseis.Alla na ksereis oti gia na deis parapano xiliometra xreiazesai parapano dinami ara kai parapano sosti kausi venzinis.Rithmismata ennoo sosta kai normal.An to mixanaki einai entelos arithmisto tha pigainei xalia.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ta zigler ta peirazeis gia na pigainei sosto migma gia kausi.Me ta zigler sinithos rithmizeis tin poso mpam tha kanei to mixanaki stin arxi.Den vlepeis aisthiti diafora sta xiliometra otan eisai termatismenos.Alla nai mporeis na ta peirakseis.Alla na ksereis oti gia na deis parapano xiliometra xreiazesai parapano dinami ara kai parapano sosti kausi venzinis.Rithmismata ennoo sosta kai normal.An to mixanaki einai entelos arithmisto tha pigainei xalia.

 

καλυτερα να βαλει ενα καρμπ μεγαλυτερο αφου θελει να δει διαφορα αν και με ενα καρμπ δεν βλεπεις και τρελα γκαζια

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα να βαλει ενα καρμπ μεγαλυτερο αφου θελει να δει διαφορα αν και με ενα καρμπ δεν βλεπεις και τρελα γκαζια

 

Ναι αλλα αμα ειναι μαμα γιατι να χρυσοπληρωσει το καρμπ?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα να βαλει ενα καρμπ μεγαλυτερο αφου θελει να δει διαφορα αν και με ενα καρμπ δεν βλεπεις και τρελα γκαζια

 

για αρχη το μονο ποθ με προβληματιζει ειναι η 4η που δεν εχει τοσοι δυναμη ωστε να ανεβαζει καλα δεν αναβαζει πανω απο 90-95.ανετα και αρκετα γρηγορα πιανω τα 80-85 απο εκει και πανω θελει υπομονη

Link to comment
Share on other sites

για αρχη το μονο ποθ με προβληματιζει ειναι η 4η που δεν εχει τοσοι δυναμη ωστε να ανεβαζει καλα δεν αναβαζει πανω απο 90-95.ανετα και αρκετα γρηγορα πιανω τα 80-85 απο εκει και πανω θελει υπομονη

 

σε αυτο παιζει μεγαλο ρολο και το βαρος σου και η 4η εχει λιγη δυναμη σε ολα τα παπια

Link to comment
Share on other sites

σε αυτο παιζει μεγαλο ρολο και το βαρος σου και η 4η εχει λιγη δυναμη σε ολα τα παπια

 

ναι γιαυτο 8α η8ελα λιγο γκαζι παραπανω ε δεν εχω και το σωμα του Παρ8ενη:lol:

καμια προταση?οχι τπτ το ιδιαιτερο λιγο αερα παραπανω θελω.το μηχανακι ειναι μαμα

Link to comment
Share on other sites

για αρχη το μονο ποθ με προβληματιζει ειναι η 4η που δεν εχει τοσοι δυναμη ωστε να ανεβαζει καλα δεν αναβαζει πανω απο 90-95.ανετα και αρκετα γρηγορα πιανω τα 80-85 απο εκει και πανω θελει υπομονη

 

Logiko einai.Meta oi taxitites ginontai pio makries se sxeseis me tin 1i 2a.Alla kai pali anevazei.Carbirater eno eisai mama min valeis den aksizei pisteuo na doseis 80 euro gia na kerdiseis 2-5 xilimetra kai ligo grigorotera anoigmata.

Link to comment
Share on other sites

ναι γιαυτο 8α η8ελα λιγο γκαζι παραπανω ε δεν εχω και το σωμα του Παρ8ενη:lol:

καμια προταση?οχι τπτ το ιδιαιτερο λιγο αερα παραπανω θελω.το μηχανακι ειναι μαμα

 

αν θελεις λιγο γκαζι παραπανω βαλε καρμπ ,χοανη,εξατμιση

Link to comment
Share on other sites

απο μαρκεσ καμια προτημησει?

 

καρμπ mikuni ή keilhin απο εξατμιση δεν ξερω ποιες κανουν πανω στο r εκτος απο την dragon που ειναι αρκετα καλη εξατμιση χοανη παρε μια μεγαλη με 5€ μια χαρα θα ειναι

Link to comment
Share on other sites

μαγκες σκεφτομαι απο το καλοκαιρι να σκαλισω το cryptonaki μου!εγινε μια στραβη και σκωτοθηκε το ξαδερφακι μου με το παπι και γιαυτο το ανεβαλα.θελω να ρωτησω,η μαμα μπιελα μεχρι ποσα mm σηκωνει.σκεφτομαι να το κανω 55-56mm με ενα 22 mikuni πιστονι κυλινδρο εκκεντροφορο και αλλα ελατηρια βαλβιδων ενοητε και πιστονιου!
Link to comment
Share on other sites

H μπιελα αντεχει αρκετα με 54,με 55 καλυτερα να την αλλαξεις! 22 καρπ ειναι λιγο μικρο,καλυτερα 24/26 keihin/mikuni. Καλυτερα να τα βαλεις μαζι αυτα που λες,παρα σιγα σιγα,για να στρωθουν ολα μαζι
Link to comment
Share on other sites

ενοητε οτι θα τα βαλω ολα μαζι!!!καρμπ μεχρι 24 καλα ειναι.απο εκει και περα δεν θα ξερει τι καιει!;)
Link to comment
Share on other sites

H μπιελα αντεχει αρκετα με 54,με 55 καλυτερα να την αλλαξεις! 22 καρπ ειναι λιγο μικρο,καλυτερα 24/26 keihin/mikuni. Καλυτερα να τα βαλεις μαζι αυτα που λες,παρα σιγα σιγα,για να στρωθουν ολα μαζι

 

kai poso paei auth h metatroph?

Link to comment
Share on other sites

kai poso paei auth h metatroph?
κανα 200€ πιστευω.εγω ειχα παρει προσφορα απο ενα μαγαζι τα εξης:κυλινδροπιστονο Daytona Japan στα 54mm με πηρους και ασφαλειες πιστονιου,ελατηρια πιστονιου εκκεντροφορο Fuego με ελατηρια και καρμπ Mikuni 22-24 στα 240€.
Link to comment
Share on other sites

κανα 200€ πιστευω.εγω ειχα παρει προσφορα απο ενα μαγαζι τα εξης:κυλινδροπιστονο Daytona Japan στα 54mm με πηρους και ασφαλειες πιστονιου,ελατηρια πιστονιου εκκεντροφορο Fuego με ελατηρια και καρμπ Mikuni 22-24 στα 240€.

 

Me regasia mazi i xoris?

Link to comment
Share on other sites

μονο τα προιοντα.τα στελνει στην πορτα σου με κουριερ χρεωση δικια του!
Link to comment
Share on other sites

μονο τα προιοντα.τα στελνει στην πορτα σου με κουριερ χρεωση δικια του!

 

I timi den einai asximi pantos.

Link to comment
Share on other sites

καθολο!εγω θα τα επερνα εκεινη την βδομαδα που σκωτοθηκε ο ξαδερφος μου αλλα.....
Link to comment
Share on other sites

καθολο!εγω θα τα επερνα εκεινη την βδομαδα που σκωτοθηκε ο ξαδερφος μου αλλα.....

 

Sillipitiria.Prosoxi thelei.Den einai oi mixanes kai ta aloga pou skotonoun alla ta miala pou ta odigoun.

Link to comment
Share on other sites

Sillipitiria.Prosoxi thelei.Den einai oi mixanes kai ta aloga pou skotonoun alla ta miala pou ta odigoun.

ευχαριστω,ειπες μια σοφη κουβεντα.δεν φταινε τα αλογα αλλα τα μαυλα που τα καβαλαν!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.παλι θα σας πριξω:p.καρμπυρατερ Μikuni 24,εκκεντροφορος Takegawa(5 αλογα δινει) και Daytona κυλινδροπιστονο με πιστονι και κατι αλλα + φλατζες μου τα δινει 420€.καλα ειναι;;δεν ξερω πολλα μου φενονται.αλλα 5 αλογα ο εκκεντροφορος
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον.παλι θα σας πριξω:p.καρμπυρατερ Μikuni 24,εκκεντροφορος Takegawa(5 αλογα δινει) και Daytona κυλινδροπιστονο με πιστονι και κατι αλλα + φλατζες μου τα δινει 420€.καλα ειναι;;δεν ξερω πολλα μου φενονται.αλλα 5 αλογα ο εκκεντροφορος

 

Καλα μην πιστευεις οτι δινει 5 αλογα ο εκκεντροφορος....γιατι τοτε ολοι θα βαζαν τον take...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

160€ εχει ομως.αυτος επιμενει,παντως θα την ψαξω πολυ την δουλεια.420€ δε ειναι λιγα.3 αλογα αμα δινει θα ειναι σουπερ
Link to comment
Share on other sites

160€ εχει ομως.αυτος επιμενει,παντως θα την ψαξω πολυ την δουλεια.420€ δε ειναι λιγα.3 αλογα αμα δινει θα ειναι σουπερ

 

Μακαρι ολα αυτα να σου δινουν 5-6 αλογα...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...