Jump to content

[MOTO] Yamaha Crypton R


POLAP21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε σορρυ αλλα ποτε δεν μου αρεσε αυτο το χρωμα!περλα.σκεφτομαι για πορτοκαλι με ασπρο η απλα να βαψω ολα τα μαυρα πλαστικα και να τα κανω ασπρα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

entaksei bghke t mhxanaki....6-7 ntepozita t ligotero m eipe o skouras....

a kt allo epeidh o kollitos m phre mhxanaki (tou koutiou...tn deutera t erxete..)exoume sunenohthei na kanoume poria gia na ta strosoume grhgora....(kapou 3 ntepozita h olh apostash)

na t kanoume h den prepei???tha kanoume mia megalh apostash tha stamatame gia 10-15

lepta na kruwsoun k tha sunexizoume....na t kanoume h prepei na stronontai siga siga???

Link to comment
Share on other sites

loipoon.....

rektifie kulindrou....(apo 52.5 se 54)50-60eura...

kainourio pistoni....(analogws ti tha baleis paei k h timh...)gia mena daytona gia na ksetripaei k na antexei t mhxanaki s...to opoio exei 60-80 eurw...

karbulater.....mikuni 26....to bazeis panw k einai kouti...60-80 eurw..

kai enan kalo ekentroforo....dn kserw polla pantws einai akribos...alla k tn mamhsio na afhseis dn exei problhma...(t diko m einai 55 k exw mamhsio ekentroforo akoma panw...)

balta katw k bgale ena sumperasma.....

Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να βαλω Nitro στο παπι!βρηκα σετακι με μπουκαλα και κιτ συνδεσης.αλλα δεν κσερω αν αξιζει.ανεβαζει 7 οκτανια στην βενζιινη και ρυθμιζει την θερμοκρασια του καυσιμου!
Link to comment
Share on other sites

σκεφτομαι να βαλω Nitro στο παπι!βρηκα σετακι με μπουκαλα και κιτ συνδεσης.αλλα δεν κσερω αν αξιζει.ανεβαζει 7 οκτανια στην βενζιινη και ρυθμιζει την θερμοκρασια του καυσιμου!

 

και ποσο κανει ολο το σετακι???

Link to comment
Share on other sites

οσο παραξενο και να φενετε μονο 40€:blink:.και 25€ το μπουκαλι!
Link to comment
Share on other sites

οσο παραξενο και να φενετε μονο 40€:blink:.και 25€ το μπουκαλι!

 

που το ριχνεις στην Βενζινη? αυτο λεγετε βελτιωτικο βενζινης και οχι νιτρο...δεν το λεω με κανενα υφακι παντως:)

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

που το ριχνεις στην Βενζινη? αυτο λεγετε βελτιωτικο βενζινης και οχι νιτρο...δεν το λεω με κανενα υφακι παντως:)

 

αν βαλει κιτ δεν γινεται να ειναι προσθετο βενζινης.Γιατι το μιγμα με τα 7 οκτανια απλως το βαζεις στη βενζινα αλλα 40 ευρο ειναι αδυνατον :rolleyes:

Yeaha :cool:
Link to comment
Share on other sites

που το ριχνεις στην Βενζινη? αυτο λεγετε βελτιωτικο βενζινης και οχι νιτρο...δεν το λεω με κανενα υφακι παντως:)
δεν το βαζεις στην βενζινη.(μπορεις να βαλεις νιτρομεθανιο στην βενζινη!)ειναι αυτο εδω http://www.akyriakopoulos.gr/shop/popup_image.php?pID=331&osCsid=c46fd4a43180cecb5b044545497973a1 !ενα φιλαρακι που πηρε τηλ μου ειπε οτι εχει 40€.παντως θα παρω και εγω να το διασταυροσω!
Link to comment
Share on other sites

δεν το βαζεις στην βενζινη.(μπορεις να βαλεις νιτρομεθανιο στην βενζινη!)ειναι αυτο εδω http://www.akyriakopoulos.gr/shop/popup_image.php?pID=331&osCsid=c46fd4a43180cecb5b044545497973a1 !ενα φιλαρακι που πηρε τηλ μου ειπε οτι εχει 40€.παντως θα παρω και εγω να το διασταυροσω!

 

αν το βαλεις στο μηχανακι σου πες μας αν ειδες διαφορα και αν μπορεις να ανεβασεις και φωτο:shifty:

Link to comment
Share on other sites

δεν το βαζεις στην βενζινη.(μπορεις να βαλεις νιτρομεθανιο στην βενζινη!)ειναι αυτο εδω http://www.akyriakopoulos.gr/shop/popup_image.php?pID=331&osCsid=c46fd4a43180cecb5b044545497973a1 !ενα φιλαρακι που πηρε τηλ μου ειπε οτι εχει 40€.παντως θα παρω και εγω να το διασταυροσω!

 

Ειναι κατι παρομοιο με αυτο που σο λεω...δεν ειναι νιτρο παντως ειναι βελτιωτικο βενζινης..απλος αυτο το χρησοιμοποιεις οποτε γουσταρεις και δεν αναγκαζεσαι να ριχνεις στην βενζινη μεσα...

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλως ενα βελτιωτικο καυσιμου που στηριζεται στην Τολουολη. Καμια σχεση με "nitro" δηλ. οξειδιο του αζωτου.Το καλυτερο βελτιωτικο καυσιμου ειναι της Aldon.

 

Κιτ οξειδιου του αζωτου παντως υπαρχει σε εφαρμογες για παπι αλλα θες σιγουρα πιστονι και φυσικα χρηση με μετρο.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι απλως ενα βελτιωτικο καυσιμου που στηριζεται στην Τολουολη. Καμια σχεση με "nitro" δηλ. οξειδιο του αζωτου.Το καλυτερο βελτιωτικο καυσιμου ειναι της Aldon.

 

Κιτ οξειδιου του αζωτου παντως υπαρχει σε εφαρμογες για παπι αλλα θες σιγουρα πιστονι και φυσικα χρηση με μετρο.

 

Αυτο που ειπε ο ntinoscrypton που ακριβως ενονεις το σωληνακι?βλεπεις καμια διαφορα η μπα?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις καμια βαρβατη συμπιεση μπορει να δεις. Σε κλειστο μοτερ δε θα δεις τπτ. Ειδικα αν βαζεις 100ρα βενζινη. Παντως αν ειναι να παρετε τετοιο προϊον (πεταμενα λεφτα για ηπιο μοτερ) παρτε της Aldon.
Link to comment
Share on other sites

Αν εχεις καμια βαρβατη συμπιεση μπορει να δεις. Σε κλειστο μοτερ δε θα δεις τπτ. Ειδικα αν βαζεις 100ρα βενζινη. Παντως αν ειναι να παρετε τετοιο προϊον (πεταμενα λεφτα για ηπιο μοτερ) παρτε της Aldon.

 

Εχεις καμια φοτο απο της Aldon και ποσο κανει?

Sony Ericcson Xperia X10 mini E10i

MiniCM10 4.0.1:D

Link to comment
Share on other sites

μπορεις να βαλεις νιτρομεθανιο!!βασικα οσο πιο κρυο το καυσιμο τοσο καλητερα!!τεσπα.40€ ειναι θα το βαλω και αμα δω καμια διαφορα θα σας πω!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πόσα περίπου χλμ βγάζετε με 1 ντεπόζιτο?Μιλάμε για νορμάλ R.

Εγώ υπολογίζω με βάση τις αποστάσεις που κάνω γύρω στα 150 χλμ, τα οποία δεν ξέρω αν είναι καλά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πόσα περίπου χλμ βγάζετε με 1 ντεπόζιτο?Μιλάμε για νορμάλ R.

Εγώ υπολογίζω με βάση τις αποστάσεις που κάνω γύρω στα 150 χλμ, τα οποία δεν ξέρω αν είναι καλά.

πολυ καλα ειναι!εγω ειχα δει και 160χλμ αλλα απο τοτε που εβαλα χοανη επεσε στα 120-100χλμ!

Link to comment
Share on other sites

Paidia rotisa ena sinergeio to Genesis apo thessaloniki einai kai ton leo ena dinato 54 thelo kai me eipe giro sta 600 euro alla tha petaei to mixanaki mages,,polla den einai??

 

Αμα σου βαλει μονο ενα κυλινδροπιστονο ειναι οντως πολλα.Αλλα λογικα με 600€ θα σου βαλει και αλλα πραματα.Ρωτα ομως τι θα σου βαλει στο μοτερ να ξερεις και εσυ.........

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...