Jump to content

Αγορά μηχανής 250cc: Προτάσεις


Athanasios
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

λέω και γώ να πάρω ενα scooteraki γιατι η αθηνα δεν οδηγιέται πλεον....beverly 300,yamaha x-max 250,kymco downtown 300.....ποιο απο τα 3? μεταχειρισμενα τα βρισκω περι τα 3000(2-3τίας)...το 90% χρηση μεσα στην πολη.... Edited by dgeorge4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 236
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

λέω και γώ να πάρω ενα scooteraki γιατι η αθηνα δεν οδηγιέται πλεον....beverly 300,yamaha x-max 250,kymco downtown 300.....ποιο απο τα 3? μεταχειρισμενα τα βρισκω περι τα 3000(2-3τίας)...το 90% χρηση μεσα στην πολη....

 

φιλε ριξε μια ματια στο car.gr:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
εχω αποφασισει να προβω στην αγορα scooter.το πρωτο πραμα που με αφορα ειναι η αξιοπιστια και επετε η οδικη συμπεριφορα και το κοστος χρησης.εννοειτε θελω μεγαλους τροχους.κυβισμος 200 εως 250 κυβικα κατα προτιμηση.και εχω καταληξει αναμεσα σε στο sym symphony 150(δυστυχως) και το kymco agility 200.κλεινω προς το kymco λογω κυβισμου.καινουριο η μεταχειρισμενο και ποιο απ τα 2?α!το piaggio beverly αποκλειετε λογω αξιοπιστιας και ακριβης χρησης.
Link to comment
Share on other sites

εχω αποφασισει να προβω στην αγορα scooter.το πρωτο πραμα που με αφορα ειναι η αξιοπιστια και επετε η οδικη συμπεριφορα και το κοστος χρησης.εννοειτε θελω μεγαλους τροχους.κυβισμος 200 εως 250 κυβικα κατα προτιμηση.και εχω καταληξει αναμεσα σε στο sym symphony 150(δυστυχως) και το kymco agility 200.κλεινω προς το kymco λογω κυβισμου.καινουριο η μεταχειρισμενο και ποιο απ τα 2?α!το piaggio beverly αποκλειετε λογω αξιοπιστιας και ακριβης χρησης.

να ξερεις οτι το piaggio beverly ειναι απο τα πιο αξιοπιστα σκουτερ στην αγορα.το βλεπεις και στους δρομους.η μιση ελλαδα οδηγαει beverly.βεβαια η συντηρηση στο σκουτερ ειναι πανω/κατω η ιδια.εγω στην θεση σου θα παιρνα μεταχειρησμενο beverly.αλλιως gillera.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημερα. Βρηκα ενα ΣΥΜ gts 250 του 2007 με 11.000 χιλιομετρα στα 2000 ευρω. Ειναι καλη τιμη για το πακετο αυτο>?

Ειναι καλα τα ΣΥΜ γενικοτερα?

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Βρηκα ενα ΣΥΜ gts 250 του 2007 με 11.000 χιλιομετρα στα 2000 ευρω. Ειναι καλη τιμη για το πακετο αυτο>?

Ειναι καλα τα ΣΥΜ γενικοτερα?

πολλα λεφτα.με τοσα χρηματα παιρνεις beverly ;) αν επιμενεις γι'αυτο το σκουτερ η τιμη του παιζει στα 1500 ευρο,

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταλαβα. Τι προτεινεις σε μεταχειρισμενο μεχρι 2 χιλιαρικα?

Συν 1 για το Beverly.

Πήρα πριν 2 χρόνια ένα του 2006 στα 2.100€, οπότε βρίσκεις άνετα του 2007 ή και του 2008 με πολύ ξάψιμο κοντά στα 2.000€.

Καθημερινή χρήση μέσα στην πόλη, κανένα πρόβλημα μόνο τα service του. :)

1000% ευχαριστημένος από την χρήση του.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω οτι τα beverly γενικα ειναι πολυ καλα αλλα εχουν γινει κοινα. Ολοι εχουν beverly.

ειναι και σκυλια ομως.τι να σου πω..εγω τα σκουτερ τα ιταλικα δεν τ'αλλαζω.παρε τζιλερα ραννερ.μηχανακι επισης πολυ καλο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ειναι και σκυλια ομως.τι να σου πω..εγω τα σκουτερ τα ιταλικα δεν τ'αλλαζω.παρε τζιλερα ραννερ.μηχανακι επισης πολυ καλο.

 

Για το sh 150cc &300cc ποια ειναι η γνωμη σου ρε φιλε..;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Για το sh 150cc &300cc ποια ειναι η γνωμη σου ρε φιλε..;

θα σου πω κατι.ενω ειμαι "κολλημενος" στα ιταλικα καικυριως στα ευρωπαικα μηχανακια,τα honda μου αρεσουν.εχω οδηγησει το 300αρι νομιζω 270 πρεπει να ειναι και εχει γκαζι καλο και σουπερ φρενα.το μονο που με χαλαει ειναι οτι ο ψηλος αναβατης (εγω) δεν με βολευει καθολου.επισης στα πολλα χλμ δεν μου εδειξε σταθεροτητα.

σε αυτα τα κυβικα..για μενα ειναι μονοδρομος η επιλογη του beverly 350 με μοτερ πολυ καλο..γκαζι επισης πολυ..και συντηρηση επισης λιγη.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...