Jump to content

THESEIS - Ελληνικό Adventure από Ελληνες


nectons
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Διαβαστε εδω κ τα σχολια δικα σας.....

http://www.gameworld.gr/modules.php?name=News&file=article&sid=132

Η πλάκα είναι ότι στην αρχή είχε ανακοινωθεί για PC και XBOX. Τώρα βλέπω ότι αναμένεται για PC και X360. Μέχρι να κυκλοφορήσει μάλλον θα πρέπει να ξαναγίνει προσαρμογή του παιχνιδιού για το X720 ή όπως αλλιώς θα λέγεται η επόμενη κονσόλα της MS :p

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 185
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για XBOX; δεν νομίζω....

Για PC και Χ360 ετοιμαζεται.
patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εχει τοσο καιρο ακουγετε οτι θα βγει κτλ. Μεναι στο φορουμ και βλεπω οτι το development εχει μειωει στο ελαχιστο 10 % του συνολικου εγρατικου και οικονομικου δυναμικου της εταιριας. Με το μεγεθος των Ελληνικων εταιριων αναπτυξης λογισμικου ποσα ατομα δουλευουν στο παιχνιδι πλεον 2 ή 3 ?

Maybe you were right

But baby I was lonely

I don't want to fight

I'm tired of being sorry ...:shifty:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...
Είχα καιρό να ακούσω για αυτό... Ζει άραγε ακόμη ή παρά ήταν φιλόδοξο ...;

Φιλε μου το παιχνιδι δεν προκειται να βγει...Εκλεισε σαν κεφαλαιο...η εταιρια παρεμεινε με αλλες δραστηριοτητες, καμια σχεση με δημιουργια games.

Γραψτε game over πριν καν αρχισεται να παιζεται...

Δυστυχως Τελος...

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το παιχνιδι δεν προκειται να βγει [...]

Υπάρχει κάποια πηγή για όσα αναφέρεις; :confused:

patch για ελληνικούς υπότιτλους σε: Monkey Island 1 (Special Edition & VGA CD Beta II), Indiana Jones 3 και LOOM, Grim Fandango
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποια πηγή για όσα αναφέρεις; :confused:

Φυσικα...προσωπικη πηγη παντα, απο εναν εργαζoμενο απο αυτους που επεμειναν στην εταιρια...

Νομιζω κ εσυ εχεις τις πηγες σου...μπορεις να ενημερωθεις.

Link to comment
Share on other sites

Με μεγάλη μου λύπη πραγματικά :(

 

http://www.bytheway.gr/portal2/forum/showthread.php?t=8479

Διαφήμιση χωρίς άδεια/spamming απαγορεύεται από τους ΟΠΧ. Αν θέλετε διαφήμιση επικοινωνήστε με το marketing@myphone.gr.
Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε με τέτοια εξέλιξη την περίμενα.Αργησε παρα πολύ απο την αρχική του ανακοίνωση και ο μονος λογος για να σταματησει θα ήταν οικονομικός .Πραγμα που έγινε
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Όταν από τον πάτο θέλουμε να πιάσουμε κορυφή έτσι γίνεται.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...