Jump to content

Σε ποιο νησί να πάω διακοπές;


haris2121
 Κοινοποίηση

Ποιο νησί προτείνετε;  

197 members have voted

  1. 1. Ποιο νησί προτείνετε;

    • Αμοργός
      11
    • Νάξος
      12
    • Ρόδος
      46
    • Αλλόνησος
      6
    • Ζάκυνθος
      32
    • Κέρκυρα
      28
    • Σαντορίνη
      14
    • Μήλος
      14
    • Χίος
      8
    • Σύρος
      3
    • Μύκονος
      1
    • Ιος
      11
    • Πάρος
      11


Recommended Posts

παιδια πειτε κανα νησι να παμε με την παρεα μου. περσι πηγαμε σκιαθο,ηταν πολυ ωραια!

 

βασικα θα προτιμουσα κυκλαδες. να εχει και λιγο φασαρια κτλ,οχι ομως μυκονο.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 406
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια πειτε κανα νησι να παμε με την παρεα μου. περσι πηγαμε σκιαθο,ηταν πολυ ωραια!

 

βασικα θα προτιμουσα κυκλαδες. να εχει και λιγο φασαρια κτλ,οχι ομως μυκονο.

 

Σαντορίνη ή Πάρο... Ειδικά στο πρώτο έχει φασαρία.;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ΠΑΙΔΙΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΕΦΑΛΛΟΝΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΤΙ ΛΕΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ? ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΛΟΓΙΑ.

ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΑΡΑΛΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΓΝΩΣΤΕΣ?

ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΠΟΥ ΝΑ ΑΞΙΖΟΥΝ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

μπορείτε να με βοηθήσετε? ψαχνω για κανένα ξενοδοχείο ή για σποράδες ή για θάσο. πόσες μέρες ψαχνω και ή θα είναι πανάκριβα ή δεν θα έχει.

Μια βοήθεια για την άπορο ταξιδιώτισσα.....? :(

ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ!!!!!!!!!!:hunter:
Link to comment
Share on other sites

Άμα θες για Σκιάθο μπες στο skiathos.gr έχει τα πάντα.Εγώ έτσι βρήκα και έκλεισα πολύ εύκολα.Αναφέρεσαι σε ξενοδοχείο.Γιατί δεν σκέφτεσαι ενοικιαζόμενα δωμάτια,studio κλπ,τα οποία θα σου βγουν πολύ πιο φθηνά.;) Ξενοδοχείο δεν νομίζω να υπάρχει φθηνό όπως λες.
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι με ενα φιλο μου να παμε για μια εβδομαδα σε καποιο νησι, αλλα δεν ξερουμε σε ποιο. Η ημερομηνια που θα παμε θα ειναι γυρω στις 5 σεπτεμβριου. Θελουμε να εχει νυχτερινη ζωη και οχι μονο..
Link to comment
Share on other sites

Θα πάω στα τέλη του μήνα στην Κεφαλλονιά:D Εντυπώσεις,συστάσεις κτλ από κάποιον που έχει πάει?

And so Sally can wait, she knows it's too late as we're walking on by

Her soul slides away, but don't look back in anger

I heard you say

:music:

Link to comment
Share on other sites

h krhth einai ektos synagwnismou?? :P:P:P
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Εκτός από Ζάκυνθο που έχω ήδη πάει στα Επτάνησα έχετε να προτείνετε κάποιο μέρος όπου θα βρω δωμάτιο για 15αυγουστο γιατί δε βρίσκω ...;
Link to comment
Share on other sites

ε σιγα η μυκονος...... εχει γινει σουπα πια ο καθε πικραμενος παει εκει για να την δει διασημος και ετσι.... πανε οι εποχες 95-98 που πραγματικα εβλεπες αστερες του παγκοσμιου στερεωματος να κανουν βολτες εκει και να λες μωρε μπραβο η ελλαδα...
Link to comment
Share on other sites

Όλοι Σαντορίνη φέτος...έψαχνα για ΣΚ στην Τζια και Πόρο και βρήκα μόνο 4κλινο στον Πόρο και μου είπε θα το χρέωνε για δίκλινο.

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες πάτος η Μύκονος εννοείς ότι είναι άδεια;

Για ψάξε να βρεις δωμάτιο να δεις αν είναι άδεια...

Έχω φίλο που δουλεύει εκεί από το Μάη και μου λέει ότι γίνεται χαμός..!

Link to comment
Share on other sites

Λευκάδα παίζει να βρω δωμάτιο τέτοια εποχή για 15αυηγουστο;

Έχετε κάτι υπόψην σας;

 

Τι μου θυμισες...:) Συβοτα ,Βασιλικη,Πορτο Κατσικι,Αγιος Νικητας.....πολυ ομορφα!!! Προτιμησε να μεινεις στο ανατολικο τμημα που ειναι τα περισσοτερο ενδιαφεροντα μερη σε αποσταση μισης ωρας;) καλα να περασεις!

Link to comment
Share on other sites

ε σιγα η μυκονος...... εχει γινει σουπα πια ο καθε πικραμενος παει εκει για να την δει διασημος και ετσι.... πανε οι εποχες 95-98 που πραγματικα εβλεπες αστερες του παγκοσμιου στερεωματος να κανουν βολτες εκει και να λες μωρε μπραβο η ελλαδα...

 

h mykonos einai super kai gia diaskedash alla kai san omorfia

Link to comment
Share on other sites

Οταν λες πάτος η Μύκονος εννοείς ότι είναι άδεια;

Για ψάξε να βρεις δωμάτιο να δεις αν είναι άδεια...

Έχω φίλο που δουλεύει εκεί από το Μάη και μου λέει ότι γίνεται χαμός..!

 

Εννοεί πάτος στη δημοσκόπηση.:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. λέμε με το αγόρι μου να πάμε ή Σαντορίνη ή Μήλο. τι προτείνετε; μπήκα να δώ τιμες σε ξενοδοχεια στη Σαντορίνη και ολα ειναι απο 100ευρώ και πάνω. ξέρετε τίποτα πιο φτηνό;

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Πράγα πάντως οι άγγλοι μαγκές δεν κάναν. Μόνο κανένα σύνθημα.

 

Κινέζοι με Ινδούς πλακώθηκαν και βγήκαν σπασμένα μπουκάλια. Επεσε και λίγο αίμα ,μέχρι που ήρθαν οι skinheads πορτιέρηδες και τους ******* στο ξύλο.

 

Στην πόρτα μας κάναν και έλεγχο με μεταλικό ανιχνευτή!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα. λέμε με το αγόρι μου να πάμε ή Σαντορίνη ή Μήλο. τι προτείνετε; μπήκα να δώ τιμες σε ξενοδοχεια στη Σαντορίνη και ολα ειναι απο 100ευρώ και πάνω. ξέρετε τίποτα πιο φτηνό;

 

Ψάξε λίγο ακόμα για Σαντορίνη,στο Καμάρι......νομίζω θα βρεις και πιο φτηνό...100 τα 2 άτομα με ημιαδιατροφή???

Peugeotclub

Peugeot 406 ST 2000 1.600cc

Στο νοσοκομείο καταλήγουνε όσοι φοράνε ζώνες.Οι υπόλοιποι πάνε πρώτα στο νεκροτομείο...

http://www.skoda-auto.gr/models/octavia/extra/images/2x3x180.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...