Jump to content

Σε ποιο νησί να πάω διακοπές;


haris2121
 Κοινοποίηση

Ποιο νησί προτείνετε;  

197 members have voted

  1. 1. Ποιο νησί προτείνετε;

    • Αμοργός
      11
    • Νάξος
      12
    • Ρόδος
      46
    • Αλλόνησος
      6
    • Ζάκυνθος
      32
    • Κέρκυρα
      28
    • Σαντορίνη
      14
    • Μήλος
      14
    • Χίος
      8
    • Σύρος
      3
    • Μύκονος
      1
    • Ιος
      11
    • Πάρος
      11


Recommended Posts

δημιουργώ αυτο το topic θέλοντας να ρωτήσω τη γνώμη σας για το που να παω διακοπες. ειμαι ενας σχεδόν 17χρονος και θα ήθελα να μου πειτε τη γνωμη σας, με ενδιαφέρει κυρίως το νησί που θα πάω να έχει νυχτερινη ζώη.

 

 

οχι Μύκονο μου το απαγόρευσαν οι δικοι μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 406
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:lol: :lol:

εγω μυκονο σου ειπα στο αλλο....πανε ροδο τοτε...

απλα να ξερεις οτι υπαρχουν θεματα που αναφερονται σε διακοπες κτλ οποτε καταλαβαινεις....

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

δημιουργώ αυτο το topic θέλοντας να ρωτήσω τη γνώμη σας για το που να παω διακοπες. ειμαι ενας σχεδόν 17χρονος και θα ήθελα να μου πειτε τη γνωμη σας, με ενδιαφέρει κυρίως το νησί που θα πάω να έχει νυχτερινη ζώη.

 

 

οχι Μύκονο μου το απαγόρευσαν οι δικοι μου

γιατί σου απαγόρευσαν μύκονο??δεν το έχω ξανακούσει ποτέ αυτό.

Link to comment
Share on other sites

γιατί σου απαγόρευσαν μύκονο??δεν το έχω ξανακούσει ποτέ αυτό.

 

Για ευνόητους λόγους φαντάζομαι ;) ;) :p

 

Είναι και μικρός ρε συ!

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί δε πας Σαντορίνη?:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2586coollogo_com_2530885.gif

 

MyPhOnE--->ThE--->UnWiReD--->ReVoLuTiOn--->

Subaru Impreza WRX STi

http://www.myspace.com/hacksti_edessa

Link to comment
Share on other sites

Ελα Ροδο. Θα βρεις απο ολα. Μονο μια και σου απαγορευσαν Μυκονο, μην επισκευθεις το φαλιρακι. Ασε που αμα το θες το κεφαλακι σου δεν περνας απο εκει...
Link to comment
Share on other sites

tha elega kipro mia kai katagomai apo kei arketa kali fasi sindiazi thalassa me vouno .se elaxisto xrono tha dis ta arxaia mnimia tou ellinikou politismou kai tha iremisis stis katagalanes paralies tou nisiou

(pola ipa alla an den painepso to spiti mou tha me plakosi)

Όσοι θυσιάζουν στοιχειώδεις ελευθερίες για λίγη ασφάλεια, δεν αξίζουν ούτε ελευθερία ούτε ασφάλεια.

Μη πάντα επίστασθαι προθύμεο, μη πάντων αμαθής γένη.

Link to comment
Share on other sites

Ελα Ροδο. Θα βρεις απο ολα. Μονο μια και σου απαγορευσαν Μυκονο, μην επισκευθεις το φαλιρακι. Ασε που αμα το θες το κεφαλακι σου δεν περνας απο εκει...

giati??? ti enai sto faliraki??

Link to comment
Share on other sites

ela rodo !!einai apisteuta !!eidika to kalokairi !!:) to faliraki exei pollous agglous oi opoioi kathe vradu giontai ntefi apo to polu poto kai ginetai enas panikos !! alla exei kai polles touristries !!:)
Link to comment
Share on other sites

giati??? ti enai sto faliraki??

Γιατι το 2003, απο τους Αγγλους που πανε εκει φυγανε αρκετοι μεσα ενα ξυλινο κουτακι και πηγανε σε αλλες διακοπες, στα κυπαρισια. Ιφ γιου νοου βοτ αΐ μιιν

2004 και 2005 δεν πατισε κανεις το ποδι του και φετος ηρθανε παλι τα αγγλικια. Και φυσικα δνε ειναι μονο οι σφαγες, γενικα γινετε της ιεροδουλης εκει . Αλλο να σου λεω και αλλο να το βλεπεις...

Link to comment
Share on other sites

Ανάλογα και με ποιούς θα πας;) .. Φίλους ή κάτι άλλο:) . Γιατί με φίλους ψάχνεις μόνο διασκέδαση αλλά με το κάτι άλλο θες και την ησυχία σου:happy: !

Προσωπικά πχ διάλεξα τη Νάξο..

Πάντως όπως και να χει πιστεύω ότι θα πρέπει να πας σε κάποιο μικρό αφού δεν θα έχεις αυτοκίνητο. Αν δεν σε πειράζει ότι δεν θα καταφέρεις να την δεις όλη, πήγαινε στη Ρόδο αλλά μακριά από το Φαληράκι, όπως είπαν τα παιδιά, για να επιστρέψεις:X .

Link to comment
Share on other sites

Ama thes polu kosmo pigaine paro

An thes topia, nuxterinh zwh kalh klp pigaine santorinh h kefalonia

An thes na peraseis kala kai exeis diplwma gia mixanaki(kai den variesai to taxidi) pigaine rodo h lesvo h xio h amorgo

Ama thes na pas gia liges meres pigaine spetses

 

Kalh epilogh einai h Ios

Link to comment
Share on other sites

Γιατι το 2003, απο τους Αγγλους που πανε εκει φυγανε αρκετοι μεσα ενα ξυλινο κουτακι και πηγανε σε αλλες διακοπες, στα κυπαρισια. Ιφ γιου νοου βοτ αΐ μιιν

2004 και 2005 δεν πατισε κανεις το ποδι του και φετος ηρθανε παλι τα αγγλικια. Και φυσικα δνε ειναι μονο οι σφαγες, γενικα γινετε της ιεροδουλης εκει . Αλλο να σου λεω και αλλο να το βλεπεις...

 

 

otan les sfages ti ennoeis?

egw apo auta pou kserw me agglous sta Mallia stin Kriti,

einai tpt psilokaugades metaksy twn agglwn omws

tpt methysmena koritsakia na katevazoun foustes, na vgazoun eswrouxa klp.

ginontai kai merika pio akraia alla oxi panta.

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

otan les sfages ti ennoeis?

egw apo auta pou kserw me agglous sta Mallia stin Kriti,

einai tpt psilokaugades metaksy twn agglwn omws

tpt methysmena koritsakia na katevazoun foustes, na vgazoun eswrouxa klp.

ginontai kai merika pio akraia alla oxi panta.

 

Για να καταλάβεις πριν 2 χρόνια "έπαιζαν" μεθυσμένοι Άγγλοι ποιός θα καταφέρει να περάσει κάτω από σκουπιδιάρικο εν κινήσει. Τελικά σκοτώθηκε ένας και δεν ξέρω πς συνεχίστηκε η υπόθεση. Επίσης κυνηγάνε με ενοικιαζόμενα άλλα αυτοκίνητα, μπαίνουν στα μπαρ και κάνουν διάφορα κτλ κτλ....:worry:

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλάβεις πριν 2 χρόνια "έπαιζαν" μεθυσμένοι Άγγλοι ποιός θα καταφέρει να περάσει κάτω από σκουπιδιάρικο εν κινήσει. Τελικά σκοτώθηκε ένας και δεν ξέρω πς συνεχίστηκε η υπόθεση. Επίσης κυνηγάνε με ενοικιαζόμενα άλλα αυτοκίνητα, μπαίνουν στα μπαρ και κάνουν διάφορα κτλ κτλ....:worry:

ti mhna egine ayto ioylio h aygoysto?

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει ο greekaeras ειναι ενα μικρο μονο δειγμα. με τετια στοιχιματα πηγε ενας με λιωμενο κεφαλι απο σκουπιδιαρικο και ενας με λιωμενο κεφαλι απο φορτιγο

Επισης φυγανε καμια πενταδα απο σπασμενα μπουκαλακι απου μπηχτικαν στον λαιμο. Κυκλοφορυν γυμνες, πευτουν μαμισια μες την μεση του δρμου, η κλουβες της αστυνομιας πηγενοερχονται κουβαλονστας οσους περισσοτερους μπορουν, η κοκα και η ηρωινη πανε απο χερι σε χερι χωρις να κρυβονται καθολου κλπ....

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που λεει ο greekaeras ειναι ενα μικρο μονο δειγμα. με τετια στοιχιματα πηγε ενας με λιωμενο κεφαλι απο σκουπιδιαρικο και ενας με λιωμενο κεφαλι απο φορτιγο

Επισης φυγανε καμια πενταδα απο σπασμενα μπουκαλακι απου μπηχτικαν στον λαιμο. Κυκλοφορυν γυμνες, πευτουν μαμισια μες την μεση του δρμου, η κλουβες της αστυνομιας πηγενοερχονται κουβαλονστας οσους περισσοτερους μπορουν, η κοκα και η ηρωινη πανε απο χερι σε χερι χωρις να κρυβονται καθολου κλπ....

 

Kalh fash :happy: ;)

Pote ginontai auta na kleisw eishthrio ??

To kako me th Rodo einai to akribo aeroplano :(

Link to comment
Share on other sites

Kalh fash :happy: ;)

Pote ginontai auta na kleisw eishthrio ??

To kako me th Rodo einai to akribo aeroplano :(

kai ego tha thela na ta do ayta, alla xoris na mplexo omos, gi ayto psinomai na pao

Link to comment
Share on other sites

File,ela Lesvo,Mitilini..na dis ti tha pi NISI xoris tpt..:up: :lol: :w00t:

bebaia auto isxiei gia mas pou zoume edo mia zoi..esena logika tha sou aresei gia to ligo pou tha mineis:yahoo: . ksereis pio ine to problima..o anthropos bariete tin routina:hypno: :drool: :drool: :knife:

Link to comment
Share on other sites

δε θα του πρότεινα μυτιλήνη..

δεν εxέι πολλές επιλογές για διασκέδαση..είναι πιο πολύ προορισμός για 45+ λόγο εκκλησιών και μοναστηριών

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...