Jump to content

Sony Ericsson W710i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πολυ καλα το εκανες και ζητησες αντικατασταση,δεν ειναι λογικο αυτο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μια βδομαδα δινει ο Γερμανος για αντικατασταση συσκευης;;; Η Vodafone δινει 1 μηνα αν δεν κανω λαθος!

 

Φιλε αφου σου εδωσαν τα χρηματα πισω πηγαινε παρε ενα k750i..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

kalispera kai xronia polla se olous!

exo ena provlima me to kin pou se pollous apo edo ap oti vlepo tha fanei geloio alla emena mou fenete vouno...:(

sas parakalo peite mou pos stelnoume mp3,themes,eikones ktl sto kin...

exo egatastisei to pcsuite alla den vlepo fos....

euxaristw ek ton proteron kai kales giortes

girisa kai ti katalava...?:(
Link to comment
Share on other sites

kalispera kai xronia polla se olous!

exo ena provlima me to kin pou se pollous apo edo ap oti vlepo tha fanei geloio alla emena mou fenete vouno...:(

sas parakalo peite mou pos stelnoume mp3,themes,eikones ktl sto kin...

exo egatastisei to pcsuite alla den vlepo fos....

euxaristw ek ton proteron kai kales giortes

 

καλησπερα.Απεγκαταστησε το υπατρχον προγραμμα και κατεβασε το myphone explorer απο εδω.καν'το εγκατασταση αυτο και μετα θα εισαι μια χαρα.πιο κατανοητο προγραμμα απο το παραπανω δεν θα βρεις.ολοι με αυτο δουλευουμε..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:) Ένα νέο Review από το MobilMania.cz, με πολλές φωτογραφίες:

 

Page.1 Page.2 Page.3 Page.4 - galerie

Link to comment
Share on other sites

Σαν Walkman καλό είναι για τα χρήματά του,αλλά από ποιότητα επικοινωνίας και φωτογραφική μηχανή,βλέπω ότι υστερεί σε σχέση με το ελλειπές αδελφάκι του,Ζ610i.
Link to comment
Share on other sites

Εγω έχω το πρόβλημα ότι αναγνωρίζει το κινητο μου με το PCsuite αλλα όταν το γυρνάω σε File Transfer mode, δεν αναγνωρίζει το USB μορφης κινητό. Τι να κάνω? Προσπάθησα να εγκαταστήσω τους drivers αλλά δεν βρίσκω τον σωστό!

Σημειώνω ότι ακυρώνω τις εγκαταστάσεις των drivers για modem και gia Ethernet.

Link to comment
Share on other sites

paidia epidi thelei na to parei i aderfi mou kai einai anamesa se auto kai sto w850 pio lete na parei tin endiaferei na paizei dinata kai na exei kali kamera.

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

paidia epidi thelei na to parei i aderfi mou kai einai anamesa se auto kai sto w850 pio lete na parei tin endiaferei na paizei dinata kai na exei kali kamera.

Το w850i με το αναλογο κοστος! εχει και flash και 1gb καρτα μνημης στην βασικη του συσκευασια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1) Από πλευράς ποιότητας κατασκευής τι λέει; Έχει μήπως κάποια μέρη που τρίζουν ή να παίζουν τα πλαστικά του;

2) Η μπαταρία του πόσα mAh είναι και πόσο περίπου κρατάει;

3) Τι περιλαμβάνει το πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

1) Από πλευράς ποιότητας κατασκευής τι λέει; Έχει μήπως κάποια μέρη που τρίζουν ή να παίζουν τα πλαστικά του;

2) Η μπαταρία του πόσα mAh είναι και πόσο περίπου κρατάει;

3) Τι περιλαμβάνει το πακέτο;

 

 

1) Τιποτα δεν παίζει τίποτα δεν τρίζει ! ! ! :happy:

2) Μου κρατάει τουλάχιστον 24 ωρες

στο πακέτο θα βρείς 1 μνήμη 512, handsfree stereo, usb cable + software, kai to sxetiko documentation.

"We all have the ability, our choices make the difference ":baby:
Link to comment
Share on other sites

1) Τιποτα δεν παίζει τίποτα δεν τρίζει ! ! ! :happy:

2) Μου κρατάει τουλάχιστον 24 ωρες

στο πακέτο θα βρείς 1 μνήμη 512, handsfree stereo, usb cable + software, kai to sxetiko documentation.

 

epeidh krataei kai emena toso peripou kai me anhsyxei auto,den einai ligo 24 wres?milame me meso oro thn hmera 1,5 wra radio,1 wra omilia,30 lepta java,15 lepta bluetooth

Where is your star?

Is it far?

Is it far?

Faaaar?

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν τίποτα "κολπάκια" για εξοικονόμηση ενέργειας στην μπαταρία; Μπορεί να γίνει κάτι με τα δίκτυα όπως σε κάποια άλλα κινητά; Δεν ξέρω αν λέω βλακείες αλλά νομίζω πως σε κάποια κινητά αν τους πειράξεις λίγο τις ρυθμίσεις σχετικά με τα δίκτυα ούτως ώστε να μην ψάχνει το καλύτερο δίκτυο (που έτσι κι αλλιώς είναι ανώφελο) κάνει εξοικονόμηση στην ενέργεια της μπαταρίας. Γίνεται κάτι τέτοιο με το W710i;
Link to comment
Share on other sites

epeidh krataei kai emena toso peripou kai me anhsyxei auto,den einai ligo 24 wres?milame me meso oro thn hmera 1,5 wra radio,1 wra omilia,30 lepta java,15 lepta bluetooth

 

Κάνεις αρκετά μεγάλη χρήση της συσκευής σου.

 

Ωστόσο,η μπαταρία θα έπρεπε όντως να διαρκεί περισσότερο.Η Sony Ericsson έχει δημοσιεύσει πως ο χρόνος ομιλίας του W710 είναι ίσος με 10 ώρες...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Μόλις έκανα αναβάθμιση στο W710i και από τότε η οθόνη σβήνει μόνη της για ένα χρονικό διάστημα και η συσκευή δεν δέχεται εντολές. Επίσης όταν το διπλώσω και το ανοίξω ξανα, δεν ανάβει η οθόνη. Επιπλέον παρουσιάζει μία μικρή καθυστέρηση στην εκτέλεση των εντολών.

 

Χρησιμόποίησα τον updater ver 2.6.11.7.

Η αναβάθμιση έγινε με USB Cable.

Το software version που εγκαταστάθηκε είναι το ακόλουθο:

CXC1250433

R1GB001

061129

 

Έκανα :

1. Επανα-εγκατάσταση

2. Master Reset

αλλά τίποτα.

 

Τι κάνουμε ? Help !!!

 

Bart.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από περισσότερο ψάξιμο.

 

Η οθόνη καθυστερεί περίπου 15 δευτερόλεπτα να ανοίξει. Δηλαδή, μόλις ανοίξεις το καπάκι, η οθόνη δεν ανάβει αμέσως αλλά μετά από 15 δευτερα. Το ίδιο συμβαίνει και μετά από screen saver mode όπου όταν πατήσεις ένα πλήκτρο, η οθόνη δεν ανάβει αμέσως αλλά μετά από 15 δευτερα.

 

Βοήθεια κανείς ?

 

Πώς μπορώ να ακυρώσω την αναβάθμιση και να επιστρέψω στήν προηγούμενη version ?

 

Bart.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Για σας παιδες...εχω το W710i και το αναβαθμισα στο R1JC002 MEDITTER με το προγραμμα της sony...ομως μου σβηστηκαν τα ελληνικα και οι αλλες γλωσσες που υπηρχαν εκτος των αγγλικων!SMS μπορω να γραψω με ελληνικα και της αλλες γλωσσες...Ομως ολα τα αλλα ειναι στα αγγλικα.Η sony μου ειπε να ξανακανω την αναβαθμιση αλλα και παλι τιποτα...μετα μου ειπε να το παω το μαγαζι της Sony στην πολη μου για να μου βαλει το firmware.Μου ειπε να φαιρω και την αποδηξη αγορας ομως εγω δεν το πηρα απο εκει!Θα με χρεοσουν?Υπαρχει αλλος τροπος να ξαναβαλω ελληνικα?
Link to comment
Share on other sites

Μεγαλε το ιδιο επαθα και εγω...το πηγα στην vodafone για επισκευη και υστερα απο 2 βδομαδες μου ειπαν πως ειχε πεσει το τηλεφωνο και ειχε σπασει καποιο εξαρτημα.Το επισκευασαν για 35ευρω(+μου ειχε βγει το πλαστικο καλυμα).Αλλα και παλι διαπιστωνω πως αμα κλεισω το καπακι μου σβηνει μερικες φορες.Τωρα τοσταματησε...Διαπιστοσα πως αμα το κλεινω αργα αργα δεν σβηνει
Link to comment
Share on other sites

Η απόδειξη αγοράς είναι για να τσεκάρουν την εγγύηση σου...

Κάνενα πρόβλημα που δεν το αγόρασες απο εκεί..ή αποδείξη ισχύει σε όλα τα Se centers..

 

 

*Εννοείτε ότι ισχύει ή εγγύηση,εφόσω είσαι νόμιμος κι'εσύ...και δεν έχεις κανά debranded....

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

I love my Iphone

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα!

 

Ερώτηση: Με ποιο τρόπο (αν υπάρχει) μπορώ να μεταφέρω τα αποθηκευμένα στη sim εισερχόμενα μηνύματα στη μνήμη του W710i;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W710i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...