Jump to content

Sony Ericsson Z710i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Άντε ρε! Και δε πήγα ποτέ στο "Mall"! Θα πάω, thanks...

 

(Τελικά... φακό έχει το κινητό; )

οχι,εχει όμως καθρεφτάκι:shifty:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 527
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

οχι,εχει όμως καθρεφτάκι:shifty:

 

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑ!!!

 

Γιατί θα 'πρεπε να μ' ενδιαφέρει αυτό, φίλε;

Τα... φρύδια μου βγάζω, για να χρησιμοποιήσω το καθρεφτάκι;;;

 

ΧΑΧΑΧΑ!

 

(BTW - ξέρω ότι το χρησιμοποιούμε για "self-portraits"... Αλλά, μα**κία εντελώς να μη βάλουν ένα... ΚΩΛΟ-ΛΑΜΠΑΚΙ δίπλα από τη κάμερα! Ακόμα κι η "μπακατέλα" το Panasonic X700 που έχω, έχει μια ΔΥΝΑΤΗ "ΦΑΚΟΥΔΑΡΑ", άλλο πράγμα!)

Link to comment
Share on other sites

το αγόρασε και ένας φίλος πολύ γαμ...το το κινητό. πέταξε και ένα κωλο νόκια απτην κωλο εποχή του νώε και τώρα γαμ...ει με το το Ζ710. και η πλάκα είναι πως με κοροιδέυει ο κωλος που ακόμα δεν πήρα το δικό μου το κωλο κινητό επιδή δεν έχω τα κωλο χρήματα
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι έχεις κάποια στενή "σχέση" με... τους κώ**υς (για να τους χρησιμοποιείς τόσο πολύ στα γραπτά σου)!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

 

Κι εγώ ο καημένος... καιρό έχω να "συνάψω στενή σχέση" με έναν... κ*λο!

Που τα "παλιά τα μεγαλεία"...!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

 

Τες-πα, μάθε λεπτομέρειες από το φίλο σου και "ρίχτα" εδώ, να μας "διαφωτήσεις" καλύτερα για το z710i...

 

(Άντε... και καλές "στενές επαφές τρίτου τύπου" με... κώ**υς! Τυχεράκια!)

Link to comment
Share on other sites

Άντε ρε! Και δε πήγα ποτέ στο "Mall"! Θα πάω, thanks...

 

(Τελικά... φακό έχει το κινητό; )

 

Eγω παντως ψαρωσα με το διαφημιστικο video στο site της sony ericsson

που δειχνει γυρω απο τον φακο ενα φωτεινο πλαισιο κατι σαν led.

Δυστυχως ομως ηταν διαφημιστικο εφε.

Το κινητο δεν εχει φακο:(

galaxy note 2....galaxy note 2...:ninja:
Link to comment
Share on other sites

Να υποθέσω ότι έχεις κάποια στενή "σχέση" με... τους κώ**υς (για να τους χρησιμοποιείς τόσο πολύ στα γραπτά σου)!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

 

Κι εγώ ο καημένος... καιρό έχω να "συνάψω στενή σχέση" με έναν... κ*λο!

Που τα "παλιά τα μεγαλεία"...!

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!

 

Τες-πα, μάθε λεπτομέρειες από το φίλο σου και "ρίχτα" εδώ, να μας "διαφωτήσεις" καλύτερα για το z710i...

 

(Άντε... και καλές "στενές επαφές τρίτου τύπου" με... κώ**υς! Τυχεράκια!)

 

 

το βρήκες

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

το βρήκες

 

Μπαγασάκο!

 

Και με όλ' αυτά που μαθαίνω (και βλέπω στο "χαζοκούτι") για τα "έκτροπα" που γίνονται στα σχολεία στις ημέρες μας... ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ! ΤΩΡΑ έπρεπε να πήγαινα σχολείο!!! ΧΑΧΑΧΑ!

Στην... εποχή μου (sic!), όταν πήγαινα Λύκειο (το... 1986!!!), "πα**ρια μάντολες" είχαμε τέτοια "τυχερά"! Κανά "μπαλαμούτι" αν έπεφτε, γινόταν... πρωτοσέλιδο στα ΝΕΑ!!! ΧΑΧΑΧΑ!

 

Τες-πα... Κάτι άσχετο... ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ κάνει σύγκριση το z710i με το z550i;;;

 

Διότι ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ αυτά μ' αρέσουν...

Link to comment
Share on other sites

Μπαγασάκο!

 

Και με όλ' αυτά που μαθαίνω (και βλέπω στο "χαζοκούτι") για τα "έκτροπα" που γίνονται στα σχολεία στις ημέρες μας... ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΡΕΙ! ΤΩΡΑ έπρεπε να πήγαινα σχολείο!!! ΧΑΧΑΧΑ!

Στην... εποχή μου (sic!), όταν πήγαινα Λύκειο (το... 1986!!!), "πα**ρια μάντολες" είχαμε τέτοια "τυχερά"! Κανά "μπαλαμούτι" αν έπεφτε, γινόταν... πρωτοσέλιδο στα ΝΕΑ!!! ΧΑΧΑΧΑ!

 

Τες-πα... Κάτι άσχετο... ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ κάνει σύγκριση το z710i με το z550i;;;

 

Διότι ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ αυτά μ' αρέσουν...

 

Μπορεις να τα παρεις και τα δυο :p Προσωπικα δεν τιθεται θεμα συγκρισης, το Ζ710 ειναι κατα πολυ ανωτερο!

Και παρακαλω σταματηστε αυτη την ανωριμη και εντελως ασχετη συζητηση σας για να μην ξεφυγουμε παλι :wacko:

 

Εγω απο σημερα εχω επιδοτηση, κι ελπιζω να μπορεσω να εχω στα χερια μου το Ζ710 το πολυ αυριο, για ασχοληθω το weekend :lol:

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

ΔΙΚΑΙΟ έχεις! Τη "κόβω" τη κουβέντα αυτή!

 

Ώστε ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΟ από το z550i λες, ε;

Όπως και να 'ναι, εγώ αύριο πρωί πάω στο "The Mall" να το δω ΚΑΙ ΑΥΤΟ και τίποτε άλλα κινητά ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ και να κάνω "live check"!

Link to comment
Share on other sites

Το τσιμπησα κι εγω το Ζ710 χθες :D :D

Το περιεργο ειναι πως ενω ειχα επιδοτηση μονο €85, πληρωσα €137 ακομη!!! Μαλλον με επιδοτηση σου κοβουν κατι παραπανω :)

Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι ιδιες με αυτες που ηδη αναφερθηκαν απο αλλους.

Πολυ ομορφο το κινητο, ωραια αισθηση στο χερι, φαινεται καλοφτιαγμενο. Παραδειγμα το πισω καπακι δεν μπαινο-βγαινει απλα (οπως στο Ζ520), αλλα κουμπωνει στο κατω μερος. Μου αρεσε και το ηχειο του που βγαζει καλυτερη ποιοτητα απο αυτο του Ζ520 και ειναι το ιδιο δυνατο!

Περισσοτερα αφου το χαρω τις επομενες μερες :)

 

Για θεματα,games,εφαρμογες δεχεται οτι και K750i+W800i+K700i ??? Οτι υπαρχει γι αυτα κανει και στο Ζ710??? Απο οτι ειδα εχουν την ιδια αναλυση οθονης, οποτε δε βλεπω καποιο προβλημα. Γνωριζει κανεις να πει με σιγουρια ?

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

του k-700i δεν κανουν φιλε μου αν θυμαμαι σωστα,καλοριζικο κιολας.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Για το Κ700 δεν ξερω, αλλα μερικα themes & games του Κ750 που δοκιμασα φαινονται μια χαρα! Αλλωστε η αναλυση οθονης ειναι ιδια. Παιζει τιποτα αλλο ρολο?

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο!

 

Γράψε "user review" φίλε... "A.S.A.P."!

 

Thanks!

 

Κοιτα τις γενικοτερες εντυπωσεις τις εγραψα. Δεν εχω παρατηρησει κατι ως τωρα που να με "χαλασει". Αντιθετως καλυπτει ολες μου τις αναγκες :D

Μπορω να πω οτι το review του φιλου rostropol πιο πανω, καλυπτει καθε πλευρα του κινητου και με βρισκει συμφωνο.

Αν θες να μαθεις κατι συγκεκριμενο θα σου απαντησω ευχαριστως!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Thanks!

 

Κοιτα τις γενικοτερες εντυπωσεις τις εγραψα. Δεν εχω παρατηρησει κατι ως τωρα που να με "χαλασει". Αντιθετως καλυπτει ολες μου τις αναγκες :D

Μπορω να πω οτι το review του φιλου rostropol πιο πανω, καλυπτει καθε πλευρα του κινητου και με βρισκει συμφωνο.

Αν θες να μαθεις κατι συγκεκριμενο θα σου απαντησω ευχαριστως!

 

Καλά... το θέμα με την έλλειψη "φακουδάκι" από το κινητό... μάλλον θα το λύσω με... mini "stick-flash light" περασμένο στα κλειδιά μου!!! Χαχαχα... (Όμως, θέλω να δω φωτό από ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΛΗΨΗ. Να δω "τι καπνό φουμάρει" ΧΩΡΙΣ φλας/φακό...)

 

Γενικά πάντως... ακούω πολύ καλές εντυπώσεις για το κινητάκι.

ΦΩΤΟ μπορείς να post-άρεις, με το ΧΕΡΙ ΣΟΥ στο πλάνο μέσα, ώστε να δω απο διαφορετικές γωνίες το ΜΕΓΕΘΟΣ/ΠΑΧΟΣ του;

 

Και... το ΚΩΛΟ-"Metallic Sand" version (χρώμα) του z710i, ήρθε επιτέλους στα καταστήματα ή ΜΟΝΟ το "ανθρακί" αυτό;;;

Link to comment
Share on other sites

Mini-review μιας και το κατέχω εδώ και 2 μέρες:

 

Ποιότητα κατασκευής άριστη,μηδεν τριξίματα και πολύ καλά υλικά(πλαστικά-οθόνη κλπ.),πολύ ευχάριστο στην υφή και μεγάλη φορητότητα,πλήκτρα αρκετά σφιχτά ωστόσο έχουν την σωστή διαδρομή στο πάτημα με άμεση απόκριση.Ηχείο πολύ καλό με ένταση σωστή και απόδοση άριστη(διεύρηνση στέρεο:)),ακουστικό επίσης με σωστή μεγάλη ένταση,μικρόφωνο πολύ ευαίσθητο στην συνομιλία και εγγαφή(10 από μένα για όλα:) ).Εσωτερική οθόνη υπερφωτεινή,την χαμήλωσα στο 80 %,επιπέδου Κ610 με την νέα γραμματοσειρά,αποδίδοντας σωστά χρωματικούς τόνους και βάθος χρωμάτων.Λογισμικό επίσης της νέας σειράς DB2020,με την Java platform 7.1(επιτρέπει ταυτόχρονη εκτέλεση/διατήρηση μέχρι 10 εφαρμγών/παιχνιδιών σε ελαχιστοποίηση),πλήρης υποστήριξη 3D παιχνιδιών(ενσωματώνει ήδη το Alpha Wing 2).

Εσωτερική μνήμη 18-20 MB(εξαρτάται από τα αρχεία που θα διαγραφούν από τον χρήστη),συν 64 MB M2 κάρτα plugged in.

Ραδιόφωνο άριστης λήψης επιπέδου Κ750 και άνω και εδώ ερχόμαστε στην μεγάλη σημασία της εξωτερικής οθόνης και των ειδικών πλήκτρων που βρίσκονται δέξια και αριστερά της,το αριστερό λοιπόν μας επιτρέπει Tune> και Tune< με πολύ ωραία απεικόνηση της συχνότητας αλλά και των πληροφοριών RDS σε μεγάλο font(πάρα πολύ χρήσιμο και συνάμα ωραίο),το δεξί πλήκτρο παύει με την πανω πλευρά του κάθε αναπαραγωγή μουσικής ή λειτουργίας ραδιοφώνου ενω με την κάτω πλευρά του επιστρέφει στις πληροφορίες αναμονής της οθόνης κατά την αναπαραγωγή μουσικής ή λειτουργίας ραδιοφώνου.Κάμερα επίσης στα επίπεδα όλων των τελευταίων μοντέλων της εταιρείας που ενσωματώνουν τα ίδια modules χωρίς autofocus,βγάζει πολύ καλές φωτογραφίες (αναλογικά των ιδιοτήτων της συγκεκριμμένης κάμερας)κατά τη διάρκεια της ημέρας-τέλος κάθε άλλο σχόλιο περιττεύει.

 

Πιστεύω ότι στα 238 € είναι υπερπλήρες και αρκετά καλή αγορά,περιέχει καλώδιο USB,διπλά μαύρα στερεοφωνικά ακουστικά αλά Κ750 και κάρτα μνήμης 64 MB,δύναται αναβάθμισης μέσω συσκευής (F.O.T.A.) και μέσω καλωδίου USB.....:) :)νομίζω ότι αξίζει και σε σχέση με το W710 γιατί είναι λίγο φθηνότερο και διατηρεί λίγο πιο ουδέτερο χαρακτήρα σαν κινητό που μπορεί να εξυπηρετεί όλα αυτά χωρίς τις νεανικές εξάρσεις του W710.

 

Μερικές πινελιές ακόμα : Ρύθμιση αντίθεσης εξωτερικής οθόνης και μετρητής ανοιγμάτων του κινητού στο κρυφό μενού;) ,κάθε μέρα που περνά πείθομαι ότι τελικά το Ζ710 ανταποκρίνεται στις απαιτήσεις κάθε χρήστη-απλώς πρέπει να θέτουμε τις προτεραιότητες των λειτουργιών ενός κινητού σωστά και σύμφωνα με τις συνήθειες μας ή απαιτήσεις μας για να αποφύγουμε την απογοήτευση πιθανών ελλείψεων ή αδυναμιών των συσκευών που τελικά επιλέγουμε;) ;)

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, μήπως θα μπορούσες να μου πεις πού θα βρω τις ρυθμίσεις για την εξωτερική οθόνη;;;και το μετρητή ανοιγμάτων;

ξέρει κάποιος από τους κατόχους αν μπορώ να βάλω ταπετσαρία στην εξωτερική οθόνη(το εγχειρίδιο χρήσης λέει ότι μπορώ και στις δύο αλλά δε βρίσκω τίποτα ούτε λέει πού) και πώς μπορεί να γίνει όταν με καλεί κάποιος να φαίνεται η φωτό που που έχω για την επαφή στην εξωτερική οθόνη, πριν το ανοίξω;;;

Γενικά με την εξωτερική οθόνη έχω ένα πρόβλημα... διάλεξα το κινητό για να βλέπω καθαρά ό,τι συμβαίνει ενώ είναι κλειστό αλλιώς θα έπαιρνα το Ζ550... και τώρα έχω προβληματιστεί που δε βρίσκω στις ρυθμίσεις τίποτα σχεδόν που να αφορά την εξωτερική οθόνη - μόνο αν θα 'ναι ενεργή ή όχι... αν κάποιος ξέρει περισσότερα, πολύ θα με βοηθήσει, ευχαριστώ... κατά τα άλλα το τηλέφωνο είναι αρκετά καλό, αν και δε θα το συνιστούσα σε κάποιον που τον ενδιαφέρει και μια πανταχού παρούσα φωτογραφική μηχανή. Το Κ750 που είχα ήταν πολύ καλύτερο, λόγω autofocus & flash... γενικά όμως δεν υστερεί σε τίποτε άλλο και είναι και αρκετά κομψό...

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα, μήπως θα μπορούσες να μου πεις πού θα βρω τις ρυθμίσεις για την εξωτερική οθόνη;;;και το μετρητή ανοιγμάτων;

ξέρει κάποιος από τους κατόχους αν μπορώ να βάλω ταπετσαρία στην εξωτερική οθόνη(το εγχειρίδιο χρήσης λέει ότι μπορώ και στις δύο αλλά δε βρίσκω τίποτα ούτε λέει πού) και πώς μπορεί να γίνει όταν με καλεί κάποιος να φαίνεται η φωτό που που έχω για την επαφή στην εξωτερική οθόνη, πριν το ανοίξω;;;

Γενικά με την εξωτερική οθόνη έχω ένα πρόβλημα... διάλεξα το κινητό για να βλέπω καθαρά ό,τι συμβαίνει ενώ είναι κλειστό αλλιώς θα έπαιρνα το Ζ550... και τώρα έχω προβληματιστεί που δε βρίσκω στις ρυθμίσεις τίποτα σχεδόν που να αφορά την εξωτερική οθόνη - μόνο αν θα 'ναι ενεργή ή όχι... αν κάποιος ξέρει περισσότερα, πολύ θα με βοηθήσει, ευχαριστώ... κατά τα άλλα το τηλέφωνο είναι αρκετά καλό, αν και δε θα το συνιστούσα σε κάποιον που τον ενδιαφέρει και μια πανταχού παρούσα φωτογραφική μηχανή. Το Κ750 που είχα ήταν πολύ καλύτερο, λόγω autofocus & flash... γενικά όμως δεν υστερεί σε τίποτε άλλο και είναι και αρκετά κομψό...

 

Καλημερα,

 

Τις ρυθμίσεις για την εξωτερική οθόνη και το μετρητή ανοιγμάτων θα τις βρεις στο κρυφο μενου. Ενω εισαι στην οθονη αναμονης, πατα διαδοχικα

> * < < * < *

Θα σου εμφανισει το κρυφο μενου, κι εκει μεσα θα βρεις αυτα που ψαχνεις, οπως και διαφορες αλλες πληροφοριες. :)

 

Οσο για την εξωτερικη οθονη, μην ξεχνας οτι δεν ειναι εγχρωμη!!! Οπως λεει και στα specs, ειναι μια "white on blue monochrome 1.5" STN display (128 x 128 pixels)". Δε νομιζω οτι μπορει να εμφανιστει μια photo σε αυτην την εξωτερικη οθονη! :confused: Προσωπικα την θεωρω οτι πρεπει, για να βλεπεις τις πληροφοριες που θελεις. Στο Ζ520 που ειχα (ειχε εγχρωμη εξ.οθονη) ηταν πολυ δυσκολο να καταλαβεις τι γραφει η εξωτερικη οθονη. Ειναι πολυ καλυτερη αυτη του Ζ710, πιο πρακτικη. :happy:

Για το αν παιρνει ταπετσαρια, δεν το εχω κοιταξει καν, γιατι το προτιμω οπως ειναι. Ισως το εχει ψαξει καποιος αλλος...

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Γενικά, κατά πόσο μπορώ να κρίνω από τα σχόλιά σας... επιτέλους ένα slam-cell που "μαμάει"!

 

Μόλις μου 'ρθει η κωλο-επιδότηση... ΕΤΡΕΞΑ και το πήρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Τις ρυθμίσεις για την εξωτερική οθόνη και το μετρητή ανοιγμάτων θα τις βρεις στο κρυφο μενου. Ενω εισαι στην οθονη αναμονης, πατα διαδοχικα

> * < < * < *

Θα σου εμφανισει το κρυφο μενου, κι εκει μεσα θα βρεις αυτα που ψαχνεις, οπως και διαφορες αλλες πληροφοριες. :)

 

Οσο για την εξωτερικη οθονη, μην ξεχνας οτι δεν ειναι εγχρωμη!!! Οπως λεει και στα specs, ειναι μια "white on blue monochrome 1.5" STN display (128 x 128 pixels)". Δε νομιζω οτι μπορει να εμφανιστει μια photo σε αυτην την εξωτερικη οθονη! :confused: Προσωπικα την θεωρω οτι πρεπει, για να βλεπεις τις πληροφοριες που θελεις. Στο Ζ520 που ειχα (ειχε εγχρωμη εξ.οθονη) ηταν πολυ δυσκολο να καταλαβεις τι γραφει η εξωτερικη οθονη. Ειναι πολυ καλυτερη αυτη του Ζ710, πιο πρακτικη. :happy:

Για το αν παιρνει ταπετσαρια, δεν το εχω κοιταξει καν, γιατι το προτιμω οπως ειναι. Ισως το εχει ψαξει καποιος αλλος...

 

οκ, σ'ευχαριστώ... τα βρήκα αυτά στο κρυφό μενού... έχεις δίκιο ότι είναι πιο πρακτική αλλά είχα συνηθίσει με το κ750 που πατούσα το κουμπί και γέμιζε χρώματα... αλλά συνήθεια είναι... και με είχε πρήξει με το joystic...:mad:

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

Γενικά, κατά πόσο μπορώ να κρίνω από τα σχόλιά σας... επιτέλους ένα slam-cell που "μαμάει"!

 

Μόλις μου 'ρθει η κωλο-επιδότηση... ΕΤΡΕΞΑ και το πήρα!

 

καλοριζικο φιλε μου,επιτελους το χεις ετσι?:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

καλοριζικο φιλε μου,επιτελους το χεις ετσι?:)

 

Τα μπερδεψες. Ο ανθρωπος ακομα περιμενει την ατιμη την επιδοτηση για να το παρει :lol:

Παντως, ναι, πιστευω ειναι απο τα καλυτερα και πιο ολοκληρωμενα clamcell σε αυτην την κατηγορια τιμης!

Samsung Galaxy S23 Ultra (8/256) Black

Samsung Galaxy Watch4 Classic 46mm

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

Τις ρυθμίσεις για την εξωτερική οθόνη και το μετρητή ανοιγμάτων θα τις βρεις στο κρυφο μενου. Ενω εισαι στην οθονη αναμονης, πατα διαδοχικα

> * < < * < *

Θα σου εμφανισει το κρυφο μενου, κι εκει μεσα θα βρεις αυτα που ψαχνεις, οπως και διαφορες αλλες πληροφοριες. :)

 

Οσο για την εξωτερικη οθονη, μην ξεχνας οτι δεν ειναι εγχρωμη!!! Οπως λεει και στα specs, ειναι μια "white on blue monochrome 1.5" STN display (128 x 128 pixels)". Δε νομιζω οτι μπορει να εμφανιστει μια photo σε αυτην την εξωτερικη οθονη! :confused: Προσωπικα την θεωρω οτι πρεπει, για να βλεπεις τις πληροφοριες που θελεις. Στο Ζ520 που ειχα (ειχε εγχρωμη εξ.οθονη) ηταν πολυ δυσκολο να καταλαβεις τι γραφει η εξωτερικη οθονη. Ειναι πολυ καλυτερη αυτη του Ζ710, πιο πρακτικη. :happy:

Για το αν παιρνει ταπετσαρια, δεν το εχω κοιταξει καν, γιατι το προτιμω οπως ειναι. Ισως το εχει ψαξει καποιος αλλος...

 

Δεν παίρνει ταπετσαρία(wallpaper).

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ BUGS ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΕΣ ΦΩΤΟ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΔΕΙΚΤΗ SAR ΕΧΕΙ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΜΕΣΩ USB1 ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ USB2?H MΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ.ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΠΟΙΑ BUGS ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΩ ΑΝ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΛΕΣ ΦΩΤΟ!ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΙ ΔΕΙΚΤΗ SAR ΕΧΕΙ?ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΕΙ ΜΕΣΩ USB1 ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΛΩΔΙΟ ΓΙΑ USB2?H MΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΑ!!!

 

Καλημερα.εως τωρα bug δεν εχω ακουσει για αυτο το τηλεφωνο,επισης αμα προκυψει..μην ανυσηχεις γιατι στο "καπακι" θα υπαρχει και αναβαθμιση.

φωτογραφις την ημερα ειναι πολυ καλες,μην ξεχνας οτι εχει camera 2mp.

μπορει να συνδεθει και σε usb1 αλλα δεν θα εχεις τα πλεονεκτηματα της usb2.

Η μπαταρια του ειναι πολυ καλη και σε χρηση walkman.

δεικτη sar δεν ξερω ποσο εχει αλλα αν σε α΄πασχολει αυτο,μπορεις να μειλας μεσω hands-free.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Z710i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...