Jump to content

[S60 3rd Edition] Παιχνίδια


Porfyras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 916
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν πειραζει:)Εξαλου βρηκα ακρη με τους εξομοιωτες οπου υπαρχουν ΑΠΕΙΡΑ παιχνιδια:D

Α και κατι αλλο,το Ν91 και ας ειναι λιγο παλιο δεν νομιζω οτι παιζει ρολο που δεν υπαρχουν παιχνιδια για αυτο γιατι και το 6600 ειναι ακομα πιο παλιο και τα παιχνιδια ρεουν αν δεν κανω λαθος;)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αναπτύσσονται καινούρια παιχνίδια για το 6600; Μου φαίνεται απίθανο κάτι τέτοιο.

 

μερικα καινουργια java δουλευουν και στο 6600

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Τα Java παιχνίδια διαφέρουν ριζικά από τα Symbian. Ανήκουν σε διαφορετικές πλατφόρμες.

 

μα δεν μιλησα για symbian.για java μιλησα.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

Καμια ιδεα γιατι δεν παιζει το Global race στο 3250 μου? Μολις παει να ξεκινησει ο αγωνας βγαζει σφαλμα και κανει restart το κινητο :/

 

Προφανως δεν υποστηριζεται απο την συσκευη σου

Το global race ειναι για 3rd editon συσκευες και ειδικοτερα με 3D acceleration hardware

(N95, N93,N93i,Ε90 κ.α) . Εχει δοκιμαστει και σε Ν73 και παει πολυ αργα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μιλησα για symbian.για java μιλησα.

 

Ναι,κι εγώ ανάφερθηκα στα παιχνίδια Symbian 9.1, τα οποία αφορούν άμεσα το θέμα και σχετίζονται με την αρχική ερώτηση του vgnFE31h.

Link to comment
Share on other sites

Guest Tankwart
ρε παιδες υπαρχει καποιος με Ν80 που να ασχολειται με παιχνιδια να μου δωσει ενα λινκ με παιιχνιδια αποκλειστικα για Ν80?γιατι μου φαινεται εμεις οι Ν80αδες ειμαστε οι losers στο θεμα games λογω της "καλυτερης" αναλυσης οθονης...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα ψαχνω να βρω παιχνιδια για το n80 μου που να παιζουν σε πληρη οθονη. αν ξερετε καποιο site για free περιμενω νεα.
Link to comment
Share on other sites

@gabroulis1970 υπαρχει κ η Aναζητηση, εφαρμογες κ παιχνιδια για το κινητο σου μπορεις να κατεβασεις απο εδω αφου προτα κανεις μια εγγραφη. :)

xxxxxxxxxxxxxxxx

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει πως όλα τα παιχνίδια στο κινητό τηλέφωνο καταντούν βαρετά από ένα σημείο και μέτα,ακόμα και το PCMan.
Link to comment
Share on other sites

Και σκέφτομαι πριν λίγα χρόνια έπαιζα φιδάκι στο κινητό και τώρα μου φαίνονται βαρετά τέτοια παιχνίδια:worry:
Link to comment
Share on other sites

Εχω την γνωμη οτι τα παιχνιδια των κινητων ειναι για να περνας την ωρα σου σε καποιο ταξιδι η περιμενοντας καπου και μη εχοντας κατι αλλο για να περασει η ωρα σου. Αλλιως υπαρχουν οι υπολογιστες και οι παιχνιδομηχανες.
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εχω την γνωμη οτι τα παιχνιδια των κινητων ειναι για να περνας την ωρα σου σε καποιο ταξιδι η περιμενοντας καπου και μη εχοντας κατι αλλο για να περασει η ωρα σου. Αλλιως υπαρχουν οι υπολογιστες και οι παιχνιδομηχανες.

 

μην το λες εδω η νοκια ειχε βγαλει το N-GAGE για παιχνιδομηχανη.γιατι οχι??

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
@vgnFE31h μεσα στο αρχειο μηπος εχει και ενα .txt η .nfo? αν εχει λογικα εκει θα γραφει και τον κωδικο :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει τιποτα!Το κατεβασα απο τα γνωστα μαγαζακια,αν ξερεις που μπορω να το βρω μαζι με καποιον κωδικο θα μπορουσες να μου πεις σε παρακαλω?(εννοειται οτι εχω ψαξει οσο μπορω!)
Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Πιο αρχειο κατεβασες? δωσε το link να το δουμε..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Πιο αρχειο κατεβασες? δωσε το link να το δουμε..

 

Αμα θελετε το link θα το δωσω... αλλα ευτηχως βρηκα το σωστο αρχειο και το κατεβασα:D

Ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια!:)

Απο 1/9/2009 απαγορεύονται τα greeklish.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...