Jump to content

Χάθηκε η αγάπη;


zapper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Zapper se niw8w apoluta!K egw eimai akrivos opws eisai k esu!Psaxnw gia mia sxesh k oxi gia mia ksepeta alla dustuxws dn einai eukolo na vrw auto pou psaxnw!Eimai 16 xronon k se auta ta liga xronia pou zw ton erwta dn exw kanei panw apo 3 sxeseis pou na krathsoun etsi wste na agaphsoume o enas ton allo!Sunh8ws oi sxeseis m kratagane gurw sto 6mhno!Mesa se auto to xroniko diasthma dn prolavaineis na gnwrhseis ton suntrofo s!Kserw einai ligo upervolika k 'megala' auta ta logia pou lew gia ena paidi sthn hlikia m!Alla emena dn m aresoun na kane sxesh me mia kopela mono k mono gia na kanw sex mazi ths!8elw mia kopela pou na einai mazi m k sta duskola oxi mono oxi mono sta eukola k otan vlepei kapoio provlhma na emfanizete na thn kanei!Dn kserw an auta pou lew einai swsta alla egw etsi pisteuw!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 249
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Eλατε ρε παιδια τωρα...στα 15,16 και στα 18 λετε να μην υπαρχει "ελπιδα";:confused:

Ασ μην υπερβαλουμε.Μην κανετε λες και εχει ερθει η συντελεια του κοσμου...οτι "χαθηκε τελειως η αγαπη και οτι και να κανουμε δεν θα την βρουμε και ειναι και ειναι αλλιως..."

Σορυ για το υφος δεν εχω κατι με το πως βλεπετε το θεμα, αλλα τοσο απαισιοδοξια και μεμψιμοιρια, μονο σε καλο δεν οδηγουν.

Οσα ζευγαρια και αν βλεπετε να χωριζουν και οσα ατομα και αν συμβαλουν στο οτι Δ Ε Ν υπαρχει αγαπη, αλλα τοσα ζουν μεσα στον ερωτα και την αγαπη και μας δειχνουν περιτρανα οτι υπαρχει.;)

Εκτος και αν τα βλεπω μονο εγω.:p

Link to comment
Share on other sites

Eλα βρε συ Dead Angel...:)

Απλως χρειαζεται αισιοδοξια!Νταξ΄εχουν αλλαξει οι εποχες (προς το χειροτερο) και συμφωνω και σας καταλαβαινω απολυτα, αλλα ολα γινονται!;)

Απλως εαν τα βλεπουμε και μεσα στην μαυριλα τα πραγματα εκει ειναι που το χασαμε το παιχνιδι...

Γιατι αν ειμαστε απογοητευμενοι-αρνητικοι ακομα και εκεινη η μια σωστη να μας τυχει, μεσα στην "χαντακωση" δεν θα το παρουμε χαμπαρι και...παει κι αυτη η ευκαιρια.

 

P.S.-Μην νομισεις οτι κι εγω δεν εχω στεναχωρηθει απογοητευτει.;)

(Φυσικα εχω κανει και το αντιθετο.)

Link to comment
Share on other sites

Eλα βρε συ Dead Angel...:)

Απλως χρειαζεται αισιοδοξια!Νταξ΄εχουν αλλαξει οι εποχες (προς το χειροτερο) και συμφωνω και σας καταλαβαινω απολυτα, αλλα ολα γινονται!;)

Απλως εαν τα βλεπουμε και μεσα στην μαυριλα τα πραγματα εκει ειναι που το χασαμε το παιχνιδι...

Γιατι αν ειμαστε απογοητευμενοι-αρνητικοι ακομα και εκεινη η μια σωστη να μας τυχει, μεσα στην "χαντακωση" δεν θα το παρουμε χαμπαρι και...παει κι αυτη η ευκαιρια.

 

P.S.-Μην νομισεις οτι κι εγω δεν εχω στεναχωρηθει απογοητευτει.;)

(Φυσικα εχω κανει και το αντιθετο.)

 

Nαι σίγουρα,χρειάζεται αισιοδοξία αλλά με όλα αυτά που γίνονται...:( ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αισιόδοξος παραμένω-αλίμονο.

Το κακό είναι ότι στην εποχή μας ο καθένας είναι πολύ επιφυλακτικός, δεν ανοίγει τον εαυτό και τα συναισθήματά του γιατί αν το κάνει την πατάει. Χωρίς ειλικρίνεια, όμως, σχέσεις δε γίνονται.

Ακούω διάφορα που συμβαίνουν και όσο τα ακούω χειροτερεύω. Ίσως είμαι υπερ-ρομαντικός αλλά τί να κάνουμε

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αισιόδοξος παραμένω-αλίμονο.

Το κακό είναι ότι στην εποχή μας ο καθένας είναι πολύ επιφυλακτικός, δεν ανοίγει τον εαυτό και τα συναισθήματά του γιατί αν το κάνει την πατάει. Χωρίς ειλικρίνεια, όμως, σχέσεις δε γίνονται.

Ακούω διάφορα που συμβαίνουν και όσο τα ακούω χειροτερεύω. Ίσως είμαι υπερ-ρομαντικός αλλά τί να κάνουμε

Na ξερεις οτι στα παντα τα "ασχημα" - "χειροτερα" ειναι αυτα που ακουγονται περισσοτερο.Κανουν πιο πολυ "μπαμ".

Γενικοτερα συμφωνω απολυτα μαζι σου.Ετσι ειναι δυστυχως.

Και οσον αφορα το τελευταιο...same thing here my friend!;)

Link to comment
Share on other sites

Σε οποιον κανουν πραγματικα κακο να τις κοψει.Τοσο απλα!
Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη εχει αντικασταθει απο ποιο χειροπιαστα πράγματα στις γυναίκες(όχι όλες) οπως εαν ο "γκόμενος" εχει αυτοκίνητο, εαν εχει οικονομικο υπόβαθρο, εαν ειναι στη κατασταση να κανει δωράκια στη καλη του συχνα και εαν φυσικα μπορει να της πληρώνει τα πάντα. Εαν τηρούνται όλα τα παραπάνω ίσως και να προκύπτει και ένα είδος αγάπης :worry:
Link to comment
Share on other sites

για μενα η αγαπη δεν εχει χαθει,υπαρχει ακομα σε καποιες καρδιες που δεν υπολογιζουν ουτε το τι αυτοκινητο θα εχει ο καλος τους ουτε και το ποσες πιστωτικες θα εχει στο πορτοφολι η ακομα και χρηματα.

υπαρχουν κοπελες εκει εξω απο μπορουν εκτιμησουν ακομα και το πιο φτηνο δωρο,εστω και μια γλυκια κουβεντα η κινηση.

ως τοτε ομως η αναζητηση στο ονειρο πολλες φορες ειναι πιο αληθινη απο αυτο που μας συμβαινει στην πραγματικοτητα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Τις κοψαμε! :p

 

Παντως αυτη η μορφη "αγαπης" (να αγαπανε το αυτοκλινητο σου,τα λεφτα σου κλπ κλπ) ειναι κατι που οριζεται οποτε και ειναι ευκολα αναγνωρισιμη!!! Ειναι απλα τα πραγματα για τις γυναικες με αυτη την αγαπη....Αν τα εχουμε μας αγαπανε αν δεν τα χουμε τσου!!!:lol: Οποτε ξερεις που βαδιζεις καθε στιγμη

:tease:
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Τις κοψαμε! :p

 

Παντως αυτη η μορφη "αγαπης" (να αγαπανε το αυτοκλινητο σου,τα λεφτα σου κλπ κλπ) ειναι κατι που οριζεται οποτε και ειναι ευκολα αναγνωρισιμη!!! Ειναι απλα τα πραγματα για τις γυναικες με αυτη την αγαπη....Αν τα εχουμε μας αγαπανε αν δεν τα χουμε τσου!!!:lol: Οποτε ξερεις που βαδιζεις καθε στιγμη

 

το θεικο ειναι οταν ο αλλος αναγνωριζει οτι τον αγαπας για αυτα την στιγμη που δεν τα εχει!!!!! :lol: :rolleyes: :lol:

 

 

ps ελεος!!! το λεω αυτο με αφορμη κατι που εμαθα!!!:mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

το θεικο ειναι οταν ο αλλος αναγνωριζει οτι τον αγαπας για αυτα την στιγμη που δεν τα εχει!!!!! :lol: :rolleyes: :lol:

 

 

ps ελεος!!! το λεω αυτο με αφορμη κατι που εμαθα!!!:mad:

 

Ναι,αλλα δεν μας λες τι εμαθες??Κλασικο δειγμα "λεφτων αισθηματων":lol: ??

 

Παντως παιδες κακα τα ψεμματα οι γυναικες εχουν ξεφυγει κ μεγαλοπιανονται απο τα μικρατα τους,οι αντρες εχουμε γινει στ'@@ μας για ολα,αντε να δουμε που θα βγαλει,βασικα μαλλον φταιμε κ εμεις ομως γιατι ολα τα "καραβια εχουν συρθει στη στερια",γιατι μην πει κανεις,ολοι λεμε να χαμε κ το καρο μας για να παμε με το γυναικακι οπου θελουμε κ να κλεισουμε κ τραπεζι στα καλυτερα μερη κ να παρουμε κ κανενα καλο δωρο,ΕΕΕΕΜΜ,λογικο,μετα η γυναικα δεν θελει τον επομενο στη μαυρη λιστα,που θελει...αλλα δεν μπορει να της τα προσφερει ολα αυτα.κλαψ,κλαψ.

http://img369.imageshack.us/img369/9788/n222800402208886943te9.jpg

Sleepless Degenerate Drunk.

Link to comment
Share on other sites

ki egw pistebw telika meta apo 26 xronia oti oi agapes kai oi erwtes paramithakia ths xalimas einai.

de kserw an einai ta dedomena pou thetei h koinwnia kathe fora,alla an den diatheteis kapoia dedomena gia shmera pragmata de tha gnwriseis thn agaph- h toulaxiston na nomizeis oti thn gnwrises.

osoi einai aisiodoksoi,ktl kala kanoun alla egw exw apogoiteftei entelws sto sygkekrimeno thema.kai fusika rixnw olo to ftaiskimo stis gunaikes me tis ekswpragmatikes apaithseis pou exoun.se ligo tha zhtane diasthmoploia gia na sou milhsoun.

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

everything good in life is either illegal, immoral or fattening!!

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα-πρώτα μην βάζουμε όλες και όλους στο ίδιο τσουβάλι.

 

Ναι, το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών θέλει ο άνδρας να έχει χρήμα, σίγουρο μέλλον και "ρόδες".

Ναι, το μικρότερο ποσοστό γυναικών θέλει ο άνδρας να την αγαπάει πραγματικά, να την εμπιστεύεται, να μην της λέει ψέμματα και να γίνει ο πατέρας των παιδιών της.

 

Ναι, το μεγαλύτερο ποσοστό ανδρών θέλει η γυναίκα να είναι "μοντέλο", ψηλή και να έχει προίκα.

Ναι, το μικρότερο ποσοστό ανδρών θέλει η γυναίκα να είναι προσγειωμένη, νοικοκυρά, σωστό χαρακτήρα, να τον αγαπάει και να μπορεί να σταθεί δίπλα του μία ζωή -στα καλά και στα κακά.

 

Διαλέγεις αυτό που πιστεύεις μέσα σου και το ακολουθείς.

Αν διάλεξες φράση που περιέχει την λέξη "μικρότερο", τότε δεν θα βρεις εύκολα αυτό που θέλεις και πιθανότατα θα είσαι πάντα το θύμα.

Λίγα ωμά τα είπα, σωστά; Δυστυχώς, αυτό βλέπω γύρω μου... :(

Γάμοι "αστραπή" συνομήλικων μου, που στην αρχή είναι όλα καλά, και μέσα σε λίγους μήνες να σου τα διαζύγια.

 

Παρ' όλ' αυτά, δεν κολλάει η μόνιμη απογοήτευση. Λίγο ο χρόνος, λίγο η σωστή σκέψη και θα έρθει και η σειρά του καθένα. :)

 

ΥΓ. Το "νοικοκυρά" μην το μεταφράσετε σαν "δούλα στο σπίτι". Υπάρχουν νοικοκυρές που δεν μπορούν να μαγειρέψουν ένα τηγανητό αυγό ή που δεν έχουν πίασει σκούπα στα χέρια τους.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω οτι οι αγάπες είναι μόνο για τα παραμύθια. Σήμερα η εποχή μας μας έχει κάνει πιο πρακτικούς, οπότε μπορούμε να είμαστε με μια οι περισσότερες γυναίκες δίπλα μας είτε για να ικανοποίσουμε κάποιες σεξουαλικές μας ανάγκες, είτε για να περνάμε καλά στην παρέα γενικότερα.

Οταν έρθει ο καιρός και βαρεθείς ή κουραστείς, ψάχνεις κάτι άλλο στη ζωή σου, και έτσι έχει και περισσότερο ενδιαφέρον νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το μεγαλύτερο ποσοστό γυναικών θέλει ο άνδρας να έχει χρήμα, σίγουρο μέλλον και "ρόδες".

Ναι, το μικρότερο ποσοστό γυναικών θέλει ο άνδρας να την αγαπάει πραγματικά, να την εμπιστεύεται, να μην της λέει ψέμματα και να γίνει ο πατέρας των παιδιών της.

 

Ναι, το μεγαλύτερο ποσοστό ανδρών θέλει η γυναίκα να είναι "μοντέλο", ψηλή και να έχει προίκα.

Ναι, το μικρότερο ποσοστό ανδρών θέλει η γυναίκα να είναι προσγειωμένη, νοικοκυρά, σωστό χαρακτήρα, να τον αγαπάει και να μπορεί να σταθεί δίπλα του μία ζωή -στα καλά και στα κακά.

 

Για βαλτα κατω λοιπον και δες με βαση τα οσα ειπες ποιο ειναι το ποσοστο των "σωστων" ανδρων να ειναι με μια "σωστη"

γυναικα!!! Μηδαμινο.... :p

 

Το μικρο ποσοστο των ανδρων που λες πεφτει πανω στο μεγαλο ποσοστο των γυναικων οποτε ξενερωνει, και αντιστοιχα για τις γυναικες! Και φτανουμε σε αυτο που εχουμε αυτη την εποχη στην κοινωνια μας!

 

Πλησιαζεις μια γυναικα για να της πεις μονο ποσο ωραιο χαμογελο εχει (και για να προλαβω μερικους ΟΧΙ χωρις να θελεις να "της κανεις ερωτα των μερικων βραδιων") και αμεσως σε αποκαλει λιγουρι μεσα της!!!Ευτυχως δε μου εχει τυχει αλλα αν μου τυχαινε θα αισθανομουν πραγματικα μλκς που της το ειπα και την ανεβασα εστω κ λιγο ενω δεν το αξιζε!!!

:tease:
Link to comment
Share on other sites

Πλησιαζεις μια γυναικα για να της πεις μονο ποσο ωραιο χαμογελο εχει (και για να προλαβω μερικους ΟΧΙ χωρις να θελεις να "της κανεις ερωτα των μερικων βραδιων") και αμεσως σε αποκαλει λιγουρι μεσα της!!!Ευτυχως δε μου εχει τυχει αλλα αν μου τυχαινε θα αισθανομουν πραγματικα μλκς που της το ειπα και την ανεβασα εστω κ λιγο ενω δεν το αξιζε!!!

 

 

 

χεχεχε θα σε περάσει για ανώμαλο η βιαστή η ληστή, καχυποψία και κόμπλεξ παίδες μη χαλιέστε υπάρχουν και άλλα πράγματα σε αυτή τη ζωη, το παν ειναι να αγαπάμε τους εαυτους μας και να μην αλλάξουμε για τιποτα και για κανεναν-καμία

mobile fan user
Link to comment
Share on other sites

Είναι η αγάπη ένα ταξίδι από γιορτή σε γιορτή

Ζήσε μαζί μου στον αέρα, στη φωτιά στη βροχή

Μας περιμένουν άδειες μέρες ραγισμένοι ουρανοί

Είναι η αγάπη ένα ταξίδι από πληγή σε πληγή

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Πλησιαζεις μια γυναικα για να της πεις μονο ποσο ωραιο χαμογελο εχει (και για να προλαβω μερικους ΟΧΙ χωρις να θελεις να "της κανεις ερωτα των μερικων βραδιων") και αμεσως σε αποκαλει λιγουρι μεσα της!!!Ευτυχως δε μου εχει τυχει αλλα αν μου τυχαινε θα αισθανομουν πραγματικα μλκς που της το ειπα και την ανεβασα εστω κ λιγο ενω δεν το αξιζε!!!

 

 

 

χεχεχε θα σε περάσει για ανώμαλο η βιαστή η ληστή, καχυποψία και κόμπλεξ παίδες μη χαλιέστε υπάρχουν και άλλα πράγματα σε αυτή τη ζωη, το παν ειναι να αγαπάμε τους εαυτους μας και να μην αλλάξουμε για τιποτα και για κανεναν-καμία

 

Και γιατι θα πρέπει να της πεις τι ωραίο χαμόγελο έχει; δεν το κατάλαβα......

Link to comment
Share on other sites

Ναι,αλλα δεν μας λες τι εμαθες??Κλασικο δειγμα "λεφτων αισθηματων":lol: ??

 

Παντως παιδες κακα τα ψεμματα οι γυναικες εχουν ξεφυγει κ μεγαλοπιανονται απο τα μικρατα τους,οι αντρες εχουμε γινει στ'@@ μας για ολα,αντε να δουμε που θα βγαλει,βασικα μαλλον φταιμε κ εμεις ομως γιατι ολα τα "καραβια εχουν συρθει στη στερια",γιατι μην πει κανεις,ολοι λεμε να χαμε κ το καρο μας για να παμε με το γυναικακι οπου θελουμε κ να κλεισουμε κ τραπεζι στα καλυτερα μερη κ να παρουμε κ κανενα καλο δωρο,ΕΕΕΕΜΜ,λογικο,μετα η γυναικα δεν θελει τον επομενο στη μαυρη λιστα,που θελει...αλλα δεν μπορει να της τα προσφερει ολα αυτα.κλαψ,κλαψ.

 

επειδη με ρωτας :ninja:

να σου πω τι εμαθα!

μια φιλη μου κατηγορηθηκε εμεσα οτι χωρισε με τον καλο της επειδη δεν ειχε αμαξι και πολλα λεφτα....μονο που εκατσε ενα χρονο μαζι του ...

λες να ητανε πλαι του για αυτο το λογο ????

:worry: :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

Δεν υπαρχει δυσκολος στοχος ..

υπαρχει δυνατη θεληση!!

Link to comment
Share on other sites

επειδη με ρωτας :ninja:

να σου πω τι εμαθα!

μια φιλη μου κατηγορηθηκε εμεσα οτι χωρισε με τον καλο της επειδη δεν ειχε αμαξι και πολλα λεφτα....μονο που εκατσε ενα χρονο μαζι του ...

λες να ητανε πλαι του για αυτο το λογο ????

:worry: :worry:

 

Ενα ολόκληρο χρόνο με τον ίδιο άντρα;

Σαν πολύ δεν έιναι;:worry: :worry: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...