Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ειναι πολυ καλο και δεν το λεω στο ετσι για να εχω κατι να γραψω,εχω αλλαξει πολλα κινητα αλλα υπερπληρες smartphone κι αλλα απλα κινητα,ε λοιπον αυτο αν και απλο ειναι πολυ καλο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

και μια φωτο τραβηγμενη απο το κινητο.

http://img209.imageshack.us/img209/7632/spa00055xt.th.jpg

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ξετρελαθηκα με το χερι με τη πενα οταν καλεις ενα νουμερο!

 

Και εγώ το ίδιο! :p

 

Το κινητό είναι πανέμορφο! Το μόνο που με ενόχλησε λίγο ήταν τα πλήκτρα αλλά υποθέτω ξεπερνιέται με τη συνήθεια.

 

Επισημάνθηκε το θέμα :)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστουμε δεσποινις moderator!

Για το θεμα του φορτιστη αυτοκινητου, ευτυχως ειναι κοινος με πολλα αλλα μοντελα, οποτε no problem. Look

 

Στην αναζητηση επαφων το προβλημα παραμενει.

 

Για συνδεση στη ΤV θελουμε καποιο εξτρα καλωδιο;

 

Σε γενικες γραμμες παντως το κινητακι αψογο μεχρι στιγμης...

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ το ίδιο! :p

 

Το κινητό είναι πανέμορφο! Το μόνο που με ενόχλησε λίγο ήταν τα πλήκτρα αλλά υποθέτω ξεπερνιέται με τη συνήθεια.

 

Επισημάνθηκε το θέμα :)

ακριβως μετα απο την πρωτη ημερα δεν αντιμετωπιζεις κανενα προβλημα με το πληκτρολογιο.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα καταγραφής video τί λέει; Συγκριτικά ας πούμε με το D600;
Κι αν δεν μπορείς να κάμεις την ζωή σου όπως την θέλεις, τούτο προσπάθησε τουλάχιστον όσο μπορείς: μην την εξευτελίζεις ...
Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα καταγραφής video τί λέει; Συγκριτικά ας πούμε με το D600;

νομιζω οτι ειναι λιγο πιο καθαρα εδω τα πραγματα για το e-900.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το πήρα και εγώ :D!!!!

πώπω πως φαίνονται έτσι οι δαχτυλιές! μου φαίνεται θέλει θηκούλα απο το πανί που έχουν για σκουπιζεις τα γυαλιά οράσεως.

απο αύριο τα υπόλοιπα

Link to comment
Share on other sites

Από ποιότητα καταγραφής video τί λέει; Συγκριτικά ας πούμε με το D600;

 

Η ποιοτητα ειναι αρκετα καλη και με καλη αναλυση. Και με διαρκεια 1 ωρας μαλιστα...στη συνεχεια κανεις copy στη micro sd που φυσικα ειναι must...

 

Τελικα κανεις αλλος δεν εχει προβλημα με την αναζητηση επαφων οπως εγραψα

πιο πανω; Μηπως δεν του αρεσε που του τις περασα απο το Outlook; :D

Link to comment
Share on other sites

τι sar (εκπομπη ακτινοβολιας) εχει???????????????

Αν δεν κάνω λάθος το sar του είναι πολύ καλό 0,35 W/kg. :)

Link to comment
Share on other sites

το μενου γινεται σε μορφη πλεγματος οπως το d600?

 

http://www.myphone.gr/devices/review-75.html#p1-3

 

τι sar (εκπομπη ακτινοβολιας) εχει?

 

SAR-Value 1.355 W/kg

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες το ειδα το κινητο κ μου αρεσε πολυ!εχω παραγγειλει το Κ800 κ ειμαι σε αναμονη κ λεω να το ακυρωσω!μια ερωτηση ομως:οταν ειναι κλειστο το κινητο χτυπαει το ξυπνητηρι???:blink:

Για μενα ειναι σημαντικο!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια χθες το ειδα το κινητο κ μου αρεσε πολυ!εχω παραγγειλει το Κ800 κ ειμαι σε αναμονη κ λεω να το ακυρωσω!μια ερωτηση ομως:οταν ειναι κλειστο το κινητο χτυπαει το ξυπνητηρι???:blink:

Για μενα ειναι σημαντικο!

 

Το ιδιο κι εγω φιλε μου...για Κ800 πηγαινα αρχικα! Οταν ειναι κλειστο οχι δεν χτυπαει.

 

ΥΓ οπως φαινεται κι απο το avatar προεκυψε νεος...ερωτας, και μαλλον θα το δωσω το E900...αψογο κινητακι αλλλα για τη δουλεια μου με εξυπηρετει καλυτερα ενα smartphone...

Link to comment
Share on other sites

Οταν ειναι κλειστο οχι δεν χτυπαει.

Λάθος! Χτυπάει μια χαρούλα και κλειστό!!!

Παραθέτω το αντίστοιχο κομμάτι του review του Msk :"Στο ίδιο menu θα βρείτε και την επιλογή «αυτόματη ενεργοποίηση». Αν συνηθίζετε να κλείνετε το κινητό τα βράδια, ωστόσο επιθυμείτε αυτό να σας ξυπνήσει... το πρωί, καλό θα ήταν να επιλέξετε τη συγκεκριμένη λειτουργία."

Η παραπληροφόρηση μπορεί να δημιουργήσει κακές εντυπώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Αν και η "Παραπληροφόρηση" ειναι βαρια εκφραση, ζητω συγνωμη για το λαθος. Απλα "εμπλεξα" τα options των κινητων, μιας και "παιζω" και με αλλες συσκευες, οχι μονο με το Ε900. Ο "souzas" εχει δικιο.
Link to comment
Share on other sites

Αν και η "Παραπληροφόρηση" ειναι βαρια εκφραση, ζητω συγνωμη για το λαθος. Απλα "εμπλεξα" τα options των κινητων, μιας και "παιζω" και με αλλες συσκευες, οχι μονο με το Ε900. Ο "souzas" εχει δικιο.

 

Δύσκολο πράγμα να "παίζεις" με διάφορα μοντέλα,ε? Συμφωνώ... Θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα...

Πάντως ελπίζω να σπρώξαμε τον Γιώργο (αν και G7:X :X ) να γίνει ένας ακόμα χαρούμενος κάτοχος συσκευής samsung...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το απόκτησα το κινητάκι πριν 1 μήνα περίπου. Πριν από αυτό ήμουνα χρήστης του Ε730, επίσης Samsung. Ομολογώ οτι το Ε900 είναι ένα υπέροχο κινητό. Οι δαχτυλιές είναι κάτι που δεν αποφεύγεις εκτός αν βάλεις εξωτερική θήκη, αλλά προσωπικά δεν μου αρέσει να έχω τα κινητά μου σε θήκες. Τα κουμπιά αφής και συγκεκριμένα το C, ακόμα με δυσκολεύουν που και που, μιας και αντί το δεξί τόξο, πολύ συχνά παατάω το C και με πηγαίνει ένα βήμα πίσω ή στο αρχικό μενού, ανάλογα με την εφαρμογή που βρίσκομαι. Του έχω βάλει 1GB κάρτα και δεν χρειάζεται πλέον να κουβαλάω mp3 player μαζί μου.

 

Γενικά θα το πρότεινα, αλλά προσωπικά και ως γυναίκα, πιστεύω οτι τα αγοράκια μας εκεί έξω με τα μεγάλα δαχτυλάκια τους, μπορεί να έχουν πρόβλημα αφής των κουμπιών ¨-)

Link to comment
Share on other sites

pedia kalispera...vasika skeftome na to paro to e900 alla...fovame mipos ta koubia meta apo ligo kero...den pianoun kai arxizoun tipota trela...ine poly kalo kinitaki...kai skeftome an ine kali epilogi...

www.tplanet.eu

 

Ελληνικά Tutorials και Video Tutorials για web και όχι μόνο

Link to comment
Share on other sites

Δύσκολο πράγμα να "παίζεις" με διάφορα μοντέλα,ε? Συμφωνώ... Θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα...

Πάντως ελπίζω να σπρώξαμε τον Γιώργο (αν και G7:X :X ) να γίνει ένας ακόμα χαρούμενος κάτοχος συσκευής samsung...

παιδια ακυρωσα τελικα το Κ800 κ το παρηγγειλα!

μολις τωρα διαβασα τις απαντησεις,δεν ειχα διαβασει για το ξυπνητηρι.

εεε αφου χτυπαει κ το ξυπνητηρι κλειστο μια χαρα ειμαστε!!!

αντε απο κ εδω κ περα θα τα λεμε(αν κ G7),ελπιζω για καλο κ οχι για προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

Η αλήθεια είναι ότι και εγώ τα φοβάμαι λίγο τα touch screen κουμπιά μετά από την πάροδο του χρόνου, αλλά ελπίζω να με πάεο μέχρι να πάρω κάποιο άλλο νέο μοντέλο σε κανέναν χρόνο :p
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...