Jump to content

Samsung SGH-E900


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε μου μπορείς να μου απαντήσεις σε 3 πράγματα;

 

- Δέχεται ηχητικά προφίλ; Δηλαδή άλλον ήχο (κι ένταση) για κανονικό, άλλο για θορυβώδες περιβάλλον, άλλο για meeting κλπ;

 

- Πόσους χαρακτήρες χωρά η οθόνη στη λίστα επαφών πριν κόψει το όνομα λόγω μεγέθους;

 

- Από αυτονομία πως πάει; Είσαι ευχαριστημένος; Πάντως αν κρατάει 2 μέρες με κλείσιμο το βράδυ θα είναι καλά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 566
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το πηρα εχθες απο πλαισιο, ενω αρχικα ειχα παραγγειλει το Κ800...οταν ομως το

ειδα απο κοντα ξεχασα ολα τα υπολοιπα...μιλαμε για ερωτα κεραυνοβολο! :D

Εντυπωσεις μεχρι στιγμης αριστες...

Link to comment
Share on other sites

εσεις που το εχετε παρει μηπως τυχαινει να εχετε δει απο

τις οδηγιες το δεικτη sar?μεχρι τωρα ολα τα slide phones της samsung ειχαν λογικα επιπεδα ακτινοβολιας..ας ελπισουμε το ιδιο κ γιαυτο!

Link to comment
Share on other sites

Το πακετο τι περιλαμβανει μεσα παιδες;:DΕλπιζω να εχει διορθωθει αυτο με τον ηχο που πρωτα δονιζοτανε και μετα χτυπουσε.Ο ηχος κλησης πως ειναι ειναι δυνατος;
Link to comment
Share on other sites

giannis_fe 0.355

 

gjimmys Τα κλασικα: φορτιστη, hands free, pc suite+drivers, καλωδιο usb.

Δονηση+ηχος μαζι οχι. Μετα απο λιγο και ο ηχος. Παντως ειναι αρκετα δυνατος.

Link to comment
Share on other sites

μα τι να λεμε τωρα το κινητο ειναι φοβερο παιδια.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Απο μπαταρια παιδια τι λεει;Η οθονη του σε συγκριση με κ800,6280 τι λεει;:) Java δεν μπορει ακομα απλα να περασει μεσα θελει την διαδικασια;Μεγια σε ολα τα παιδια που το εχουν παρει:p
Link to comment
Share on other sites

μα τι να λεμε τωρα το κινητο ειναι φοβερο παιδια.

 

 

φιλε ταξιδιωτη ειναι καλο?Σκεφτομαι να το χτυπησω. Αλλα για πες, το ακουστικο για τις κλησεις ειναι δυνατο?Επισης μπορεις να εμφανιζεις σημειωσεις η υπενθυμισεις στην οθονη αναμονης?Σημα καλο?

 

θενκς

Link to comment
Share on other sites

Τα κλασικα: φορτιστη, hands free, pc suite+drivers, καλωδιο usb.

Δονηση+ηχος μαζι οχι. Μετα απο λιγο και ο ηχος. Παντως ειναι αρκετα δυνατος.

 

Εχει κάλωδιο στο κουτί? Αυτό είναι μοναδικό για samsung κινητό!

Link to comment
Share on other sites

Εχει κάλωδιο στο κουτί? Αυτό είναι μοναδικό για samsung κινητό!

όχι βέβαια! :p και στο D600 είχε σίγουρα και στο D500 νομίζω.

mikesk απο ποιο υποκατάστημα του Πλαισίου το πήρες?

Link to comment
Share on other sites

Απο μεταμορφωση. Απ' οτι μου ειπαν εγινε χαμος το Σαββατο με το κινητακι και εγω ημουν ο τελευταιος και τυχερος...επομενα κομματια την Τριτη.
Link to comment
Share on other sites

φιλε ταξιδιωτη ειναι καλο?Σκεφτομαι να το χτυπησω. Αλλα για πες, το ακουστικο για τις κλησεις ειναι δυνατο?Επισης μπορεις να εμφανιζεις σημειωσεις η υπενθυμισεις στην οθονη αναμονης?Σημα καλο?

 

θενκς

το κινητο φιλε μου ειναι πολυ καλο ο ηχος του και το σημα του κατα την κληση ειναι αψογα.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μην φανω κουραστικος αλλα σε σχεση με το κ750 το ηχειο στα μπ3 πως ειναι?(ξερω δε το συγκρινω με οποιο και οποιο).αν μπορειτε παρομειαστε τον ηχο με καποιο μοντελο..ελπιζω να μην ειναι τοσο ατυχης η συκριση μου..:whistle:
Link to comment
Share on other sites

σε σχεση με το 750 ειναι ποιο χαμηλος ο ηχος του φιλε μου,δεν ξερω αν εχεις ακουσει mp3 απο d-600,ειναι παρομοιος.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω ακουσει αλλα τωρα ολο και καποιο d600 θα βρεθει στο δρομο μου και πιο συγκεκριμενα στα χερια μου...:D ευχαριστω φιλε ταξιδιωτη...
Link to comment
Share on other sites

οχι δεν εχω ακουσει αλλα τωρα ολο και καποιο d600 θα βρεθει στο δρομο μου και πιο συγκεκριμενα στα χερια μου...:D ευχαριστω φιλε ταξιδιωτη...

σιγουρα θα βρεθει ειναι κινητο που εχει πουλησει αρκετα οποτε ολο και καποιο θα πεσει στα χερια σου.:)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ειδα χτες παιδεια και εχω ν απω μια λεξh FOBERO!!!!!!!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

το ειδα χτες παιδεια και εχω ν απω μια λεξh FOBERO!!!!!!!

:) ειναι,ειναι.λοιπον η μπαταρια πως σας φαινεται <<οσοι το εχετε>>,εμενα μου φαινεται οτι 2 ημερες θα τις κραταει στανταρ.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Thanx για το link! Εχει μερικες καλες μακρο, αλλα ειναι πανω σε φυτα που θεωρειται ευκολο καδρο.

 

Μηπως εχει καποιος την συσκευη και μπορει να βγαλει ενα macro σε μια ολοκληρη σελιδα κειμενο να δουμε που μπορει να φτασει η καμερα του e900?

:)

Link to comment
Share on other sites

:) ειναι,ειναι.λοιπον η μπαταρια πως σας φαινεται <<οσοι το εχετε>>,εμενα μου φαινεται οτι 2 ημερες θα τις κραταει στανταρ.

 

 

Ναι ετσι νομιζω κι εγω. Τουλαχιστον για ενα μεσο χρηστη. Τωρα αν καποιος δεν κανει αλλη δουλεια απο το να ασχολειται με το τηλεφωνο τα πραγματα αλλαζουν...(βλεπε τη πρωτη μερα που το πηρα...:D )

 

Κατι αλλο για οσους το εχουν...εχετε παρατηρησει οτι η αναζητηση στις επαφες δεν δουλευει σωστα; Καποια γραμματα πχ δεν τα βρισκει η σε αυτα που βρισκει αν προσθεσεις και αλλα γραμματα δεν σου εμφανιζει την επιθυμητη επαφη. Υπαρχει λυση σε αυτο;

 

Υπαρχει επισης τροπος οι φωτο μετα τη ληψη να "γραφονται" στη καρτα μνημης και οχι στο τηλεφωνο;

Απο αξεσουαρακια καννα φως; Τουλαχιστον φορτιστης αυτοκινητου ταιριαζει απο αλλο μοντελο;

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι τα θελει κεφαλαια τα γραμματα στο ευρετηριο.καλα ειδατε την ρυθμιση οπου εχει στα μηνυματα να εμφανιζει σαν 3d εντονη?φοβερο.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

το ειδα και το επεξεργαστηκα

 

πανεμορφο και ξετρελαθηκα με το χερι με τη πενα οταν καλεις ενα νουμερο!

απιθανο! επισης ωραιο μενου...

 

αλλα τα κουμπια αφης.... χαλια!

προτιμω το συμβατικο τροπο

:X
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E900

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...