Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για να το διευκρινίσω λίγο παραπάνω (just in case...) μιλάω αποκλειστικά για την ένταση του ηχείου και όχι την ποιότητα του...
Link to comment
Share on other sites

Για να το διευκρινίσω λίγο παραπάνω (just in case...) μιλάω αποκλειστικά για την ένταση του ηχείου και όχι την ποιότητα του...

και παλι του w550i ειναι ανωτερο απο το w850i!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:blink: :worry: :blink: Τι εννοεις? :ninja:

 

δεν του άρεσε

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

:blink: :worry: :blink: Τι εννοεις? :ninja:

 

Μου άρεσε πάρα πολύ η ένταση του ηχείου του W550 και ήθελα κάτι παρόμοιο... Οπότε ξενέρωσα τρελά που δεν έχουν παρόμοια ηχεία :(.

 

Τώρα θα το σκεφτώ πάρα πολύ αν θα το αλλάξω το κινητάκι μου...

 

Οπότε....Ftouuuuuuu....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να μπω κ εγω στην πολυ ωραια συζήτηση. Το πηρα το κινητουδι μην με δείρετε 30€ τον μηνα για 1 χρονο κ τσαμπε η συσκευη. Προς το παρον απολυτα ευχαριστημενος.

 

Η ερωτηση ειναι πως θα μπορουσα να το ξεκλειδωσω? Εδω σας θελω καβουρες :lol: :lol: Στο γουεμπ δεν βρηκα τπτ τσαμπε. :p Ειμαι βεβαια στην εταιρεια (3) της Αγγλιας. Οτιδηποτε ινφο καλοδεχουμενο.;)

 

Πρεπει να ζητανε τρελα ποσα για official ξεκλειδωμα απο την εταιρεια.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να μπω κ εγω στην πολυ ωραια συζήτηση. Το πηρα το κινητουδι μην με δείρετε 30€ τον μηνα για 1 χρονο κ τσαμπε η συσκευη. Προς το παρον απολυτα ευχαριστημενος.

 

Η ερωτηση ειναι πως θα μπορουσα να το ξεκλειδωσω? Εδω σας θελω καβουρες :lol: :lol: Στο γουεμπ δεν βρηκα τπτ τσαμπε. :p Ειμαι βεβαια στην εταιρεια (3) της Αγγλιας. Οτιδηποτε ινφο καλοδεχουμενο.;)

 

Πρεπει να ζητανε τρελα ποσα για official ξεκλειδωμα απο την εταιρεια.

 

Officialy αν δεν κάνω λάθος δεν το κάνουνε

Link to comment
Share on other sites

Officialy αν δεν κάνω λάθος δεν το κάνουνε

 

To κανουν αλλα μου ζητησαν πολλα φραγκα. Εως παρα πολλα.:cry: Επικοινωνησα με το customer service.Δωρεαν μετα το περας του συμβολαιου, πριν μου ζητησαν τα περι 500€. Ω ναι! Σε μαγαζι το κανω με 20€ κ το φλασαρω με 50€

Link to comment
Share on other sites

To κανουν αλλα μου ζητησαν πολλα φραγκα. Εως παρα πολλα.:cry: Επικοινωνησα με το customer service.Δωρεαν μετα το περας του συμβολαιου, πριν μου ζητησαν τα περι 500€. Ω ναι!...

 

Κάτι δεν μου πάει καλά σε αυτό... :confused:

Link to comment
Share on other sites

Mε 500€ παίρνεις καινούριο και σου μένουν κιόλας!

 

 

μπορεί να έχει συναισθηματικούς δεσμούς, έτσι θα σκέφτονται οι τύποι πριν να πετάνε το 500 ευρώ

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

2 ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΕς

1)η ενταση του ηχειου πως ειναι σε σχεση με το κ750 που εχω??

2)αξιζει να δωσω το κ750 μου για το w850??

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

2 ΕΡΩΤΗΣΟΥΛΕς

1)η ενταση του ηχειου πως ειναι σε σχεση με το κ750 που εχω??

2)αξιζει να δωσω το κ750 μου για το w850??

 

1) πιστεύω πως είναι καλύτερη σε ποιότητα και σε εντάση ΄τουλάχιστον η ίδια! δεν το έχω, και δεν το έχω συγκίνει δίπλα δίπλα, όμως ο φίλος μου έχει το κ750 και το ακούω κάθε μέρα και το 850 το έχω ακούσει απο το γερμανό και μου φάνηκε αρκετά δυνατό, που το χαμήλωσ γιατί νόμιζα πως ενοχλούσα.

 

2) έχει πάρα πολλές διαφόρες και βελτιωμένο σε όλους ανεξαιρέτος τους τομείς. οθόνη (μέγεθος και ανάλυση) media player, 3 γενιά, εχτός η κάμερα που παραμένει στάσιμη. Παρόλαυτα ίσως και να μην αξίζει να το αλλάξεις επιδή μέχρι τα χριστούγεννα θα έχουν ανακοινωθεί τα νέα ερικσσον, και παρόλο που μπορεί να αργήσουν μέχρι να βγούν στην αγορά να αλλάξεις γνώμη για την αγορά σου. εχτος βέβαα αν έχεις την οικονομική ευχέρια:happy:

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

exo proseksei 2 problimata sto kinitaki. to proto einai to eksis: otan kapoio atomo poy toy exo antistoixisei video gia ixo klisis moy kanei klisi (eno exo th donisi energi) kai ego den thn apantiso kai den akoympiso to kinito, i donisi sinexizei mexri na diabaso thn anapantiti. diladi borei kai gia ores oloklires an den to paro xabari, me synepeia h bataria na teleionei. To kanei mono sta atoma poy exoyn video gia ixo klisis kai mono otan i donisi einai energi. to kanei kai sekapoion apo esas; to deytero einai oti otan moy erthei ena minima kai den akoybiso to kinhto gia na to diabaso/aporripso kai meta erthei ena deytero, sto deytero den akoygetai h eidopoiisi minimatos poy exo, alla ena aplo bip. ayto to exei proseksei kaneis.;;eyxaristo ek ton proteron gia tin apantisi sas.
Link to comment
Share on other sites

exo proseksei 2 problimata sto kinitaki. to proto einai to eksis: otan kapoio atomo poy toy exo antistoixisei video gia ixo klisis moy kanei klisi (eno exo th donisi energi) kai ego den thn apantiso kai den akoympiso to kinito, i donisi sinexizei mexri na diabaso thn anapantiti. diladi borei kai gia ores oloklires an den to paro xabari, me synepeia h bataria na teleionei. To kanei mono sta atoma poy exoyn video gia ixo klisis kai mono otan i donisi einai energi. to kanei kai sekapoion apo esas; to deytero einai oti otan moy erthei ena minima kai den akoybiso to kinhto gia na to diabaso/aporripso kai meta erthei ena deytero, sto deytero den akoygetai h eidopoiisi minimatos poy exo, alla ena aplo bip. ayto to exei proseksei kaneis.;;eyxaristo ek ton proteron gia tin apantisi sas.

 

νδιαφέρων αυτά που λες, μπακς μαλλον. το πρώτο το έχω ακούσει και εγώ για αλλα ερικσσον, το μπιπ μπορώ να σου πώ 95% σίγουρα οτι δεν είναι μπακ γιατι οταν είχα το κ700 αν θυμάμαι καλά μουκανε το ίδιο

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

νδιαφέρων αυτά που λες, μπακς μαλλον. το πρώτο το έχω ακούσει και εγώ για αλλα ερικσσον, το μπιπ μπορώ να σου πώ 95% σίγουρα οτι δεν είναι μπακ γιατι οταν είχα το κ700 αν θυμάμαι καλά μουκανε το ίδιο

 

Το ίδιο έκανε?

Ε, τότε είναι bug διαρκείας :lol:

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

kai ego exo kai ena k700 kai den kanei bip alla kanonika ton ixo eidopoiisis minimatos. krima gia to proto bug. tha anagasto na bgalo ta video apo ixoys klisis giati to exo sinexeia sti donisi sti doyleia kai otan exo anapantites den stamataei na doneitai stin tsepi moy mexri na to patiso...
Link to comment
Share on other sites

kai ego exo kai ena k700 kai den kanei bip alla kanonika ton ixo eidopoiisis minimatos. krima gia to proto bug. tha anagasto na bgalo ta video apo ixoys klisis giati to exo sinexeia sti donisi sti doyleia kai otan exo anapantites den stamataei na doneitai stin tsepi moy mexri na to patiso...
΄

 

έχεις δίκιο, μάλλον με την πρώτη αναβάθμιση θα φτιαχτεί, ξέρει κανένας πότε βγαίνει?

πάντως απο περιέργεια.. τί βίντεο ασπούμε βάζεις για όταν σε καλεί ένας γνωστός σου?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

καποιοι ανεφεραν οτι η φωτεινοτητα της οθονης δεν ειναι και σπουδαια...σε σχεση με το κ750 πως ειναι???το εχω παισει στα χερια μου αλλα δεν το εχω λειτουργησει..επισης το joystick βολευει??σαν λιγο περιεργο μου φανηκε..

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

καποιοι ανεφεραν οτι η φωτεινοτητα της οθονης δεν ειναι και σπουδαια...σε σχεση με το κ750 πως ειναι???το εχω παισει στα χερια μου αλλα δεν το εχω λειτουργησει..επισης το joystick βολευει??σαν λιγο περιεργο μου φανηκε..

 

Καλημέρα,

 

το joistick είναι καθαρά θέμα συνήθειας,στην αρχή σου φαίνεται λίγο δύσκολο αλλα μετά το συνηθίζεις ;)

 

Η φωτεινότητα της οθόνης εμενα μου φαίνεται ok,βασικά υπάρχει ένας σένσορας στην πάνω μεριά του κινητού όπου ανάλογα με τον φωτισμό του περιβάλλοντος στο οποιο βρίσκεσαι, ανά πασα στιγμή, ρυθμίζει ανάλογα και την φωτεινότητα της οθόνης. Προσωπική μου άποψη, μου αρέσει αυτό! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

makari na ypirxe tropos na vgaloume teleiws ton sensora

 

τοσο χαλια????ρε γμτ θελω να αλλαξω το κ750 που εχω αλλα δεν ξερω τι να παρω.το 810 ειναι σχεδον το ιδιο τηλ.οποτε δεν εχει ιδιαιτερη διαφορα αρα δεν εχει και νοημα να το παρω.το κ800 δεν με πολυενθουσιαζει η εμφανιση του και αποτι ειδα και στο φορουμ δεν πολυτρελαθηκαν οσοι πηγανε απο κ750 σε κ800 και ειδικα με το ηχειο του(δεν ακουγονται οι κλησεις).ελεγα λοιπον να παρω το 850 που μου αρεσει πολυ σαν εμφανιση αλλα με προβληματιζει αφενος μεν η οθονη και αφετερου το πολυπληκρο του.ελπιζω τουλαχιστον σαν μενου να ειναι γρηγορο να μην ειναι αργο...!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/laios23/38168/578002

 

Το γούστο μου είναι πολύ απλό. Είμαι πάντα ικανοποιημένος, έχοντας το καλύτερο...''Oscar Wilde

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...