Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα παιδες και χρονια πολλα.Εδω και λιγο καιρο το 850 μου ενω ξεκινησε απο ενα μικρο σπασιματακι εγινε ενα παρα πολυ μεγαλο σπασιμο και φαινεται ασχημα,χωρις να το ζωρισω ή να το πιεσω για να το δημιουργησω εγω.Οπως ειδα και στα προηγουμενα τοπικ εχει ξανασυμβει σε αλλους κατοχους W850i.Θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι κατι ειχα ακουσει για αποδειξεις κτλ. σε περιπτωση που και 2η φορα στο service της ericsson μου πουνε διαφορα.Ευχαριστω Προκαταβολικα.Ακης Θεσσαλονικη.

 

http://img411.imageshack.us/img411/7725/dsc00025vm1.th.jpg

 

http://img522.imageshack.us/img522/5639/dsc00031qu4.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημερα παιδες και χρονια πολλα.Εδω και λιγο καιρο το 850 μου ενω ξεκινησε απο ενα μικρο σπασιματακι εγινε ενα παρα πολυ μεγαλο σπασιμο και φαινεται ασχημα,χωρις να το ζωρισω ή να το πιεσω για να το δημιουργησω εγω.Οπως ειδα και στα προηγουμενα τοπικ εχει ξανασυμβει σε αλλους κατοχους W850i.Θα ηθελα την βοηθεια σας γιατι κατι ειχα ακουσει για αποδειξεις κτλ. σε περιπτωση που και 2η φορα στο service της ericsson μου πουνε διαφορα.Ευχαριστω Προκαταβολικα.Ακης Θεσσαλονικη.

 

Kai se mena exei spasei alla einai toso mikro pou gia to prosexo eprepe na me poun oti spaei ekkei.

 

Eisai se sovari periptosi pane to stin SE me tin apodeiksi agoras kai tha sto allaksoun tsampa.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως φιλε πολυ το εχουμε το προβλημα.

εγω σε οσα κινητα εχω κοιταξει αλλοι το εχουν πολυ αλλοι λιγο.:X

το εψαξα πολυ το θεμα αλλα τιποτα.:X

δεν το αλλαζουν με τιποτα.:mad:

η αποδειξη ηταν απο κυπρο και ουσιατικα δεν την αναγνωριζουν.:blink:

μου ζητησαν γυρω στα 40€ για να το αλλαξουν.

τσαμπα θα χασεις τον χρονο σου.:)

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως φιλε πολυ το εχουμε το προβλημα.

εγω σε οσα κινητα εχω κοιταξει αλλοι το εχουν πολυ αλλοι λιγο.:X

το εψαξα πολυ το θεμα αλλα τιποτα.:X

δεν το αλλαζουν με τιποτα.:mad:

η αποδειξη ηταν απο κυπρο και ουσιατικα δεν την αναγνωριζουν.:blink:

μου ζητησαν γυρω στα 40€ για να το αλλαξουν.

τσαμπα θα χασεις τον χρονο σου.:)

 

isos ixes problima logo kyproy,

ean exis apodiksi agwras ise ok to kaliptoun...

efoson fisika den exi alla spasimata igrasies klp...

Link to comment
Share on other sites

δυστηχως φιλε πολυ το εχουμε το προβλημα.

εγω σε οσα κινητα εχω κοιταξει αλλοι το εχουν πολυ αλλοι λιγο.:X

το εψαξα πολυ το θεμα αλλα τιποτα.:X

δεν το αλλαζουν με τιποτα.:mad:

η αποδειξη ηταν απο κυπρο και ουσιατικα δεν την αναγνωριζουν.:blink:

μου ζητησαν γυρω στα 40€ για να το αλλαξουν.

τσαμπα θα χασεις τον χρονο σου.:)

 

ama tous fonakseis tha sto ekanan alla afou einai apo kipro

aplos ama to agorases apo kalo katastima tha vreis mia lisi, alla se sena einai poli spasmeno

 

iparxei kai i lisi na tin allakseis monos soou

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Ξέρετε κάποιο κατάστημα Αθήνα ή Θεσ/νίκη που να πουλάει πληκτρολόγιο για W580?
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε το καλύτερα σε ένα μη εξουσιοδοτημένο Service, το οποίο είναι 75% ότι μπορούν να σου το κάνουν (Δεν πιστεύω να ξεπεράσει τα 35 Ευρώ).
Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε το καλύτερα σε ένα μη εξουσιοδοτημένο Service, το οποίο είναι 75% ότι μπορούν να σου το κάνουν (Δεν πιστεύω να ξεπεράσει τα 35 Ευρώ).

ναι,αλλά το θέλω πριν την πρωτοχρονιά!

Link to comment
Share on other sites

Φαντάζομαι θα είναι έτοιμο μέσα σε 1 εβδομάδα σίγουρα!Ειδικά αν τους πιέσεις και λιγάκι!

Όσες φορές έχω πάει εγώ se για σερβις,δεν κάνουν πάνω από 2-3 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

ναι,αλλά το θέλω πριν την πρωτοχρονιά!

Παντως σε ενα site που εψαξα αλλα δεν εχει διαθεσιμο, το κοστος ειναι στα 25 ευρο για αυθεντικο πληκτρολογιο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

re paidia ti ginete edopera.exo to w580i kai exoun spasei ta pliktra 2,6 opos episeis kai to joystic to opoio synexos spaei apo mesa kata enan periergo tropo poy xalaei i armonia tou fotos poy exei apo kato.:cry::!:
παναθηναικος! ! !4ever:happy:
Link to comment
Share on other sites

Παντως σε ενα site που εψαξα αλλα δεν εχει διαθεσιμο, το κοστος ειναι στα 25 ευρο για αυθεντικο πληκτρολογιο.:)

αναφέρεσαι στο pds?γιατί πριν λίγο καιρό είχα τηλεφωνήσει να δω και ήταν Τρίτη και μου είχαν πει την Παρασκευή θα έχουν παραλαβές...Μετά δεν ξανατηλεφώνησα...λες να έχουν φέρει και να μην ανανέωσαν τη σελίδα?

Link to comment
Share on other sites

re paidia ti ginete edopera.exo to w580i kai exoun spasei ta pliktra 2,6 opos episeis kai to joystic to opoio synexos spaei apo mesa kata enan periergo tropo poy xalaei i armonia tou fotos poy exei apo kato.:cry::!:

Κι εγώ το έχω,αλλά σε εμένα που είναι W36 έχουν σπάσει ΟΛΑ τα πλήκτρα!Και ψάχνω στο νετ να βρω και δε βρίσκω τπτ...Παρήγγειλα από ebay,αλλά τα θέλω πριν την Πρωτοχρονιά!

Link to comment
Share on other sites

TI ENOEIS W36

36η εβδομάδα παραγωγής της συσκευής μου...Αχ,δεν αντέχω!!!!!!!Θέλω πλήκτρα!!

Link to comment
Share on other sites

αναφέρεσαι στο pds?γιατί πριν λίγο καιρό είχα τηλεφωνήσει να δω και ήταν Τρίτη και μου είχαν πει την Παρασκευή θα έχουν παραλαβές...Μετά δεν ξανατηλεφώνησα...λες να έχουν φέρει και να μην ανανέωσαν τη σελίδα?

Σε'αυτο αναφερομαι.η σελιδα και τωρα δεν ειναι ανανεωμενη.:cool:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε'αυτο αναφερομαι.η σελιδα και τωρα δεν ειναι ανανεωμενη.:cool:

Άρα λες να έφεραν?Πήρα σήμερα,αλλά λόγω εορτής είναι κλειστά...

Link to comment
Share on other sites

Άρα λες να έφεραν?Πήρα σήμερα,αλλά λόγω εορτής είναι κλειστά...

Δεν ξερω..!! παρτους αυριο τηλεφωνο.αν και τετοιες μερες..ειναι καπως "περιεργα" τα πραγματα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

opa mages den katalavate ego eimai apo athina i apodiksi poy exei anaferthei itan apo kypro.

to provlima stin ellada den to anagnorizoyn eite thelete eite oxi to epsaksa para poly ekana kathe mera tilefona alla tipota.toys eipa oti se alles xores to exoyn anagnorisei alla tipota.

Link to comment
Share on other sites

Α,μαλιστα.Αυριο που θα αρχισω να ψαχνω και αν βρω πληκτρα θα σου πω και σενα!!!!!!
Ευχαριστώ!!!!Ευελπιστώ να βρεις!
Link to comment
Share on other sites

mipos den exi aferesi tin zelatina,ine akribos me tin othoni ke poli den to pernoune xampari

leo mipos...

 

Εγώ , δεν έχω βγάλει τη ζελατίνα και έχει γίνει χάλια!Στην αρχή νόμιζα ότι έχει χαραχθεί και η οθόνη και η ζελατίνα αλλά τελικά , έχει χαραχθεί ΜΟΝΟ η ζελατίνα!

 

Βέβαια , δεν θα ήταν άσχημο να μπορούσαμε να βάλουμε προστατευτικά οθόνης!

Η Sony Εricsson , δεν πουλάει;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,δεν υπάρχει καμιά πατέντα για να μη φαίνονται τα πλήκτρα σπασμένα???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...