Jump to content

Sony Ericsson W850


airb
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και η μελίτα με τον κωδικό.

 

Η μελιτα ηθελε κωδικο..και τελικα συμβιβαστηκε με φραγη!!

και σε αυτο το thread λες..

Οχι δεν υπάρχει, υπάρχει κάτι άλλο που για να μπεις στο μενού θέλει κωδικό, αλλά δεν νομίζω να θες να ψαχτείς τόσο πολύ δεν αξίζει

 

και μετα μειλας για..

Είναι μεγάλη διαδικασία. Πρέπει να χακάρεις το τηλέφωνο σου. Σίγουρα γίνεται σε w810. Για το δικό σου πρέπει να βάλεις πρώτα το flash lite να υποστηρίζεται. δεν θυμάμαι αν γίνεται αλλά νομίζω μετατρέποντας τα flash σε gif γίνεται άπο κάτι guides που είδα. Και θες επίσης το flash menu, που προσωπικά δεν το έχω. Υπάρχει όμως ένας που έδωσε κάποτε εδωμέσα τέτοια παρόμοια και ελεγε πως θα το βάλει και αυτό με τον κωδικο. σελίδα 13-17 του θέματος του w880. Νομίζω δεν το ποσταρε αλλα ζητήστε το ευγενικά και θα το δωσει. Αν δεν τοχει το έχω δει σε άλλα φόρουμ. topsony.com πχ. Αν ενδιαφέρεσε να το κανείς τόσο πολύ σου δίνω μερικά λινκ που μπορεί να σε βοηθήσουν. Αλλά προσωπικά λέω δεν αξιζε

 

 

Ε δεν ειμαστε..ολοι χακερ εδω μεσα..πριν γραψεις κατι..να το επεξεργαζεσαι πρωτα και μετα να το παραθετεις!..δεν εχουμε ολι εδω μεσα τις ικανοτητες και τις γνωσεις σου.υπαρχουν και ατομα εδω μεσα..που μπορουν να παρουν στα σοβαρα τα post σου και να μεινουν χωρις κινητο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τώρα κατάλαβα γιατί μιλάς, ε ωραία, θα την κρατήσω την αυτονομία. Γιατί είναι κακό το ποστ μου? ή εναντίων μου? υπέρ μου είναι οτι το κινητό έχει πολύ καλή αυτονομία. Όσο για την μελίτα ζήτησε βοήθεια και συ όυτε καν ασχολήθηκες είπες απλά οτι δεν γίνεται. Εγώ νε μεν τις είπα για το χακ, την συμβούλεψα να μην το κάνει και μετά προσπάθησα να την βοηθήσω εναλλακτικά. Και αυτό έκανα. και δεν συμβιβάστηκε΄βρήκαμε κατι καλύτερο απο κωδικό αφού απλά τα τηλέφωνα ήθελε να κοψει οχι το σερφάρισμα στο κινητό της. Και δεν είπα είμαι χακερ, απλά απάντησα οτι ξέρω χίλια πράγμτατα παραπάνω απο σενα ειδή πρώτος πρόσβαλες την ηλικία μου.
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν χρειαζεται να γινεται τοση φασαρια.

 

Απλα ο καθενας λεει την γνωμη του και κατα ποσο ευχαριστιμενος η δυσαρεστημενος ειναι με το κινητο του.

 

Δεν χρειαζεται να λογομαχειτε.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια δεν χρειαζεται να γινεται τοση φασαρια.

 

Απλα ο καθενας λεει την γνωμη του και κατα ποσο ευχαριστιμενος η δυσαρεστημενος ειναι με το κινητο του.

 

Δεν χρειαζεται να λογομαχειτε.

 

Συμφώνώ, αλλά γιατί να λεει οτι το κινητό μας δεν έχει καλή αυτονομία? και μάλιστα με αυτόν τον τρόπο΄ και όταν είναι ψέματα.?

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Συμφώνώ, αλλά γιατί να λεει οτι το κινητό μας δεν έχει καλή αυτονομία? και μάλιστα με αυτόν τον τρόπο΄ και όταν είναι ψέματα.?

 

 

ειπε οτι δεν εχει καλη αυτονομια αλλα κραταει 3 μερες με μια μετρια χρηση.

δεν στεκει και πολυ αυτο αλλα οκ.:wacko:

γνωμη μου οτι το κινητο με την οθοναρα που εχει με το σκησιμο που τρωει το mp3 και το bluetooth μια χαρα κραταει και με 3g ανοιχτο.:D

τωρα οποιος δεν εχει αυτο το κινητο τοσα ξερει.:X

 

λιγο ασχετο αλλα μου κανει εντυπωση που ασχοληθηκαμε πολυ λιγο με το σπασιμο που υπαρχει σε πολλα κινητα.:!:

οπυ εχω δει w850 εχει σπασει στο συγκεκριμενω σημειο εκτος αν ειναι το πολυ ενος μηνα.:worry:

ο angelodion το ειχε ξεκινησει του το εφτιαξαν στην εγγυηση εμενα ομως με γραφουν κανονικα και αρνουνται το οτιδηποτε.:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ AngeloDion,έχω παρατηρήσει οτι κατά καιρούς αρπάζεσαι και

λογομαχείς για ασήμαντες αφορμές.

Επίτρεψε μου λοιπόν να σου υπενθυμίσω πως ο καθένας είναι ελεύθερος

να λέει την άποψη του,όπως είσαι ελεύθερος να λες κι εσύ τη δική σου.

Όσο κι αν διαφωνείς με το συνομιλητή σου,οφείλεις να τον σέβεσαι,και να

μην απαντάς με τρόπο που θα μπορούσε να τον προσβάλει.

Το οτι μέσα στο φόρουμ επικοινωνούμε εξ αποστάσεως,δεν σημαίνει οτι

καταργούνται οι κανόνες ευγενείας που είμαι βέβαιος οτι εφαρμόζεις στην

οποιαδήποτε δια ζώσης συναναστροφή με αγνώστους,στην καθημερινή

σου ζωή.

 

Και κάτι ακόμα: Δεν είναι λίγο υπερβολικό να ταυτιζόμαστε τόσο πολύ με

τη συσκευή μας,ώστε οποιαδήποτε αρνητική κρίση εκφράσει κάποιος γι'αυτή

να μας θίγει προσωπικά;

 

Αυτά φιλικά,και χωρίς να έχω την πρόθεση να σε θίξω.

Link to comment
Share on other sites

ειπε οτι δεν εχει καλη αυτονομια αλλα κραταει 3 μερες με μια μετρια χρηση.

δεν στεκει και πολυ αυτο αλλα οκ.:wacko:

γνωμη μου οτι το κινητο με την οθοναρα που εχει με το σκησιμο που τρωει το mp3 και το bluetooth μια χαρα κραταει και με 3g ανοιχτο.:D

τωρα οποιος δεν εχει αυτο το κινητο τοσα ξερει.:X

 

λιγο ασχετο αλλα μου κανει εντυπωση που ασχοληθηκαμε πολυ λιγο με το σπασιμο που υπαρχει σε πολλα κινητα.:!:

οπυ εχω δει w850 εχει σπασει στο συγκεκριμενω σημειο εκτος αν ειναι το πολυ ενος μηνα.:worry:

ο angelodion το ειχε ξεκινησει του το εφτιαξαν στην εγγυηση εμενα ομως με γραφουν κανονικα και αρνουνται το οτιδηποτε.:cry:

 

Που έχει σπάσει?

 

Ας αφήσουμε τα περί αυτονομίας, αρκέτα το κουράσαμε, εδώ είναι το επισημασμένο W850 και δεν πέφτει λόγος σε όσους δεν έχουν w850.

Υπάρχουν αλλά μέρη στους διαξιφισμούς.

 

Δέκτες οι παρατηρήσεις, τα σχολία και οι ερωτήσεις για το κινητό αλλά οχί και να διαπληκτιζόμαστε, για να μην παρέμβει ο administrator.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Για ποιο σπασιμο μιλαμε αληθεια?

Εγω το ε3χω εδω και 5 μηνες και δεν εχει παρουσιασει ουτε καν τζογο.

Ελπιζω να μην βγαλει κατι αργοτερα :D

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Μεσα κ εγω παιδια για την μπαταρια, δεν μαρεσει βεβαια πολυ με χρηση μπλε δοντιου, πεφτει αρκετα γρηγορα (με power save mode on)

 

Να ρωτησω κατι? Εχω βαλει τη 2Γιγ Ultra 2 της Sandisk κ μου κανει προβλημα στο write. Στο read ειναι ολα οκ. Οταν πχ παω να μεταφερω κατι στην καρτα μεσω μπλε η ΙR μπορει να μου την πετα3ει κ να θελω restart.

 

Γνωριζει κανεις κατι?

 

Παιδες εμενα κανεις ξερει να μου απαντησει? :cry:

 

@Vangelaki: μιλανε για σπασιμο στο βελακι "κατω" εκει που ειναι το πιο σκληρο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εμενα κανεις ξερει να μου απαντησει? :cry:

 

@Vangelaki: μιλανε για σπασιμο στο βελακι "κατω" εκει που ειναι το πιο σκληρο.

 

Και εγω ειχα προβληματα με την Sandisk και δεν ηξερα που ωφειλεται.

Η Ericsson δεν γνωριζε τιποτα και μου ειπαν οτι ειναι θεμα ασυμβατοτητας.

Τωρα εχω βαλει μια Transcend και ειναι μια χαρα και μαλιστα ειναι 4Gb και δεν εχω κανενα προβλημα.

;)

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ειχα προβληματα με την Sandisk και δεν ηξερα που ωφειλεται.

Η Ericsson δεν γνωριζε τιποτα και μου ειπαν οτι ειναι θεμα ασυμβατοτητας.

Τωρα εχω βαλει μια Transcend και ειναι μια χαρα και μαλιστα ειναι 4Gb και δεν εχω κανενα προβλημα.

;)

 

Shit, καταλαβα, την πατησα δηλαδη. :cry:

Link to comment
Share on other sites

ειπε οτι δεν εχει καλη αυτονομια αλλα κραταει 3 μερες με μια μετρια χρηση.

δεν στεκει και πολυ αυτο αλλα οκ.:wacko:

γνωμη μου οτι το κινητο με την οθοναρα που εχει με το σκησιμο που τρωει το mp3 και το bluetooth μια χαρα κραταει και με 3g ανοιχτο.:D

τωρα οποιος δεν εχει αυτο το κινητο τοσα ξερει.:X

 

λιγο ασχετο αλλα μου κανει εντυπωση που ασχοληθηκαμε πολυ λιγο με το σπασιμο που υπαρχει σε πολλα κινητα.:!:

οπυ εχω δει w850 εχει σπασει στο συγκεκριμενω σημειο εκτος αν ειναι το πολυ ενος μηνα.:worry:

ο angelodion το ειχε ξεκινησει του το εφτιαξαν στην εγγυηση εμενα ομως με γραφουν κανονικα και αρνουνται το οτιδηποτε.:cry:

 

Τώρα τί να σου πω εσένα? σε γράφουν κανονικά και έχεις παράπονο τη στιγμή που μου υποσχέθηκες να με ενημερώσεις τί έγινε με την κατάσταση και με την απόδειξη μου που σου έδωσα,και κάνεις το ίδιο και σε μένα.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ AngeloDion,έχω παρατηρήσει οτι κατά καιρούς αρπάζεσαι και

λογομαχείς για ασήμαντες αφορμές.

Επίτρεψε μου λοιπόν να σου υπενθυμίσω πως ο καθένας είναι ελεύθερος

να λέει την άποψη του,όπως είσαι ελεύθερος να λες κι εσύ τη δική σου.

Όσο κι αν διαφωνείς με το συνομιλητή σου,οφείλεις να τον σέβεσαι,και να

μην απαντάς με τρόπο που θα μπορούσε να τον προσβάλει.

Το οτι μέσα στο φόρουμ επικοινωνούμε εξ αποστάσεως,δεν σημαίνει οτι

καταργούνται οι κανόνες ευγενείας που είμαι βέβαιος οτι εφαρμόζεις στην

οποιαδήποτε δια ζώσης συναναστροφή με αγνώστους,στην καθημερινή

σου ζωή.

 

Και κάτι ακόμα: Δεν είναι λίγο υπερβολικό να ταυτιζόμαστε τόσο πολύ με

τη συσκευή μας,ώστε οποιαδήποτε αρνητική κρίση εκφράσει κάποιος γι'αυτή

να μας θίγει προσωπικά;

 

Αυτά φιλικά,και χωρίς να έχω την πρόθεση να σε θίξω.

 

Το μόνο που θα πω, και θα το πω επιδή το υποσχέθηκα στον εαυτό μου, είναι οτι όπως συμπεριφέρομαι έξω συμπεριφέρομαι και δω. Δεν χρησιμοποιώ την οθόνη για να βγάζω τα ψυχολογικά μου.

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Το κινητούλι τα έπαιξε!

Έχω το w850i(είχα; θα δείξει...) και εκεί που έγραφα ένα μήνυμα, άρχισε να κάνει κάτι παράξενα στην οθόνη, να γράφει τα μισά πάνω και τα μισά κάτω... στέλνω το μήνυμα(μου είπαν πως δεν έφτασε ποτέ) και κάνω μια επανεκκίνηση για να έρθει στα ίσια του. Αυτό ήταν. έκτοτε δεν ξεκινάει, αλλά αρχίζει να αναβοσβήνει άσπρή οθόνη, και πρέπει να βγάλω την μπαταρία για να κάνει κάτι. έκανα αναβάθμιση αλλά τζίφος. όταν το βάζω στο ρεύμα, πάλι τα ίδια. όταν το συνδέω στον υπολογιστή, κάνει να συνδεθεί αλλά αποσυνδέεται. Κινητό καπούτ σε 3 μήνες! και το κακό είναι πως ήμουν πολύ χαρούμενος με την SE σε σύγκριση με την ΝΟΚΙΑ. Τουλάχιστον τα ΝΟΚΙΑ λειτουργούσαν. Σπαστικά σε διάφορα θέματα, αλλά λειτουργούσαν!

Άν έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι να κάνω ας με βοηθήσει. Προς το παρόν μάλλον θα πάει στα χέρια ενός ειδικού. Τι να κάνω ο δύσμοιρος;

Καλημέρα σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλήματα είχες ακριβώς με την sandisk vangelakis4?

Γιατί και εμένα μου κάνει κάτι περίεργα το κινητό.

Μάλιστα όταν το πήρα ήταν η ενσωματωμένη memory stick αντί για sony. Είναι λογικό? Είχα πάρει την ericsson τηλέφωνο και μου είπαν πως κάποιες φορές συμβαίνει λόγω έλλειψης sony memory stick!!!!

:X

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Το κινητούλι τα έπαιξε!

Έχω το w850i(είχα; θα δείξει...) και εκεί που έγραφα ένα μήνυμα, άρχισε να κάνει κάτι παράξενα στην οθόνη, να γράφει τα μισά πάνω και τα μισά κάτω... στέλνω το μήνυμα(μου είπαν πως δεν έφτασε ποτέ) και κάνω μια επανεκκίνηση για να έρθει στα ίσια του. Αυτό ήταν. έκτοτε δεν ξεκινάει, αλλά αρχίζει να αναβοσβήνει άσπρή οθόνη, και πρέπει να βγάλω την μπαταρία για να κάνει κάτι. έκανα αναβάθμιση αλλά τζίφος. όταν το βάζω στο ρεύμα, πάλι τα ίδια. όταν το συνδέω στον υπολογιστή, κάνει να συνδεθεί αλλά αποσυνδέεται. Κινητό καπούτ σε 3 μήνες! και το κακό είναι πως ήμουν πολύ χαρούμενος με την SE σε σύγκριση με την ΝΟΚΙΑ. Τουλάχιστον τα ΝΟΚΙΑ λειτουργούσαν. Σπαστικά σε διάφορα θέματα, αλλά λειτουργούσαν!

Άν έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι να κάνω ας με βοηθήσει. Προς το παρόν μάλλον θα πάει στα χέρια ενός ειδικού. Τι να κάνω ο δύσμοιρος;

Καλημέρα σε όλους.

 

Πολυ απλά ίσως να έπεσες σε ελλατωματικό μοντέλο. Πήγαινε το σε κάποιο εξουσιοδοτημένο service της ericsson (πάρε τηλέφωνο να σου που που έχει κοντά στην περιοχή σου) για να στο αλλάξουν με καινούριο, αν πράγματι φταίει η συσκευή. Μην πας σε Γερμανό γιατί θα σου δώσουν άλλο επισκευασμένο. Προσοχή................

ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΤΕ ΠΑΝΤΑ

ΕΤΣΙ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΟΥΝ

:D

Link to comment
Share on other sites

Τι προβλήματα είχες ακριβώς με την sandisk vangelakis4?

Γιατί και εμένα μου κάνει κάτι περίεργα το κινητό.

Μάλιστα όταν το πήρα ήταν η ενσωματωμένη memory stick αντί για sony. Είναι λογικό? Είχα πάρει την ericsson τηλέφωνο και μου είπαν πως κάποιες φορές συμβαίνει λόγω έλλειψης sony memory stick!!!!

:X

 

Οταν πηγαινα να μεταφερω αρχεια απο το PC στην καρτα μνημης με το καλωδιο μου εβγαζε Read Error.

Μετα απο καποιο διαστημα δεν διαβαζε την μνημη στο Card Reader και δεν μπορουσα να την κανω Format.

Ενω δουλευε κανονικα στο κινητο στο Card Reader τιποτα.

 

Την πεταξα και ησυχασα...:p

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

Όταν πατάς "Δημιουργία νέου" και σου βγάζει για MMS τότε πάτα "More" -> "Writing options" -> "National characters" -> "Off" και θα λυθεί το πρόβλημα.

 

...οκ manolis8gr, το διαπίστωσα εν τέλει και μόνος μου...το "πρόβλημα" αφορά όταν επιχειρώ να γράψω με ελληνικούς χαρακτήρες πεζούς...με την απενεργοποίηση αυτή (και συνεπώς συμπλήρωση πλέον μόνο σε κεφαλαία ελληνικά, αντιμετωπίζεται η κατάσταση...σε ευχαριστώ όπως και τον Feanor83, που μου επισήμανε τη νέα αναβάθμιση για vodafone branded...:-)

Link to comment
Share on other sites

Το κινητούλι τα έπαιξε!

Έχω το w850i(είχα; θα δείξει...) και εκεί που έγραφα ένα μήνυμα, άρχισε να κάνει κάτι παράξενα στην οθόνη, να γράφει τα μισά πάνω και τα μισά κάτω... στέλνω το μήνυμα(μου είπαν πως δεν έφτασε ποτέ) και κάνω μια επανεκκίνηση για να έρθει στα ίσια του. Αυτό ήταν. έκτοτε δεν ξεκινάει, αλλά αρχίζει να αναβοσβήνει άσπρή οθόνη, και πρέπει να βγάλω την μπαταρία για να κάνει κάτι. έκανα αναβάθμιση αλλά τζίφος. όταν το βάζω στο ρεύμα, πάλι τα ίδια. όταν το συνδέω στον υπολογιστή, κάνει να συνδεθεί αλλά αποσυνδέεται. Κινητό καπούτ σε 3 μήνες! και το κακό είναι πως ήμουν πολύ χαρούμενος με την SE σε σύγκριση με την ΝΟΚΙΑ. Τουλάχιστον τα ΝΟΚΙΑ λειτουργούσαν. Σπαστικά σε διάφορα θέματα, αλλά λειτουργούσαν!

Άν έχει κανείς καμιά ιδέα για το τι να κάνω ας με βοηθήσει. Προς το παρόν μάλλον θα πάει στα χέρια ενός ειδικού. Τι να κάνω ο δύσμοιρος;

Καλημέρα σε όλους.

 

 

 

Ισως απλα κ να λυθει με ενα φλασαρισμα.(Να σου ξαναπερασουν το λογισμικο)

Η αληθεια ειναι οτι εχει καποια καλα bug το κινητο που σε αναγκαζουν να βγαζεις μπαταρια. Εσενα σου εκατσε κελεπουρι:X

Link to comment
Share on other sites

Οταν πηγαινα να μεταφερω αρχεια απο το PC στην καρτα μνημης με το καλωδιο μου εβγαζε Read Error.

Μετα απο καποιο διαστημα δεν διαβαζε την μνημη στο Card Reader και δεν μπορουσα να την κανω Format.

Ενω δουλευε κανονικα στο κινητο στο Card Reader τιποτα.

 

Την πεταξα και ησυχασα...:p

 

 

Εμενα μου κανει μονο προβλημα οταν παω να μεταφερω κατι στην καρτα, ισως οντως να ειναι προβλημα συμβατοτητας μιας κ δεν το κανει παντα. Γενικα για να την γεμισω την βγαζω κ την συνδεω με card reader.

 

Στο διαβασμα της καρτας ευτυχώς δεν μου εχει κανει προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Telika oi scandisk eidika oi high speed exoun provlimata me to kinito.

elega na parw alla telika vrika 4gb sony me 69 euro.

Kai pou nomiza oti i vodafone vazei scandisk gia na kerdizei pio polla:p

 

Gia ton filo me to sovaro provlima kai se opoion simvei ksana.

 

1: ksana flasharisma giati den ekatse kati kala, me ton updater tis sony mporeis na valeis ksana to idio firmware, thn teleuteia ekdosi panta.

 

2: provlimatiki plaketa ara pas sti sony gia antikatastasi, to leei stin eggiisi.

 

Ps. to diko mou den exei kanena apolitos provlima.:lol: :lol: :lol:

 

Re paides pos tha valoume ta eksofila na fainontai ston walkman player kserw ena tropo min automato alla o WMP11 exei valei automata eksofila alla den fainontai sto kinito.

Nokia 3210, 6510

Sonyericsson Z1010, W850 , τώρα X8 με 4.1.2 Jeallybean @748Mhz!!!! + 4.4 kitkat Launcher

Sharp 703SH LG Arena

SONY XPERIA M4 AQUA

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στη καρτέλα οθόνη από τις ρυθμίσεις στο φόντο βγάζει μία επιλογή Εφαρμογή πώς μπορώ να την αξιοποιήσω ?:confused: :confused:
http://www.danasoft.com/sig/Spyttt.jpg
Link to comment
Share on other sites

Telika oi scandisk eidika oi high speed exoun provlimata me to kinito.

elega na parw alla telika vrika 4gb sony me 69 euro.

Kai pou nomiza oti i vodafone vazei scandisk gia na kerdizei pio polla:p

 

Gia ton filo me to sovaro provlima kai se opoion simvei ksana.

 

1: ksana flasharisma giati den ekatse kati kala, me ton updater tis sony mporeis na valeis ksana to idio firmware, thn teleuteia ekdosi panta.

 

2: provlimatiki plaketa ara pas sti sony gia antikatastasi, to leei stin eggiisi.

 

Ps. to diko mou den exei kanena apolitos provlima.:lol: :lol: :lol:

 

Re paides pos tha valoume ta eksofila na fainontai ston walkman player kserw ena tropo min automato alla o WMP11 exei valei automata eksofila alla den fainontai sto kinito.

 

prepei nanai sxetika mikra kai mikro megethos. 350 x 350 pixels einai dokimasmena apo mena

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά στη καρτέλα οθόνη από τις ρυθμίσεις στο φόντο βγάζει μία επιλογή Εφαρμογή πώς μπορώ να την αξιοποιήσω ?:confused: :confused:

 

Ξέρει κάποιος ??????

http://www.danasoft.com/sig/Spyttt.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W850

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...