Jump to content

[Επίσημο] Nokia N72


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

to n72 allazei prosopseis???

 

Θα αλλαζει ,οχι ομως σε στυλ add-on covers .

θα αλλαζει οπως τα Ν70 κλπ .,..

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πάει σαν ανταλακτικό, όχι σαν πρόσοψη :)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

είναι μεν είναι ένα N70 με άλλα ρούχα, αλλά απ'την άλλη είναι ότι ήταν και το 6681 για το 6680.

κάποιος που έχει ήδη Ν70 δεν υπάρχει λόγος να το πάρει ;)

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,το εχει αγορασει κανεις το κινητο να μας πει πρωτες εντυπωσεις? και κατι αλλο μηπως γνωριζει κανεις τι περιεχει η συσκευασια? hands free,τι καρτα μνημης?(ποσα ΜΒ?)

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

Τα παιχνίδια του ngage που παίζει το Ν70(και δεν είναι και λίγα) τα παίζει το Ν72?

Πιστεύω πως ναι.

Τα δύο κινητά τηλέφωνα διαθέτουν το ίδιο ακριβώς λειτουργικό,το Symbian 8.1a.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους,το εχει αγορασει κανεις το κινητο να μας πει πρωτες εντυπωσεις? και κατι αλλο μηπως γνωριζει κανεις τι περιεχει η συσκευασια? hands free,τι καρτα μνημης?(ποσα ΜΒ?)

αν μπορει καποιος κατοχος να μου πει ποσα ΜΒ καρτα μνημης υπαρχει στην συσκευασια.ευχαριστω

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

αν μπορει καποιος κατοχος να μου πει ποσα ΜΒ καρτα μνημης υπαρχει στην συσκευασια.ευχαριστω

128ΜΒ είναι το μέγεθος της κάρτας μνήμης,που περιέχεται στη συσκευασία του Ν72.

Link to comment
Share on other sites

128ΜΒ είναι το μέγεθος της κάρτας μνήμης,που περιέχεται στη συσκευασία του Ν72.

ευχαριστω DENIOR για την απαντηση σου! αλλα το επιβεβαιωσα,το πηρε ενας ξαδερφος μου και αυριο θα το εχω στα χερια μου να σας πω τις δικες μου εντυπωσεις.παντως αυτοι που ηθελαν να παρουν το Ν70 και δεν το πηραν (σαν και εμενα) πιστευω οτι τελικα αξιζε την αναμονη μιας και το Ν70 οταν βγηκε ειχε αμετρητα προβληματα με αποτελεσμα οι περισσοτερες συσκευες να πανε για αναβαθμιση πραγμα που θεωρω απαραδεκτο!ελπιζω να μην παρουσιασει τα ιδια προβληματα και το Ν72 που δεν νομιζω λογο οτι το firmware που θα εχει λογικα θα ειναι η τελαιυταια εκδοση του Ν70.εξαλου ειναι και πανεμορφο μπροστα στο Ν70!

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

καποιος απο τους κατοχους της συσκευης μπορει να μας ενημερωσει για το sar value?εψαξα αλλα δε βρηκα κατι λογικα το γραφουν οι οδηγειες χρησεως..(ελπιζω να μην ειναι το ιδιο με του ν-70:rolleyes: )
Link to comment
Share on other sites

καποιος απο τους κατοχους της συσκευης μπορει να μας ενημερωσει για το sar value?εψαξα αλλα δε βρηκα κατι λογικα το γραφουν οι οδηγειες χρησεως..(ελπιζω να μην ειναι το ιδιο με του ν-70:rolleyes: )

 

0.76 W/kg.

http://nds1.nokia.com/phones/files/guides/Nokia_N72_UG_el.pdf

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω DENIOR για την απαντηση σου! αλλα το επιβεβαιωσα,το πηρε ενας ξαδερφος μου και αυριο θα το εχω στα χερια μου να σας πω τις δικες μου εντυπωσεις.παντως αυτοι που ηθελαν να παρουν το Ν70 και δεν το πηραν (σαν και εμενα) πιστευω οτι τελικα αξιζε την αναμονη μιας και το Ν70 οταν βγηκε ειχε αμετρητα προβληματα με αποτελεσμα οι περισσοτερες συσκευες να πανε για αναβαθμιση πραγμα που θεωρω απαραδεκτο!ελπιζω να μην παρουσιασει τα ιδια προβληματα και το Ν72 που δεν νομιζω λογο οτι το firmware που θα εχει λογικα θα ειναι η τελαιυταια εκδοση του Ν70.εξαλου ειναι και πανεμορφο μπροστα στο Ν70!

 

prosopika to kinito einai arketa ipertimimeno afoy me liga lefta parapano mboreis na pareis to n70 poy einai kai 3g. Oso gia thn omorfia to n72 den pisteyo pos einai poli pio omorfo apo to n70 to les pisteyo epeidi exeis sinithisasei ta xromata toy n70.

Link to comment
Share on other sites

mixali egw to exw ! edw kai 2 ebdomades , oraio kai fovero , alla den leei giati einai oloidio me to N70 poy exei syzitithi kai to kseroyn oloi.

 

Φωτη καλησπερα και καλοριζικο (δεν ξερω ποσο θα το κρατησεις )

Αν θες ανεφερε τα βασικα ,δηλ μπαταρια ,αποκριση πληκτρων,μενου κλπ ..

ξερεις εσυ :D .

Θα ειναι χρησιμα για καποιον που σκεφτεται να το αγορασει .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,σημερα ειχα μια πρωτη επαφη με ενα Ν72.οι πρωτες εντυπωσεις μου δεν ειναι τελειες μιας και μιλαμε για καινουργιο κιν!εν ολιγης στα μειον ειναι τα πληκτρα που ειναι ολα μαζεμενα και καποιος με μεγαλα δαχτυλα(σαν εμενα) λογικα θα εχει προβλημα αν και απο τις φωτο που εβλεπα ηταν λιγο αναμενομενο.ενα αλλο μειον ειναι οτι μου φανηκε λιγο αργο σε μερικα σημεια οπως το ανοιγμα και το κλεισιμο της μουσικης,η οθονη του δεν θα ελεγα οτι με εντυπωσιασε!και για το τελος τα μειον μερικα γνωστα κοληματακια τα οποια και αυτα με προβληματισαν! στα συν η καμερα σε εσωτερικο χωρο με αναμενο φως ηταν μια χαρα,το ηχειο και το ραδιο μου φανηκαν μια χαρα αν και δεν ειμαι και κανα τελειομανης σε αυτον τον χωρο και σιγουρα καποιες εφαρμογες που πλεον ειναι ''μαμα'' σε αυτα τα κιν.κατι αλλο σαν εξωτερικη εμφανιση θα ελεγα οτι το περιμενα λιγο ''αλλιως'' δεν δειχνει αλλα ειναι στιβαρο και χωρις τριγμους (ακομα):p (ελπιζω!!!)ααα και στα συν το πληρες περιεχομενο συσκευασιας(128 mb mc,handsfree....)γενικα πολυ καλο αλλα δεν ξετρελαθηκα

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

Απο σημερα ειμαι κατοχος του Ν72...Το κινητο ειναι μια χαρα...Πρεπει να αναλογιζομαστε και τα λεφτα που δαπαναμε για την αγορα...Με 353 ευρω πιστευω οτι ειναι απο τις καλυτερες αγορες που μπορει να κανει καποιος για ενα τετοιο κινητο...Χαρηκα που εχει μεγαλη ελευθερη RAM (κοντα στα 27ΜΒ)...Οσο για τα πληκτρα εχω την αισθηση οτι ειναι ελαφρως μεγαλυτερα απο του Ν70...Εφαρμογες και παιχνιδια τρεχουν κανονικοτατα...Ο ηχος του ειναι αρκετα καλος...Καλο ειναι να μην ξεχναμε οτι 2-3 χρονια πριν διναμε μεχρι και 600 ευρω για συσκευες με λιγοτερες δυνατοτητες(7610,6630,6680)..Νομιζω πως οφειλουμε να ειμαστε ευχαριστημενοι με την τιμη του Ν72...Εγω προσωπικα το ειδα σαν το τελευταιο μεταβατικο σταδιο μεχρι να προχωρησω στην αγορα καποιου κινητου με symbian 9...Θεωρω αδικο να δωσω τωρα ενα καρο λεφτα για ενα τετοιο κινητο και να εχω το 1/100 των δυνατοτητων που με προσφερει ακομα το symbian 8...Οπως εγραψε παραπανω και ο φιλος Fotisbasm, το πακετο του Ν72 ειναι πληρες.
Link to comment
Share on other sites

θα παρακαλουσα τους κατοχους να μου πουν τιμη και καταστημα αγορας(TIM,Vodafone,Cosmote,Γερμανο,πλαισιο)ευχαριστω.

:yahoo:

τσικι-τσικι τσικι-τσικι....ουαααα

Link to comment
Share on other sites

θα παρακαλουσα τους κατοχους να μου πουν τιμη και καταστημα αγορας(TIM,Vodafone,Cosmote,Γερμανο,πλαισιο)ευχαριστω.

 

Μπορώ να σε βοηθήσω στην τιμή :

Vodafone-372€

Πλαίσιο-379€

Γερμανός-379€

Microland-367€

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Τα Nokia Shop το εχουν 353 ευρω...Οι υπολοιποι το εχουν γυρω στα 379 ευρω...Οσοι το αγορασουν να προσεξουν το εξης...το βυσμα του φορτιστη για να κουμπουσει καλα χρειαζεται να το πιεσεις.
Link to comment
Share on other sites

ego s opoio magazi kai an exo paei na rothso moy lene pos perimenoyn nees paralaves kai pos tha kanoyn 1 mhna:blink:

 

epishs den exoyn vgalei ta deigmata gia na mporo na to do pos einai apo konta

 

eseisapo poy to phrate? to eidate pos einai prin to parete se deigma?

Link to comment
Share on other sites

ego s opoio magazi kai an exo paei na rothso moy lene pos perimenoyn nees paralaves kai pos tha kanoyn 1 mhna:blink:

 

epishs den exoyn vgalei ta deigmata gia na mporo na to do pos einai apo konta

 

eseisapo poy to phrate? to eidate pos einai prin to parete se deigma?

Στο Πλαίσιο του The Mall ρώτησες ;

Απευθύνθηκες σε κάποιο Nokia Shop ;

Link to comment
Share on other sites

Στο Πλαίσιο του The Mall ρώτησες ;

Απευθύνθηκες σε κάποιο Nokia Shop ;

nai... sto nokia shop mono se syskeyasia to exoyn kai den sto anoigoyn, prepei na to agoraseis xoris na to deis to idio kai sto plaisio mono poy nomizo oti ekei einai exantlhmeno

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...