Jump to content

[Επίσημο] Nokia N72


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Την βοήθεια σας αν ξέρετε πως μπορώ να μεταφέρω τηλέφωνα και ονόματα από Ν72 σε ένα παλιό Nokia 6610.:blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Εχω καλώδιο για σύνδεση Ν72 με PC ενώ η σύνδεση του 6610 γίνεται με υπέρυθρες.

 

PIM συγχρονισμός μέσα απο το Outlook.;)

Link to comment
Share on other sites

Ήταν σχόλιο για το nick σου...

 

Το τηλέφωνο μου, με την τελευταία έκδοση λογισμικού, εχει δύο διαφορές με τα υπόλοιπα: δεν υπάρχει αυτη η επιλογη που συζητάμε για τα μυνηματα και , ενω εχει φωνητικές εντολές, δεν εχει φωνητική κλήση...

Μίλησα με το club Nokia στον Κορυδαλλό τηλεφωνικά και μου είπαν να μου κάνουν αναβάθμιση, για να λυθεί, "μα αυτή την έκανα και μόνος μου στο σπίτι μου" για να πάρω απάντηση "αποκλείεται, δεν μπορείς να την κάνεις στο σπίτι σου μόνος σου"

 

Για την επιλογή στα μηνύματα τελικά είπαμε πως όντως δεν υπάρχει στο N72. Όσο για τη φωνητική κλήση, δοκίμασε να κρατήσεις πατημένο για 2-3 δευτερόλεπτα το δεξί πάνω πλήκτρο και μόλις το τηλέφωνο σου ζητήσει να μιλήσεις, πές του ένα από τα ονόματα που έχεις στον κατάλογο ακριβώς έτσι όπως είναι γραμμένο (δε χρειάζεται να το ηχογραφήσεις πρώτα).

Link to comment
Share on other sites

Για την επιλογή στα μηνύματα τελικά είπαμε πως όντως δεν υπάρχει στο N72. Όσο για τη φωνητική κλήση, δοκίμασε να κρατήσεις πατημένο για 2-3 δευτερόλεπτα το δεξί πάνω πλήκτρο και μόλις το τηλέφωνο σου ζητήσει να μιλήσεις, πές του ένα από τα ονόματα που έχεις στον κατάλογο ακριβώς έτσι όπως είναι γραμμένο (δε χρειάζεται να το ηχογραφήσεις πρώτα).

 

Ξέρω πως έπρεπε να λειτουργεί, οπώς είπα χρησιμοποιώ τις φωνητικές εντολές, το πρόβλημα είναι οτι δεν καταλαβαίνει ποτέ κάποια επαφή και επίσης δεν υπάρχει η επιλογή να διαβάσει το τηλέφωνο δυνατά μία επαφή.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πως έπρεπε να λειτουργεί, οπώς είπα χρησιμοποιώ τις φωνητικές εντολές, το πρόβλημα είναι οτι δεν καταλαβαίνει ποτέ κάποια επαφή και επίσης δεν υπάρχει η επιλογή να διαβάσει το τηλέφωνο δυνατά μία επαφή.

 

Τι να σου πω. Στο δικό μου μια χαρά δουλεύει. Του φωνάζω και μετά μου κάνει και επαλήθευση με... τη δική του φωνή!! :lol: :lol:

 

Όταν λες οτι δε λειτουργεί, εννοείς καθόλου ή μπερδεύει τις επαφές; Κάνε κάποιες δοκιμές, στην αρχή με απλές επαφές (π.χ. Σπίτι) γιατί όπως έχουμε αναλύσει και παλιότερα, έχει κάτι σαν τεχνητή νοημοσύνη, δηλαδή σε μαθαίνει όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς.

 

 

Υ.Γ.: Στο [μενού -> εργαλεία -> φωνητικές εντολές -> επιλογές -> ρυθμίσεις] τη σύνθεση φωνής την έχεις ενεργοποιήσει;

 

Υ.Γ. 2: Αν δε δουλέψει τίποτε από όλα τα παραπάνω δοκίμασε τέλος και μια [Επαν. φων. προσαρμογ.] πάλι στο μενού που σου υπέδειξα παραπάνω.

 

Υ.Γ. 3: Όλα τα παραπάνω, λαμβάνοντας υπόψιν οτι έχεις την τελευταία έκδοση firmware η οποία είναι η [V 2.0635.3.0.2 29-08-06 RM-180] και την βλέπεις πληκτρολογόντας *#0000#

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω. Στο δικό μου μια χαρά δουλεύει. Του φωνάζω και μετά μου κάνει και επαλήθευση με... τη δική του φωνή!! :lol: :lol:

 

Όταν λες οτι δε λειτουργεί, εννοείς καθόλου ή μπερδεύει τις επαφές; Κάνε κάποιες δοκιμές, στην αρχή με απλές επαφές (π.χ. Σπίτι) γιατί όπως έχουμε αναλύσει και παλιότερα, έχει κάτι σαν τεχνητή νοημοσύνη, δηλαδή σε μαθαίνει όσο πιο πολύ το χρησιμοποιείς.

 

 

Υ.Γ.: Στο [μενού -> εργαλεία -> φωνητικές εντολές -> επιλογές -> ρυθμίσεις] τη σύνθεση φωνής την έχεις ενεργοποιήσει;

 

Υ.Γ. 2: Αν δε δουλέψει τίποτε από όλα τα παραπάνω δοκίμασε τέλος και μια [Επαν. φων. προσαρμογ.] πάλι στο μενού που σου υπέδειξα παραπάνω.

 

Υ.Γ. 3: Όλα τα παραπάνω, λαμβάνοντας υπόψιν οτι έχεις την τελευταία έκδοση firmware η οποία είναι η [V 2.0635.3.0.2 29-08-06 RM-180] και την βλέπεις πληκτρολογόντας *#0000#

 

Μπα, δεν θέλει.

Το θέμα ειναι οτι καταλαβαινει ολόσωστα τις φωνητικες εντολές π.χ. Bluetooth, επαφές αλλά κανένα όνομα.

Λεω "σπίτι" και απαντάει "Bluetooth", λέω "Μανα" και απαντάει "επαφες" ενω εχω κάνει όλα οσα λες και ενω εχω την τελευταια εκδοση λογισμικού.

In my dream I was drowning my sorrows

But my sorrows, they learned to swim

Link to comment
Share on other sites

Μπα, δεν θέλει.

Το θέμα ειναι οτι καταλαβαινει ολόσωστα τις φωνητικες εντολές π.χ. Bluetooth, επαφές αλλά κανένα όνομα.

Λεω "σπίτι" και απαντάει "Bluetooth", λέω "Μανα" και απαντάει "επαφες" ενω εχω κάνει όλα οσα λες και ενω εχω την τελευταια εκδοση λογισμικού.

 

Δε μπορώ να καταλάβω τι στράβωμα έχει φάει... Κάτι τελευταίο που μου έρχεται στο μυαλό είναι... το έχεις γυρισμένο στην Ελληνική γλώσσα ή στο αυτόματο; Επέλεξε την Ελληνική και ξαναδοκίμασε αλλιώς... δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. :( :(

Link to comment
Share on other sites

Δε μπορώ να καταλάβω τι στράβωμα έχει φάει... Κάτι τελευταίο που μου έρχεται στο μυαλό είναι... το έχεις γυρισμένο στην Ελληνική γλώσσα ή στο αυτόματο; Επέλεξε την Ελληνική και ξαναδοκίμασε αλλιώς... δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο. :( :(

Όποια γλώσσα και να έχεις επιλεγμένη δεν καταλαβαίνει Χριστό το κινητό. Συνέχεια θα ακούς την κλασσική αυτή παράξενη φωνή να λέει τα ακαταλαβίστικα που εσύ τα λες με τον απλό, κλασσικό ελληνικότατο τρόπο. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Όποια γλώσσα και να έχεις επιλεγμένη δεν καταλαβαίνει Χριστό το κινητό. Συνέχεια θα ακούς την κλασσική αυτή παράξενη φωνή να λέει τα ακαταλαβίστικα που εσύ τα λες με τον απλό, κλασσικό ελληνικότατο τρόπο. :)

 

Αν έχεις ένα N72 μπροστά σου, πήγαινε στο [Μενού -> Εργαλεία -> Φωνητικές εντολές -> Επιλογές -> Ρυθμίσεις -> Επιλογές -> Βοήθεια] και διάβασε τι γράφει εκεί και μετά τα ξαναλέμε για το αν καταλαβαίνει ή δεν καταλαβαίνει Χριστό το κινητό... :O

Link to comment
Share on other sites

PIM συγχρονισμός μέσα απο το Outlook.;)

 

Συγνώμη, τι εννοείες με το ΡΙΜ :blink: :blink: :blink: :blink:

Αυτό που θέλω να κάνω είναι να μεταφέρω μόνο επαφές από το Ν72 στο 6610. Το ένα θα έχει sim - η οποία μετά θα πάει στο άλλο τηλέφωνο. (72---6610 με τις επαφές????)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη, τι εννοείες με το ΡΙΜ :blink: :blink: :blink: :blink:

Αυτό που θέλω να κάνω είναι να μεταφέρω μόνο επαφές από το Ν72 στο 6610. Το ένα θα έχει sim - η οποία μετά θα πάει στο άλλο τηλέφωνο. (72---6610 με τις επαφές????)

 

Η λέξη PIM αν δεν απατώμαι σημαίνει Personal Information Manager και αναφέρεται στη δυνατότητα που έχουν προγράμματα όπως το Microsoft Outlook να ανταλάσσουν πληροφορίες όπως επαφές, καταχωρήσεις ημερολογίου και σημειώσεις με φορητές συσκευές όπως κινητά τηλέφωνα, PDAs κλπ.

Ο φίλος sv2evs εννοεί να συνδέσεις και τα δύο τηλέφωνα στο Nokia Pc Suite και πρώτα να μεταφέρεις τις επαφές του Ν72 στο Outlook. Μετά να μεταφέρεις τις επαφές που θα υπάρχουν στο Outlook στο 6610.

 

Η μόνη ένσταση που έχω είναι το γεγονός ότι το 6610 είναι συμβατό με παλιότερη έκδοση του PC Suite και όχι με την έκδοση που είναι συμβατό το Ν72.

 

Γι' αυτό και ο μόνος τρόπος που εγώ μπορώ να φανταστώ ότι μπορεί να γίνει αυτό είναι ο εξής:

Στο ελληνικό site της Nokia μπορείς να βρεις ποια έκδοση είναι συμβατή με κάθε συσκευή και να τις κατεβάσεις και τις δύο.

Πρώτα εγκαθιστάς την καινούργια έκδοση του PC Suite και κάνεις συγχρονισμό επαφών με κατεύθυνση από το N72 προς το PC.

Μετά απεγκαθιστάς το καινούργιο PC Suite, εγκαθιστάς το παλιό PC Suite και κάνεις συγχρονισμό επαφών με κατεύθυνση από το Outlook προς το 6610.

* Τις ρυθμίσεις για την κατεύθυνση του συγχρονισμού και το περιεχόμενο του συγχρονισμού (δηλαδή επαφές, ημερολόγιο και σημειώσεις με οποιοδήποτε συνδυασμό) τις αλλάζεις μέσα από το Nokia PC Sync, που υπάρχει και στις δύο εκδόσεις του Nokia PC Suite. Το Nokia PC Sync είναι το πρόγραμμα που δρα ως μεσάζων μεταξύ του τηλεφώνου και του Outlook και μεταφέρει τα δεδομένα.

 

Αν υπάρχει και άλλη μέθοδος για να γίνει αυτό που μας ζητάει ο φίλος roxy, ας την παραθέσει κάποιος πιο σχετικός, γιατί δεν είμαι σίγουρος αν αυτή που προτείνω είναι η μόνη και η πιο γρήγορη.

 

 

Edit:

Ξέχασα να ρωτήσω, τις επαφές σου στο Ν72 τις έχεις σε απλή μορφή??? Δηλαδή είναι τις μορφής Όνομα-τηλέφωνο ή έχεις και πιο πολλά πεδία ανά επαφή, όπως π.χ. 2ο τηλέφωνο, e-mail, σημειώσεις κλπ???

Στην πρώτη περίπτωση, μια απλή αντιγραφή των επαφών στο φάκελο SIM θα έλυνε το πρόβλημα. Μεταφέροντάς τες όλες στην κάρτα SIM, βγάζεις την SIM από το Ν72 και την βάζεις στο 6610. Από εκεί αντιγράφεις τις επαφές που υπάρχουν στην κάρτα SIM στην εσωτερική μνήμη του 6610. Αυτό όμως θα μπορεί να γίνει μόνο με την παραπάνω προϋπόθεση.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Edit:

Ξέχασα να ρωτήσω, τις επαφές σου στο Ν72 τις έχεις σε απλή μορφή??? Δηλαδή είναι τις μορφής Όνομα-τηλέφωνο ή έχεις και πιο πολλά πεδία ανά επαφή, όπως π.χ. 2ο τηλέφωνο, e-mail, σημειώσεις κλπ???

Στην πρώτη περίπτωση, μια απλή αντιγραφή των επαφών στο φάκελο SIM θα έλυνε το πρόβλημα. Μεταφέροντάς τες όλες στην κάρτα SIM, βγάζεις την SIM από το Ν72 και την βάζεις στο 6610. Από εκεί αντιγράφεις τις επαφές που υπάρχουν στην κάρτα SIM στην εσωτερική μνήμη του 6610. Αυτό όμως θα μπορεί να γίνει μόνο με την παραπάνω προϋπόθεση.

 

Σε περίπτωση που έχει περισσότερα πεδία σε μια επαφή τότε θα έχει πρόβλημα με τη μεταφορά των επαφών από το Outlook στο 6610. Κι αυτό γιατί μπορεί να τη μεταφορά των επαφών από το Ν72 κανονικά και το Outllok να μην τις χωρίσει, με αποτέλεσμα να έχει πρόβλημα στη συνέχεια της διαδικασίας. Απ' ότι φαίνεται μάλλον πρέπει να το κάνεις χειροκίνητα. Αλλά αν υπάρχει κάποιος που μπορεί να πει μια άλλη ιδέα, ας την παραθέσει. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

@roxy :

Δοκιμασε το Nokia Contact Transfer - (Mεταφορά Eπαφών)

Δεν ξερω αν θα καταφερεις κατι

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1729298#post1729298

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

 

Η μόνη ένσταση που έχω είναι το γεγονός ότι το 6610 είναι συμβατό με παλιότερη έκδοση του PC Suite και όχι με την έκδοση που είναι συμβατό το Ν72.

 

Γι' αυτό και ο μόνος τρόπος που εγώ μπορώ να φανταστώ ότι μπορεί να γίνει αυτό είναι ο εξής:

Στο ελληνικό site της Nokia μπορείς να βρεις ποια έκδοση είναι συμβατή με κάθε συσκευή και να τις κατεβάσεις και τις δύο.

Πρώτα εγκαθιστάς την καινούργια έκδοση του PC Suite και κάνεις συγχρονισμό επαφών με κατεύθυνση από το N72 προς το PC.

Μετά απεγκαθιστάς το καινούργιο PC Suite, εγκαθιστάς το παλιό PC Suite και κάνεις συγχρονισμό επαφών με κατεύθυνση από το Outlook προς το 6610.

 

Edit:

Ξέχασα να ρωτήσω, τις επαφές σου στο Ν72 τις έχεις σε απλή μορφή??? Δηλαδή είναι τις μορφής Όνομα-τηλέφωνο ή έχεις και πιο πολλά πεδία ανά επαφή, όπως π.χ. 2ο τηλέφωνο, e-mail, σημειώσεις κλπ???

Στην πρώτη περίπτωση, μια απλή αντιγραφή των επαφών στο φάκελο SIM θα έλυνε το πρόβλημα. Μεταφέροντάς τες όλες στην κάρτα SIM, βγάζεις την SIM από το Ν72 και την βάζεις στο 6610. Από εκεί αντιγράφεις τις επαφές που υπάρχουν στην κάρτα SIM στην εσωτερική μνήμη του 6610. Αυτό όμως θα μπορεί να γίνει μόνο με την παραπάνω προϋπόθεση.

 

 

Κατ'αρχήν ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις τους.

Οι επαφές στο Ν72 έχουν και 2ο τηλ.και μερικές κ' αλλες σημειώσεις συνεπως δεν γίνεται απλή μεταφορά μέσω ΣΙΜ. :worry:

Τώρα μέσω outlook θα δοκιμάσω και βλέπουμε. (πρέπει να χαλάσω την εγκατάσταση του pcsuite και να βάλω παλιά????:!: :!: :!: :!:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μέσω outlook θα δοκιμάσω και βλέπουμε. (πρέπει να χαλάσω την εγκατάσταση του pcsuite και να βάλω παλιά????:!: :!: :!: :!:

 

Αφού κάνεις το συγχρονισμό με το outlook για το Ν72, το κάνεις unistall και μτά θα ψάξεις να βρεις μια έκδοση του PC Suite η οποία θα υποστηρίζει το 6610 σου. ;)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,να ρωτησω αν εχετε εντοπισει πουθενα θηκη για ν72,γιατι εχω φαει τον κοσμο και δεν εχω βρει τιποτα (εκτος απο μια αθλια σκληρη διαφανη πλαστικη).Επισης ξερετε αν ταιριαζουν οι θηκες του ν70; Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,να ρωτησω αν εχετε εντοπισει πουθενα θηκη για ν72,γιατι εχω φαει τον κοσμο και δεν εχω βρει τιποτα (εκτος απο μια αθλια σκληρη διαφανη πλαστικη).Επισης ξερετε αν ταιριαζουν οι θηκες του ν70; Ευχαριστω

 

Οι θήκες του N70 φυσικά και ταιριάζουν απλά πιθανόν κάποιες να έχουν μια παραπάνω τρυπούλα (εκεί που είναι η 2η κάμερα) και να φαίνεται λίγο "ξεκάρφωτη". Κατα τ' άλλα η θήκη που με βόλεψε απίστευτα (έχω αλλάξει αρκετές) είναι η CP-143 (μπορείς να τη δείς εδώ) η οποία αν και γνήσια NOKIA είναι και πολύ φθηνή (κάτω από 10 ευρώ!!) και τη συστήνω ανεπιφύλακτα.

Link to comment
Share on other sites

Εχω κάποιες εικόνες από το προηγούμενο μου κινητό σε ένα φάκελο στην κάρτα μνήμης αλλά στην έκθεση δέν εμφανίζονται οι μικρογραφίες τους. Ξερει κανείς αν υπάρχει τρόπος να δημιουργηθούν οι μικρογραφίες χωρίς να αλλάξω φάκελο στις εικόνες;
In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

Εχω κάποιες εικόνες από το προηγούμενο μου κινητό σε ένα φάκελο στην κάρτα μνήμης αλλά στην έκθεση δέν εμφανίζονται οι μικρογραφίες τους. Ξερει κανείς αν υπάρχει τρόπος να δημιουργηθούν οι μικρογραφίες χωρίς να αλλάξω φάκελο στις εικόνες;

 

Δοκίμασε να τις ανοίξεις από το "Εικόνες/βίντεο" κι όχι από το "Όλα τα αρχεία".

Link to comment
Share on other sites

Ναι από το "Εικόνες/βίντεο" προσπαθώ να τις ανοιξω..

Προσπαθούσα για την ακρίβεια, γιατι τις μετακίνησα σε ένα φάκελο μέσα στον φάκελο που αποθηκεύονται εξ'ορισμού οι φωτογραφίες (Ε:\Images) και δημιουργήθηκαν οι μικρογραφίες αυτόματα... (Α ρε Νοκια με την εφετζίδική σου έκθεση...)

In Trance We Trust
Link to comment
Share on other sites

Το δικό σας Ν72 λειτουργεί ομαλά με μία κάρτα μνήμης 512ΜΒ;

 

Η συσκευή ενός φίλου παρουσιάζει αρκετά προβλήματα όταν ειναι τοποθετημένη σε αυτήν μία τέτοια κάρτα μνήμης.Τα γραπτά μηνύματα δεν ανοίγουν,ενώ στην κατάσταση αναμονής πολλά προγράμματα δεν ανταποκρίνονται.

Όταν όμως αφαιρέσει την κάρτα,το Ν72 λειτουργεί κανονικά,αν και εκτελεί πολύ αργά τις εντολές.

 

Προφανώς το μοντέλο ειναι προβληματικό,σωστά;

Link to comment
Share on other sites

Oταν ο φιλος σου εβαλε την καρτα μεσα στο τηλ του την εκανε format? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το δικό σας Ν72 λειτουργεί ομαλά με μία κάρτα μνήμης 512ΜΒ;

 

Η συσκευή ενός φίλου παρουσιάζει αρκετά προβλήματα όταν ειναι τοποθετημένη σε αυτήν μία τέτοια κάρτα μνήμης.Τα γραπτά μηνύματα δεν ανοίγουν,ενώ στην κατάσταση αναμονής πολλά προγράμματα δεν ανταποκρίνονται.

Όταν όμως αφαιρέσει την κάρτα,το Ν72 λειτουργεί κανονικά,αν και εκτελεί πολύ αργά τις εντολές.

 

Προφανώς το μοντέλο ειναι προβληματικό,σωστά;

 

Oταν ο φιλος σου εβαλε την καρτα μεσα στο τηλ του την εκανε format? :)

 

Παιδιά πιο πιθανό είναι το να έχει η κάρτα πρόβλημα κι όχι το κινητό. Έτσι θέλω να πιστεύω τουλάχιστον. Το δικό μου πάντως λειτουργεί άψογα με την 512MB αλλά και πολλοί άλλοι που έχουν 1GB πάλι λειτουργεί άψογα. Μήπως η κάρτα είναι χαμηλής ταχύτητας ή ελλατωματική;

Link to comment
Share on other sites

 

Προφανώς το μοντέλο ειναι προβληματικό,σωστά;

 

θελω να πιστευω οτι αναφερεσαι στο μοντελο της καρτας

και οχι στην συσκευη :rolleyes:

Συμφωνω με τον φιλο stefidis :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Oταν ο φιλος σου εβαλε την καρτα μεσα στο τηλ του την εκανε format? :)

 

Ναι,δύο φορές μάλιστα,εκ των οποίων η μία έγινε μέσω του ηλεκτρονικού υπολογιστή.

θελω να πιστευω οτι αναφερεσαι στο μοντελο της καρτας

και οχι στην συσκευη :rolleyes:

Συμφωνω με τον φιλο stefidis :)

 

Όχι,στο Ν72 αναφέρομαι,το οποίο συν τοις άλλοις είναι εκνευριστικά αργό.

Ίσως πρέπει να δοκιμάσω την κάρτα μνήμης στο 6630 για να σιγουρευτώ απόλυτα...

Link to comment
Share on other sites

Όχι,στο Ν72 αναφέρομαι,το οποίο συν τοις άλλοις είναι εκνευριστικά αργό.

Ίσως πρέπει να δοκιμάσω την κάρτα μνήμης στο 6630 για να σιγουρευτώ απόλυτα...

 

Δεν είναι καθόλου αργό το N72. Δε μπορώ να καταλάβω τι παίζει με το συγκεκριμένο. Ξέρουμε αν "φοράει" την τελευταία έκδοση firmware;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...