Jump to content

[Επίσημο] Nokia N91


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

σιγουρα...κ παραπανω...μην το κατευασεις θα χαλασεις την πιατσα μετα κ θα το παιρνουν με 400...
Link to comment
Share on other sites

Akis μη το βαζεις κατω φιλε μου,το κουνιτο ειναι τελειο..δεν νομιζω να αργισει η Nokia να βγαλει την αναβαθμηση που θα τα φτιαξει ολα τα προβληματα,γι'αυτο μην απογοητευεσαι και κρατα το (my opinion:))

Εκτος βεβαια αν δεν σου αρεσει και εμφανισιακα η δεν σε ικανοποιει και σε καποιο αλλο τομεα σαν κηνιτο,τοτε αλλαζει το θεμα.

Anyway οπως και να εχει ειναι κριμα να το δωσεις κατω απο 500 ευραιους..

Διαλεγεις και παιρνεις! ;) εγω παντως θα περιμενω την .......... αναβαθμηση.

Link to comment
Share on other sites

persi eixa to 6630 ena mina akribos agratsounitso.i kaliteri timi pou brika itan 300 euro eno to eixa parei 580 nomizo.mono gia antallagi tha piaseis kala lefta.an thes apla na to pouliseis kaneis den sou dinei lefta polla sto xeri.mono an diallekseis kanena allo kinito kai sou kopsoun 500 euro kai ta alla ta doseis extra.

pantos kai diki mou apopsi einai na min kaneis tetoia kinisi.perimene tin anabathmisi i opoia den prokite na argisei (idi kikloforei mia psiloanabathmisi pou diorthonei to problima me ta theme).fantazomai oti an arxisei i diathesi kai tou maurou N91 (to opoio fantazomai tha exei neo firmware) tha erthei kai i anabathmisi.min kaneis biastikes kiniseis kai meta xtipas to kefali sou.einai polla ta euro.

Wii Number

7116 0358 1247 8762

Link to comment
Share on other sites

sas euxaristw alla mporw na parw to qtec9100 me 470-500 euro olokainourio!!!!prin parw to n91 imoun anamesa sta duo...kai pira to n91 giati to allo ebgaine sta 750 + ti karta mnimis pou epibaletai...alla twra mou dothike auti i eukairia:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:
Link to comment
Share on other sites

gia sas paidia.

egina kai egw enas katoxos enos n91 xtes.to kinito einai telio kai den mou exi kolisi oute mia forakai to exo gemisi me tragoudia.

mipos kseri kanis pos mboro na metakiniso ena komati apo ena album se allo?

Link to comment
Share on other sites

KALHMERA SE OLOUS TOUS KATOXOUS TO N91.TO EXW EDW KAI MIA BDOMADA ALLA KOLLHMATA DEN EXEI FAEI AKOMA.TO MONO POU ME APASXOLEI PROS TO PARON EINAI TO OTI H MPATARIA TOY DEN TRABAEI KAI POLY.DHLADH ME MIA ,METRIA XRHSH PAEI TO POLY...TO PARA POLY KONTA STIS 2 MERES (KAI TO BRADY EINAI KLEISTO).SE ESAS POSO PERIPOY PAEI?
http://www.walldesign.gr[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εμενα 3 μερες με κανονικη χρηση.2 μερες με αρκετη μουσικη.1 μερα με ενα 7ωρο μουσικης...
Link to comment
Share on other sites

Οι εκπλήξεις όμως, αγαπητοί συνφορουμίτες, δεν σταματούν εδώ!!! Σήμερα το απόγευμα ξαφνικά, έχασα όλα τα τραγούδια μου (3.6GB), χωρίς να έχω κάνει τπτ, πατάω play και τπτ, ανοίγω την μουσική τπτ, NO SONGS λέει, ψάχνω πάνω κάτω αριστερά δεξιά ΤΠΤ!!! Στο σκληρό δίσκο μου λέει ότι έχει 3.6GB στην μουσική αλλά δεν βλέπει ΚΑΝΕΝΑ κομμάτι.

 

 

Έχει συμβεί σε κανέναν/μια από εσάς? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κ από μένα.Ενώ ψάχνω ακόμα για handsfree για ngage ( κοντά 2 χρόνια!!!) είπα να πάρω το Ν91 που το ζαχάρωνα από την πρώτη στιγμή που έπαιξε στα site.

Έχω μια ερωτησούλα προς όλους όσους είναι ήδη χρήστες της συσκευής και ξέρουν κάποια πράγματα από τεχνολογία.Ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος επικοινωνίας του με το pc ?

Έχω μητριική ASUS P5GD1 ΜΕ 3 PCI (2 πιασμένες κ η 3 ουσιαστικά άχρηστη λόγω χώρου ) κ 3 PCI-E.ΤΟ CHIP δικτύου είναι μεν gigabit αλλά όχι ασύρματο.Οπότε τι να αγοράσω για να κάνω πιο ολοκληρωμένα τη δουλειά μου?

Το BLUETOOTH με κοστος 15 € θα ελέγχει μόνο το pc (το είχα διαβάσει πιο πριν στο forum ) ή επιτρέπει κ την πλοήγηση στο διαδίκτυο?Και αν ναι με τι ταχύτητα ?

Αν πάμε σε επιλογές wifi τι ειναι προτιμότερο?Κάρτα δικτύου ασύρματη ( υπάρχει τίποτα σε usb? θα βόλευε )ή Modem ( έχω δει μια προσφορά από OTENET). Ευχαριστώ προκαταβολικά και μη βιαστείτε να απαντήσετε,μεχρι να το φέρει η VODAFONE...( θα το παρω με επιδοτηση 300 € οπότε μάλλον αξίζει η αναμονή )

P.S. λίγο άσχετο αλλά πολλοί απο εδω είχατε/έχετε ngage. HANDSFREE που θα βρω αφου η ίδια η ALPHA COPY δε μου παρέχει????????

Link to comment
Share on other sites

gia osous endiaferontai gia to MAURO n91 apo plaisio thessalonikis mou eipan pws yparxei periptwsi na min erthei kan ellada!!!toulaxistwn mexri stigmis den exoun oute se prospektous to mauro...to euxaristw neo einai oti endexetai na bgei mauro antalaktiko pou tha stoixizei giro sta 55 euro kai tha mporei na prosarmostei sto asimi:)
Link to comment
Share on other sites

johnt συμβαινει σε μενα...

akis1984 μακαρι...καλυτερα να ερθει το ανταλλακτικο.αλλα αμα δεν ερθει το μαυρο ν91 για ποιο λογι να φερουν το ανταλλακτικο?

σαν προσοψη?τι να πω...

Link to comment
Share on other sites

σημερα πηγα να ρωτησω για το n91 σε nokia shop γιατι θελει να το παρει η κοπελα μου,εγω ειχα την εντυπωση οτι κοστιζει οσο το Ν80 που αγορασα επισης απο nokia shop.Με εκπληξη ακουσα οτι εχει μονο 520 ευρω!! τι εγινε επεσε τοσο γρηγορα? σχεδιαζουν αντικαταστατη ,μηπως ξερετε τιποτα ? μηπως μπερδευτηκε και αντι για 6 μου ειπε 5??
Ν80power
Link to comment
Share on other sites

οχι,τωρα διορθωθηκε κ υπαρχουν στη μουσικη μου αλλα η εκθεση ειναι κενη...

προσπαθησε οταν περνας τα τραγουδια απο το pc να μην βαζεις φακελους μεσα,μονο τα αρχεια μουσικης...

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

δεν μπορω να καταλαβω γιατι βγαζουν θηκες που δεν καλυπτουν τα σημεια που ειναι πιο ευκολο να χτυπηθουν κ να γραντζουντιστουν...

ελεος.τσαμπα λεφτα!

Link to comment
Share on other sites

pantws egw den exw dei kapoia thiki apoklistika gia to n91...pragma ligaki ypopto giati exoun bgei thikes gia alla kinita tis seiras N pou kukloforisan meta to n91...

exw dei omws kati wraies thikoules (<thiki gialiwn>):) pou tairiazoun tzami sto n91

Link to comment
Share on other sites

παιδιά Καλημέρα!!! ¨Αλλος ενας αγοραστής του Ν91. Τις πρώτες 3 μέρες που το έχω φαίνεται ΔΥΝΑΤΟ!! Το Route 66 όμως δεν..παίζει...καμιά άποψη!!:(
Link to comment
Share on other sites

μεγεια...

οχι μονο το route,ολες οι εφαρμογες symbian που δεν ειναι 3rd edition...

 

oi efarmoges einai poli spasimo...apo bluetooth GPS kserei kaneis kati??to exei dwkimasei kaneis???

sti thira pou exei to kinito gia to kalodio usb,mporw na sundesw kapoia ekswteriki siskeui???

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδία,ειμαί κάτοχος πλέον ενος Ν91 και εγώ,σαν συσκεύη μέχρι στιγμής με εχει εντυπωσιασεί κυρίως λόγω σκληρού αλλά εχω ενα πρόβλημα..ο ήχος τής κάμερας απενεργοποιήται?:mad: έψαξα και δεν βγάζω άκρη και δυστήχως εξαιτίας δουλειάς δεν μου μένει χρόνος να ψάξω παραπάνω..μήπως μπρείτε να βοηθήσετε??ευχαριστώ,καλημέρα
Link to comment
Share on other sites

πηγα σημερα στη νοκια γα αναβαθμιση...ηιτε για να μυ βαζανε την καινουρια ειτε ξανα την παλια αμα δεν ειχε ερθει η αλλη.

τιποτα απο τα 2 δεν εγινε...

δεν ηρθε ουτε η καινουρια αναβαθμιση κ δεν μου εβαζαν ξανα την ιδια...

απο μερα σε μερα την περιμενουν

Link to comment
Share on other sites

σημερα εβαλα επιτελους dsl

πως μπορω να συνδεσω το ν91 με το ρουτερ μου για να μπαινω απο το τηλεφωνο?

ειμαι τελειως ασχετη σαυτο το θεμα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...