Jump to content

[Επίσημο] Nokia N80


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα σε ολους.

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση και να μου πειτε ευθεως αν αξιζει.

Εχω το Κ800 και σκεφτομαι να παρω το Ν80 θελω να μου πειτε αν αξιζει.

 

Ευχαριστω πολυ.

Τα πιο μεγάλα ονειρα τα κάνεις οταν όλοι σε ξεχνάνε!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σε ολους.

Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση και να μου πειτε ευθεως αν αξιζει.

Εχω το Κ800 και σκεφτομαι να παρω το Ν80 θελω να μου πειτε αν αξιζει.

 

Ευχαριστω πολυ.

αν σου αρεσει φατσικως παρε το Ν80

αλλιως παρε το Ν73.

Εμενα προσωπικα το ογδονταρακι μου εχει κλεψει την καρδια.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

mporeis na to analisis ligo to thema giati den katafera tipota :(

 

Nai ame giati oxi arki na sou doulepsi. Exw paratirisi pos gia connection me to PC mou eite me IR-BlueTooth genika pezi na argi i na min kani me tpt connect otan exo kapio firewall on.

 

Pio sigkekrimena me to ZoneAlarm an to exeis se security Zone High den yparxi pi8anotita na kani connect . Apo tin alli an vri diktio tote prepi oposdipote na to valis trusted gia na proxorisis.

 

Meta an 8es meso WiFi connection me to PC sou gia na vgeis sto Internet kai to modem/router/gateway ti exeis mpori na exei diko tou firewll apo ta settings tou 8a prepi na to configuraris etsi wste na dexete k allo connection.

 

Distixos mono to exo dei na kani connect apou allou se WiFi diktio me DLink gateway router kai oxi me to diko mou N80. alla 8a prospa8iso na sou vro k alles plirofories asap.

 

Poly simantiko an den kani connect mipos exei buffiasi to memory kantou restart kai ksanadokimase alli mia fora.

 

Kai mia erotisi me WiFi presenter vriskis diktio? asxeta an katafernis na ginis connected?

 

pantos good luck.

 

over & out

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

λοιπον μετα και την δευτερη επισκεψη στο νοκια σερβις στην βουλα οπου και ζητησα τον προισταμενο και μονο να μιλησω,εκει που αρχισε να μου λεει παλι τις **** οτι κανονικα κραταει 24 ωρες αν δεν μιλας καθολου του λεω οτι το εχω ακινητο σε κομοδινο χωρις χρηση και δεν εχει ξεπερασει τις 20 ωρες ποτε,μου λεει "α ακινητο τοτε δεν δικαιολογειται!" ο γελοιος.και μου ειπε οτι θα το φορτισει ,θα το αφησει καπου και θα το τσεκαρε ο ιδιος αν ισχυουν αυτα πο υελεγα.στην ερωτηση μου γιατι οταν το ειχα ξανα αφησει μια εβδομαδα γιατι δεν κανανε αυτο το απλο τεστ δεν μου απαντησε το ζωον.τελος παντων σημερα που ξαναπηρα μου ειπε οτι οντως εχω δικιο και δευτερα πρωι θα παω να παρω καινουργιο!!!ΝΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!καλα ειχα αποφασισει να μου ελεγε και καλα οτι στο σερβις κρατησε πιο πολυ και δεν εχει προβλημα να εφερνα αστυνομια και να εκανα επιτοπου μηνυση να τον πηγαινα αυτοφωρο αν γινοταν!ILKA71 vs NOKIA 1-0!!!!!

 

μου ειπε επισης οτι η μπαταρια κραταει κανονικα 48 ωρες περιπου με καθολου χρηση

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θέλω να αγοράσω κινητό και είμαι ανάμεσα στο n72 και το n80. Η διαφορά τους αγγίζει τα 200€. Αξίζει ή να πάρω το n72? Αυτό που με ενδιαφέρει κυρίως από ένα κινητό είναι να έχει καλές επαφές, καλό ημερολόγιο και να δίνει τη δυνατότητα να γράφω κείμενα, για μετέπειτα μεταφορά στο pc. Τώρα αν το symbian 9.0 του n80 μετατρέπει κατά κάποιο τρόπο το κινητό σε pc ίσως και να τα έδινα τα 200€ παραπάνω.
Link to comment
Share on other sites

α εννοεις οτι δεν μπορεις να συνδεθεις αν ο υπολογιστης σου συνδεεται με το ρουτερ με καλωδιο.οταν βαλεις την καρτα και συνδεθεις με το ρουτερ μετα πας στο προγραμμα εκει που λεει diveces kai discover diveces?
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Ποσο σας κραταει η μπαταρια σας με κανονικη χρηση? Εμενα με βγαζει μια μερα. Βεβαια δεχομαι αρκετες κλησεις. Επισης μου φορτιζει σε μια ωρα. Ειναι λογικο?
SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα κατεβαστε το καινουριο PC SUITE 6.81.13.0!!!

Ειναι απιθανο και οτι κανει το κανει ΤΕΛΕΙΑ!!!

Πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια χωρις προβληματακια!!!

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

ναι

 

 

 

 

δεν χρειαζετε καν να συνδεθεις με το ρουτερ , εγω δεν εκανα καμια ρυθμηση εβαλα την καρτα περασα drivers απο την καρτα και αυτο ηταν ολο!!! πηγα μεσο κινητου στο οικ.δικτυο το ενεργοποιησα και μετα πηγα στην εκθεση αι τσουφ συνδεθηκα αμεσως!!! δεν μεσολαβησε καθουλου το ρουτερ

δηλαδη βλεπεις μεσω wi-fi τα αρχεια του κινητου?απο ποια εκθεση?δεν χρησιμοποιησες το προγραμμα home media server?δεν ρυθμισες την καρτα να ειναι σε λειτουργεια access point?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη μεσο wifi βλεπεις αρχεια του pc οπως , εικονες , βιντεο, μουσικη κ.α. μπορεις να τα δεις να τα ακουσεις αλλα και να αντιγραψεις στο κινητο

 

ναι χρεισιμοποιησα το home media server

sorry αν σε πριζω.εγω εχω εναν φορητο και δεν μπορω να κανω το κινητο μου να τον δει ειτε βαζω την καρτα σε ad hoc ειτε σε access point λειτουργεία.στο home media server έκανες καμια ρύθμιση?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας. Ποσο σας κραταει η μπαταρια σας με κανονικη χρηση? Εμενα με βγαζει μια μερα. Βεβαια δεχομαι αρκετες κλησεις. Επισης μου φορτιζει σε μια ωρα. Ειναι λογικο?

 

 

Η μπαταρια κραταει 3 μερες σε μενα εφοσον βαλεις την φωτεινοτητα της οθονης μια θεση πιο κατω απο το προκαθορισμενο (δηλαδη θα ειναι οχι ακριβως στην μεση αλλα ενα βημα προς τ' αριστερα). Τα αλλα δεν παιζουν και τοσο μεγαλη σημασια εκτος απο το WLAN που πρεπει να μην ψαχνει για δικτυο.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα μιαμιση μερα μου κρατα αλλα με αρκετες κλησεις και μηνυματα,βρε παιδια μπορει να μου στειλει καποιος θεματα για το ν80?Στο ι-phone τα χει μπερδεμενα και ειναι για παλιοτερα series 60

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

emena to poly 1.5 mera ante 2 meres tote poy to eiha...3 meres den krataei me tipota me normal hrisi!!To mono poy me halase para poly sto N80

Που πλεονεκτει το ν73 σε σχεση με τι ν80 φιλε?

Link to comment
Share on other sites

emena to poly 1.5 mera ante 2 meres tote poy to eiha...3 meres den krataei me tipota me normal hrisi!!To mono poy me halase para poly sto N80

 

Η φορτιση τελικα ειναι λογικο να γινεται σε 1 ωρα?

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

nai se oloys etsi simvainei ara den exeis problem , apo tin alli pali den me xalaei giati den krataei poy den krataei h mpataria , toylaxiston na fortizei grigora

 

Σωστο και αυτο:O

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Ασχετο αλλα κατεβαστε το καινουριο PC SUITE 6.81.13.0!!!

Ειναι απιθανο και οτι κανει το κανει ΤΕΛΕΙΑ!!!

Πρωτη φορα μετα απο τοσα χρονια χωρις προβληματακια!!!

δωσε την διευθυνση γιατι δεν υπαρχει αυτη η βερσιον!
Link to comment
Share on other sites

δωσε την διευθυνση γιατι δεν υπαρχει αυτη η βερσιον!

Ταχυτατος, ευκολος και χωρις τα μικροπροβληματακια...

http://europe.nokia.com/A4144903

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Ταχυτατος, ευκολος και χωρις τα μικροπροβληματακια...

http://europe.nokia.com/A4144903

 

 

egw pantws pou to katebasa den sinde8ike me to kinito mou mesw bluetooth.exei dokimasei kaneis na sindesei auti tin ekdosi pc suite mesw bluetooth me to N80?

Link to comment
Share on other sites

egw pantws pou to katebasa den sinde8ike me to kinito mou mesw bluetooth.exei dokimasei kaneis na sindesei auti tin ekdosi pc suite mesw bluetooth me to N80?

 

 

meso IR synde8ike me epitixia molis :) .

 

gia to Bluetooth 8a rotiso apo aurio .

..:: Your Kung Fu Is Not Enough ::..

realitysolutions.gr

Link to comment
Share on other sites

egw pantws pou to katebasa den sinde8ike me to kinito mou mesw bluetooth.exei dokimasei kaneis na sindesei auti tin ekdosi pc suite mesw bluetooth me to N80?

Εμένα συνδέεται κανονικά. Δοκίμασε να ξανακάνεις αξιόπιστη συσκευή το PC σου.

Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας Ν80άρηδες:) Θέλω και εγώ επιτέλους να πάρω μια μεγάλη κάρτα μνήμης, καμμιά πρόταση? Να προτιμήσω κάποιες συγκεκριμένες ή γενικά όλες είναι οκ με το τηλέφωνο? Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...