Jump to content

2o Athens myPhone Meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μεσα και εγω! Μονο που δεν εχω ερθει αλλη φορα σε τετοιο meeting οποτε εχω αποριες! Πως αλληλοαναγνωριζομαστε εκει? (υποθετω ο καθενας κραταει ψηλα το high-end κινητο του) Καθομαστε σε μια μεγαλη παρεα? Κατι σαν ενα μεγαλο τραπεζι αρραβωνα ας πουμε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την iggy75

Μεσα και εγω! Μονο που δεν εχω ερθει αλλη φορα σε τετοιο meeting οποτε εχω αποριες! Πως αλληλοαναγνωριζομαστε εκει? (υποθετω ο καθενας κραταει ψηλα το high-end κινητο του) Καθομαστε σε μια μεγαλη παρεα? Κατι σαν ενα μεγαλο τραπεζι αρραβωνα ας πουμε?

 

an den ertheis prwtos den exeis problhma..tha deis mia megalh parea na kathetai kai tha ertheis na katseis..alliws an ertheis apo tous prwtous kai deis kapoion na perimenei rwta ton an einai gia to meeting..

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Ericsson T39m: SonyEricssonT68/R502)

 

Milisa me ena melos tou forum mas pou eimaste filoi kai mou eipe oti den tha erthei.tora to skeftomai poli an tha ertho giati den xero kanenan kai den tha eho ti na kano!epeisis monos mou den eho erthei pote marousi kai den xero ti leoforeia tha paro.opote emena na min me ehete sta sigoura.gia 100% tha sas po 2-3 meres prin to meeting.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την dimangelid

Wirelessly posted (Ericsson T39m: SonyEricssonT68/R502)

 

Milisa me ena melos tou forum mas pou eimaste filoi kai mou eipe oti den tha erthei.tora to skeftomai poli an tha ertho giati den xero kanenan kai den tha eho ti na kano!epeisis monos mou den eho erthei pote marousi kai den xero ti leoforeia tha paro.opote emena na min me ehete sta sigoura.gia 100% tha sas po 2-3 meres prin to meeting.

 

mhn anyshxeis re sy..oute egw hksera kanenan kai gi'auto phga sto prohgoumeno meeting parea me ena filo ektos forum.e o filos mou se kapoia fash varethike kai efyge kai apo kei kai epeita perasa kalytera apo prin.oso apisteyto kai an akougetai.kai mporei na se vevaiwsei opoios htan ekei.

oso gia ta lewforeia pare thl sto 185 kai rwta.den tous plhrwnoun gia na kathontai.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dimangelid

 

Wirelessly posted (Ericsson T39m: SonyEricssonT68/R502)

 

Milisa me ena melos tou forum mas pou eimaste filoi kai mou eipe oti den tha erthei.tora to skeftomai poli an tha ertho giati den xero kanenan kai den tha eho ti na kano!epeisis monos mou den eho erthei pote marousi kai den xero ti leoforeia tha paro.opote emena na min me ehete sta sigoura.gia 100% tha sas po 2-3 meres prin to meeting.

 

Ναι,μην κολλάς!Ούτε εγώ ήξερα κανέναν στο προηγούμενο meeting και πήγα και μόνος μου!Δεν δαγκώνουμε :) ,θα γνωριστούμε εκεί!! :)

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

ρε μην κολλάτε σε αυτά... Για να γνωριστούμε πάμε, όχι για να δούμε όσους ήδη ξέρουμε :p

Αλλιώς όλο οι ίδιοι και οι ίδιοι θα είμαστε.

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον iggy75

 

Μεσα και εγω! Μονο που δεν εχω ερθει αλλη φορα σε τετοιο meeting οποτε εχω αποριες! Πως αλληλοαναγνωριζομαστε εκει? (υποθετω ο καθενας κραταει ψηλα το high-end κινητο του) Καθομαστε σε μια μεγαλη παρεα? Κατι σαν ενα μεγαλο τραπεζι αρραβωνα ας πουμε?

 

 

Είναι πολύ απλό, θα δεις μια παρέα στην οποία τρια με πέντε άτομα θα έχουν ανοιχτά laptop και δυο τρία κινητά στο χέρι (λέγε με Ιβάν :whistle: :p γνωστός κι από τις εμφανίσεις του στην εκπομπή της Λαμπίρη :cool: ). Κάπου στην μέση θα είναι ένας μεσήλικας με καθρεύτη στο κεφάλι (αν αποφασίσει να έρθει). Ένα άλλο χαρακτηριστικό που θα σε κάνει να καταλάβεις που να πας είναι τα πολλά κινητά που θα δεις πάνω στα τραπέζια.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά παίζει να είμαι Αθήνα για ψώνια εκείνο το Σαβ/κο. Βάλτε και εμένα αλλά με ερωτηματικό.. :)

 

Δεν κανονίζουμε ένα meeting κοντά στην Τρίπολη, ορεινή Αρκαδία; Αν καταιβείτε με αμάξια μπορώ να σας πάω σε πολύ ωραία μέρη, και για τους γρήγορους μπορώ να σας πάω σε 'ειδική'.. :D

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον MiKe-Dee

 

 

 

Δεν κανονίζουμε ένα meeting κοντά στην Τρίπολη, ορεινή Αρκαδία; Αν καταιβείτε με αμάξια μπορώ να σας πάω σε πολύ ωραία μέρη, και για τους γρήγορους μπορώ να σας πάω σε 'ειδική'.. :D

 

Ναι αμέ αν καταφέρεις να μαζέψεις αρκετές συμμετοχές :) υπάρχουν κάποιες διαδρομές που είναι απλά απίστευτες σε όλη την Ελλάδα.

Εμένα πάντως δώσε μου αυτοκίνητο και πές μου να κάνω 1000 χιλιόμετρα είμαι :p

 

Κάπου στην μέση θα είναι ένας μεσήλικας με καθρεύτη στο κεφάλι
:lol: :lol: ω ρε μπάνια που θα κάνουμε :lol:

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Μετά ρωτάτε γιατί δεν έρχομαι στα meeting που οργανώνω. Είναι πολύ απλό. Μια και σύμφωνα με αυτά που λέτε στον κόσμο πρέπει να είμαι τουλάχιστον 70+ χρονών...ε που να σηκώνομαι να έρχομαι γέρος άνθρωπος.

 

Για αυτό χαλαρά και ε ύ κ ο λ α θα με ξαναδείτε σε meeting του Αγίου Π... ανήμερα. End of story. :down:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον vampyre

 

Μετά ρωτάτε γιατί δεν έρχομαι στα meeting που οργανώνω. Είναι πολύ απλό. Μια και σύμφωνα με αυτά που λέτε στον κόσμο πρέπει να είμαι τουλάχιστον 70+ χρονών...ε που να σηκώνομαι να έρχομαι γέρος άνθρωπος.

 

Για αυτό χαλαρά και ε ύ κ ο λ α θα με ξαναδείτε σε meeting του Αγίου Π... ανήμερα. End of story. :down:

 

Ρε vampyre?Δεν πιστέυω να παρεξηγήθηκες,πλάκα σου κάνουνε,σε ζηλέυουν βρε!!!Εσύ είσαι ο καλύτερος,ο νεότερος,ο τέλειος!(τα λεφτά όπως τα συμφωνήσαμε,δεν θέλω τσιφουτιές!σλουρπ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον jog

 

Ρε vampyre?Δεν πιστέυω να παρεξηγήθηκες,πλάκα σου κάνουνε,σε ζηλέυουν βρε!!!Εσύ είσαι ο καλύτερος,ο νεότερος,ο τέλειος!(τα λεφτά όπως τα συμφωνήσαμε,δεν θέλω τσιφουτιές!σλουρπ :p

 

 

:lol: :lol: :lol:

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

παίδες στεναχωρήσαμε τον έναν και μοναδικό vampyre. :(

Απαράδεκτο... ειδικά στην ηλικία που είναι... (α καλά δεν σοβαρεύομαι εγώ... :p)

 

Για πάμε ένα όλοι μαζί "εσένα θέλουμε" :D

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την rigasnic

παίδες στεναχωρήσαμε τον έναν και μοναδικό vampyre. :(

Απαράδεκτο... ειδικά στην ηλικία που είναι... (α καλά δεν σοβαρεύομαι εγώ... :p)

 

Για πάμε ένα όλοι μαζί "εσένα θέλουμε" :D

 

Esena theloumeee!To eipa,perimeno kai alous na to poun!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την jog

Wirelessly posted (Nokia 3650: Nokia3650/1.0 SymbianOS/6.1 Series60/1.2 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την rigasnic

παίδες στεναχωρήσαμε τον έναν και μοναδικό vampyre. :(

Απαράδεκτο... ειδικά στην ηλικία που είναι... (α καλά δεν σοβαρεύομαι εγώ... :p)

 

Για πάμε ένα όλοι μαζί "εσένα θέλουμε" :D

 

Esena theloumeee!To eipa,perimeno kai alous na to poun!

 

kai egw ston agwna..esena theloume ESENA THELOUME..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ εάν δεν έρθει ο vampyre δεν υπάρχει περίπτωση να εμφανιστώ!

γιατί απλά θα είμαι εγώ ο ... μεγαλύτερος! http://www.langkawi.dk/z090.gif

 

Πάμε λοιπόν όλοι μαζί:

Vampyre, Ε-ΣΕ-ΝΑ ΘΕ-ΛΟΥ-ΜΕ!

http://www.langkawi.dk/p11.gif

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον petran

 

Εγώ εάν δεν έρθει ο vampyre δεν υπάρχει περίπτωση να εμφανιστώ!

γιατί απλά θα είμαι εγώ ο ... μεγαλύτερος! http://www.langkawi.dk/z090.gif

 

Πάμε λοιπόν όλοι μαζί:

Vampyre, Ε-ΣΕ-ΝΑ ΘΕ-ΛΟΥ-ΜΕ!

http://www.langkawi.dk/p11.gif

 

Κάνετε λάθος....Εγώ είμαι ο μεγαλύτερος όλων σας..... :rolleyes: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον hunk

 

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

 

 

mhn anyshxeis re sy..oute egw hksera kanenan kai gi'auto phga sto prohgoumeno meeting parea me ena filo ektos forum.e o filos mou se kapoia fash varethike kai efyge kai apo kei kai epeita perasa kalytera apo prin.oso apisteyto kai an akougetai.kai mporei na se vevaiwsei opoios htan ekei.

oso gia ta lewforeia pare thl sto 185 kai rwta.den tous plhrwnoun gia na kathontai.

 

 

Θα το σκεφτώ και θα απαντήσω 2-3 μέρες πριν το meeting. Άλλο πράγμα που μπορεί να με εμποδίσει να έρθω είναι το ότι έχω σχολείο την επόμενη και οι γονείς μου επειδή θα τους πω ότι θα πάω στο Μαρούσι μόνος μου... Αν γινόταν στις 20/12/2003 που είναι Σάββατο θα ήταν καλύτερα.

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον dimangelid

 

Θα το σκεφτώ και θα απαντήσω 2-3 μέρες πριν το meeting. Άλλο πράγμα που μπορεί να με εμποδίσει να έρθω είναι το ότι έχω σχολείο την επόμενη και οι γονείς μου επειδή θα τους πω ότι θα πάω στο Μαρούσι μόνος μου... Αν γινόταν στις 20/12/2003 που είναι Σάββατο θα ήταν καλύτερα.

 

Ελά ρε σιγά το μάθημα που θα γίνει στις 22-23... Όλοι θα είναι στον κόσμο τους... Χριστούγεννα ήτνα πάλι... ;) :cool: :lol:
Link to comment
Share on other sites

οντως , η Ναντια ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ???? , μηπος τελικα την παντρευτηκε ο mythozz? :p
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

να μαζέψουμε όλες τις κοπέλες του φόρουμ να τις στείλουμε πρόσκληση με ΡΜ :p

 

edit: Δεν κάνω πλάκα! :)

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...