Jump to content

2o Athens myPhone Meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όπως θα μάθετε από τον hunk δεν μπορώ να έρθω επειδή δεν με αφήνουν οι γονείς μου. Αν γίνει και το καλοκαίρι θα κάνω ότι μπορώ για να έρθω. Αν γίνει κάπου κοντά ( Γλυφάδα, Βάρκιζα, Βουλιαγμένη, Ηλιούπολη, Αργυρούπολη, Ελληνικό) θα έρθω σίγουρα. Καλά να περάσετε και να μας στείλετε καμιά φωτογραφία και αν είναι δυνατό κανένα video!
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μια χαρα περναμε !!!!!
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

αμα βρω drivers για την camera θα βαλω , αλλιως το βραδακι
Έρωτας: Κορυφαίο ιδιοτελές συναίσθημα, αναφέρεται μόνο στις ερωτικές σχέσεις (όπως δείχνει και το όνομα του). Δίνεις τα πάντα στον άλλο και περιμένεις τα πάντα από αυτόν. Παραδίδεσαι ψυχή τε και σώματι και επιθυμείς το ίδιο από το ταίρι σου. Για μένα ο αληθινός μεγαλειώδης έρωτας, αυτός που θα σταματήσει το χρόνο, είναι πιο σπάνιος και προσωπικά πιο επιθυμητός από την αγάπη.
Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω να περάσατε καλά όσοι/ες πήγατε στο meeting αν και αυτό είναι δεδομένο :) Εγώ αν και είμαι ακόμη Πάτρα δεν μπόρεσα να έρθω γιατί από χθες με έπιασε γρίπη με συνάχι, πυρετό κτλ. και με καθήλωσε σπίτι. Λυπάμαι πολύ που δεν ήρθα και ήταν ευκαιρία να ερχόμουν μιας και δεν έφυγα για το νησί μου το Σάββατο όπως είχε προγραμματιστεί αλλά έμενα εδώ επειδή ήρθαν εκτάκτως οι γονείς μου Αθήνα και μου έτυχε και η παλιογρίπη :mad: Την επόμενη φορά πιστεύω να έρθω και εγώ στο πρώτο myphone meeting του 2004 και να έρθουν και περισσότερα άτομα από σήμερα. Μπράβο και για τα αναμνηστικά μπλουζάκια και ευχαριστώ και το φίλο μου a_s που κράτησε και για μένα ένα. Περιμένουμε φωτογραφιές ή και βιντεάκια από τη συνάντηση από όσους χρησιμοποιήσαν τα εξωτικά τους κινητά, μηχανές κτλ. για αυτό το σκοπό. Φιλικά,

Δημήτρης Αβαγιανός

Link to comment
Share on other sites

Παίδες περάσαμαι πολύ καλά. Θα ανεβάσω και photos που τραβηξα αύριο. :D
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αν και δεν εκατσα πολυ λογω αδιαθεσιας της κορης μου ειχα τη χαρα να γνωρισω μερικα παιδια??? Τελικα ποσοι μαζευτηκανε???Παντως και μια συναντηση χωρις τοσο δυνατη μουσικη που μας εμποδιζε να ακουστουμε περα απο τον διπλανο μας καλη θα ηταν να γινει συντομα...Σας ευχαριστω. :D :D :D :D

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ μς την σειρά μου πως περάσαμε τέλεια ειδικά με τον hunk , Spyros86 ,RIP ,vampyre , MsK ,antonis_wrx ,Ulticool και μερικούς άλλους που δεν θυμάμαι :(

Με στεναχώρισε όμως που μερικοί ενώ είπαν ότι θα έρθουν δεν ήρθαν!(εκτός από αυτούς που είπαν ότι δεν θα έρθουν τελικά)

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επιφυλασσομαι στο επομενο ελπιζω χωρις προβληματα υγειας,να στε καλα παιδια και καλες γιορτες!!!!!

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αλλο ενα χαμενο meeting ελεω δουλειας,κριμα :(

Ελπιζω να περασατε πολυ καλα και να συγχωρεσετε αυτους που δεν μπορεσαν να ερθουν.

Link to comment
Share on other sites

να πω και εγώ ότι περάσαμε πολύ όμορφα...χάρηκα ιδιαίτερα που είδα καλούς φίλους και γνώρισα νέα παιδιά...:) να είστε πάντα καλά παίδες και να περνάτε σούπερ..;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (21 Δεκ. 2003 , 23:52)

 

να πω και εγώ ότι περάσαμε πολύ όμορφα...χάρηκα ιδιαίτερα που είδα καλούς φίλους και γνώρισα νέα παιδιά...:) να είστε πάντα καλά παίδες και να περνάτε σούπερ..;)

p.s : Μάνο thanks a lot για τα ωραία μπλουζάκια.. :)

 

ωραία !@#$%^ έκανα... :o :rolleyes: αντί για edit πάτησα quote.. :rolleyes: :wacko: :o

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (21 Δεκ. 2003 , 23:52)

 

να πω και εγώ ότι περάσαμε πολύ όμορφα...χάρηκα ιδιαίτερα που είδα καλούς φίλους και γνώρισα νέα παιδιά...:) να είστε πάντα καλά παίδες και να περνάτε σούπερ..;)

 

Νίκο εσένα δεν σε γνώρισα.

Ξέρεις ποιος φορούσε ένα μπουφάν που ήταν Siemens-McLaren Mercedes?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος OverClocker (21 Δεκ. 2003 , 23:58)

 

Νίκο εσένα δεν σε γνώρισα.

Ξέρεις ποιος φορούσε ένα μπουφάν που ήταν Siemens-McLaren Mercedes?

 

 

δυστυχώς και εγώ δεν σε πήρα χαμπάρι μέσα στον πανικό ... :o την επόμενη φορά σίγουρα θα γνωριστούμε.. ;)

το μπουφάν (το οποίο και θα καβατζώσω κάποια στιγμή.. :o :rolleyes: ) το φορούσε ο αγαπητός φίλος skarabaios... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Nikos_s3 (22 Δεκ. 2003 , 00:02)

 

δυστυχώς και εγώ δεν σε πήρα χαμπάρι μέσα στον πανικό ... :o την επόμενη φορά σίγουρα θα γνωριστούμε.. ;)

το μπουφάν (το οποίο και θα καβατζώσω κάποια στιγμή.. :o :rolleyes: ) το φορούσε ο αγαπητός φίλος skarabaios... :)

 

Το ελπίζω....

όχι ρε γμτ και ήθελα πολύ να τον γνωρίσω αλλά είχα πιάσει μια συζήτηση και ξέχασα μετά να ρωτήσω ποιος ήταν :(

Που καθόσουν?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι που γιά μιά ακόμα φορά γνώρισα καταπληκτικά κινητά (ονόματα δεν λέμε..., ε R.I.P. :whistle: ) και υπέροχους νέους αλλά και παλιότερους φίλους.... :D

 

Το μέρος πολύ καλό, αν και οι αποστάσεις μαζί με την δυνατή μουσική δεν ήταν ότι ιδανικότερο, και λυπάμαι που δεν μπόρεσα να μιλήσω με όλους σας, έτσι όπως θα ήθελα.... :rolleyes:

 

Ευχαριστούμε τον Μάνο γιά τα υπέροχα....πλην καλοκαιρινά μπλουζάκια!!! :)

 

Vampyre, καλή η ταινία....; :p

 

Πιστεύω στο επόμενο meeting να γνωρίσω και άλλους υπέροχους φίλους... :happy:

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια τέλεια τέλεια!!!!!!! Πέρασα πολύ καλά! Όλα πολύ καλά παιδιά κι ευγενικά. Δεν πρόλαβα να σας γνωρίσω όλους βέβαια αλλά its ok!

 

 

Valder the Saiyan

www.valder.tk

Η νεα εποχή έφτασε!

Επίσης επισκεφθείτε το forum μας! Όλοι μια παρέα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος christ-k (22 Δεκ. 2003 , 00:41)

 

Ευχαριστούμε τον Μάνο γιά τα υπέροχα....πλην καλοκαιρινά μπλουζάκια!!! :)

 

 

Να σε ευχαριστήσω και εγώ :) :)

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εξεπείτηδες τα λέτε για να ζηλεύουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι που δεν ήρθαμε.. το επόμενο meeting σε ορεινό χωρίο της Αρκαδίας! :mad:
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MiKe-Dee (22 Δεκ. 2003 , 00:58)

 

Εξεπείτηδες τα λέτε για να ζηλεύουμε όλοι εμείς οι υπόλοιποι που δεν ήρθαμε.. το επόμενο meeting σε ορεινό χωρίο της Αρκαδίας! :mad:

 

νια νια νια νια...εμει πηραμε μπλουζάκια πήραμε μπλουζάκια :p :p

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

geia sas paides meta apo afto to sxetika kalo meeting apoktisate neo melos! nai emena mia panemorfi psonara kai sis tou hunk. :!: pantws mia paraklhsh to epomeno na einai pio konta sto home mou me skotonei h diadronh.Exoume kai meis flocaffee xerete kai dipla sth thalassa...Pantos perasa kala kai phra kai mplouzaki an kai den eimoun melos thanks...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...