Jump to content

2o Athens myPhone Meeting


vampyre
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

1.opoios den kserei pws na erthei as parei sto 185 na rwthsei..

2.merikoi gnwrizomaste hdh opote den yparxei problhma...

3.perastika porcupine kai overclocker

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 327
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fabo114 (17 Δεκ. 2003 , 15:50)

 

Eπισης ξερετε πως μπορω να ερθω απο Κυψελη? απο εδω περνανε το 2,4,9 τρολλεϋ και 022,036,035,622 λεωφορεια....

Πάρε τον philipBRAZIL και ελάτε μαζί. Μένει Δροσοπούλου.

Πάντωs βρε παιδιά, ήμαρτον. Ακούω πολλούs απο εσάs και ρωτάτε πωs απο προάστειο η απο γειτονιά τηs Αθήναs, θα πάτε στην κηφησίαs δηλαδή πάλι στην Αθήνα. Εγώ μικρότεροs άρπαζα το λεοφωρείο και πήγαινα όπου ήθελα χωρίs να πελαγώνω έτσι. Και μένω κοντά στην Ραφήνα,30 χλμ. απο Αθήνα και όχι αμπελόκηπουs η Αγία, η Κυψέλη.

Επίσηs, πώs και ρωτάτε μέσα στο myphone, για τον τρόπο που θα έρθετε;

Δεν ρωτάτε του γνωστούs σαs η τουs δικούs σαs που προφορικά θα σαs πούν πολύ πιο απλούστερα και επεξηγηματικά, πωs θα κατευθυνθήτε καλλύτερα; ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fabo114 (17 Δεκ. 2003 , 15:50)

 

Pε παιδια γιατι να μην βαλει οποιος εχει μπλουζακι myphone/unwired ?

Μην γινει κανενα λαθος και ρεζιλευτουμε....:p

 

Eπισης ξερετε πως μπορω να ερθω απο Κυψελη? απο εδω περνανε το 2,4,9 τρολλεϋ και 022,036,035,622 λεωφορεια....

 

 

Perneis to 622 kai kateveneis sth stash Evangelismos (einai apenanth apo to Hilton) opos eisai sth stash, pernas mesa apo to Parko kai vgeneis sth Vassileos Konstantinou (h noiti ey8eia ths Vassilissis Sofias pigenontas pros Kallimarmaro) ekei sinantas thn E8niki Pinako8iki (ena megalo grizo bliax! ktirio :p ) opou exei mia stasi leoforion, apo ekei perneis to 550 (Delta Falirou, Kifissia nomizo pos leei) kai kateveneis sto Maroussi amesos meta ta ktiria ths Vodafone kai ths Cosmote PRIN ton komvo me thn Attiki Odo kai ta ktiria tou OTE kai ths Telestet opou ekei 8a vreis ta Goody's kai akrivos apo piso tous ta Flocafe' :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (17 Δεκ. 2003 , 18:05)

 

Πάντωs βρε παιδιά, ήμαρτον. Ακούω πολλούs απο εσάs και ρωτάτε πωs απο προάστειο η απο γειτονιά τηs Αθήναs, θα πάτε στην κηφησίαs δηλαδή πάλι στην Αθήνα. Εγώ μικρότεροs άρπαζα το λεοφωρείο και πήγαινα όπου ήθελα χωρίs να πελαγώνω έτσι. Και μένω κοντά στην Ραφήνα,30 χλμ. απο Αθήνα και όχι αμπελόκηπουs η Αγία, η Κυψέλη.

Επίσηs, πώs και ρωτάτε μέσα στο myphone, για τον τρόπο που θα έρθετε;

Δεν ρωτάτε του γνωστούs σαs η τουs δικούs σαs που προφορικά θα σαs πούν πολύ πιο απλούστερα και επεξηγηματικά, πωs θα κατευθυνθήτε καλλύτερα; ;)

 

Ένα περίεργο πράγμα! :confused:

Θα συμφωνήσω μια φορά με τον Videomix! :p

Εγώ ρε παιδιά θα έρθω από Θεσ/νίκη (λέμε τώρα :D ) και εσείς δεν μπορείτε να μετακινηθείτε σε μια πόλη;

Είστε σοβαροι;;;;; :down:

Link to comment
Share on other sites

Άλλο ένα δρομολόγιο που ίσως βολέψει αρκετούς είναι ο ηλεκτρικός....Κατεβαίνετε στάση Μαρούσι και από εκεί ειναι κανένα τέταρτο με τα πόδια ή παίρνετε ένα ταξί με την ελάχιστη χρέωση.... ;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (17 Δεκ. 2003 , 18:16)

 

Ένα περίεργο πράγμα! :confused:

Θα συμφωνήσω μια φορά με τον Videomix! :p

Εγώ ρε παιδιά θα έρθω από Θεσ/νίκη (λέμε τώρα :D ) και εσείς δεν μπορείτε να μετακινηθείτε σε μια πόλη;

Είστε σοβαροι;;;;; :down:

 

 

Oxi gia na to penefto, alla gnorizo na metakini8o me ekseretiki anesi toulaxiston sto 95% tou Lekanopediou, kai ayto giati apo mikros meletousa xartes klp. (nai, h geografia itan ena apo ta agapimena mou ma8imata :) ) alla kai epidi tolmousa kai eperna tous dromous apsifontas apostaseis klp. (h megaliteri diadromh pou exo kanei thn A8hna einai Tzitzifies - Ilissia me ta podia, nyxta, anevenontas apo th Syggrou xoris oute mia dekara sth tsepi, epidi efaga ta lefta mou pio noris... :p ) simera pleon den exo kanena provlima na metakini8o opoudipote sto lekanopedio kai oxi mono, martiras mou o MsK, pou nai men aytos odigaei alla ego tou kano ton ...ksenago :p

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να υπενθυμίσω πως κάποιοι που ενδεχομένως μένουν κοντύτερα θα πρέπει να συνεννοηθούν με το κατάστημα γιά να κλείσουν τραπέζια γιά τα άτομα που τελικά θα έρθουν, γιά να είναι ενωμένα τα τραπέζια και στο ίδια περιοχή.....και φυσικά να πάνε νωρίτερα. :)

 

Ακούμε εθελοντές..... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johner (17 Δεκ. 2003 , 18:16)

 

Ένα περίεργο πράγμα! :confused:

Θα συμφωνήσω μια φορά με τον Videomix! :p

Εγώ ρε παιδιά θα έρθω από Θεσ/νίκη (λέμε τώρα :D ) και εσείς δεν μπορείτε να μετακινηθείτε σε μια πόλη;

Είστε σοβαροι;;;;; :down:

 

Και εγώ θα συμφωνήσω για την αλλαγή του συλβέστερ με την νέα φώτο,http://homepages.pathfinder.gr/Johner1/8.jpg διοτι δεν σου κρύβω πωs όποτε τον έβλεπε η σκύλα μου η Αλίσα (rotweiler) ήθελε να τον μεζεδιάσει. :p

Πάντωs με αδικείs, διοτι οι διαφωνίεs οι χοντρέs ανάγονται προ διμήνου νομίζω.

Eκτόs και εαν το τελευταίο διάστημα, απλά δεν τιs διατυπώνειs. Οπότε, απο κοντά στο meeting. ;)

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Άλλο ένα δρομολόγιο που ίσως βολέψει αρκετούς είναι ο ηλεκτρικός....Κατεβαίνετε στάση Μαρούσι και από εκεί ειναι κανένα τέταρτο με τα πόδια ή παίρνετε ένα ταξί με την ελάχιστη χρέωση.... ;)

 

an den exoun apergia pali oi tarifes:!:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έρθω... και αν έρθω θα φέρω μαζί μου και δώρα - για όλους - κάτι σαν τον Αη Βασίλη ένα πράμα. Φυσικά, λόγω των ημερών οι υποχρεώσεις μου είναι πολλές... το ίδιο και του τύπου που ασχολείται με την εκτύπωση των t-shirts (περιορισμένα αντίτυπα) που θα μοιραστούν εντελώς δωρεάν εκείνη την ημέρα...

 

Απλά ελπίζω να προλαβω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Επίσης να υπενθυμίσω πως κάποιοι που ενδεχομένως μένουν κοντύτερα θα πρέπει να συνεννοηθούν με το κατάστημα γιά να κλείσουν τραπέζια γιά τα άτομα που τελικά θα έρθουν, γιά να είναι ενωμένα τα τραπέζια και στο ίδια περιοχή.....και φυσικά να πάνε νωρίτερα. :)

 

Ακούμε εθελοντές..... :rolleyes:

 

perimeneis na pw oti tha paw egw?:D:D

nomizw oti exei gnwstous o vampyre sta flocafe..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (17 Δεκ. 2003 , 20:46)

 

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έρθω... και αν έρθω θα φέρω μαζί μου και δώρα - για όλους - κάτι σαν τον Αη Βασίλη ένα πράμα. Φυσικά, λόγω των ημερών οι υποχρεώσεις μου είναι πολλές... το ίδιο και του τύπου που ασχολείται με την εκτύπωση των t-shirts (περιορισμένα αντίτυπα) που θα μοιραστούν εντελώς δωρεάν εκείνη την ημέρα...

 

Απλά ελπίζω να προλαβω :)

 

Tώρα θα ανέβουν κατακόρυφα οι συμμετοχέs.http://www.langkawi.dk/r67.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος MsK (17 Δεκ. 2003 , 20:46)

 

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έρθω... και αν έρθω θα φέρω μαζί μου και δώρα - για όλους - κάτι σαν τον Αη Βασίλη ένα πράμα. Φυσικά, λόγω των ημερών οι υποχρεώσεις μου είναι πολλές... το ίδιο και του τύπου που ασχολείται με την εκτύπωση των t-shirts (περιορισμένα αντίτυπα) που θα μοιραστούν εντελώς δωρεάν εκείνη την ημέρα...

 

Απλά ελπίζω να προλαβω :)

Δεν φεύγουμε...αν δεν έρθεις και φυσικά όχι γιά τα μπλουζάκια!!! :rolleyes:

perimeneis na pw oti tha paw egw?

nomizw oti exei gnwstous o vampyre sta flocafe..

Δεν ήθελα να στο πω άμεσα....αλλά βλέπω το έπιασες!!! :whistle: :p

Είναι γεγονός πως ένα σημαντικό μέρος της επιτυχίας του προηγούμενου meeting οφειλόταν σε σένα! :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hunk (17 Δεκ. 2003 , 21:30)

 

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

christ-k ta parales kai tha me kaneis na kokkinisw..:p

 

Καλύτερα να επαναλάβεις το "ατόπημα" !!! ;) :p

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την christ-k

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος hunk (17 Δεκ. 2003 , 21:30)

 

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

christ-k ta parales kai tha me kaneis na kokkinisw..:p

 

Καλύτερα να επαναλάβεις το "ατόπημα" !!! ;) :p

 

to "atophma" opws les to ekana giati emena konta so renth.gia na paw sta flocafe sto marousi thelw miamish wra peripou..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως κάποιος πρέπει να το κάνει....και μάλιστα καλό θα ήταν μιά μικρή παρέα....ενώ κάποιοι να ενημερώσουν και σχετικά νωρίτερα το κατάστημα!

 

Σκεφτείτε το....

Link to comment
Share on other sites

Οποιος μπλέκεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες. :whistle:

 

Αντε και μου γεμίσατε το thread άσκοπα μηνύματα..ταστεράκηδες. :p

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vampyre (17 Δεκ. 2003 , 22:35)

 

Οποιος μπλέκεται με τα πίτουρα τον τρώνε οι κότες. :whistle:

 

Αντε και μου γεμίσατε το thread άσκοπα μηνύματα..ταστεράκηδες. :p

 

Όσα δεν φτάνει η αλεπού, τα κάνει.....ταστεράκια!!! :p :p

 

Το δεντράκι μου το έψαχνα σε όλα τα δάση του εξωτερικού και τελικά το βρήκα....!!! :whistle:

 

Κάτω τα χέρια σας, ζηλόφθονοι...... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οι συμετοχές έχουν φτάσει αισίως τις 39 (το ποστ μου 2 σελίδες πριν είναι ενημερωμένο). B there!

Όσο για τα τραπέζια ο vampyre έχει τα μέσα, μην ανυσηχείτε! :p

[imgalign]http://www.rigasplastika.gr/nicolas/320ci.jpg[/imgalign]

rigasnic :: The ex-night shift ::

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SIE-S55/20 UP.Browser/6.1.0.5.c.6 (GUI) MMP/1.0)

 

Αρχικό μήνυμα από τον/την rigasnic

Οι συμετοχές έχουν φτάσει αισίως τις 39 (το ποστ μου 2 σελίδες πριν είναι ενημερωμένο). B there!

Όσο για τα τραπέζια ο vampyre έχει τα μέσα, μην ανυσηχείτε! :p

 

8a einai oi mods tou myphone ekei?

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...