Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόνο που δουλεύει μόνο όταν έχεις σε κανονική rip μορφή ολόκληρο το κομμάτι και απλά δεν έχεις τον καλλιτέχνη - τίτλο. Δεν θα δουλέψει με μια ηχογράφηση ας πούμε.. Ακόμη και όταν είναι ολόκληρο το κομμάτι ηχογραφημένο.

Μάλλον κάνεις κάτι λάθος.Το έχω κάνει αλλιώς δεν θα το έλεγα.η ηχογράφηση ήταν σχετικά καλής ποιότιτας και σχεδον ολόκληρο το τραγούδι και μου το βρήκε...

 

Όπως και να έχει πάντως...ακόμα πάνε με τον κλασσικό τρόπο ^^^^ :D

no sig...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το τραγουδι της βιταλη που λεει "κυριε αστυφυλακα για κανε μας τη χαρη βγαλε το καπελο σου και κοιτα το φεγγαρι......" πως λεγεται?

και ενα ακομη αυτο που λεει καπως ετσι ".....το σακακι το διπλοσταυροκουμποτο........" ποιος το λεει και πως λεγεται

Link to comment
Share on other sites

το τραγουδι της βιταλη που λεει "κυριε αστυφυλακα για κανε μας τη χαρη βγαλε το καπελο σου και κοιτα το φεγγαρι......" πως λεγεται?

και ενα ακομη αυτο που λεει καπως ετσι ".....το σακακι το διπλοσταυροκουμποτο........" ποιος το λεει και πως λεγεται

 

Ελένη Βιτάλη - Κύριε αστυφύλακα

Σπύρος Ζαγοραίος - Το ριγέ σακάκι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ena hiphop rnb sugkrothma ellhniko pws legete?tamran,tagram?

ena videoclip psaxnw pou sumetexoun k autoi..to videoclip einai kalogurismeno,akriba cars,skafh k kopeles..

peite mou k merika emporika gr rnb ektos apo to kane ntou,oloi mazi...

Link to comment
Share on other sites

ena hiphop rnb sugkrothma ellhniko pws legete?tamran,tagram?

 

 

 

Tang Ram λεγονται...

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Daddy Yankee feat.Fergie - Impacto

Ευχαριστώ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ,φίλε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mια βοήθεια για ένα τραγούδι που άκουσα σήμερα. Η μουσική είναι σαν να παίζει από γραμμόφωνο και στο τραγούδι πολύ συχνά επαναλαμβάνεται το "I could never be the one"

 

Ξέρω δν βοηθά και πολύ αλλά μήπως έχετε καμιά ιδέα? Ευχαριστώ :)

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Mια βοήθεια για ένα τραγούδι που άκουσα σήμερα. Η μουσική είναι σαν να παίζει από γραμμόφωνο και στο τραγούδι πολύ συχνά επαναλαμβάνεται το "I could never be the one"

 

Ξέρω δν βοηθά και πολύ αλλά μήπως έχετε καμιά ιδέα? Ευχαριστώ :)

Ομολογώ ότι η περιγραφή δε βοηθά, αλλά μόλις το διάβασα μου ήρθε το τραγούδι White Town - Your woman

 

Sample

 

(Αν είναι όντως αυτό θα πάω να γίνω μέντιουμ :cool:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ομολογώ ότι η περιγραφή δε βοηθά, αλλά μόλις το διάβασα μου ήρθε το τραγούδι White Town - Your woman

 

Sample

 

(Αν είναι όντως αυτό θα πάω να γίνω μέντιουμ :cool:)

 

Nα πας!! Θα βγάλεις λεφτά :lol:

 

Αυτό είναι, ευχαρτιστώ πολύ :D

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω απεγνωσμενα αυτο το κομματι. http://w14.easy-share.com/11968281.html

 

οποιος το ξερει ας μου δωσει τιτλο/καλλιτεχνη πλσσσσσσσσσσσ

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ψαχνω απεγνωσμενα αυτο το κομματι. http://w14.easy-share.com/11968281.html

 

οποιος το ξερει ας μου δωσει τιτλο/καλλιτεχνη πλσσσσσσσσσσσ

 

Με πολύ μεγάλη επιφύλαξη αυτόν που ραπάρει τον θυμάμαι σ'ένα τραγούδι που είπαν ο Νίβο και τα ημισκούμπρια μαζί,πρέπει εδώ και λίγο καιρό να έχει αρχίσει σόλο καριέρα γιατί έχω δει και κάτι βίντεο κλιπ.Επίσης πρέπει να έπαιζε στο Mega στη σειρά 10 λεπτά κήρυγμα όπου και εκεί ράπαρε κάποιες φορές.Δεν ξέρω όνομα και δεν είμαι καθόλου σίγουρος,sorry..:(

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρεται ένα τραγούδι με τους εξής στίχους: Πάλι χτυπάνε καμπάνες για εμάς, καμπάνες λύπης και όχι χαράς.

 

Νίκος Νομικός - Τηλεφωνητής

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...