Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σας ευχαριστώ όλους ρε παιδιά για την βοήθεια και συγκεκριμένα lediaquaan έπεσες σε ΟΛΑ μέσα, το τραγούδι το λένε οι Flunk (οι οποίοι βγάζουν και καινούργιο δίσκο όπου να'ναι..:) ) και η πρόταση πολύ ωραία,μου θύμισε κάτι σε Μανιακούς Ιερείς των Δρόμων (Manic Street Preachers):) .DesertSmisSRaiN δεν είναι Bextor φίλε μου,ήταν πιο παλιό από αυτό και καθαρά disco σαν να το τραγουδούσαν πολλοί τυπάδες μαζί..σαν τους Kc & the sunshine band.Captum αυτό είναι,thanks again:)
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

tsatse αυτό το τραγούδι επειδή ανέφερες σειρά, παιζόταν στο "Η ζωή μας μια βόλτα"το οποίο ήμουν και φανατικός τηλεθεατής αυτού.Γενικότερα ο Παπακαλιάτης στα σήριαλ που έχει γράψει το σενάριο γίνονται extreme πράγματα, να αναφέρω ακόμα (το έψαχνα για αρκετά λεπτά και το βρήκα)έπαιζε και η Φιλαρέτη Κομνηνού (στο σήριαλ η αγωνία ήρθε τότε που διαπίστωσε οτι είχε καρκίνο..)....!

 

Το τραγούδι αν δεν απατώμαι πήγαινε έτσι...Στα μισά του δρόμου,κάνω τον σταυρό μου Αχ να σε χαρώ...κτλ.

*Redmi Pro!*:O
Link to comment
Share on other sites

DesertSmisSRaiN δεν είναι Bextor φίλε μου,ήταν πιο παλιό από αυτό και καθαρά disco σαν να το τραγουδούσαν πολλοί τυπάδες μαζί..σαν τους Kc & the sunshine band.Captum αυτό είναι,thanks again:)

 

Έχεις άλλα στοιχεία για το dancefloor; Έλεγε και άλλα το ρεφρέν, ή μόνο αυτό επαναλάμβανε; Υπό κανονικές συνθήκες θα έπρεπε να μου θυμίζει κάτι, αλλά... :worry:

Link to comment
Share on other sites

mhpws einai to "don't stop till you get enough tou michael jackson"?

 

Μπα όχι,είχε παίξει πριν 3 βδομάδες περίπου σε ένα trailer του Γιάννη του όμορφου και χτες το άκουσα σε μία εκπομπή της EΡΑ κατα τις 9 το βράδυ..θα προσπαθήσω να βρω sample

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μιας και είπε ο φίλος Γιάννης ο όμορφος,γνωρίζει κανείς τραγούδι (είχε παίξει στο τέλος του γιάννη του όμορφου)που να λέει djbudge my star...!
*Redmi Pro!*:O
Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/34484943/21_30_08.wav
http://rapidshare.com/files/34485072/tell_me_that_she_want_you18_43_01.wav

καποιος αυτα?

 

Tο δεύτερο είναι ρεμιξ του "Like the way I do" της Melissa Etheridge (πολύ καλό). Δυστυχώς δεν ξέρω ακριβώς ποιο.

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/34484943/21_30_08.wav
http://rapidshare.com/files/34485072/tell_me_that_she_want_you18_43_01.wav

καποιος αυτα?

Το πρωτο το ψαχνω και εγω!! Το εχω ακουσει εδωκαι πολυ καιρο!!:)

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/34484943/21_30_08.wav
http://rapidshare.com/files/34485072/tell_me_that_she_want_you18_43_01.wav

καποιος αυτα?

 

Το πρώτο Fish Go Deep Feat Tracey K-The Cure And The Cause (Dennis Ferrer Remix)

 

Νομίζω ότι βρήκα κ το remix του Lessons in Love που έψαχνες. Το βρήκα με το όνομα level 42 - lessons in love (d76 more vocal remix), αλλά δεν νομίζω ότι είναι σωστό. Αν θες άλλη βοήθεια, pm me.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ζητησω κι εγω κατι?

Το ξερω οτι ειναι καπως γενικό, αλλά αν καταλαβει καποιος ποιο τραγουδι εννοώ θα με βοηθούσε πολύ. Παίζεται συχνα στο ραδιο το τελευταιο καιρο, δεν εχω προσεξει στιχο, τραγουδαει ενας αντρας και παει καπως . sheeee she she she sha nooooo... she she she sano....

 

δεν ειναι αυτος ο στίχος βέβαια, απλά έτσι μου ακούγεται

Link to comment
Share on other sites

Να ζητησω κι εγω κατι?

Το ξερω οτι ειναι καπως γενικό, αλλά αν καταλαβει καποιος ποιο τραγουδι εννοώ θα με βοηθούσε πολύ. Παίζεται συχνα στο ραδιο το τελευταιο καιρο, δεν εχω προσεξει στιχο, τραγουδαει ενας αντρας και παει καπως . sheeee she she she sha nooooo... she she she sano....

 

δεν ειναι αυτος ο στίχος βέβαια, απλά έτσι μου ακούγεται

 

 

Μήπως εννοείς The House Of Love - Shine On ;;;:confused: Με κάθε επιφύλαξη βέβαια...:O

Link to comment
Share on other sites

Μήπως εννοείς The House Of Love - Shine On ;;;:confused: Με κάθε επιφύλαξη βέβαια...:O

 

Ε ναι λοιπον! Αυτο έψαχνα! Ένα σου λέω μόνο, σε προσκυνώ! Σε ευχαριστώ πααααααααααααρα πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο Fish Go Deep Feat Tracey K-The Cure And The Cause (Dennis Ferrer Remix)

 

Νομίζω ότι βρήκα κ το remix του Lessons in Love που έψαχνες. Το βρήκα με το όνομα level 42 - lessons in love (d76 more vocal remix), αλλά δεν νομίζω ότι είναι σωστό. Αν θες άλλη βοήθεια, pm me.

 

το 2ο το βρηκα..ειναι το Level 42-Lessons in Love (Buick Project Mix) !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια φίλη μου ψάχνει για τον τίτλο του τραγουδιού του Σάκη Ρουβά (μπλιαχ) που λέει " γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου το χω βρει σε σένα ναι ψυχή μου..." Πώς λέγετε; Με έχει πρήξει! :p
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια φίλη μου ψάχνει για τον τίτλο του τραγουδιού του Σάκη Ρουβά (μπλιαχ) που λέει " γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου το χω βρει σε σένα ναι ψυχή μου..." Πώς λέγετε; Με έχει πρήξει! :p

 

Το τραγούδι αυτό το λέει κανονικά η Δέσποινα Βανδή και έχει τίτλο "Οτι ονειρευόμουν" (αν δεν κάνω λάθος)

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον είναι κάποιο ρεμιξ των 2-4 Groοves τελικά.

Για τσέκαρε από εδώ ποιο είναι.

 

thanks boy,αλλα δεν ειναι κανενα απο αυτα..ειναι χαρακτηριστικα πολυ πιο δυνατο απ ολα αυτα που χει στο λινκ!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...