Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις ποιοι λενε ενα τραγουδι που λεει "γεια σου,γεια σου..."?:blink: Μια γυναικα και ενας αντρας ειναι.

 

Δημήτρης Κοργιαλάς

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξερει κανεις ποιοι λενε ενα τραγουδι που λεει "γεια σου,γεια σου..."?:blink: Μια γυναικα και ενας αντρας ειναι.

 

Ο πιο καλός τραγουδιστής από Δημήτρη Κοργιαλα (επανεκτέλεση είναι)

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

ioanna_io kai Ryback3 thanks a lot :)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=33852&dateline=1200936946

 

 

Εντάξει,το ξέρω οτι είμαι πολύ ωραίο παιδί.Αλλά ηρεμήστε και εσείς λίγο,κορίτσια..

Link to comment
Share on other sites

DJ Aligator - Mosquito ??

Παρεμπιπτόντως το videoclip είναι gtp..:lol:

 

Όχι, δεν είναι αυτό :(

Για αποκριάτικο μου κάνει αυτό που λέω...

Καμιά άλλη ιδέα???

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!

Θα ήθελα -αν ξέρει κανείς- να μου πει πως λέγεται η ξένη εκτέλεση του τραγουδιού "ιστορία αγάπης" που λένε εκείνοι οι 3 τύποι (φίλοι για πάντα νομίζω λέγετε το συγκρότημα)! :)

Τη διαφημίζει και σε μια συλλογή του compact disk clyb (?)!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

kalhspera paidia!

ti kanete?thelw vohtheia an mporeite vevaia...

 

twra pou phgaina spiti mesa sto taxi akousa ena tragoudi pou leei synexeia super model super model

make some love

keep on trying kai kati tetoia.auta mporesa na sugrathsw.:cry:

nomizw k o titlos tou einai super model.xerete poios to leei?antras einai.

 

aaa k an xerete kanena pou epaize sth seira 'duo meres mono' k eidika :!: auto sto teleutaio epeisodio pou htan h tzina alimonou mesa sto bar,psilobitaki.

sas parakalw to latrepsa:( :(

 

euxaristw polu!:D

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα!

Θα ήθελα -αν ξέρει κανείς- να μου πει πως λέγεται η ξένη εκτέλεση του τραγουδιού "ιστορία αγάπης" που λένε εκείνοι οι 3 τύποι (φίλοι για πάντα νομίζω λέγετε το συγκρότημα)! :)

Τη διαφημίζει και σε μια συλλογή του compact disk clyb (?)!

 

Alain Souchon - Foule Sentimentale

Κι επιτέλους ας σταματήσουν να "καθαρίζουν" τα παλιά τραγούδια έτσι!

 

Σε ανάλογο επίπεδο σε μερικά χρόνια θα λένε: Ρε παιδιά, εκείνο το τραγούδιο της Βίσσυ "το ξέρω θα'ρθεις ξανά" άκουσα οτι το έκανε διασκευή και η Barbra Streisand!!

 

ΥΣ. Δεν το λέω για σένα που ρώτησες, απλά στο γενικό πλαίσιο που υπάρχουν τόσες επανεκτελέσεις και δεν ασχολείται ο κόσμος ποιό/-ά είναι η παλαιότερη που συνήθως είναι και η καλύτερη και χάνεται...

Link to comment
Share on other sites

Alain Souchon - Foule Sentimentale

Κι επιτέλους ας σταματήσουν να "καθαρίζουν" τα παλιά τραγούδια έτσι!

 

Σε ανάλογο επίπεδο σε μερικά χρόνια θα λένε: Ρε παιδιά, εκείνο το τραγούδιο της Βίσσυ "το ξέρω θα'ρθεις ξανά" άκουσα οτι το έκανε διασκευή και η Barbra Streisand!!

 

ΥΣ. Δεν το λέω για σένα που ρώτησες, απλά στο γενικό πλαίσιο που υπάρχουν τόσες επανεκτελέσεις και δεν ασχολείται ο κόσμος ποιό/-ά είναι η παλαιότερη που συνήθως είναι και η καλύτερη και χάνεται...

Thanks φίλε μου! :happy:

(Πάντως και για μένα να το έλεγες (:p ), εγώ δεν είπα ότι το πρωτοείπαν οι 3 εκείνοι τύποι... Απλά δεν ήξερα την παλιότερη εκτέλεση :happy: )!

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Thanks φίλε μου! :happy:

(Πάντως και για μένα να το έλεγες (:p ), εγώ δεν είπα ότι το πρωτοείπαν οι 3 εκείνοι τύποι... Απλά δεν ήξερα την παλιότερη εκτέλεση :happy: )!

 

Γιαυτό ακριβώς δεν το είπα για σένα ;)

Link to comment
Share on other sites

Ο τραγουδιστής λέγεται Jamie Lewis,αλλά το πλήρες όνομα του τραγουδιού είναι Jamie Lewis & Dj Pippi Feat. Kim Cooper - So Sexy ,το οποίο φυσικά κυκλοφορεί σε πολλά και διάφορα remix

ευχαριστω πολυ να σαι καλα

Link to comment
Share on other sites

παδια..ενα σχετικα παλιο τραγουδι π το λεει κοπελα κ παει καπως ετσι(μην με παρεξηγησετε για τα λογια γιατι δεν τα προσεχα,απλα μου κολησε τωρα κ το σιγοτραγουδαω)

 

baby i believe...before ..(ετσι αρχιζει)

και το ρεφρεν

i (tsiki? :P) so long, i tsiki feel fine,i tsiki for everything...

 

i tsiki so good..και κατι τετοια.

.ειναι γνωστο!!

ΥΣ μην με βγαλετε το ονομα για το τσικι! :D

Link to comment
Share on other sites

παδια..ενα σχετικα παλιο τραγουδι π το λεει κοπελα κ παει καπως ετσι(μην με παρεξηγησετε για τα λογια γιατι δεν τα προσεχα,απλα μου κολησε τωρα κ το σιγοτραγουδαω)

 

baby i believe...before ..(ετσι αρχιζει)

και το ρεφρεν

i (tsiki? :P) so long, i tsiki feel fine,i tsiki for everything...

 

i tsiki so good..και κατι τετοια.

.ειναι γνωστο!!

ΥΣ μην με βγαλετε το ονομα για το τσικι! :D

 

...

What took you so long?

What took you all night?

What took you forever to see I'm right?

...

 

Emma Bunton - tsiki you so long ή αλλιώς What took you so long.

Στη χαρίζουμε επειδή είσαι μικρός κι επειδή το μαγαζί σήμερα χαρίζει δώρα γενικώς!

Link to comment
Share on other sites

2002GR - Εσύ μου 'πες πως μ'αγαπάς

 

Αυτή είναι η πρώτη εκτέλεση. Σήμερα ήμουν σε ένα μαγαζί κι άκουσα μια κοπελιά να το λέει...

 

Ξέρει κανείς ποια είναι η επανεκτελέστρια; :p

Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

συγχωρείστε με για το τσικι :p :lol:

 

Συγχωρεμένος!:p Να' σαι καλά έλιωσα στο γέλιο :lol: :rotfl:

 

(P.S.ελπίζω να καταλαβαίνεις ότι δεν σε κοροϊδεύω, απλά είχε πολύ γέλιο η φάση και η απάντηση του Arheos :happy: )

It takes no time to fall in love but it takes you years to know what love is...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στο forum!Άκουσα χτές στο Πλαίσιο που είχα πάει να αγοράσω κάτι ένα τραγούδι που μου άρεσε!Δεν θυμάμαι στίχους, αλλά θέτω το ερώτημα, μήπως υπάρχει τρόπος να μάθω τι τραγούδια είχε αναπαράγει χτες το ραδιόφωνο των καταστημάτων Πλαίσιο!:D
Link to comment
Share on other sites

Κοίταξε, εγώ αυτό το κομμάτι δεν το ξέρω απο Everything But The Girl.Αυτό που ζητάς κατα πάσα πιθανότητα είναι το Jask feat. Jocie - Beautiful.Τώρα δε νομίζω να ήταν των Everything But The Girl παλιά.Και άν ήταν θα ήταν γνωστό.Κι εγώ που έψαξα σε καμιά 10αριά [!] album τους στο amazon δεν βρήκα κομμάτι που να λέγεται έτσι.

 

 

Ayto einai to tragoudi. an kai ligo kathysterimena, eyharistw poly. dysthxws omws panta to briskw se remixes enw egw epsahna tin akoustiki ektelesi...

Dulce et decorum est pro sciencia mori.

----------------------------------------------

milan - kountera : 1 - 0

Link to comment
Share on other sites

Ayto einai to tragoudi. an kai ligo kathysterimena, eyharistw poly. dysthxws omws panta to briskw se remixes enw egw epsahna tin akoustiki ektelesi...

Ωπ...Everything But The Girl. My area :)

 

Έχει δίκιο ο confi. Το κομμάτι δεν είναι δικό τους. Δεν ξέρω για ποιό λόγο στο sing365 το έχουν σαν δικό τους, αλλά είναι του/της/των Jask. Αν δεν κάνω λάθος είχε βρει μια acoustic version στο Limewire κάποια στιγμή. Ψάξε εκεί. ;)

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Μηπως ξερετε πως λεγετε ενα ελληνικο τραγουδι που λεει "η ζηλεια αυτη με εχει κουρασει στα ορια μου πλεον εχω φτασει η ζηλεια αυτη με κανει κι αρρωσταινω κοντα σου καθε μερα αργοπεθαινω"

το ξερει κανενας??

honda astrea supra 109 (piston narita 53 cm,kentroforos f200 1o stadio fuego,karmpilater 22ari shark,racing,lastixa veerubber.eksatmisi sebring.xrwma prasino laxani.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε με δύο τραγούδια που άκουσα και μου άρεσαν πολυ;

http://www.sendspace.com/file/tsvfib

και

http://www.sendspace.com/file/3mvdjd

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε με δύο τραγούδια που άκουσα και μου άρεσαν πολυ;

http://www.sendspace.com/file/tsvfib

και

http://www.sendspace.com/file/3mvdjd

το δεύτερο να είναι το Lost- roger sanchez feat.lisa pure

 

το πρώτο το κατέβασα , αλλά δεν παίζει σε μένα :!:

Link to comment
Share on other sites

το δεύτερο να είναι το Lost- roger sanchez feat.lisa pure

 

το πρώτο το κατέβασα , αλλά δεν παίζει σε μένα :!:

1000 ευχαριστώωωωωωωω!!!!!!

Σε μένα πάντως το πρώτο παίζει... Και είναι εκπληκτικό τραγούδι ρε γμτ... (ευτυχώς δεν υπάρχει περίπτωση να μου βγει Paris Hilton όπως την προηγούμενη φορά! :p)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μπορείτε να με βοηθήσετε με δύο τραγούδια που άκουσα και μου άρεσαν πολυ;

http://www.sendspace.com/file/tsvfib

και

http://www.sendspace.com/file/3mvdjd

 

Το sound2 είναι η ιδέα μου ή μοιάζει όντως με το «Just Leave Me» των Box Office;


Link to comment
Share on other sites

1000 ευχαριστώωωωωωωω!!!!!!

Σε μένα πάντως το πρώτο παίζει... Και είναι εκπληκτικό τραγούδι ρε γμτ... (ευτυχώς δεν υπάρχει περίπτωση να μου βγει Paris Hilton όπως την προηγούμενη φορά! :p)

έλα σου χω κ το πρώτο :lol:

 

take that : patience :p

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...