Jump to content

Μουσικές Προτάσεις και Αναζητήσεις! [V]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια ψαχνω δυο τραγουδια. :)

 

1)Αγνωστο τραγουδι1

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.:rolleyes:

 

 

Any ideas?:confused:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 7,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Mια και το θέμα είναι και "Μουσικές Προτάσεις"...έχω να προτείνω ένα καταπληκτικό/μελαγχολικό κομμάτι που έμαθα χάρη στην Cristina...

 

Είναι αυτό που έχει στην υπογραφή της η αγαπητή Cristina ως beloved track: "U-Turn (Lili)" από aaRON...

 

Απλά υπέροχο! Ακούστε το!

 

(Thanks Cristina)

 

Όντως καταπληκτικό!!!! Κι εγώ από εκείνην το έμαθα! Σ'ευχαριστούμε Cristina!

 

+1..

Κορυφαίο τραγούδι :respect:

 

Cristina rocks!

 

ki allo ena apo mena!! Deite k to videoclip.Thank you Cristina!!:up: :up:

 

:O :O :O

Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε... :happy:

Το τραγούδι αυτό ακούγεται στην ταινία «Je vais bien, ne t'en fais pas».

Έχω διαβάσει πολύ καλές κριτικές, αλλά δεν την έχω δει. Αν την δει κάποιος, ας μας πει 2 λόγια... :happy:


Link to comment
Share on other sites

Παιδια ψαχνω δυο τραγουδια. :)

 

1)Αγνωστο τραγουδι1

2)Αγνωστο τραγουδι2

 

Ευχαριστω προκαταβολικα.:rolleyes:

 

1. «Kirpi - The Song» :)


Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! Ψάχνει ένα φιλαράκι μου ένα (πρέπει να είναι) καινούριο κομμάτι. Από ό,τι μου έιπε:

1. Λέει τη λέξη Michelle στο refrain

2. Είναι ψιλο pop reggae rock ή κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παίδες! Ψάχνει ένα φιλαράκι μου ένα (πρέπει να είναι) καινούριο κομμάτι. Από ό,τι μου έιπε:

1. Λέει τη λέξη Michelle στο refrain

2. Είναι ψιλο pop reggae rock ή κάτι τέτοιο.

 

Δεν είναι καινούριο, αλλα ταιριάζει με την περιγραφή, οπότε ίσως να θέλεις αυτό. :)

 

«Andru Donalds - Mishale»

 

Υπάρχει και σε μια reggae εκτέλεση από Tranx-Mission. :)


Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι!!! Ευχαριστώ πολύ κούκλα (αν στη σπάει το "κούκλα" το παίρνω πίσω! :P) Το φιλαράκι μου σε ευχαριστεί και αυτό! (Είναι δίπλα μου τώρα)
Link to comment
Share on other sites

re paidia prepei na eiha xanarotisei, alla epidi den eida fos, xanarotao:O :( xerei kaneis titlo tou tragoudiou <<se sunantisa stin plaz>>:p ?

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Παρακατω τι λεει? "Και φορουσες τυρκουαζ"? :p

 

:lol: yeap.

 

episis gia opoion thelei to kommati pou paizei o alpha gia to tvtiglon einai tou michael buble - feeling good

[sigpic][/sigpic]

I Am, by any practical defintion of the words, foolproof and incapable of error. - HAL9000

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν αγαπητέ Kap, είναι ένα πολύ παλιό τραγούδι, που το έλεγε η Ελενα και ονομάζεται "Σε περιμένω τ' άλλο καλοκαίρι". Δεκαετία του εβδομήντα, αν θυμάμαι καλά.:)
Link to comment
Share on other sites

1)Ενα τραγουδι που λεει: Be my lover και το τραγουδανε οι La Bouche, το ξερει κανεις?:O

 

2)Και ενα ακομα τραγουδι που το τραγουδαει καποια Melanie Sinn ή Synn και σε καποιο σημειο λεει: I sent to you..:)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

1)Ενα τραγουδι που λεει: Be my lover και το τραγουδανε οι La Bouche, το ξερει κανεις?:O

 

La Bouche - Be my lover :)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Reamonn - Tonight (Jam El Mar Remix)

 

Εισαι σιγουρος οτι αυτο ειναι το Remix? Οσο κι αν εψαξα, δεν βρηκα τιποτα που να εχει σχεση με Reamonn, Tonight και Jam El Mar Remix. :( Any ideas?:confused:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

 

2)Και ενα ακομα τραγουδι που το τραγουδαει καποια Melanie Sinn ή Synn και σε καποιο σημειο λεει: I sent to you..:)

 

Melanie C - I turn to you (πρώην Spice Girl)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

La Bouche - Be my lover :)

 

Melanie C - I turn to you (πρώην Spice Girl)

 

Ευχαριστω πολυυυυυυυ!!! :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί θα ξέρετε τον ΚΕΜΑΛ που το έχει πει και αλκίνοος, κάπου άκουσα πως έχει βγει ένα τραγούδι αντίθετο, και μέσα αντι να λέει αυτός ο κόσμος δεν θα αλλάξει ποτέ, λέει οτι θα αλλάξει. το ξέρει κανένας?

 

επίσης ψάχνω ένα, μουσική σκέτη είναι, χορευτικό με ανατολιτικα στοιχεία και λέει συνέχεια ένας-μία (δυνατή φωνή) Ηλι ο λε Ηλι, Ηλι Ο λε ηλί :D

 

Ευχαριστώ!

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

επίσης ψάχνω ένα, μουσική σκέτη είναι, χορευτικό με ανατολιτικα στοιχεία και λέει συνέχεια ένας-μία (δυνατή φωνή) Ηλι ο λε Ηλι, Ηλι Ο λε ηλί :D

 

Ευχαριστώ!

 

Mokka~Leili :p

http://img178.imageshack.us/img178/1052/rainwa8.gif

But I miss you most of all, my darling

When autumn leaves start to fall...

Link to comment
Share on other sites

Hi παίδες!

Ένα τραγουδάκι ( ίσως έντεχνο; ) που τραγουδάει μια γυναίκα και οι στίχοι λένε" πάμε ψηλά, δως'μου φτερά, να σ'ακολουθήσω" το ξέρει κανείς;

 

Επίσης ξαναρωτάω αν ξέρει κανείς ποιός λέει το White Christmas σε μια πιο bitάτη έκδοση...:)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Hi παίδες!

Ένα τραγουδάκι ( ίσως έντεχνο; ) που τραγουδάει μια γυναίκα και οι στίχοι λένε" πάμε ψηλά, δως'μου φτερά, να σ'ακολουθήσω" το ξέρει κανείς;

 

Επίσης ξαναρωτάω αν ξέρει κανείς ποιός λέει το White Christmas σε μια πιο bitάτη έκδοση...:)

 

"Πέτα με ψηλά δωσ' μου φτερά να σ' ακολουθήσω

Πάρε με μακριά δωσ' μου φτερά να σε ξαναβρώ"

Όναρ - Πέτα με ψηλά

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ενα τραγουδι που το λεει γυναικα κ ειναι ψιλοροκ λεει:i am losing my babe,i am losing...you are losing...

αυτο θυμαμαι μονο.

ευχαριστω πολυ

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...