Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] Εφαρμογές v6.1/7.0 & 8.0a


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και βεβαια υπαρχει το AppMan αλλα αυτο μπορεις να το κανεις και κρατωντας πατημενο το πληκτρο του μενου και μετα πας στην εφαρμογη που θες να κλεισεις και πατας το c.

 

 

καλα τοσο ευκολο ηταν; :) βλεπεις πρωταρης σε NOKIA που να το ξερω :D ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

1.Καποιος φίλος , μου έστειλε την εφαρμογή HandyPhotosafe , και μπορώ να πώ είναι πολύ καλή. Απλά θα ήθελα , εαν εχει καποιος όλη τη σειρά με τις εφαρμογές αυτές , για προστασία κειμενου κλπ , να μου τη στειλει αν μπορει στο krmario@hotmail.com. Υπάρχει τετοια εφαρμογή κ για βίντεο ;K κατι αλλο ... Στην εφαρμογή HandyPhotosafe εχει μια επιλογή για χρονικο μπλοκαρισμα 5λεπτα , 1ωρα κλπ... Τί ακριβως ειναι αυτο ;

2.Υπαρχει καποια διαφορά της εφαρμογής Profiexplorer k FExplorer ;Δηλαδή κανουν τα ίδια πράγματα ή οχι ;Με την πρώτη στελνω αρχεια με bt.Με τη δεύτερη γίνεται;

3.Το 7610 σε σχέση με το 6630 στέλνει απο τη "μάνα" του αρχεία midi , jpg, klp ή όχι;Γιατί ένας φίλος μου με 7610 τα στελνει κανονικα απ΄το μενου.Ενώ εγώ με το 6630 μου, εχω στείλει τετοια αρχεία μόνο με το Profiexplorer...

4.Ποιο καλό παιδί θα μου βρεί το λεξικάκι SlovoEd για Ελληνικά-Ιταλικά ;;;Γίνεται προσθηκη λέξεων ή όχι;

 

 

Ευχαριστώ πολύ :o κ sorry για το :wacko:

Link to comment
Share on other sites

επειδη μπερδευτικα λιγο μπορει καποιος να μου επιβεβαιωσει αν αυτα:

 

Oggplay 1.6.2

 

Call Recorder 1.0.1

 

Seleq 1.70

 

ειναι οι σωστες εκδοσεις για nokia 6630 ;

 

 

 

επισης ποια εκδοση του Route66 και του Powerlock ειναι για 6630 ;

 

thanks

Link to comment
Share on other sites

Το seleq δεν νομιζω να ειναι συμβατο.Απο το 7610 και μετα εχει προβληματα.Για το route 66 μια εκδοση εχει βγει και δουλευει μια χαρα στο 6630.Για τα υπολοιπα καλυτερα να σου απαντησει καποιος που θα τα εχει δοκιμασει. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τετοια εφαρμογή κ για βίντεο ;K κατι αλλο ... Στην εφαρμογή HandyPhotosafe εχει μια επιλογή για χρονικο μπλοκαρισμα 5λεπτα , 1ωρα κλπ... Τί ακριβως ειναι αυτο ;

Το 7610 σε σχέση με το 6630 στέλνει απο τη "μάνα" του αρχεία midi , jpg, klp ή όχι;Γιατί ένας φίλος μου με 7610 τα στελνει κανονικα απ΄το μενου.Ενώ εγώ με το 6630 μου, εχω στείλει τετοια αρχεία μόνο με το Profiexplorer...

 

 

Εγω σου εστειλα το Photosafe ;)

 

Η επιλογη για χρονικο μπλοκαρισμα δεν ξερω τι κανει, παντως εγω απλα του εβαλα το συνθηματικο (password) και μετα οτι εικονα του εβαζα την "εκρυβε" κανονικα...

 

Δυστυχως μονο με το profiexplorer μπορουμε ολοι να στελνουμε τετοια αρχεια... Το εχουν "κλειδωσει" το 6630 οπως εκαναν και στις τελευταιες εκδοσεις του 6600 :(

Link to comment
Share on other sites

επειδη μπερδευτικα λιγο μπορει καποιος να μου επιβεβαιωσει αν αυτα:

 

Oggplay 1.6.2

 

ειναι οι σωστες εκδοσεις για nokia 6630 ;

 

 

 

επισης ποια εκδοση του Powerlock ειναι για 6630 ;

 

thanks

 

Oggplay 1.6.2 και Powerlock 1.03 δουλεύουν μια χαρά στο 6630 :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

4.Ποιο καλό παιδί θα μου βρεί το λεξικάκι SlovoEd για Ελληνικά-Ιταλικά ;;;Γίνεται προσθηκη λέξεων ή όχι;

 

 

Ευχαριστώ πολύ :o κ sorry για το :wacko:

 

Για SlovoEd (Ελληνικά) πήγαινε http://nokia-6600-software.epocware.com/SlovoEd/Greek.html και κατέβασε ό,τι θες ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

nickvog

Για SlovoEd (Ελληνικά) πήγαινε http://nokia-6600-software.epocware...voEd/Greek.html και κατέβασε ό,τι θες

 

Βασικά , εννοούσα free ... :o

 

sadiagraxa

Εγω σου εστειλα το Photosafe

 

Η επιλογη για χρονικο μπλοκαρισμα δεν ξερω τι κανει, παντως εγω απλα του εβαλα το συνθηματικο (password) και μετα οτι εικονα του εβαζα την "εκρυβε" κανονικα...

 

Βρήκα τί κανει η επιλογή για το μπλοκαρισμα.

Εάν εχεις ανοιξει το προγραμμα κ βλεπεις τις κρυμμενες σου φωτογραφίες κ θεσεις όριο μπλοκαρίσματος 5 λεπτά , τότε αν αφησεις το κινητό σου χωρίς να κανεις κατι για 5 λεπτά , επιστρεφει στην οθονη που σου ζητάει κωδικό.

Ωραίο είναι...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά , εννοούσα free ... :o

 

 

Το πρόγραμμα φίλε μου είναι όντως free, τα λεξικά όμως θέλουν "ξεκλείδωμα" (κοινώς registration).... Στείλε μου e-mail να σου στείλω το "κλειδάκι". Αν του δώσεις με open το αρχείο του λεξικού (είναι .prc αρχεία αν δεν κάνω λάθος) και ορίσεις και τη συσκευή που θέλεις (πχ. 6600), θα σου δώσει τον κωδικό που θα βάλεις στην ανάλογη καταχώριση του προγράμματος στο κινητό σου.... :D

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

nickvog

Το πρόγραμμα φίλε μου είναι όντως free, τα λεξικά όμως θέλουν "ξεκλείδωμα" (κοινώς registration).... Στείλε μου e-mail να σου στείλω το "κλειδάκι". Αν του δώσεις με open το αρχείο του λεξικού (είναι .prc αρχεία αν δεν κάνω λάθος) και ορίσεις και τη συσκευή που θέλεις (πχ. 6600), θα σου δώσει τον κωδικό που θα βάλεις στην ανάλογη καταχώριση του προγράμματος στο κινητό σου....

 

δεν καταλαβα σχεδόν τιποτα :stupid:

 

Όταν παω να κανω register μου βγαζει ενα κωδικο EP61-

αλλά θέλει κ συνεχεια...

Τί κάνω ; :wacko:

 

 

K Kατι αλλο...

Εχω ενα αρχειο fscaller.app . Αυτο πως το περναω στο κινητό κ σε ποιο folder;

 

Ευελπιστώ σε καποια βοηθεια!

Ευχαριστώ πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορουσε καποιος να γραψει ενα Top 10 με τα καλυτερα προγραμματα για symbian S60 v8.0s ???

Απλα για να δουμε τι προτιμα περισσοτερο ο καθενας...

Link to comment
Share on other sites

Βασικά , εννοούσα free ... :o

 

 

 

Βρήκα τί κανει η επιλογή για το μπλοκαρισμα.

Εάν εχεις ανοιξει το προγραμμα κ βλεπεις τις κρυμμενες σου φωτογραφίες κ θεσεις όριο μπλοκαρίσματος 5 λεπτά , τότε αν αφησεις το κινητό σου χωρίς να κανεις κατι για 5 λεπτά , επιστρεφει στην οθονη που σου ζητάει κωδικό.

Ωραίο είναι...

to photosafe poy tha to bro?Einai symbatei me to 6630?

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο πρόγραμμα που να χειρίζομαι από το κινητό μου (6630) με bluetooth αρχεία στον υπολογιστή μου υπάρχέι? Δηλαδή να μπορώ να πάρω ένα αρχείο από το PC χρησιμοποιώντας μόνο το κινητό...

(Ελπίζω νά έγινα κατανοητός)

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο πρόγραμμα που να χειρίζομαι από το κινητό μου(6630) με bluetooth αρχεία στον υπολογιστή μου υπάρχέι? Δηλαδή να μπορώνα πάρω ένα αρχείο από το PC χρησιμοποιώντας μόνο το κινητό...

(Ελπίζω νά έγινα κατανοητός)

Δοκίμασε το Nokia Wireless Presenter.

Αν κατάλαβα καλά αυτό χρειάζεσαι.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το Nokia Wireless Presenter.

Αν κατάλαβα καλά αυτό χρειάζεσαι.

Σε ευχαριστώ πολύ johner!

Μήπως γνρίζεις και που μπορώ να το βρώ?

(free)

Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα αρχειο fscaller.app . Αυτο πως το περναω στο κινητό κ σε ποιο folder;

Λογικά πρέπει να συνοδεύεται από το αρχειο fscaller.sis. Αφού εγκαταστήσεις το sis πρέπει να αντικαταστήσεις το αρχείο fscaller.app που δημιουργεί το sis στο φάκελο C ή E/SYSTEM/APPS/FSCALLER με το αρχείο που σου δίνεται ξεχωριστά. Έτσι κάνεις το πρόγραμμα φουλ ;)

-iPod Nano Chromatic 8 GB Red [product]

-iPhone 3G 16GB black

-MacBook Pro 15,4'', 2.53GHz, 4GB, HDD 500GB, NVIDIA GeForce 9400M+9600M GT 512MB

Link to comment
Share on other sites

paidia uparxei kanena galliko leksiko san to pocket oxford english?? pou na exei metafrasi apo ta galika se galiki ekfrasi kai apo ta galika sta ellinika!oxi to slovoed!!!

 

episeis sto fire hummer oti credit card number vazw mou leei invalid!

pos einai ena valid credit card number???

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να δειχνει ποσο τοις εκατο % απομενει στην μπαταρια;
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καποιο προγραμμα που να δειχνει ποσο τοις εκατο % απομενει στην μπαταρια;

Το freeware "Fexplorer", αλλά δεν έχει τρομερή ακρίβεια.

Στο περίπου θα το παρακολουθείς.;)

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριες για την μπαταρια εχει και το System Explorer. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριες για την μπαταρια εχει και το System Explorer. :)

Πού το βρήσκουμε?

(Αsymvivastos Sorry για το post έξω για το πρόβλημα στο mmc - όμως μάλλον η TIM είναι προβληματική...)

 

ΥΓ: Υπάρχει κάποιο καλό πρόγραμμα που να με βοηθά με κάποιες ρυθμίσεις για να μπορώ να φωτογραφίζω κάθαρα κείμενο από βιβλίο (επείγον!)

Link to comment
Share on other sites

παιδια αν δεν κανω λαθος πληροφοριες για την μπαταρια εδινε και το CellTrack....
Link to comment
Share on other sites

Έκανα download καποια παιχνιδια μεσω wap και θα ηθελα να τα περασω στο 6630 ενός φιλου κ γενικα να τα "ανεβάσω" στο briefcase μου κ για αλλους χρήστες. Πώς μπορώ να τα αντιγραψω απ το κινητό στο pc ;

 

Ευχαριστώ !!! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...